Deus Ex: Human Revolution | PC

deus-ex-3-20100304032931890_640w.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Eidos Montreal
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: March 2011​

ادامه ای بر بهترین Hybrid تاریخ...
مطمئنا هیچ کدام از شما لذت چرخ زدن در راهرو های کاخ سفید را از یاد نبرده اید...؟؟

آخرین ویرایش:
سلام بر همه
به نظر من بازی خیلی خوبه ولی شاید نباید توقع خدمون را بی جهت بالا ببریم. من بارها و بارها تریلر های بازی رو تماشا کردم و واقعا لذت بردم و بی صبرانه منتظر بازی هستم. اما...
اگر کمی تو گیم پلی دقیق بشین می بینین که تیراندازی های بازی روون نیست و مثل بازی فیبل3 می مونه. بعد هم گرافیک بازی در مقایسه با عناوین روز خیلی خفن نیست. البته جو خوبی داره. مسئله ی بعد اینه که داستان بازی بوداره. باز معلوم نیست می خوان چه فلسفه ای و تحریفی از آخر دنیا رو به خرد ملت بدن.
اما در کل مطمئنم بازی وقتی بیاد حتما نمره های بالای 8 می گیره

• Like
Reactions: A-L-I
منظورم "فرار از بوچربی" نبود که، منظورم گند Dark Athenaشون بود، در هر صورت حس خوبی نسبت به این بازی ندارم، جدا از فن بوی بازی قضاوت کنید اونقدرا هم چیز خفنی نیست، حالا تا عرضه خیلی چیزا عوض میشه و شاید تغییر کنه، البته شایدم تغییری نکنه ولی خوب بهرحال اون چیزی نیست که ازش انتظار یه عنوان تاپ رو داشته باشیم;)
یعنی من فن بوی بازی کردم که به نظرم چیز خفنیه ؟ شاید فاکتورایی که برای شما یه بازی رو شاهکار کنن توش وجود نداشته باشه اما نمی تونی اولن به ما انگ فن بوی بزنی دوما قضاوت خودتو از طرف همه بگین . اگه بازی فن بوی زیاد داره پس چرا مثه تاپیک کرایسیس هر روز نمیره جلو ؟ اکثرا شماره 1 رو بازی نکردن . شما برو یه بار شماره 1 رو 20 دقیقه بازی ن بعد بیا در مورد این بازی قضاوت کن . شما نباید قضاوت کنی در مورد این بازی که هنوز شماره 1 ـشو انجام ندادی . همچنین انگار به دیدگاه شما باید همه FPS ها حتما Run & Gun باشن که این بازی خب اینجوری نیست چون بیشتر رو بخش مخفی کاری تمرکز داره .
باز معلوم نیست می خوان چه فلسفه ای و تحریفی از آخر دنیا رو به خرد ملت بدن.
شما کلن بازی نکن بازی رو . خلاص.

سلام بر همه
به نظر من بازی خیلی خوبه ولی شاید نباید توقع خدمون را بی جهت بالا ببریم. من بارها و بارها تریلر های بازی رو تماشا کردم و واقعا لذت بردم و بی صبرانه منتظر بازی هستم. اما...
اگر کمی تو گیم پلی دقیق بشین می بینین که تیراندازی های بازی روون نیست و مثل بازی فیبل3 می مونه. بعد هم گرافیک بازی در مقایسه با عناوین روز خیلی خفن نیست. البته جو خوبی داره. مسئله ی بعد اینه که داستان بازی بوداره. باز معلوم نیست می خوان چه فلسفه ای و تحریفی از آخر دنیا رو به خرد ملت بدن.
اما در کل مطمئنم بازی وقتی بیاد حتما نمره های بالای 8 می گیره
هر هنرمندی ازاده هر نوع عقیده ای رو که بهش پایبنده یا خوشش میاد داخل محتوای هنریش قرار بده.حالا اینکه برگردیم بگیم میخوان به خورد کسی بدن که خب مگه کسی شما رو مجبور کرده که بازیش کنی؟ خب بازی نکن اینجوری هم حرفای بیربط رو به این بازی نسبت نده.

هر هنرمندی ازاده هر نوع عقیده ای رو که بهش پایبنده یا خوشش میاد داخل محتوای هنریش قرار بده.حالا اینکه برگردیم بگیم میخوان به خورد کسی بدن که خب مگه کسی شما رو مجبور کرده که بازیش کنی؟ خب بازی نکن اینجوری هم حرفای بیربط رو به این بازی نسبت نده.
بی خیال مازیار هنوز بازی نیومده بعد میگه ما فن بازی هستیم بزار بیاد بعد بگو من موندم هنوز چه ربطی به ریدیک داره:-/:-/:d

خو چرا میزنی حالا:-ssمنظورم این بود که شماها زیادی تند میرید و بازی رو گنده میکنید، تازه من نگفتم بکش برو جلو باید باشه حتما، من گفتم باید خیلی روش کار کنن تا به نتیجه قابل قبولی برسن همین، آخه یجورایی به دل نمیشینه..........
سبک بازی RPG هست . اگه RPG کلا دوست نداری احتمالا اینم به دلت نمی شینه .

سبک بازی RPG هست . اگه RPG کلا دوست نداری احتمالا اینم به دلت نمی شینه .
خدایی RPG داریم تا RPG انواعه مختلف داره یکی مثله Mass effect که طرفدارای شوتر هم ازش لذت بردن یکی مثل Dragon Age که واقعا خلاقیت میخواست تا بتونی از بازی لذت کامل ببری.
من خودم بیصبرانه منتظر بازیم میخوام ببینم این میخواد چه گلی به روی ما بزنه:d

• Like
Reactions: pedramstalker
خدایی RPG داریم تا RPG انواعه مختلف داره یکی مثله Mass effect که طرفدارای شوتر هم ازش لذت بردن یکی مثل Dragon Age که واقعا خلاقیت میخواست تا بتونی از بازی لذت کامل ببری.
من خودم بیصبرانه منتظر بازیم میخوام ببینم این میخواد چه گلی به روی ما بزنه:d
موافقم ... اي كاش تم اكشن هم داشته باشه كه بيشتر حال بده :d:x

:thumbdown:thumbdown:thumbdown:thumbdown:thumbdown:thumbdown:thumbdown:thumbdown
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter

بازی RPG Based Shooter هست . هیچم اکشن ادونچر نیست . اشتباه نوشته . بازی اول رو شما کلن بازی کردی ؟ اگه بازی کنی میفهمی .
من خودم بیصبرانه منتظر بازیم میخوام ببینم این میخواد چه گلی به روی ما بزنه
البته . اما من کلی گفتم . شاید ایشون از بازی های RPG حالش بهم بخوره .

متاسفانه خیر، اون موقعی که عرضه شد همش تو ویترین مغازه ها میدیدمش ولی هیچوقت نخریدمش، نمیدونم چرا، ولی خوب اون موقع آشنایی نسبت به بازیا وجود نداشت و منم نمیدونستم Deus Ex: Invisible War(هنوزم اسمشو یادمه:smartass: )چیه..........
راستش هیچوقت نتونستم از RPG لذت کامل رو ببرم، اولین تجربم در این ژانر Titan Quest بود که واقعا عالیترین بازی نقش آفرینی بود که تا بحال دیدمه، همه چیز اعم از گرافیک خیره کننده، منوها، درخت توانایی ها، مبارزه ها، موسیقی، اتمسفر(آخ آخ آخ، لعنتی عجب اتمسفری داشت.............دیوونه میشدی، بازی مستت میکرد.........) حتی خیلی از بازی رو پیش بردم و به لول 19 رسیده بودم ولی خوب بعد از ساعتها بازی حوصلم سر رفت و پاکش کردم، و اما دومین تجربم در این زمینه Fallout 3 هست که انصافا خیلی خوش ساخت بود و هم نقش آفرینی بازها و هم اکشن بازا رو به خودش جذب میکرد که تا آخرش رفتم و خیلی لذت بخش بود، آخرین تجربه نقش آفرینیم هم که Fallout: New Vegas بود که به نظرم از Fallout 3 بهتر بود، ولی خوب از بازی های نقش آفرینی زود حوصلم سر میره، مثلا همین New Vegas از نیمه های بازی دیگه داشت حالم بهم میخورد از بس همش وقت به راه رفتن و طی مسافت های طولانی و انجام کوئستای نچندان دلچسبش میشد، ولی برعکس تو Titan Quest اصلا فرصت نفس کشیدن هم نداشتی هر 10 قدم 3-4 تا دشمن میدیدی و باید واسه کشتنشون وقت میزاشتی، ولی در هر حال تنها مشکل این بازیا تکراری شدن روند(همش کشتنو لول آپ شدن) و ریتم بسیار کند و سرد بودنشونه(هر چند که به نظر من Titan Quest اینجوری نبود و با دشمنای جدید و محیط های خییییییییییییره کننده مخاطبو پای مانیتور نگه میداشت ولی خوب بعد از ساعتها دیگه خیلی حوصلم سر رفته بود که پاکش کردم)، خوب حالا باید موند و دید این بازی چطوری از آب درمیاد، چمیدونم شایدم منو تا آخر پای مانیتور نگه داشت................
با این تفسیری که شما از بازیهای آر پی جی داری اصلا نخر این بازیو. بازی آر پی جی حوصله میخواد.خلاقیت میخواد و از همه مهم تر اعصاب میخواد در ضمن فال اوت اکشن بازارو به هیچ وجه جذب نکرد همشون حذف کردن بازیو همون اولش که به عنوان بچه باس حرکت میکردی.
بعدش همه بازیا فقط فارم کردنه Mob ها نیست که خیلی هاشون کوئست های Gathering Stealth داره. راجع به مسافت های طولانی ام باس بگم که:از اسمش معلومه،نقش آفرینی،باس خودتو بذاری جایه کاراکترت،تو دنیای واقعی که نمیشه با یه لودینگ بری یه مپ دیگه.

MOSTAFA VI
ای بابا :دی خب اگه یه RPG فن خفن بودی و از گیم پلی بازی ایراد میگرفتی می شد قبول کرد مشکل داره اما میگی از RPG خوشت نمیاد کلا پس صد در صد از اینم به اون صورت خوشت نمیاد . :دی میدونی با این که اینم نسبت به بقیه RPG ها یه جورایی همه پسند تره اما بازم نسبت به خیلی از بازی های FPS کم طرفدار تره . پس ایراد از گیم پلیش نیست ایراد از انتظار شما از این بازیه :دی که دوست دارین شبیه بقیه FPS ها باشه .

راستی دوستان خیلی از اعضای تیم اصلی سازنده بازی قبلن در ساخت بازی R6v شرکت داشتن . دوگاس هم فک کنم رییس تولید بازی بوده :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or