Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
میتونم بگم DLC از لحاظ ایتم اگزوتیک ضعیف ترین تو کل این چندسال هست!
ارمورها که همشون قرار بود تو TTK بیان ولی کات شدن نکردن دوتا ارمور جدید طراحی کنن تک تک ارمورای جدید برای DLC قبلی هست!اگزوتیک ها هم گالاهورن که افتضاحه مشخصم بود وقتی گفتن 30 درصد قدرت اصلیشو داره در اصل یه تبلیغی بود برای خرید DLC وگرنهبا لایت بالای 365 نه تنها دشمنای ساده رو به سختی میکشه عمرا اگه بشه تو Raid ازش استفاده کرد فاز اینایی که تو Strike با قابلیت Arc از گالاهورن اونم ضعیف شدش استفاده میکنن رو نمیفهمم!
Khvostov هم فقط قابلیت شخصی سازی تو پرک رو در اختیارتون میزاره وگرنه چیزی نیست که بشه زیاد جذبش شد.ثورن هم که با وجود ارتیفکتی که DOT رو کاهش میده به هیچ دردی نمیخوره!شمشیر اگزوتیک جدید هم که خیلی کشکی به همه میده و هیچ زحمتی نداره با اینکه قویه خیلی راحت بود گرفتنش.
میمونه Pulse Rifleی که میگن اسلحه اگزوتیک Raid هست که مگه اون اگزوتیکای جدید رو نجات بده و حداقل گرفتنش زحمت داشته باشه.
شیوه جدید بانجی برای ایتم دادن افتضاح هست.نمونش ماموریت های ساده گالاهورن یا Khvostov که اسلحشون تزیینی هستن سال اول Destiny ایتم به بدبختی میداد وگرنه چنان قوی و یونیک بودن که کیف میکردی این شیوه جدید که با ماموریت های درپیت میاد محبوبترین اسلحه Year 1 رو اینجوری میده خنده داره واقعا اگزوتیکای ارمور هم که همه کات شده از DLC قبلی هستن(تریلر TTK رو ببینین کلاه جدید وارلاک اونجا هست و تو کل این یسال تو دیتابیس سایتشون موجود بود اینا لول).
تو بحث اگزوتیک افتضاح بوده تا اینجا و تقریبا 80 درصد اگزوتیکارو گرفتیم تو دو روز!باز خداروشکر اسلحه های لجندری که اونم 50 درصدش ایتمای Year1 هست که برگردوندن اسلحه هارو نجات دادن.بعد اون موفقیت TTK اصلا فکر نمیکردم جدای از بخش گیم پلی که طرف صحبتم نیست تو این بخشای بالا اینجوری گند بزنن.

• Like
Reactions: iiAmAqua and FaRd!N

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
میتونم بگم DLC از لحاظ ایتم اگزوتیک ضعیف ترین تو کل این چندسال هست!
ارمورها که همشون قرار بود تو TTK بیان ولی کات شدن نکردن دوتا ارمور جدید طراحی کنن تک تک ارمورای جدید برای DLC قبلی هست!اگزوتیک ها هم گالاهورن که افتضاحه مشخصم بود وقتی گفتن 30 درصد قدرت اصلیشو داره در اصل یه تبلیغی بود برای خرید DLC وگرنهبا لایت بالای 365 نه تنها دشمنای ساده رو به سختی میکشه عمرا اگه بشه تو Raid ازش استفاده کرد فاز اینایی که تو Strike با قابلیت Arc از گالاهورن اونم ضعیف شدش استفاده میکنن رو نمیفهمم!
Khvostov هم فقط قابلیت شخصی سازی تو پرک رو در اختیارتون میزاره وگرنه چیزی نیست که بشه زیاد جذبش شد.ثورن هم که با وجود ارتیفکتی که DOT رو کاهش میده به هیچ دردی نمیخوره!شمشیر اگزوتیک جدید هم که خیلی کشکی به همه میده و هیچ زحمتی نداره با اینکه قویه خیلی راحت بود گرفتنش.
میمونه Pulse Rifleی که میگن اسلحه اگزوتیک Raid هست که مگه اون اگزوتیکای جدید رو نجات بده و حداقل گرفتنش زحمت داشته باشه.
شیوه جدید بانجی برای ایتم دادن افتضاح هست.نمونش ماموریت های ساده گالاهورن یا Khvostov که اسلحشون تزیینی هستن سال اول Destiny ایتم به بدبختی میداد وگرنه چنان قوی و یونیک بودن که کیف میکردی این شیوه جدید که با ماموریت های درپیت میاد محبوبترین اسلحه Year 1 رو اینجوری میده خنده داره واقعا اگزوتیکای ارمور هم که همه کات شده از DLC قبلی هستن(تریلر TTK رو ببینین کلاه جدید وارلاک اونجا هست و تو کل این یسال تو دیتابیس سایتشون موجود بود اینا لول).
تو بحث اگزوتیک افتضاح بوده تا اینجا و تقریبا 80 درصد اگزوتیکارو گرفتیم تو دو روز!باز خداروشکر اسلحه های لجندری که اونم 50 درصدش ایتمای Year1 هست که برگردوندن اسلحه هارو نجات دادن.بعد اون موفقیت TTK اصلا فکر نمیکردم جدای از بخش گیم پلی که طرف صحبتم نیست تو این بخشای بالا اینجوری گند بزنن.
واقعا من خودم از خیلی جهات نا امید شدم. گاها احساس چاپیدن بهم دست میده. مخصوصا بعد از اینکه دیدم توی 3-4 مرحله که اونم یکی دوتاش محیط های قدیمی بود، کوئست داستانی تموم شد!!!

بعدش هم به قول خودت سلاح های اگزوتیک رو مثل چی داره میده به ملت. یعنی روز اول با هزار بدبختی تنهایی رفتم Khvostov رو گرفتم، فرداش توی مولتی دیدم همه دستشونه :)) کلا احساس پوچی بهم دست داد. اگه قراره با یه ماموریت ساده همه این سلاح ها رو بگیرن، اونوقت ارزش اگزوتیک بودنش به چیه؟

لباس ها هم حالا فعلا نمیتونم نظری بدم اما به غیر از یه دست کش که برای وارلاک گرفتم، بقیش چیز مالی نبودن. این قضیه اینگرام های سبز هم واقعا دیگه روی مخه. لایت ملت بالای 340 ـه برامون ایتم 190 میریزه. واقعا چی فکر کردن؟ میخوان چی رو ثابت کنن؟ حالا فعلا دست نگه داشتم تا این Iron Forge و Raid رو کامل ببینم و بفهمیم با چی طرفیم و واسه همین نمیخوام قضاوت کنم فعلا. اما اگه قرار باشه اونا هم همینطوری پوچ و تو خالی باشن، قشنگ رفتیم سر کار. 2 خط دیالوگ و داستان رو به قیمت 30$ کردن تو پاچمون.

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
سلام به دوستان من این بازی رو که تازه اومده بود تو پلی استیشن ۳ ! تا لول ۲۶ رفتم اونزمان بیشتر از اول ۳۰ نداشت الان ps4 گرفتم رفتم ورژن taken king رو گرفتم ولی دیدم ۳۱ گیگ ! آپدیت میخواد تاریخ کدهاش هم گذشته به نظر شما برم سی دی جدید کالکشن رو بگیرم یا همینو بذارم آپ بشه ؟ بعد اون کدها رو چکار کنم ؟ میزنم میگه گذشته تاریخشون ... ممنون از همه

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
مکان تمامی Dormant Siva Cluster های dlc جدید دستینی
در این ویدئو شما مکان تمامی Dormant Siva Cluster هایا همان Fragment های dlc جدید دستینی یا همان Rise Of Iron را مشاهده میکنید

• Like
Reactions: NaViiDii

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
65983
سلام من بازی جدید کالکشن دستینی رو گرفتم وقتی گذاشتم ۱۳ گیگ آپگرید ۱.۲۸ رو میخواست فقط دوتا سوال اول اینکه داخل پک یه پلاس سی روزه رایگان بود وقتی کد دوازده رقمی رو وارد کردم بازم و صفحه بعد کد کارتهای پیپال یا کردیت رو از من میخواست دوم اینکه اون کد ۱۲ رقمی خود بازی و اسلحه به چه دردی میخوره ؟ باید حتما وارد بشن ؟ یا بدون اونها هم بازی جرا میشه ؟ ممنون از همه

Attachments

• image.jpeg
    image.jpeg
    324 KB · مشاهده: 50

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
65983
سلام من بازی جدید کالکشن دستینی رو گرفتم وقتی گذاشتم ۱۳ گیگ آپگرید ۱.۲۸ رو میخواست فقط دوتا سوال اول اینکه داخل پک یه پلاس سی روزه رایگان بود وقتی کد دوازده رقمی رو وارد کردم بازم و صفحه بعد کد کارتهای پیپال یا کردیت رو از من میخواست دوم اینکه اون کد ۱۲ رقمی خود بازی و اسلحه به چه دردی میخوره ؟ باید حتما وارد بشن ؟ یا بدون اونها هم بازی جرا میشه ؟ ممنون از همه
اون کد پلاس رو نمیتونید استفاده کنید و همونطور که خودتون فهمیدید نیاز به وارد کردن اطلاعت کردیت کارت داره.

کد بعدی هم کد فعال سازی DLC های بازیه دیگه. اگه اونو فعال نکنید براتون فعال نمیشن و با دیسک خالی فقط میتونید وارد بازی معمولی بشید. (یعنی بدون DLC)

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
اون کد پلاس رو نمیتونید استفاده کنید و همونطور که خودتون فهمیدید نیاز به وارد کردن اطلاعت کردیت کارت داره.

کد بعدی هم کد فعال سازی DLC های بازیه دیگه. اگه اونو فعال نکنید براتون فعال نمیشن و با دیسک خالی فقط میتونید وارد بازی معمولی بشید. (یعنی بدون DLC)
پس چرا این پلاس رو میذارن داخل دیسک ؟ بدون پلاس بازی ران نمیشه ؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پس چرا این پلاس رو میذارن داخل دیسک ؟ بدون پلاس بازی ران نمیشه ؟
عرض کردم برای استفاده از اون باید کردیت کارت داشته باشید که تو ایران هم نداریم همچین چیزی. اگه دارید که خوب بزنید و استفاده کنید.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خود به خود لولتو زیاد میکنه بعد خرید dlc

Sent from my iPhone using Tapatalk
خود به خود نمیکنه. یه آیتم لایت میده که در صورت استفاده ازش 40 میشه کاراکترت، که برای یه تازه وارد به بازی اشتباهه مطلقه این کار! چون تمامی مراحل اعم از معمولی و DLC های قدیمی و ... همشون همزمان فعال میشن و طرف گیج میشه و اصلا نمیدونه چی به چیه :D

• Like
Reactions: Hodor

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
میشه
سلام من فبلا رو ps3 این بازی رو تا لول ۲۷ رفته بودم الان اومدم رو ۴ از اول برم تو لول ۷ بودم که یه آیتمی گرفتم که یه دفعه لولم ۲۵ شد !! الان همه ماموریتها رو نقشه ستاره خورده یعنژ انجام شده در صورتی که من دوست داشتم مجدد همه رو برم به نظر شما امکان رفتن اون ماموریتها هنوزم هست ؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام من فبلا رو ps3 این بازی رو تا لول ۲۷ رفته بودم الان اومدم رو ۴ از اول برم تو لول ۷ بودم که یه آیتمی گرفتم که یه دفعه لولم ۲۵ شد !! الان همه ماموریتها رو نقشه ستاره خورده یعنژ انجام شده در صورتی که من دوست داشتم مجدد همه رو برم به نظر شما امکان رفتن اون ماموریتها هنوزم هست ؟
همشون سر جاشون هستن هیچی تغییر نکرده. فقط الان همرو یه جا باز کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر