Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii
سرورا سالمه نت شما مشکل داره

نه دیروز PSN و server ها با هم مشکل داشتن از یه طرف PSN DOWN بود از یه طرف دیگه کلا سرور ها ارور میدادن برای بعضی ها خود من تا ساعت 1 شب نتونستم به سرور های بازی کانکت بشم میزاشت کاراکتر انتخاب کنم بعدش ارور میداد .;)

آخرین ویرایش:
واقعا مسخره من تمام تجهیزات Exotic دارم اما فقط میتونم از 1 برای Armor و یکی به عنوان اسلحه استفاده کنم خیلی مسخره تمام بانتی های exotic رو هم گرفتم واقعا خیلی مسخره ادم این همه وقت بزاره فقط بتونه هر دفعه از یکیش استفاده کنه شاید من بخوام از اسلحه اول و دوم با هم استفاده کنم در موقتی که 5 نفر دورم هستن .:|

واقعا مسخره من تمام تجهیزات Exotic دارم اما فقط میتونم از 1 برای Armor و یکی به عنوان اسلحه استفاده کنم خیلی مسخره تمام بانتی های exotic رو هم گرفتم واقعا خیلی مسخره ادم این همه وقت بزاره فقط بتونه هر دفعه از یکیش استفاده کنه شاید من بخوام از اسلحه اول و دوم با هم استفاده کنم در موقتی که 5 نفر دورم هستن .:|

خوب اینطور که شما میگی بالانس بازی منفجر میشه که:d ولی دور از این صبحتا تا حدودی در مورد سلاح حرفت رو قبول دارم ولی در مورد آرمور این نحوه ی لول آپ هست که محدود میکنه کار رو چون لول الان محدود به 30 هست (برای رسیدن به لول 30 باید آرمور های Raid رو داشته باشید و کامل آپگیردشون کنید) و شما طبیعتاً نمیتونی آرمورهای اگزاتیک رو با هم Equip کنی. اگر برنامه ای برای لولهای بالاتر داشته باشن میشه امیدوار بود که بشه چندتا آرمور اگزاتیک رو با هم استفاده کرد. پیشنهاد من الان اینه که با کاراکترهای دیگه هم بازی رو به پیش ببری برای این که لول آپ کردنت بعد از لول 20 هم راحت بشه با کاراکتر اصلیت آرمور کلاسای دیگه و سلاحای خوب بخر و بزار تو Vaultـت و با کاراکتر تازه واردت وقتی به لول 20 رسیدی برو ورشون دار و حالش رو ببر.:d

بازی به پلاس نیاز نداره؟
بخش کمپین بازی در حالت تکنفره نیازی به پلاس نداره.

خوب بالانس كلا به هم ميخوره :d كار درستي كردن كه يك Exotic انتخاب كرد. تصور كن يك نفر Vex mythoclast رو با بقيه Exotic ها بتونه استفاده كنه...
خوب اینطور که شما میگی بالانس بازی منفجر میشه که:d ولی دور از این صبحتا تا حدودی در مورد سلاح حرفت رو قبول دارم ولی در مورد آرمور این نحوه ی لول آپ هست که محدود میکنه کار رو چون لول الان محدود به 30 هست (برای رسیدن به لول 30 باید آرمور های Raid رو داشته باشید و کامل آپگیردشون کنید) و شما طبیعتاً نمیتونی آرمورهای اگزاتیک رو با هم Equip کنی. اگر برنامه ای برای لولهای بالاتر داشته باشن میشه امیدوار بود که بشه چندتا آرمور اگزاتیک رو با هم استفاده کرد. پیشنهاد من الان اینه که با کاراکترهای دیگه هم بازی رو به پیش ببری برای این که لول آپ کردنت بعد از لول 20 هم راحت بشه با کاراکتر اصلیت آرمور کلاسای دیگه و سلاحای خوب بخر و بزار تو Vaultـت و با کاراکتر تازه واردت وقتی به لول 20 رسیدی برو ورشون دار و حالش رو ببر.:d

اينم نميشه:d چون ست Raid اين Light هاشون ٣٠ هست و Exotic هم ٣٠ هست .پس به همين شكل ميمونه.
لول قراره با DLC جديد بره بالا.

خوب بالانس كلا به هم ميخوره :d كار درستي كردن كه يك Exotic انتخاب كرد. تصور كن يك نفر Vex mythoclast رو با بقيه Exotic ها بتونه استفاده كنه...

اينم نميشه:d چون ست Raid اين Light هاشون ٣٠ هست و Exotic هم ٣٠ هست .پس به همين شكل ميمونه.

یعنی کسی اگر این dlc هارو نخره لولش ۳۰ میمونه اینطوری بدتر میریزه بهم بالانس بازی

درسته حواسم نبود اصلاً:d ولی خوب در مورد سلاح بازم به نظرم میتونستن یکاریش کنن که چندتا رو با هم داشته باشیم ولی از اونور بدست اوردن سلاح اگزاتیک رو سختتر و محدود تر میکردن تا جذابیتشم بهم نخوره الان من تقریباً هر هفته هم سلاح اگزاتیک هم آرمور اگزایتیک برای کاراکتراصلیم و کاراکترای دیگم (که اگر خال داشته باشم میرم برای لول آپشون) میخرم و مشکلی ندارم. از یه طرف دیگه هم میومدن وجود سلاح اگزاتیک توی مولتی رو منع میکردن (حداقال بعضیاشو:|) دیگه فک کنم همه بدونین Vex mythoclast یه باگه الهیه. فرض کنید دشمن رو زودتر ببینید و بهش 10 تا تیر بزنید کافیه طرف برگرده Vex mythoclast داشته باشه دیگه باید فاتحتون رو بخونید.:d
در مورد این که لول آپ بالاتر رو هم با DLCـها اضافه کنن اولاً خاک توسرشون دوماً نوبره والا تقصیر بانجی هم نیست اون اکتیویژن بی همه چیز این کارارو میکنه:| ولی در کل اگز Raidـهای جدید هم به اندازه ی همین Raid ونوس جذاب باشه بخش های جدید اضافه کنن به نظرم خرید این Expansion Packـها هم ارزشش رو داشته باشه.

بابا بازی که کلا بالانس نیازی نداره بخش کروسیبل که اصلا مهم نیست لول 10 باشی یا لول 30 یه Iron Banner بود که اونم برداشتن .:|
الان 4 تا Exotic Weapon دارم که فقط یکیش آپدیت نیست Bad Juju میخوام استفادشون کنم هی باید وسط بازی بیام یه گوشه عوض کنم .:| از کل اسلحه ها که تا الان دیدم یکی همین Vex mythoclast ندارم با یکی دیگه Hard Light که تازه دیشب تو Raid دیدمش یکی از بچه ها داره صادق میرم که هر دوتا بگیرم .:d میدونم اسلحه های Exotic زیاد هستن فقط دنبال اسلحه های هستم که از سبک شلیک و کاربردی بودنش خوشم میاد وگرنه بقیه حال نمیدن حالا خوب من چیکار کنم .:d لعنتی الان حتی برای Warlock و Hunter هم 4 تا Exotic دارم که اگه 20 کنم هر کدوم بازم به مشکل میخورم از کدوم استفاده کنم الان وضعیت بدی دارم .:d جالبه فقط 1 اسلحه از XUE خریدم بقیه رو با Bounty Exotic گرفتم .:d
2 تا هم Armor دارم که نمیتونم استفاده کنم فقط یکیش خوب اینجوری حال نمیده .:| باید یه فکر اساسی کنن وگرنه تا DLC ها بیاد من فقط باید 2 تا Exotic Weapon دیگه که واقعا خوشم میاد بگیرم .:|

الان Pocket Infinity , Truth , Bad Juju ,The Red Death دارم .:d الان این 4 تا رو میخوام Ice Breaker , Thunderlord , Vex Mythoclast , Hard Light یعنی این ها رو بگیرم دیگه چیزی نمیمونه خوشم بیاد .:d

آخرین ویرایش:
بابا بازی که کلا بالانس نیازی نداره بخش کروسیبل که اصلا مهم نیست لول 10 باشی یا لول 30 یه Iron Banner بود که اونم برداشتن .:|
الان 4 تا Exotic Weapon دارم که فقط یکیش آپدیت نیست Bad Juju میخوام استفادشون کنم هی باید وسط بازی بیام یه گوشه عوض کنم .:| از کل اسلحه ها که تا الان دیدم یکی همین Vex mythoclast ندارم با یکی دیگه Hard Light که تازه دیشب تو Raid دیدمش یکی از بچه ها داره صادق میرم که هر دوتا بگیرم .:d میدونم اسلحه های Exotic زیاد هستن فقط دنبال اسلحه های هستم که از سبک شلیک و کاربردی بودنش خوشم میاد وگرنه بقیه حال نمیدن حالا خوب من چیکار کنم .:d لعنتی الان حتی برای Warlock و Hunter هم 4 تا Exotic دارم که اگه 20 کنم هر کدوم بازم به مشکل میخورم از کدوم استفاده کنم الان وضعیت بدی دارم .:d جالبه فقط 1 اسلحه از XUE خریدم بقیه رو با Bounty Exotic گرفتم .:d
2 تا هم Armor دارم که نمیتونم استفاده کنم فقط یکیش خوب اینجوری حال نمیده .:| باید یه فکر اساسی کنن وگرنه تا DLC ها بیاد من فقط باید 2 تا Exotic Weapon دیگه که واقعا خوشم میاد بگیرم .:|

الان Pocket Infinity , Truth , Bad Juju ,The Red Death دارم .:d الان این 4 تا رو میخوام Ice Breaker , Thunderlord , Vex Mythoclast , Hard Light یعنی این ها رو بگیرم دیگه چیزی نمیمونه خوشم بیاد .:d
لول رو كار ندارم ولي Exotic ها به خاطر قابليت هايي كه دارن كلا بازي بالانسش به هم ميخورد اگر بيشتر از يكي استفاده ميكردي.:d
من خودم اينارو دارم:
Hawkmoon,Thorn,Truth,Monte carlo,suros regime,Red death,pocket infinite,bad juju,Super good advice,Icebreaker,Invective
Vex رو سعي ميكنم اين هفته بگيرم.
ميمونه:Hardlight,The last word,Thunderlord,Patience and time,٢ تا Scoutrifle
اسلحه هاي خود Raid كه عالين به خصوص Scout و LMG كه داره.
---
٠Vex رو هم نرف كردن مثل قبل نيست.

سلام لول 20رسیدم دیگه خط لول پنهان شد چه کار کنم یا چه مراحلی رو باید انجام بدم که بتونم بقیه رو لول آپ کنم؟

باید ارمورایی رو پیدا کنی که light داشته باشن هرچیم لایت بیشتری داشته باشن لولت میره بالاتر.ارمورای سر و بدن و دست و پا پیدا میکنی بعد تو مشخصات کاراکترت یه عدد جدید میزنه light مثلا 20!اینو باید بیشترش کنی

باید ارمورایی رو پیدا کنی که light داشته باشن هرچیم لایت بیشتری داشته باشن لولت میره بالاتر.ارمورای سر و بدن و دست و پا پیدا میکنی بعد تو مشخصات کاراکترت یه عدد جدید میزنه light مثلا 20!اینو باید بیشترش کنی
اینارو کجا و چطوری پیدا کنم؟ چندروزه بدون لول دارم بازی می کنم

اینارو کجا و چطوری پیدا کنم؟ چندروزه بدون لول دارم بازی می کنم

ونگارد بری میده بهت یا لول ونگارد و pvpت رو ببر بالا برو از earth بخر.
قبلا مرحله queen بود الان نمیدونم هست یا نه هنوز اون زره لجندری میداد لایت خوبی داشت.
فعلا بازی دستم نیست نمیدونم چه مراحلی جدید اومده ولی قبلا بهترین راه رفتن ونگارد و pvp بود که گاهی اوقات ایتمای خوبی خودش میداد هم اینکه لول جفتشونو ببری بالا راحت میتونی از مارکت بخری ارمور لایت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or