DEATHSTRANDING برای PC تایید شد

mohammad_godnes

کاربر سایت
Apr 21, 2007
35
نام
محمد
من درک نمیکنم این قضیه رو.یعنی اگه از قدرت پردازشی کامپیوترم استفاده نکنه قبول نیست؟
بعد چرا آخرش منتهی میشه به مسخره کردن؟کسی قرار نیست کسی رو مسخره کنه!
اصلا بحث هم سر این نیست که کسی حال کسی رو بگیره.نمیدونم چرا اینقد جدی گرفتین
کاملا درسته

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
شکی نیست استریمینگ آینده گیمینگه ، و بدیهیه سرویس ها جای کنسول ها رو میگیرن ، اتفاقا این خبر خیلی بدیه برای کساییه که امروز میخوان از این قضیه ژست خوشحال رو بگیرن !!! اما در کل اگه وضعیت ما ایرانیا تو این شرایط و این سبک مملکت داری باقی بمونیم ، تو اون اینده هم هیچ سهمی نداریم !
نه تنها استریمینگ ،بلکه نزدیکی پلتفرمها هم آینده گیمینگه.
نه تنها هزینه گیمها بلکه مدت ساخت افزایش پیدا کرده.
یه مثال میزنم gta v عالی فروختولی تو اون بازه 5 ساله فقط همون v عرضه شد.
ولی تو بازه 5 ساله قبلی
gta iv مکس پین bully ، man hunt ،midnight و rdr
عرضه شده بود.
معلومه باید بفروشه نسخه gta v چون زمان 6 تا عنوان تاپ رو گرفته
انچارتد تا نسخه سوم ،دو ساله میاد. نسخه چهارم میشه 5 ساله. بعد گذشت 4 سال هنوز معرفی نسخه پنجم نشده.
کی بخواد عرضه بشه الله اعلم.مجبورند ،مایکروسافت هم عاشق چشم و ابروی مشکی ویندوز نبود.قبلا هم ویندوز مال اون بود. کاری نمیکرد.مجبور شد یه راهی پیدا کنه . سودآوریشو افزایش بده.
سونی نمیتونست مستقیم اینکار رو بکنه.اومد با استریم وارد شد تو بازار pc.
___
به درد اینترنت ایران نمیخوره. ولی خیلیا میتونن تو دنیا بازی کنن.
Sony-2018-19-FY-Results-05-Segment-Results.jpg
همین کارهای شاون لیدن که ازش انتقاد میکنیم. باعث شد. بالاترین رشد رو تو بخشهای مختلف سونی بدست بیاره.
اما هنوز بنابر هزینه کرد صورت گرفته تو بخشهای صورت گرفته . هنوز درصد سود خالص ،گیمینگ کمه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
@rahyarpaul

البته شأن لیدن زیاد ربطی به تصمیمات کلان مدیریتی نداشت، و مثلا همین ps now حتی قبل از مدیر بخش آمریکا شدنش برنامه ریزی شده بود ، چیزی که باعث انتقاد از لیدن میشه ، مدیریت غلط و تصمیمات عجیبش از وقتی اومد چیرمن wws شد! از طرف دیگه میشه به برگزاری بد کنفرانس ها و ماشینی شدنشون اشاره کرد ، کنفرانس برای اینه که هد کمپانی ها و ناشر ها و دولوپر ها ، نظرات و ایده ها و برنامه ها و احساساتشون رو با مخاطبین در میون بزارن ، نه اینکه یه فایل از قبل آماده شده بزاری ، پلی کنی و مثل نوار نقاله پشت هم بازی پخش کنه و بعد 40 دقیقه بیای بگی
thank you for coming tonight

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
@rahyarpaul

البته شأن لیدن زیاد ربطی به تصمیمات کلان مدیریتی نداشت، و مثلا همین ps now حتی قبل از مدیر بخش آمریکا شدنش برنامه ریزی شده بود ، چیزی که باعث انتقاد از لیدن میشه ، مدیریت غلط و تصمیمات عجیبش از وقتی اومد چیرمن wws شد! از طرف دیگه میشه به برگزاری بد کنفرانس ها و ماشینی شدنشون اشاره کرد ، کنفرانس برای اینه که هد کمپانی ها و ناشر ها و دولوپر ها ، نظرات و ایده ها و برنامه ها و احساساتشون رو با مخاطبین در میون بزارن ، نه اینکه یه فایل از قبل آماده شده بزاری ، پلی کنی و مثل نوار نقاله پشت هم بازی پخش کنه و بعد 40 دقیقه بیای بگی
thank you for coming tonight
یه خبر در مورد همین زدم استقبال نشد.
قراره کلا e3 متحول بشه
یه روزش بشه ماله شرکتها و بقیش بشه یه event طرفداری که بشینن سازنده ها و مخاطبین با هم بازی کنن و حرف بزنن و طرفدارها تست کنن و نظر بدن
e3 دگرگون میشود.نظر شما چیست؟
خودشون میدونن ،زمان بره تغییرات.
هزینه تفریحات دیگه بالا رفته ولی در کنارش مثلا صنعت سینما ،بلیت سینما گرون شده. سرویسهای اشتراک فیلم گرون شده.با همه این اوصاف. تو همین گزارش ،صنعت فیلم سونی نسبت به پارسال افت داشته.
ولی گیم رو فکر نمیکنم بتونن گرون کنن.برا همین دارن رو میارن به روشهای جانبی.
________
سونی اومده مستقیم استریم کنه. بدون هزینه اضافی و با یه سرور ،رو pc پول در آره.
آینده گیمینگ متحول میشه.که این روش بهتره.حتی در دراز مدت به نفع خود شماهاست.
اینکه سونی بیاد و بخاطر راه یوبی رو پیش بگیره بهتره و هر 2 سال یکبار محیط بازی رو صورتی کنه ،قرمز کنه ،بنفش کنه بشه یه بازی جدید بهتره.
یا همچنان شاهکار بزنه و تو هر چی انچارتدش کلی تحول ببینی ولی در کنارش برا سود بیشتر بعد دو سال استریم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این سوالی هست که باید شما سونی بازها بهش فکر میکنید.
تفکر یوبی و ea رو میخواد که سالانه و دو سالانه بیاد جیبتون رو بزنه و کپی و پیست سالانه بده
یا عناوینی بده که سر متای 98 یا 95 با هم ببحث کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این انتخاب شماست

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
tenor.gif

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
فراق MGS 4 روی PC کشت ما را!!!
حسرت به دل
چشمها كاسه خون
ناله ها بر دل
شيون ها بر زبان
هر كسي كه پلي فور نداره :D
________
لامصب گير نمياد اصن به هركسي نميدن
هواريون حضرت عيسي هستن كه بر گزيده شدن براي داشتن پلي فور :D
عمرا اگه لنگشو پيدا كني:D
مي بيني رو پي سي ام يوشيدا تو ژاپن ميزنتش به برق ايميل ميدي روشنش ميكنه بعد زنگ ميزني برات بازي كه ميخوايو ميزاره :D
انلاين استريمينگ يا همون psn اينه:D
اينجام مركز كره زمينه باور نداري متر كن :)]:)]:D

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چقدر همگی خوش مزه بودین واقعا این همه نمک از کجا اوردین فریدون که کل جمله که به معنی سرویس محور بودن و اینکه هر دوتا سرویس محور هستن نقل قول کرده گیف میزاره انگار من گفتم PS now داره سرویس های که Steam میده داره میده یا مقایسه کردم که کدام بهتره این بالای هم مشخص نیست با خودش چند چنده چی داره ترول میکنه. =))
فراق MGS 4 روی PC کشت ما را!!!
دقیقا چند نفری ؟ من که نمیتونم روی PS now بازی کنم و PS3 هم دیگه ندارم قنشگ کشته با وجود اینکه بازی 12 بار تمام کردم .

آخرین ویرایش:

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
چقدر همگی خوش مزه بودین واقعا این همه نمک از کجا اوردین فریدون که کل جمله که به معنی سرویس محور بودن و اینکه هر دوتا سرویس محور هستن نقل قول کرده گیف میزاره انگار من گفتم PS now داره سرویس های که Steam میده داره میده یا مقایسه کردم که کدام بهتره این بالای هم مشخص نیست با خودش چند چنده چی داره ترول میکنه. =))

دقیقا چند نفری ؟ من که نمیتونم روی PS now بازی کنم و PS3 هم دیگه ندارم قنشگ کشته با وجود اینکه بازی 12 بار تمام کردم .
دقیقا یک نفر! جدا اگه کسی نتی داره که میتونه باهاش PS now بزنه به ما هم بگه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دقیقا یک نفر! جدا اگه کسی نتی داره که میتونه باهاش PS now بزنه به ما هم بگه
داخل ایران تعداد محدود خارج از ایران زیاد .
کسایی که اینترنت فیبر نوری 50 یا 100 مگ مخابرات دارن باید بتونن من دوستم برای گیم نتش داشت یک روز رفتم تست کردم می شد بازی کرد .
وقتی خواستم برای خودم بگیرم مسخره تا سر کوچه میدادن به من نمیدادن میگفت نمیشه کابل طولانی میشه .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
داخل ایران تعداد محدود خارج از ایران زیاد .
کسایی که اینترنت فیبر نوری 50 یا 100 مگ مخابرات دارن باید بتونن من دوستم برای گیم نتش داشت یک روز رفتم تست کردم می شد بازی کرد .
وقتی خواستم برای خودم بگیرم مسخره تا سر کوچه میدادن به من نمیدادن میگفت نمیشه کابل طولانی میشه .

اگه مخابرات لعنتی شل کنه این فیبر نوری رو درست درمون پشتیبانی کنه جدا یه بخش عظیمی از موانع بین ما و استریم کردن گیم از بین میره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حالا این بازی به کنار ولی بازیهای راک استار مثل GTA و Red Dead که یکی دو سال طول میکشه نسخه pc شون بیاد ، اصلا ارزش صبر کردن نداره و در عمل هیچ فرقی با انحصاری بودن نداره ، یک سال 2 سال عمر خیلی خیلی زیادی هستش و مثل غذای از دهن افتاده میشه یه جورایی لذت بازی .

-----------------------------------------------------------------------------

با انتشار این بازی حالا قضیه جالب میشه :D اونایی که تا دیروز منتظر گند زدن بازی بودن ، نظرشون حتما عوض میشه :D و همینطور برعکس ، شاید بعضی ها بخوان با مخ بخوره زمین :D

ولی برای منی که اول و اخر video games برای من کوجیما هستش ، ارزوی موفقیت رو دارم و انشالله با گرافیک بالاتر تو تابستان 2020 رو PC هم بازی میکنم :x

پس سونی چیکارس ؟

پس با این حساب لست 2 که تاخیر خورد الان برای شما غذای از دهن افتادس دیگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر