Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یعنی این فکشنه پیر کرد منو. اینقدر هوی امو و موت او لایت به خوردش دادم دیگه خودم تارم از رو میرم. بعضی ها چطور 25 کردن اینا رو نمیدونم. البته من خیلی دیر فهمیدم قضیه رو :(

بالاخره بعد ماه ها سر رید این هفته کاراکتر اصلیم 335 شد :)) دیگه اونیکی ها 334 گیر کردن حوصلشم ندارم. وقت انقضای 335 هم رسیده دیگه.

راستی الان یه چیزی یادم اومد. کسی ازقضیه دراپ بعد از آپدیت خبر داره؟ قشنگ ر*دمان کردن فک میکنم. بعد از آپدیت چپ و راست اینگرام سبز میریزه برام. دیگه حالم داره بهم میخوره. ریتش هم بالاست و همینجوری همه جای مپم اینگرام سبزه. :-&
فکشنو وقتی کاراکترو میسازی سریع یکیشونو انتخاب کن که خودش بیاد بالا به مرور.الان وارلاکم مثلا 170 ایناس هانتر و تایتانمم همینطور.یه عده که رو هر کاراکتر 3 تا فکشن اگزوتیک رو گرفتن که واقعا کار بیهوده ایه ادم وقتشو میزاره پای کارای دیگه!
دراپ ایتم سبز به این خاطره که بعد این اپدیت تو دیتای بازی حداکثر لایت 400 هست و لایت 335 ما پایین حساب میکنه برای همین سبز میندازه:Dاز دور که شبیه Exotic Engram هست من چندبار با چه ذوقی رفتم طرفش نگو سبز بود:|
دوستان عزیز برای بازی کردن DLC جدید لایت حداقل چند باید باشه ؟؟
اگر لایت از حد مجاز پایین تر باشه هیچ مراحلی رو باز نمیکنه ؟؟
باز که میکنه ولی لول دشمنا دیگه بالای 340 میره اذیت میکنه.کم کم 330 باید باشین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .:DEMON LORD:.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فکشنو وقتی کاراکترو میسازی سریع یکیشونو انتخاب کن که خودش بیاد بالا به مرور.الان وارلاکم مثلا 170 ایناس هانتر و تایتانمم همینطور.یه عده که رو هر کاراکتر 3 تا فکشن اگزوتیک رو گرفتن که واقعا کار بیهوده ایه ادم وقتشو میزاره پای کارای دیگه!
دراپ ایتم سبز به این خاطره که بعد این اپدیت تو دیتای بازی حداکثر لایت 400 هست و لایت 335 ما پایین حساب میکنه برای همین سبز میندازه:Dاز دور که شبیه Exotic Engram هست من چندبار با چه ذوقی رفتم طرفش نگو سبز بود:|

باز که میکنه ولی لول دشمنا دیگه بالای 340 میره اذیت میکنه.کم کم 330 باید باشین
دیروز تو فروم میگشتم خیلی ها اعتراض کردن که میگن با ریلیز رایز اف ایرون درست میشه این سبز ریختنش. کلا حرکت مسخره ایه.

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
فعلا ملت دارن از انگرم های آبی rare اگزوتیک میگیرن :| مثل اینکه خود Bungie یا مشکلی نداره یا عمدا Trespasser گزاشته تو pool exotic که آنلاک بشه گفته لذتشو ببرید.

• Like
Reactions: robb stark

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
دوستان مثل اینکه یه کلاس جدید اسلحه submachinegun هم اضافه میشه. می تونید برید توی destiny tracker و اینو ببینید که attach کردم.
shoulder charge هم nerf شد. 1 ثانیه بیشتر طول میکشه که شروع بشه و قدرت هدف گیری هم کم شده و امکان زدن باهاش هم مشکل شده (aim assist ضعیفتر شده). همینطور MK44 Stand Aside هم ضعیف کردن و مدت زمان shoulder charge active time حدود 4 ثانیه کمتر شده که میشه گفت تقریبا بی استفادش کردن و علت این هم گفتند که با artifact memory of yulder که sprint cooldown ازبین می بره خیلی قوی میشده...

Attachments

• Sub.jpg
    Sub.jpg
    24.6 KB · مشاهده: 18
آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یکی از ماموریت های بازی که King Of The Mountain هست لو رفته!من نتونستم خودمو نگه دارم و دیدمش و صحنه شروعش اصلا یه سینماتیک فوق العاده ایه اصلا!:|
اسپویلم طبق معمول داره دیگه حواستون باشه.
Lord Saladin با یکی از Iron Lord ها علاقه داشتن به هم گویا!چه بانوی زیبایی هم بودن#-o:Dاسلحش ماشین گان Iron Banner هست که اسم زنه احتمالا Bretomart باید باشه!سالادینم ماشین گان داره که حتما بخاطر علاقه به بانو هست:D
Siva هم به نظر چیز خوفناکی میاد!تا حالا نشونش ندادن امیدوارم شبیه Oryx یا حتی خفنتر باشه و حداقل از اسمش که میشه انتظار داشت Female باشه هرچی هست.
7 روز مونده ها اصلا نمیشه صبر کرد دیگه.TTK حال نمیده بعد دیدن اینا

• Like

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یکی از ماموریت های بازی که King Of The Mountain هست لو رفته!من نتونستم خودمو نگه دارم و دیدمش و صحنه شروعش اصلا یه سینماتیک فوق العاده ایه اصلا!:|
اسپویلم طبق معمول داره دیگه حواستون باشه.
Lord Saladin با یکی از Iron Lord ها علاقه داشتن به هم گویا!چه بانوی زیبایی هم بودن#-o:Dاسلحش ماشین گان Iron Banner هست که اسم زنه احتمالا Bretomart باید باشه!سالادینم ماشین گان داره که حتما بخاطر علاقه به بانو هست:D
Siva هم به نظر چیز خوفناکی میاد!تا حالا نشونش ندادن امیدوارم شبیه Oryx یا حتی خفنتر باشه و حداقل از اسمش که میشه انتظار داشت Female باشه هرچی هست.
7 روز مونده ها اصلا نمیشه صبر کرد دیگه.TTK حال نمیده بعد دیدن اینا
الان که زدم نقل قول بشی، نوشته هات دیده میشن اما نگاه نمیکنم باز و فقط به حرفای تایپی خودم دارم نگاه میکنم :D نکن این کارا رو با خودت =))

• Like
Reactions: robb stark

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یا خدااااااااااااااااااااااا. این هفته توی King's Fall Raid Hard هر 3 تا Challenge همزمان فعاله :D فکر کنم آخرین ریدمون باشه و وقت خداحافظیه :D

اطلاعات بیشتر:

این هفته با بروز شدن چلنج های بازی شاهد اولین و عجیب ترین تغییرات Raid و Court of Oryx هستیم.

- در بخش King's Fall Raid برخلاف هر هفته که فقط یک چالش Boss فعال میشد، این هفته هر 3 چالش رئیس ها فعال است!
- در Court of Oryx نیز هر 3 رئیس Tear 3 Rune را میتوانید نوبتی ببینید.
- جعبه های Sterling دیگر در مسابقات PvP و ... به شما داده نخواهد شد. فقط هر هفته میتوانید یک عدد از Level 41 Prison of Elders دریافت کنید.
این هفته بانجی همه چی را مهیا کرده تا Book of Triumph خود را تکمیل کرده و با تمام قوا وارد Rise of Iron شوید.

نگهبانان، موفق باشید

آخرین ویرایش:
  • Like

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بانجی در مصاحبه ای با Polygon اعلام کرده که سعی دارد به Raid های قدیمی جان تازه ای ببخشد. همچنین قول داده فستیوال هالوون و مسابقات اسپرو با قدرت بیشتر بازخواهند گشت.

دوستان توی Rise of Iron تو مپ های مولتی پلیر هم ددگاست گذاشتن ویدئوش موجوده میتونید برید توی private مچ جمعشون کنید.

به مسیر مخفی مشرف به بالای کوه توی social جدید هم هست که ویدئوش رو خواستید ببینید. خواستید هم نگه دارید بعدا ببیند. 5 دقیقه کوه نوردی میکنید :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بانجی داره با ملت بازی میکنه. ویروس هایی توی بازی قرار دادن که کلی mystery هست دور رو برشون. احتمال داره Crucible بهش مبتلا بشید. XP ایناتون رو میبره بالا. حتی همین اسم ها سایت و اکانت تویتر و تویچ هم دارن اما الوده شدن. فعلا نفهمیدن قضیه چیه :D

aN2gWxU-55o

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بانجی داره با ملت بازی میکنه. ویروس هایی توی بازی قرار دادن که کلی mystery هست دور رو برشون. احتمال داره Crucible بهش مبتلا بشید. XP ایناتون رو میبره بالا. حتی همین اسم ها سایت و اکانت تویتر و تویچ هم دارن اما الوده شدن. فعلا نفهمیدن قضیه چیه :D

aN2gWxU-55o
یکسری از بازیکنارو ویروسی کرده و توسط کشتن اون پلیرا یا برداشتن اورب یار خودی شمام مبتلا میشین بهش.توی PVE هم جواب میده این قضیه:D
این همون Event مخفیه که فکر کنم قولشو داده بودن.چه حالی میده اخرش به اونایی که سالم موندن یه چیزی بده من هنوز مبتلا نشدم:-t:D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یکسری از بازیکنارو ویروسی کرده و توسط کشتن اون پلیرا یا برداشتن اورب یار خودی شمام مبتلا میشین بهش.توی PVE هم جواب میده این قضیه:D
این همون Event مخفیه که فکر کنم قولشو داده بودن.چه حالی میده اخرش به اونایی که سالم موندن یه چیزی بده من هنوز مبتلا نشدم:-t:D
فکر نکنم این چنین چیزی باشه. چون اینی که با اسم ویروس ازش اسم میبرن در حقیقت چیز بدی هم نیست و خوبه و XP بوست میکنه.

اگه قرار بود کسی ویروسی نشه که خوب طرف لاگین نمیکنه با کاراکتر اصلیش بعد میاد جایزه میگیره به همین راحتی :D

دوست من هم امروز بدون انجام کاری توی Court of Oryx و بعدش هم توی Raid مبتلا شد. همینجوری. دلیلش هم نفهمیدیم. من خودم توی PvP اینطوری شدم.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
فکر نکنم این چنین چیزی باشه. چون اینی که با اسم ویروس ازش اسم میبرن در حقیقت چیز بدی هم نیست و خوبه و XP بوست میکنه.

اگه قرار بود کسی ویروسی نشه که خوب طرف لاگین نمیکنه با کاراکتر اصلیش بعد میاد جایزه میگیره به همین راحتی :D

دوست من هم امروز بدون انجام کاری توی Court of Oryx و بعدش هم توی Raid مبتلا شد. همینجوری. دلیلش هم نفهمیدیم. من خودم توی PvP اینطوری شدم.
میدونم همینجوری میگم وگرنه از امروز که این اتفاق افتاده وقت نکردم زیاد بازی کنم وگرنه هرکاری شما کنی ویروسی میشی بالاخره!

• Like
Reactions: Royal_Star

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
امروز بطور اتفاقی یکیو کشتم هر 5 تا ویروسو گرفتم.طرف هروقت میفتاد کسی دنبالش خودشو پرت میکرد پایین مشخص بود یه کرمی داره که اخر شانسی گرفتم ازش:D

• Like
Reactions: FaRd!N

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر