DEATHSTRANDING برای PC تایید شد

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خداییش فقط تایپ کردی که جوابی داده باشی ؟؟؟
البته قبلاً هم سر بازی های کوچیک و ژاپنی با هم بحث کردیم و شما چون نه اطلاعاتی ازشون داری و نه علاقه ای هیچ زاویه دید درستی نسبت به این بازی ها نداری ، نینتندو میاد با همین بازی ها نه تنها سونی رو تو ژاپن تحقیر آمیز بیرون می‌کنه ، تو بازار جهانی هم رقابت می‌کنه !!! اتفاقا همین ضعف سونی و طرز فکر گهر بار لیدن و اندرو هاوس به نینتندو فرصت کامبک داد!
پرسونا ۵ شاید ۳ میلیون فروخته باشه ، ولی حداقل یه ملیون از این سه میلیون به خاطر این بازی کنسول میخرن !

آها کوانتیک دریم ترد پارتی بود ،اوکی پس ببخشید ببخشید ، سونی غلط کرد بازی ترد پارتی رو به عنوان انحصاری معرفی کرد و فروخت !! کوانتیک دریم ترد پارتی بود ولی سونی به خاطر یه سری شایعه داخلی استودیو تر پارتی که هیچ وقت هم ثابت نشد ، حتی سر صدا هم نکرد روابطش رو باهاشون قطع کرد؟؟؟

در مورد متال گیر هم اون زمان که متال گیر ۴ انحصاری شد ، نسخه های قبلیشم انحصار پلی استیشن بودن !!! کوجیما هم دیگه زیادی دارید گنده میکنید ، آره بازی ساز فوق العاده و خفن پر از ایده ها ناب و داستان های عالی ، که متال گیر ۳ ش جز ده تا بازی عمر منم هست ، ولی دیگه آمار فروش بازی هاشم موجوده ، اون خداوندگاری که ازش ساختید نیست ، که مثلا مسیر گیمینگ رو تغییر میده و یا حیات یه کنسول به وجودش وابسته است !

واقعا نمی‌فهمم شما مگه وکیل مدافع یا سهامدار سونی هستید که آنقدر نگران سودش هستید !!! مگه نمیشه با مشتری مداری سود کرد !!!؟

دیگه بحث رو هم ادامه نمی‌دم ، چون کم کم داری می رسونیش به اون جمله معروف یه نفر دیگه هم بازی کنه چی از تو کم میشه !!

شما ریج کردی همش بدون منطق داری پست میدی تقصیر من نیست .

نیازی نیست دانشمند باشی که ببنی بازار ژاپن به طرف بازی های موبایل و کنسول های قابل حمل شیفت کرده (سونی سر PS vita اشتباه کرده 100% قبول دارم حماقت کرد شکی درش نیست.) من راجب یک بازی خاص نظر ندادم من دارم راجب کل بازار صحبت میکنم شما عاشق پرسونا هستی خوب به سلامتی 3 میلیون هستین من دارم راجب کل بازی های که برای ژاپن عرضه شدن صحبت میکنم چندتا از اون بازی ها موجب شده که سونی به نیینتندو نزدیک بشه در اون بازار تا الان چقدر بازی خوب عرضه کرده انجا ؟ خوب شما که میگی اطلاعات داری بگو دیگه قرار نیست بیای سرمایه گزاری کنی بعد بر نگرده قراره سرمایه گزاری کنی که درامد داشته باشه وقتی این طرف داره سرمایه به راحتی بر میگرده و ژاپن شده یک بازار موبایل و ... سونی ترجیح میده بره طرف چین تا ژاپن .

ببخشید کوجیما چیه ؟ FP حتما . :-t قشنگ ریج زدی اصلا خودت هم متوجه نمیشی چی داری میگی از روز اول گفتن انحصاری هنوز هم انحصاری هستش انحصاری کنسول . شایعه ؟ حاجی کار به دادگاه و حکم هم براشون صادر شد کجایی ؟ اون موقع شایعه بود که بعدم مشخص شد که درست بوده مشخصا شما ژاپنی ها رو مثل اینکه نشناختی وقتی برای کوچکترین چیزی معذرت خواهی میکنن و براشون موارد ارزشی خیلی مهم هستش فکر میکنی این بی خیال میشن .

خیر حرفت از پایه در مورد MGS اشتباه چرا وقتی راجب چیزی اطلاع نداری بیخودی لج میکنی ؟:

من با حرف بی ربط مشکل دارم به شخصه نه سود شرکت برام مهمه نه یک قرونش تو جیب من میره اما اینکه شما چون عصبانی هستی هرچی میخوای میگی جوری که انگار FACT هستش با این مشکل دارم من , یکی مثل شما میاد همین حرف یک جای دیگه تکرار میکنه .

شما مشتری مداری با براورده کردن خواسته های درست و نادرست خودت اشتباه گرفتی یک وقتی هستش من یک انتظاری دارم چه درست چه نادرست براورده میشه یا نمیشه دلیل نداره ریج بزنم هرچی خواستم بگم شما دوست داری بازی ژاپنی پسند بیشتری بده منم امیدوارم شما بازی های بیشتری بگیری اما این دلیل نمیشه که شما هرچی دوست داری براورده بشه یا هرچی من دوست دارم براورده بشه بلکه سونی و ماکروسافت و نینتندو و... برای این بازی نمیسازن که عاشق من و یا شما هستن میسازن چون برای شرکت سود داره چرا سونی طرف هاردکور ها رفته برای اینکه سود داره براش کنسول انقدر فروخته نسل بعد هم همینه.

اول از همه حرف تو دهن من نزار صحبت من سر واقعیت ها هستش که همیشه وجود داشته تو تاپیک بازی تا قبل از معرفی اون برای PC همیشه گفتم اگه سونی بخواد میتونه اجازه بده عرضه بشه اگه سونی بخواد مشخصا خواسته بازی عرضه کرده خواست GOW برای PS now عرضه کرد الان ملت روی PC دارن بازی میکنن فرق این موضوع در چیه ؟ هیچ فرقی به حال من نمیکنه من از سونی بازی با کیفیت میخوام با کنسول خوب با قیمت مناسب که بتونم بازی کنم داره میده نداد خدا حافظ این همه بحث نداره .

شما بهتره اول به اعصاب خودت مسلط بشی اختلاف نظر همیشه وجود داره اختلاف سلیقه هم همینطور اما اینکه جوری رفتار میکنین انگار چون شما ناراحتی باید در به تخته بکوبی و من نمیخوام و ... هیچ معنی نداره .

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خیلی فرق هست بین بازی که روز اول تو استیم پورت میشه تا بازی که 1 سال بعد با 13 میلیون فروش کنسول با استریم فقط اجرا میشه.

مرسی که برامون تستش کردین و باگاشو گرفتین :*

یعنی ماه دیگه که این بازیا حذف شن ،باز انحصاری میشه ، خیلی خنده دارید شماها!!! آخرش باید به برند سونی پول بدی تا بازی کنی ، اگه از درک این موضوع عاجزی ، دیگه کار به جا های غیر قابل بازگشت رسیده :-j

اولا ، سه ماه دیگه :D دوما ، وقتی الان آمدن و میشه استفاده کرد پس قطعا در آینده بیشتر/مدوام تر میان سوما ، بحث اصلا سره پول دادن یا ندادن به سونی نبود و نیست چون قطعا هرجا بازی ای از طرف سونی بیاد باید به سونی پول بدی الکی مغلطه نکن ، بحث سره پلتفرمیه که می تونی باهاش بازی کنی و اینکه بدون PS ها هم میشه بازی کرد چهارما ، Death Stranding باید درس شده باشه براتون :D الکی یه چیزی نگین بعد تهش اینطوری بشه.

خیلی واضحه ، Stadia Uplay+ EA Access Game Pass و ... الان فکر کنم نزدیک 15-20 تا سرویس میشن این مدلی ، یا Cloud Gaming مثل PS Now و ... یا Subscription Service طور مثله Uplay+ و ...

قطعا سونی هم مجبوره یک چیزی بیاره که عقب نمونه و اونم همین PS Now عه !

حالا یک سال دیگه دو سال دیگه رو هم میبینیم :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

اولا ، سه ماه دیگه :D دوما ، وقتی الان آمدن و میشه استفاده کرد پس قطعا در آینده بیشتر/مدوام تر میان سوما ، بحث اصلا سره پول دادن یا ندادن به سونی نبود و نیست چون قطعا هرجا بازی ای از طرف سونی بیاد باید به سونی پول بدی الکی مغلطه نکن ، بحث سره پلتفرمیه که می تونی باهاش بازی کنی و اینکه بدون PS ها هم میشه بازی کرد چهارما ، Death Stranding باید درس شده باشه براتون :D الکی یه چیزی نگین بعد تهش اینطوری بشه.

خیلی واضحه ، Stadia Uplay+ EA Access Game Pass و ... الان فکر کنم نزدیک 15-20 تا سرویس میشن این مدلی ، یا Cloud Gaming مثل PS Now و ... یا Subscription Service طور مثله Uplay+ و ...

قطعا سونی هم مجبوره یک چیزی بیاره که عقب نمونه و اونم همین PS Now عه !

حالا یک سال دیگه دو سال دیگه رو هم میبینیم :D
خوب مسئله دقیقا اینجاست که نمیتونی روی پلتفرمی به اسم pcبازی کنی ، فقط یه اکسس داری !!! مثل همون اسمارت تی وی ها و گوشی های سونی که این سرویس رو داشتن تا دو سال پیش! اگه چیزی فراتر این میخوای بگی فقط یه لودگی برای این تاپیک و ذوق زدگی موقت که مثلا به خیال خودت برم حال سونی فن ها رو بگیرم ، ولی این واقعیت رو تغییر نمی‌ده !

اینده رو ول کن حال رو بچسب ، اگه اون آینده ای که نشستی منتظرش بیاد ، من خودمم بقلت وایستادم سونی و سونی فن ها رو مسخره میکنیم !!!

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
خوب مسئله دقیقا اینجاست که نمیتونی روی پلتفرمی به اسم pcبازی کنی ، فقط یه اکسس داری !!! مثل همون اسمارت تی وی ها و گوشی های سونی که این سرویس رو داشتن تا دو سال پیش! اگه چیزی فراتر این میخوای بگی فقط یه لودگی برای این تاپیک و ذوق زدگی موقت که مثلا به خیال خودت برم حال سونی فن ها رو بگیرم ، ولی این واقعیت رو تغییر نمی‌ده !

اینده رو ول کن حال رو بچسب ، اگه اون آینده ای که نشستی منتظرش بیاد ، من خودمم بقلت وایستادم سونی و سونی فن ها رو مسخره میکنیم !!!
من درک نمیکنم این قضیه رو.یعنی اگه از قدرت پردازشی کامپیوترم استفاده نکنه قبول نیست؟
بعد چرا آخرش منتهی میشه به مسخره کردن؟کسی قرار نیست کسی رو مسخره کنه!
اصلا بحث هم سر این نیست که کسی حال کسی رو بگیره.نمیدونم چرا اینقد جدی گرفتین

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
بابا شما دیدتون اصن کلا برعکسه. اگه پورت بشه و به صورت عادی بیاد باید خدا تومن پول سیستم بدی بتونی با کیفیت خوب اجراش کنی. ولی در این حالت رو سیستم نفتی هم با کیفیت عالی قابل اجرا هست. یه جورایی ضریب نفوذش بیشتر از حالت عادیه حتی :-":D

• Like
  • Smile
Reactions: IMANOKA and Alien87

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
۷ دقیقه تریلر محو کیفیت روایت سینمایی و جلوه های بصری بازی بودم... اما هنوز هیچی از بازی نفهمیدم :D
الان در کل خیلی از وجود نسخه‌ی PC مشعوفم و امیدوارم بازی موفق باشه :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
واقعا من متوجه نمیشم نه کسایی که ترول کردن سر این موضوع نه کسایی که ریج زدن سر این موضوع .

بازی بین کنسول ها انحصاری سونی هستش .

پلتفرم PC به هیچ شرکتی تعلق نداره یک پلتفرم سرویس محور هستش همون جوری که ماکروسافت خودش به در دیوار میزد که یک فروشگاه مثل استیم داشته باشه وجود PS now روی PC دقیقا حکم همون استیم داره برای PC و همین الان روی خود PC کلی سرویس داریم که دارن فعالیت میکنن .
وجودی بازی بر روی کنسول ها بر اساس مشتری هستش که چقدر سود برای شرکت داره برای مثال سونی طرف بازار نینتندو نمیره نینتندو هم این طرف نمیاد یک واقعیت هستش.

سونی از عرضه بازی روی PC داره سود میکنه بازی هم هر چند ماه شما داری زودتر بازی میکنی برای کنسول رقیب هم نمیاد .

سونی نمیتونه آینده وجود استریم از دست بده مشخصا مجبوره PS now شده حتی با عرضه بازی ها به صورت زمانی آمارش بالا ببره از اون طرف برای بدست اوردن نظر سازنده ها که بازی ها رو انحصاری کنسولش بده باید باهاشون را بیاد با توجه به هزینه های ساخت بازی ها که برای کنسول رقیب نیاد.

دیگه انقدر بحث نداره . اون کسایی هم که دارن ترول میکنن طرفدار های سونی مثل اینکه دارن به پای خودشون شلیک میکنن چون ماکروسافت یک بازی نزاشته که برای PC روز اول عرضه نشه همه بازی ها رو داره برای PC روز اول عرضه میکنه همون جوری که شما میتونین بازی که سونی روی PC داره بازی کنین با قیمت 60 دلار و سودش به سونی میرسه طرفدار های سونی بدتر میتونن با گیم پس 1 دلار کلی بازی کنن پس لطفا انقدر از خجالت هم در نیاین خواهش میکنم .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من دارم در مورد فروش بازی های کوجیما و صحبت میکنم ، برای من متا میارن !! من برم تو افق های بازی سنتر محو شم!
در مورد متال گیر هم اون زمان که متال گیر ۴ انحصاری شد ، نسخه های قبلیشم انحصار پلی استیشن بودن !!!

Game
Metacritic
Metal Gear Solid(PS1) 94[142]
(PC) 83[143]
Metal Gear Solid: VR Missions-
Metal Gear: Ghost Babel-
Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty(PS2) 96[144]
Metal Gear Solid 2: Substance(Xbox) 87[145]
(PS2) 87[146]
(PC) 77[147]
Metal Gear Solid: The Twin Snakes(GCN) 85[148]
Metal Gear Solid 3: Snake Eater(PS2) 91[149]
Metal Gear Solid 3: Subsistence(PS2) 94[150]
Metal Gear Acid(PSP) 75[151]
Metal Gear Acid 2(PSP) 80[152]
Metal Gear Solid: Digital Graphic Novel(PSP) 78[153]
Metal Gear Solid: Portable Ops(PSP) 87[154]
Metal Gear Solid: Portable Ops Plus(PSP) 65[155]
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots(PS3) 94[156]

اگه منظورت پست منه که مشخصا جواب بخش اول صحبتت دادم میخوای بری محو بشی من مشکلی ندارم شاید اعصابت راحت بشه خودت متوجه بشی چی داری میگی بعدم جواب صحبتت داده میشه ربط ندی به متا.

این چطور انحصاری هستش که نسخه اول به قول شما برای PC هم عرضه شده که انحصاری حساب نمیشه و نسخه دوم بازی برای PC و xbox اورجینال امده ؟ یک نسخه هم برای گیم کیوب داشته ?

چند نسخه بازی انحصاری بوده درست اما این دلیل نداره که بازی انحصاری باشه کلا همون جوری که زمانی که بازی های بعدی کوجیما معرفی شد یک سری جشن گرفته بودن که بازی انحصاری سونی مولتی شد اینم از اون حرف ها هستش که بازی از اول هم انحصاری نبوده حالا یا سونی تامین کرده دو نسخه انحصاری شده یا اینکه کونامی عشقش کیشد بازی انحصاری کرد دلیل بر انحصاری بودن بازی به صورت کلی نه داشته نه داره .

از 5 بازی اصلی دو نسخه انحصاری سونی بوده متال 3 و متال 4 همین نه متال 1 انحصاری بوده نه متال 2 انحصاری بوده نه متال 5 .

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza

ولی من ترجیح میدم بازی رو همون اول لانچ بازی کنم تا بعد از 1 سال بعد از اسپویل شدن کل بازی. من خودم برای RDR2 منتظر موندم که نسخه pc بیاد ولی نتیجه ش این شد که اخر بازی و سرنوشت شخصیت اصلی برام لو رفت اینبار دیگه این اشتباه رو نمیکنم و احتمالا ماه اول رو PS4 میخرم بازی رو تا اینکه 6 ماه دیگه رو pc برم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرم به اندازه کافی از اطلاعات اساتید کمال بهره رو بردیم، تاپیک قفل بشه بهترین کاره این چند وقته کار ناظمین هم زیاد شده و پست بیربط زیاد پاک کردن بنفع همست تاپیک قفل بشه بحثها تموم بشه
مبارک بچه های pc باز باشه ایشالا از بازی لذت ببرن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
داش شما سهام داری تو سونی؟
نه کنجکاوم ببینم چند نفر از اینایی که میان میگن وای ps now در خدمت ماست و بتاش رو برامون تست کردید، دارن ازش استفاده میکنن =))=))=))

به هر حال آبی از ps now برای اکثریت pc , گیمر خصوصا ایرانیش نمیجوشه! و فقط کل کل های بچه گانه بازی سنتریه

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نه کنجکاوم ببینم چند نفر از اینایی که میان میگن وای ps now در خدمت ماست و بتاش رو برامون تست کردید، دارن ازش استفاده میکنن =))=))=))

به هر حال آبی از ps now برای اکثریت pc , گیمر خصوصا ایرانیش نمیجوشه! و فقط کل کل های بچه گانه بازی سنتریه

اینکه میخوای تاثیرات ps now روی بخش گیمینگ سونی رو کلا منکر بشی و بگی به خاطر ایرانی بودن نباید درباره اش بحث کنیم بچه گانه است!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اینکه میخوای تاثیرات ps now روی بخش گیمینگ سونی رو کلا منکر بشی و بگی به خاطر ایرانی بودن نباید درباره اش بحث کنیم بچه گانه است!
شکی نیست استریمینگ آینده گیمینگه ، و بدیهیه سرویس ها جای کنسول ها رو میگیرن ، اتفاقا این خبر خیلی بدیه برای کساییه که امروز میخوان از این قضیه ژست خوشحال رو بگیرن !!! اما در کل اگه وضعیت ما ایرانیا تو این شرایط و این سبک مملکت داری باقی بمونیم ، تو اون اینده هم هیچ سهمی نداریم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر