|Deus Ex : Trivia| پست اول را بخوانید ( خطر اسپویل )

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
الان من هیچی نمیفهمم :D
برو به این آدرس
http://bit.ly/qvUN0i
اونو که سایت میزنه ** :(

اما حرفای من
اول برو توی سایت http://13311tower.com
بعدش روش چشم کلیک کن و منتظر باش تا همچین چیزی ببینی
3jqox00vcbaoume7mh4u.jpg

user: uluru pass: 11m13clinic
اونجا صبر کن تا تصویر زیرش کم کم ضاهر بشه

بعدش سمت چپ، بالا، کنار Camera2 روی علامت + بزنی دوباره وارد باید یوزر و پسورد وارد کنی که اینو کسی دیگه نمیدونه و تا DLC توی اکتبر نیاد مشخص نمیشه...

در مورد FB و قضایا هم توی همین لینکی که بالا دادم کلیک کن
http://bit.ly/qvUN0i
(ف./ی./ل./ت./ر هستا)
اونجا چندین اسکچ آرت و فیلمی های کوتاهی با گروه سازنده و چندین کد استیم رایگان هست که دیگه اون کدا کار نمیده چون دیر رسیدیم :(

Bell=13311

اول با دست خط خودت بنویسش میبینی به این شکل هست
حرف B مثل 1,3 هستن که به هم چسبیدن
حرف E هم که ما برای عدد 3 به کار میبریمش مثل F3AR
اون دوتا LL هم که مثل عدد 11 هست

که میشه این
ایول ته کد نویسیسیا ترس از ایلومانتی

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به زودی بیوگرافی Megan Reed و Bob Page هم قرار می دم .

فقط 1 سوال ! این Tracer Tong داخله Deus Ex 1 همون Tong داخل DX:HR هست ؟ آخه این یکی تو هنگ کنگه اون یکی تو شانگهای بعد پیر هم بود تو HR این یارو تانگ :D

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
فقط 1 سوال ! این Tracer Tong داخله Deus Ex 1 همون Tong داخل DX:HR هست ؟ آخه این یکی تو هنگ کنگه اون یکی تو شانگهای بعد پیر هم بود تو HR این یارو تانگ :biggrin1:
اول اینکه خوش اومدی، کجا بودی تا حالا و اینا:biggrin1:

"The more power you think you have, the more quickly it slips from your hands.
یکی پدرشه، یکی خودشه. توی Deus Ex: Human Revolution Augmented Edition DLC هم حضور داره، Adam دوباره میره Hengsha با Tong Si Hung ملاقات میکنه، و از ادام درخواست میکنه که پسرش رو از دست Belltower نجات بده. دوتا عکس بالا خودشه.پایینی پدرش هست.

من نفهمیدم مگان رید خودش از قضیه دزدیده شدنش و حمله به Sarif قبل از حمله خبر داشته یا نه ؟! همینطور Sarif هم .
مگان رو مطمئن نیستم، توی دیالوگ هاشم یادم نیست، ولی دیوید میدونست. وقتی که توی اپارتمان ادام، با دیوید صحبت میکنیم، ادام میپرسه که دزدیده شدن مگان کار کی بود؟ و دیوید در پاسخ میگه که: ایلومیناتی.
وقتی هم که مگان رو پیدا میکنیم، او میگه که Hugh Darrow از تمامی نقشه ها و اهداف ایلومیناتی خبر داشته و ادام سریعا باید خودش رو به Panchea برسونه. دقیق یادم نیست توی دیالوگ ها که مگان حرفی از اینکه از ماجرا باخبر بوده یا نه زده باشه، (چون تو اون وضعیت دیگه خودت قضاوت کن
biggrin1.gif
)

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ممنون حسین جان :D

خوشبختانه تو نسخه پایرتی ما این مرحله نجات این پسره بود :D عجب پس .
بعد یه سوال دیگه .

من نفهمیدم مگان رید خودش از قضیه دزدیده شدنش و حمله به Sarif قبل از حمله خبر داشته یا نه ؟! همینطور Sarif هم .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان پیام Sarif آخر بازی که مخابره میکنیم به نظر من Anti illuminati بود اما دوستان میگن که به طرفداری از اونا بود ! Sarif می گفتش که این فرصتیه که Augmentation آزاد بشه و علاوه بر اون قانون های دست پاگیر وجود نداشته باشه و تقصیر رو باید بر گردن Humanity Front ( illuminati) انداخت و تگرت اما تگرت عکس اینو میگفت . فک کنم تگرت پیام طرفداری از ایلومیناتی رو گفت مخابره کنیم نه سریف .

• Like
Reactions: pedramb

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
دوستان پیام Sarif آخر بازی که مخابره میکنیم به نظر من Anti illuminati بود اما دوستان میگن که به طرفداری از اونا بود ! Sarif می گفتش که این فرصتیه که Augmentation آزاد بشه و علاوه بر اون قانون های دست پاگیر وجود نداشته باشه و تقصیر رو باید بر گردن Humanity Front ( illuminati) انداخت و تگرت اما تگرت عکس اینو میگفت . فک کنم تگرت پیام طرفداری از ایلومیناتی رو گفت مخابره کنیم نه سریف .
قانون دست وپا گیر همیشه به ایلومانتی اطلاق میشه این تکنولوژی نمیزاشت تا ایلومانتی پیشرفت کنه یا به اهدافش برسه پس منم باشما موافقم

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
اقا عدد 13311
تو گوگل سرچ کنید این میاد
http://www.fas.org/irp/offdocs/eo/eo-13311.htm
فکر کنم عددش اتفاقی بود
آخه یکسری تسصره مربوط به DHS و ارگان های اطلاعاتی بود که جورج بوش نوشته بود
قانون دست وپا گیر همیشه به ایلومانتی اطلاق میشه این تکنولوژی نمیزاشت تا ایلومانتی پیشرفت کنه یا به اهدافش برسه پس منم باشما موافقم

ایلومیناتی خیلی بزرگتر از اینه که با قانون بشه جلوشو گرفت
همونطور که پیداست با انتخاب هر کدوم از پایان ها بالاخره مگان میره به سمتشون

کار سریف فقط کار اونا رو راحتتر میکرد و دیگه لازم به پوشش نداشتن...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ایلومیناتی با قانون جلوشون رو نمی گرفتن که ! اینا قانون می ساختن تا جلوی بقیه رو بگیرن !
سریف هم اتفاقا بر ضدشون بود ، چون پیشروی تکنولوژی Augmentation ـی بود شرکتش که این محافل ازش خیلی می ترسیدند !

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
ایلومیناتی با قانون جلوشون رو نمی گرفتن که ! اینا قانون می ساختن تا جلوی بقیه رو بگیرن !
سریف هم اتفاقا بر ضدشون بود ، چون پیشروی تکنولوژی Augmentation ـی بود شرکتش که این محافل ازش خیلی می ترسیدند !

نمیدونم!
آها!
:D

اما وقتی خود الایژا (الایزا :پی) هم میگفت با این کارت شرکت هارو میزاری که با این تکنولوژی بازی کنن، یعنی ایلومیناتی هم میتونست
تازه، اونا هرچی اطلاعات میخواستن که یکسال داشتن از سریف کش میرفتن...

یکجا هم که دیدن اینا پیشرفت کردن، با سه نفر (تقریبا 3تا بودن دیگه :D) اومدن شرکت سریف با اونهمه نیروی امنیتی و بزرگی رو شکستن و دانشمندا رو بردن، تازه 6ماه سرکارشونم گذاشتن که فکر کردن اونا مردن، اینم ترسشون که تمومش کردن :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دقت کن ، ایلومیناتی برای چی بایوچیپ رو ساخت ؟ برای این که افراد Augmented رو کنرل کنه ، چون اون ها رو مافوق بشریت می کرد و در نتیجه بهتر می تونستن پیشرفت کنن فکر کنن حقایقی رو پیدا می کردن که علیه اهداف ایلومیناتی بود و ممکن بود باعث برچیده شدنشون بشه ! Augmentation چالشی بود که انسان برای اون آماده نبود و به درگیری و نزاع و خونریزی کشوند کار رو ، برای همین دارو میخواست نابود کنه همه رو از طریق بایوچیپ ، فکر می کرد اگه Augmentation رو نساخته بود کار دنیا به این روز نمی افتاد .

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
سریف تنها کسی بود که تونست جلوشون وایسه انسانها را مستقل کنه به همین دلیل خیلی ناراحت شدند

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
Lawrence Barrett
آدام جنسن
{بارت برو به جهنم }
jwvw0lxw6eurmdr3emfh.png

از اعضای opsکه جزو ستم کار ترین افراد گروه حساب میشود .رگ وریشه آلمانی دارد .از تکنولوزی augmantionsاو اشاره به فک پایین کاملا مکانیکی یک مینی گان سه بشکه ای ویک دست که قابلیت تغییر سلاح دارد.او برای گروه conglomerant هم کار میکند گروهی از ثروتمندان قدرت مند ایلومانتی هستند .او در خلیج سنت لارس در اقیانوس اطلس طی حادثه ای آسیب دید.
این پایان جهان نیست، اما شما می توانید آن را از اینجا ببینید.... آدام جنسن
بارت یکی از اعضای قتل تروریستی سریف بود . او تعدادی زیادی از داشمندان مرتبط با پروژه سریف کشته بود.جنسن ثابت کرد augهای اوهیچ ارزشی ندارند .او پدر ندارد.در قبل از انتشار بازی خیلی اورا انسان قدرت مند معرفی کردند .ولی در نبرد نهایی یک شخص شکست خورده فقط قلدر معرفی شد.وفقط یک نوکر ایلومانتی حساب میشود نه چیز دیگری .
تولد:1993
مرگ:2027
ملیت :آمریکایی ولی رگ وریشه آلمانی هم دارد
اسلحه ها:

• Arm-Mounted Minigun (left arm)
  • Artificial Lower Jaw
  • Cybernetic Arm Prosthesis

حضور در:Deus Ex: Human Revolution
    Deus Ex: Icarus Effect
    وابسته به :ایلومانتی

Tyrants
    Belltower Associates