Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
ببخشید دوستان من یه سوال خیلی نیوبانه داشتم اگر ممکنه یکی راهنمایی کنه :">- منظور از Raid همون جایی فوق سخت توی ونوسه ؟ همون VoG ؟
سوال دومم هم اینه که من به شدت برای تشکیل فایر تیم و رفتن توی چلنج های روزانه و هفتگی و ... مشکل دارم . یعنی واقعا هیچ وقت هیچ کس نیست که باهاش بازی کنم . قبلا میگفتم شاید لولم خیلی پایینه ولی الان تایتان لول 25 دارم و اسلحه هام هم همشون لجندری هستند و آپگرید شده و خلاصه خیلی قوی شدم ولی بازم هیچ کس نیست که بیاد باهاش بازی کنم . متاسفانه مچ میکینگ هم نداره اینجاها. کسی میدونه من چی رو جا انداختم که اینطوری شدم(تهنای تهنا !!) ؟؟

اره همونه.ایکون جمجم داره.
بچه های اینجارو اد کنی همشون 24 ساعته پای بازین:dونگارد که میره برای پیدا کردن بازیکن و اکثرا پیدا میکنه اگرم پیدا نمیکنی کسی رو ایدی بچه های اینجارو اد کن باهاشون بازی کن.

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
اره همونه.ایکون جمجم داره.
بچه های اینجارو اد کنی همشون 24 ساعته پای بازین:dونگارد که میره برای پیدا کردن بازیکن و اکثرا پیدا میکنه اگرم پیدا نمیکنی کسی رو ایدی بچه های اینجارو اد کن باهاشون بازی کن.
ممنون بابت پاسختون . یه دهتایی اسم روی کاغذ نوشتم و رفتم پالی پلی 4 اد میکنم ببینم چی میشه .
یه سوال دیگه هم داشتم .
این قضیه کلن چیه ؟ مثلا اگر تو یه کلنی باشی توی بازی راحتتر میتونی هم بازی پیدا کنی ؟ طبق چیزایی که من با انگلیسی ناقصم فهمیدم که اینطوره !!

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
کسی میدونه atheon (غول آخر ) رو چجوری باید بکشی ؟
چند بار سه نفر رو پرت میکنه توی پورتال ؟ اون سه نفری که بیرونن غیر از باز کردن تایم گیت چه کاری میتونن انجام بدن ؟ چند دقیقه قبل این که بره توی حالت enrage فرصت داریم ؟

- - -ویرایش - -

سلام داداش 3نفر وایمستن عقب 3تایه دیگه میرن کپچر میکنن. اگه رفتین جنگل اون 3تا بیرونیه باس جنگل کپچر کنن تا شما بیاین پیش بقیه.
ما 3بار این کار کردیم و باس اخر له شد!البته قبلش لانچر ادد کنین.
والا من همش تو کپچر بودم. اما انگار اون 3نفر باس یکشون relic رو برداره و باش ضربه بزنه. بعد از چند وقت هم صفحه سیاه میشه که انگار کسی که relic رو داره باس اوکی کنه.
بازم اگه مشکل داشتی از بچه ها میپرسم
اینو میدونم وقتی میری تو 6تا اراکل میزنی بعد از تو پورتال میای بیرون حالا شما هر 6 نفرتون میرفتید توی حباب ( منظور همون حبابیه که کسی که رلیک رو داره میتونه بسازه ) و به باس شلیک میکردین یا سر جاتون میموندید و بهش شلیک میکردید ؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
Raid برداشته نميشه، هر ٣ شنبه سيو ها ريست ميشه. دوباره بايد از اول بريد.
بقيه Raid ها در قالب DLC ميان كه اوليش DEC عرضه ميشه.
Raid قسمت Reef مربوط به DLC House of Wolves بايد باشه.
شاید من بد متوجه شدم. اونو که میدونم هر سه شنبه کلیه ی Checkpointـها از بین میره و باید از اول شروع کنی ولی من شنیده بودم که انگار بعد از یه مدت تغییر میکنه که اشتباه بوده مثل این که.
کسی میدونه atheon (غول آخر ) رو چجوری باید بکشی ؟
چند بار سه نفر رو پرت میکنه توی پورتال ؟ اون سه نفری که بیرونن غیر از باز کردن تایم گیت چه کاری میتونن انجام بدن ؟ چند دقیقه قبل این که بره توی حالت enrage فرصت داریم ؟
خوب اینجا کمه کم 5 نفر نیازه گیریم شما 6 نفر هستید. اول سه نفری که باید تلپورت بشن رو انتخاب کنید اون سه نفر میرن یه گوشه دیوار وای میسن و سه نفر دیگه هم 2 نفرشون کپچر سمت چپ که مربوط به مارس هست رو نگه میدارن یک نفر هم که نسبتاً قوی تر هست کپچر سمت راست رو که ونوس هست (یا بالعکس) نگه میداره بعد از یه مدت اون سه نفری که باید تلپورت شن ، بسته به انتخاب بازی تلپورت میشن به ونوس یا مارس اگر ونوس بود باید کپچر ونوس رو نگه دارید تا بتونن خارج بشن اگرم مارس بود به همین ترتیب اون سه نفری هم که تلپورت شدن یکیشون باید Relic رو بگیره و وقتی یاراش مارک شدن (همون اتفاق سیاه شدن صفحه) اونارو از مارک دربیاره دو نفره دیگه هم باید Oraclـها رو به محض رویت شدن بزنن اگر نزنن و جا بندازن همه میمیرید. میتونید Oraclـها رم نزنید و سریع خارج شید ولی بازدنشون دمیج بیشتری رو میتونید طی زمانی که بهتون میده به باس بدید که خیلی خیلی بیشتر هست و کار کشتنش رو راحت تر میکنه اون کسی هم که Relic داره وقتی خارج شد به همراه بقیه اول باید دمه پورتال مارک دو نفر همراهش رو برداره (یعنی هر موقع که نیاز داشتن باید برداره یه بار هم دمه در پورتال) و بعد منتظر بمونه Super Chatrgerـش پر شه و با قدرتش باس رو بزنه که باز میتونه دمیج باس رو بیشتر ببره. در کل یه تیم ورک دقیق میخواد این بخش.

اینو میدونم وقتی میری تو 6تا اراکل میزنی بعد از تو پورتال میای بیرون حالا شما هر 6 نفرتون میرفتید توی حباب ( منظور همون حبابیه که کسی که رلیک رو داره میتونه بسازه ) و به باس شلیک میکردین یا سر جاتون میموندید و بهش شلیک میکردید ؟
نه لازم نیست اون شیلده باعث میشه دمیج نخوری، از بیرون هم بزنید باز دمیجی که به باس بازی میدید چندبرابر میشه!

آخرین ویرایش:

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211

داداش همتون لانچر ادد کنین. بعد که 6تا اومدین یکی بالا پایین بپره حواسش پرت کنه بقیه لانچر بزنن. همیییین. خیلییی راحت میمیره

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
براي Atheon نرمال:
٣ نفر كه از پرتال خارج ميشن همراه با ٣ نفري كه بيرونن ، ميرن وسط رو به روي باس دقيقا، كسي كه relic داره شيلد رو ميزنه و كسي هم دميج نميشه ، ١٥ ثانيه دميجش ميكنيد كه وقتي ٥ ثانيه مونده جا هاي خودتون برميگرديد. ٤ بار اين كار انجام بديد توي ١٥ -١٠ دقيقه تموم ميشه.
داخل پرتال بايد حتما Oracle هارو بزنيد چون بي فايدس بدون اين كه Oracle هارو نزنيد. ٢ نفر داخل پرتال Fusion Rifle, Auto rifle بايد داشته باشن.
Rocket launcher هم نزاريد وقتي داخل شيلد هستيد تير بزنيد خودتون ميميريد چون ممكنه به كسي بخوره. Machine gun برداريد بهتره.
Hard:
فقط همون ٣ نفر كه از پرتال خارج شدن ميرن اون وسط، بقيه ٣ نفر كه بيرون پرتال ها بودند سر جاشون ميمونن.

آخرین ویرایش:

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
یه جوانمردی پیدا نميشه بیاد با هم این مرحله هاش با هم بریم تنها رفتن ظلمه

منو هم آد کن اکثر شبا نه الی یک شب هستم تو همین بازی. خوشحال میشم با هم بازی کنیم.
Raynor19_91

- - -ویرایش - - -

دوستان ای اپدیت ۱.۲ کی قراره بیاد؟
کسی نمیدونه؟
من روی بازی اپشن میزنم بعد میزنم information ورژن بازی رو میزنه 1.03
خیلی عجیبه چون تازه داره آپ 1.02 میاد! کسی میدونه قضیه چیه؟؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من كه خسته شدم ديگه :d 150-200 ساعت بازي كردم.چيزي نداره ديگه. قبلا هم گفتم همينقدر سرگرم ميكنه.
Raid هارد هم واقعا لوتش مسخرس . الان من تمومش كردم بهم Spaceship داده:)) چه وضعشه. تنها فرقش اون اسلحه Vex هست كه شانسيه گرفتنش.
راستي باس اخر تو Raid هارد مثل نرمال اسونه همون ١٠-١٥ مين طول كشيد، فقط اسلحه هاتون بايد تا اخر Upgrade كرده باشيد.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من كه خسته شدم ديگه :d 150-200 ساعت بازي كردم.چيزي نداره ديگه. قبلا هم گفتم همينقدر سرگرم ميكنه.
Raid هارد هم واقعا لوتش مسخرس . الان من تمومش كردم بهم Spaceship داده:)) چه وضعشه. تنها فرقش اون اسلحه Vex هست كه شانسيه گرفتنش.
راستي باس اخر تو Raid هارد مثل نرمال اسونه همون ١٠-١٥ مين طول كشيد، فقط اسلحه هاتون بايد تا اخر Upgrade كرده باشيد.
باز خوبه شماها به 200 ساعت تونستین برسونینش...من به 60-70 ساعت رسید قبل اینکه بازی تکراری بشه دادمش رفت :D ره رید نرسیدم حتی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر