PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
ترسم از انیمیشن‌ها بود که اوکی بود راضیم. ینی همون اول که پرید خیالم راحت شد.
یکم جزییات محیط نسبت به ایمیج کوالیتی می‌تونست بهتر باشه. نورپردازی هم می‌تونست داینامیک‌تر باشه. احساس می‌کردم اونقدر که تو نمونه‌های خوب RT قبلا دیده بودم نور و رنگای مختلف میکس می‌شدن اینجا یکم تخت‌تر بود برام.
ولی اگه سوال اینه ویدئو رو آیا صدبار دیدم و هر صدبار قفسه سینه‌م یه جوری شده بله همینطور بوده :D

• Like
Reactions: voldmort

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,440
نام
مسلم
آخه درد اینه نمایش حس سخت بودن نمیداد!
شاید در واقعیت سخت باشه ها، ولی من میبینم طرف احمقه:-"
داره میبینه باس با سرعت خیلی آروم دستش رو برده بالا که بزنه لهش کنه، جای جاخالی یا دفاع کردن، داره هنوز اتک میده:|
کجای دنیا باس وان شات میمیره آخه! حتی بگیم طرف مثلا فکر هم نکرده این باس هست، از هیکل دشمن خجالت بکش:)) این رو میخوای وان شات کنی آخه؟ :|:))
کلا خیلی زورکی میخواستن پیام you died رو روی صفحه نشون بدن:D ، من مشکلم فقط با این بخش نمایش هست:D
آره من خودم هم با این وان شات کردنش مشکل اساسی داشتم، احساس میکنم درجه سختی آسونتر برای بازی گذاشتن و یارو هم تا اونجا داشت خوب بازی میکرد ولی یهو شل کرد:D
خو دیگه حتماً گفته دفاعش بازه، بزار بزنم:D
ولی برای باس توتوریال این یارو خیلی سخته، احتمالاً توی بازی اصلی هم با این تجهیزات بازی رو شروع نمیکنیم. شاید حتی خود ما هم ببینیمش جفت کنیم و همون یه اتک هم نتونیم بزنیم:D

پ.ن: اگه E3 داشتیم شاید یه دمویی چیزی توی مراسم میزاشتن و دو تا بازیکن باتجربه هم بازیش میکردن و اونوقت میشد در مورد گیم پلی بهتر نظر داد.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
آره من خودم هم با این وان شات کردنش مشکل اساسی داشتم، احساس میکنم درجه سختی آسونتر برای بازی گذاشتن و یارو هم تا اونجا داشت خوب بازی میکرد ولی یهو شل کرد:D
ولی برای باس توتوریال این یارو خیلی سخته، احتمالاً توی بازی اصلی هم با این تجهیزات بازی رو شروع نمیکنیم. شاید حتی خود ما هم ببینیمش جفت کنیم و همون یه اتک هم نتونیم بزنیم:D

پ.ن: اگه E3 داشتیم شاید یه دمویی چیزی توی مراسم میزاشتن و دو تا بازیکن باتجربه هم بازیش میکردن و اونوقت میشد در مورد گیم پلی بهتر نظر داد.
درجه سختی اسون بذارن رسما بازی با کله سقوط میکنه ! خیلی بعید میدونم چنین کاری بکنن . این دمو حالت تمرین و نمایش کلیت گیم پلی رو داشت.

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
*به نظر میرسید استامینا کمتر مصرف میشه
*بلاک کردن باف شده بود
*از تغیر انیمیشن ها نگرانم چون نمیدونم به اندازه میازاکی بتونن بالانس در بیارن قضیه رو
*وان شات ها رو اعصاب بودن امیدوارم فقط مربوط به همین بخش بازی باشه(تا اونجایی ک میدونم تو این بخش نمیشه علت وان شات کردن لول آپ باشه چون بخش اموزشیه)
*گرافیک و اتمسفر عالی بود انیمیشن هام بشدت نرم بودن اگه همون مشکل بالانس نبودنو نداشته باشن راضیم ازشون
به صورت کلی یا بهترین ورژن بازیهای سولزلایک خواهد بود یا میشه در حد این کپی های سولز با گرافیک بالا

• Like
Reactions: Nameless King

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,088
من دیمن سولز پلی ندادم قبلا
تو نسخه قبلیش هم یه دونه میزدی دشمنا میمردن؟ یا برا این تریلر راحت کرده بودن بازیو که یارو پاره نشه؟

چون سری سولزا و اینا فانش سخت بودنشه ایزی باشه بدرد نمیخوره

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
این پریدن از روی موانع انیمیشن جالبی بود که اول تریلر نشون دادن . میتونه تغییرات جالبی تو گیم پلی ایجاد کنه .
View attachment 166428
این مورد فک میکنم قبلا هم وجود داشت..تو دارک سولزها نبود ولی تو دیمن سولز بود

• Like
Reactions: arash1996

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین

درجه سختی اسون بذارن رسما بازی با کله سقوط میکنه ! خیلی بعید میدونم چنین کاری بکنن . این دمو حالت تمرین و نمایش کلیت گیم پلی رو داشت.
نمایش برای من که مخالف سر سخت سولزبورن هستم و موافق گذاشتن درجه سختی، هم خیلی زیادی آسون میزد دیگه:))

ولی به نظرم کلا نمایش...نمایشی بود:D یعنی آره این دشمن ها انگار سختی رو اوردن پایین(یا Stats رو بردن بالا) که وان شات بشن و سریع برسه به آخر
از اونطرف سر باس، تو همه نمایش ها چیت کد میزنند که نمیره کاراکتر، یا هزار بار بازی میکنند که یه چیز سینمایی و تمیز در بیاد

اینجا یه جوری بازی کرد زورکی بمیره:D
حالا به هر حال بازسازیه خیلی خفنه! محیط و اینا عالیه!(به عنوان کسی که بازی نکرده و محیط قبلی براش مهم نیست:D) شاااااید گول بخورم و بازی کنم!

پ.ن: اینا MGS رو بازسازی میکردن چه عشقولی میسد قضیه:(

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این مورد فک میکنم قبلا هم وجود داشت..تو دارک سولزها نبود ولی تو دیمن سولز بود
به شخصه تو تمام سولزبورن ها فقط دیمن رو بازی نکردم خوشبختانه و به شدت منتظر این ریمیک هستم . ولی یه سری تریلرهارو از نسخه ps3 دیدم پریدنی در کار نبود. تریلری داری ببینیم تو نسخه ps3 هم بوده ؟

• Like
Reactions: arash1996

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
این مقایسه رو برای ps4 نداری؟مثلا تو بازی بلادبورن یا دارک ۳ چقدر طول میکشید؟
اگر بی بی واسه فایو ریمستر شه(که احتمالش کم نیست) اونوقت میشه مقایسه کرد
اتفاقا خیلی ها رو میشناسم که فن استادن ولی سر افت فریم ها و.. بازی رو نزدن (!) و منتظرن رو فایو ریمستر شده و فور کی و شصت فریم بزنن:D
پ.ن:حقیقتا این صبرشون ستودنیه!

• Like
Reactions: BitsandBytes

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر