Deus Ex : Human Revolution | PS3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Genre : Sci-Fi First-Person Shooter
Publisher: Eidos Interactive
Developer: Eidos Studios - Montreal
Release Date: TBA
Also on: PC, X360
ESRB: RP-T+

سری Deus Ex یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین سری های بازی های کامپیوتری است . سبک این سری مخلوطی از چندین سبک متفاوت ، شامل Sci-Fi , FPS , Action Adventure می باشد که طرفداران مخصوص به خود را دارد . در نمایشگاه GDC امسال ، شماره جدید این سری با پسوند Human Revolution ( بعدا به معنا و مفهوم این نام خواهیم پرداخت ) رونمایی رسمی شد و طرفداران خود را خوشحال کرد . پروسه ساخت بازی به صورت رسمی از سال 2007 شروع شده است ، سازنده بازی سعی دارد که در کنار پایبند بودن به چهار چوب اصلی سری ، با اضافه کردن امکانات جدید و از بین بردن ایرادات قبلی ، عنوانی کامل را به بازار عرضه کند . از میان مهمترین قابلیت های اضافه شده به این عنوان می توان به درون مایه های مخفی کاری بازی به اشاره کرد . سازنده اعلام کرده که شما می توانید بازی را بدون حتی کشتن یک نفر ( به استثنا Boss ها ! ) به پایان برسانید . ( البته لازم به ذکر است که دست شما در نحوه پیش برد مراحل کاملا باز است ! شما می توانید تمام دشمنان موجود در بازی را نابود کنید . ! The Choice Is Yours ) . همچنین این نکته را هم اضافه می کنم که بازی حالت Prequel داشته و وقایع قبل از Deus EX 1 & 2 را بازگو می کند .

داستان بازی را با هم می خوانیم ( مطلب زیر حالت پیش زمینه داستانی دارد . ) :

تقویم سال 2027 را نشان می دهد ، عصری که در آن تکنولوژی رشد غیر عادی پیدا کرده و خود خطری برای انسان ها به حساب می آید . انسان ها توانسته اند که خودشان مولکول مصنوعی را تولید کرده و دست به هر کاری بزنند ، عده ای بر این عقیده استوارند که ایده تکامل انسان از راه تکنولوژی غلط بوده و آن را خطری برای بشریت می دانند و در طرف دیگر عده ای سعادت بشر را در پیشرفت تکنولوژی و ادغام آن با زندگی می دانند ، حالا این Deus Ex : Human Revolution است که چنین جامعه ای را به تصویر خواهد کشید .
شخصیت بازی Adam Jensen است ؛ کارمند شرکت Sarif ، امروز به نظر یک روز عادی میرسد ولی آدام نمیداند که قرار است زندگیش در این روز دگرگون شود ! طبق معمول او وظیفه دارد که به صورت یک مامور مخفی از گروه تحقیقاتی بایوتکنولوژیِ ( Biotechnology ) شرکت Sarif حفاظت و سلامت آنها را تامین کند . به صورت ناگهانی گروه کماندوهای Black-OPS به این شرکت حمله کرده ( هنوز این موضوع که چه کسی این حمله را ترتیب داده مجهول است ) و دست به کشتار کارکنان شرکت می زنند ، آدام تقریبا کشته می شود ! آیا این پایان ماجراست ؟ هرگز ... فرشته ها کنار آدام هستند و او برهنه است ، دست های آدام به بال تبدیل شده اند ، آدام به سمت خورشید پرواز می کند ، می داند که بالهای او خواهند سوخت ولی به پرواز خود ادامه می دهد و در آخر ...
آدام به هوش می آید ، اعضای گروه تحقیقاتی همانند همان فرشته هایی که در رویا دیده بود کنار او هستند ، بازو های مکانیکی جای دست های او را گرفته اند . چه به سر او آمده ؟ آیا خود آدام اینها را خواسته بود ؟ آیا او حق انتخابی داشت ؟ ادامه در خود بازی ...

در نمایش های بازی ، تعدادی از کرکتر ها را مشاهده کرده ایم :

• Adam Jensen : شخصیت اصلی بازی که مامور مخفی شرکت Sarif می باشد ، و وظیفه او محافظت از گروه تحقیقاتی این شرکت بوده ، در جریان یکی از حملات گروه Black OPS ، آدام بشدت مصدوم شده و تا مرز مرگ نیز پیش میرود ، سپس همان گروه تحقیقاتی در جریان دوباره سازی بدن آدام ، دو بازوی مکانیکی مرتبط با مفصل های فلزی زیر قفسه سینه او و عینک آفتابی مخصوص ( ! ) و ... را در بدن او جاسازی کردند و حالا او یک Mechanically-Augmented است . حالا او باید خود را تقویت کرده و خود را قطعات مکانیکی موجود در بدنش هماهنگ کرده به دنبال حقیقت برود .

• David Sarif : صاحب شرکت صنعتی Sarif ، این شخصیت در مراحل اولیه بازی ، ماموریت هایی را به آدام خواهد داد .

• Federova : یکی دیگر از اشخاص تقویت شده ( Augmented ، همانند خود آدام که با وسایل الکترونیکی تقویت شده ) است که در اولین تریلر رسمی بازی که به نمایش در آمد معرفی شد . نوع تقویت او از نوع Nano-Augmented می باشد و تفاوت این نوع تقویت با Mechanically-Augmented ، قابلیت غیب شدن می باشد . نام او یکی از اسامی زنانه روسی است که معنای لاتین این اسم Faith می باشد و معنای فارسی آن " دین ، مذهب " می باشد .

• Barret : یکی دیگر از شخصیت های بازی که او نیز تقویت شده می باشد ! البته به نظر می آید که این شخصیت یکی از Boss های بازی باشد !

• Eliza : یک مجری اخبار در شبکه Picus TV . آدام در یکی از مراحل بازی با این شخصیت دیدار خواهد کرد . الیزا به نظر یک هوش مصنوعی میرسد !

• Co-Worker : او همسر آدام می باشد ، هنوز اسم او گفته نشده ولی می دانیم که او دانشمند و همکار آدام در شرکت صنعتی Sarif است . در اولین تریلر رسمی بازی می بینیم که او توسط شخص دیگری ربوده می شود ( دقیقا معلوم نیست ! شاید قصد کشتن او را دارند ) و او آدام را صدا میزند .

• Faridah Malik : خلبان هلیکوپتر .

تصاویری از بازی ( تصاویر In-Game نیستند ) :

Artwork های بازی :​

DXHRConceptArt.jpg

تریلر های بازی با لینک Gamespot.com

Deus Ex: Human Revolution CG Trailer
SD-HD

Deus Ex: Human Revolution E3 2010 Trailer
SD-HD

Deus Ex 3 Teaser Trailer
SD-HD

Deus Ex: Human Revolution GamesCom 2010 Gameplay Trailer
SD-HD

Deus Ex: Human Revolution TGS 2010 Trailer
SD-HD

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HL2-GF and MANIX

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بعد از دیدن تریلر های بازی و خوندن مطالب مربوط به بازی ، متوجه شدم که با یکی از بهترین بازی های سال 2011 طرف هستم . شخصیت پردازی عالی ، داستان خوب و پر پیچ و خم ، طراحی هنری عالی و گیم-پلی جذاب ! همه و همه تو این بازی گرد هم آمده اند تا با یک بازی عالی طرف باشیم !
-----
اطلاعاتی رو در پست اول گذاشتم . امیدوارم خوشتون بیاد !

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
تاپیک دوباره با داستان بازی آپدیت شد ...
-----
برای دیدن تریلرهای بازی ، در Address بار مرورگر خودتون ؛ سه حرف s . e . x را با ستاره ها عوض کنید .

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
به جرئت میگم بهترین fps امساله!حتی در سبک شوتر هم بهترین شوتره چون همه چیزش کامله!اونم تو سالی که این همه شوتر میخواد بیاد که همشون حداقل یه جای کارشون میلنگه!این میخواد بترکونه از گیم پلی و گرافیک بصریش گرفته تا داستان و شخصیت پردازیش.

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
تو یکی از همین آخرین تریلرایی که از بازی اومده و دیدم انیمیشن ها به خصوص انیمیشن کشتن دشمنان واقعا مضحک بود امیدوارم تو نسخه نهایی این مشکل رفع شده باشه...

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
نه دیگه انقد هم تو سر بازی نزنید!
از نظر شخصیت پردازی و داستان که حرف نداره! فک کنم در این دو تا مبحث کسی شک نداشته باشه که این بازی چیزی واسه سازنده ها کم نذاشتن.(با توجه به تریلرها و گیم پلی و مطالبی که پیرامونش دیدم).
میمونه گیم پلی! که من میتونم بگم سینگل پلیرش از رقیب های خودش که امسال میان خیلی بهتره.به دلیل تنوعی که در گیم پلی داره. شما میتونید یه جا رو کلا تیراندازی کنید و همه رو له کنید یه جا مخفی کاری برید.باس های متنوع. تو محیط ها و اطراف شهرهای مختلف کاوش کنید.کلی کار واسه انجام دادن است.
ولی fps های دیگه رو چه عرض کنم. مثلا همین کرایسیس گرافیک وحشتناک عالی ای داره ولی وقتی چند تا ویدئو از گم پلیش دیدم گفتم اوه یعنی من کل بازی باید فقط این کارو کنم؟ اصلا میتونم یه ساعت هم ادامه بدم؟تو شهر ول بگرد در حالی که تمام ساختمونها و اطرافت داره تخریب میشه فضایی های اطرافتو بکش. فقط همین. اون وقت اینو با deus ex مقایسه کنید.شوتر های دیگه هم همین طور منتها جاش اینجا نیست.الان با این وضعیت اکثرا این ها رو بخاطر مولتی پلیرشون بازی میکنن.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
از نظر من خیلی بخوایم خوشبینانه به این بازی نگاه کنیم یه چیزی میشه در حد Singularity
هنوز که بازی ریلیز نشده منم بازی نکردم که مثل بعضیها از چند تا تریلر به عمق داستان و شخصیت پردازیش پی ببرم!! ولی چند تا preview ازش خوندم و احتمال میدم از نظر داستانی پتانسیل نسبتاً بالایی داشته باشه . هر چند فکر نمیکنم عمق زیادی داشته باشه و مثل بقیه بازیهای این سبک بهانه ای هست برای پیشبرد بازی . اصل گیم پلی ـه که تا اینجای کار مناسب به نظر میرسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر