Multi Platform DEATHLOOP

سازنده
َArkanes
تاریخ انتشار
September 2021
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
45745844365346.jpg

Developers Arkane Studios
Publishers Bethesda Softworks
Release Date September 14
Platforms PC, PlayStation 5

IF AT FIRST YOU DON’T SUCCEED… DIE, DIE AGAIN
From the team at Arkane Lyon comes an innovative take on first-person action. "DEATHLOOP" transports players to the lawless island of Blackreef in an eternal struggle between two extraordinary assassins. Explore stunning environments and meticulously designed levels in an immersive gameplay experience that lets you approach every situation any way you like. Hunt down targets all over the island in an effort to put an end to the cycle once and for all, and remember, if at first you don’t succeed… die, die again.

DEATHLOOP_AnnounceStills_Postcard.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesCorner.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jump.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jules.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShoot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Guns.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesFight.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Standoff.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtBack.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesSnipe.jpg

D9hewUzWwBMX2-J.jpg D9hev00XkAEAa_v.jpg D9hev07X4AUtF0d.jpg D9hev0xXoAI8rQk.jpg

https___images.ctfassets.net_rporu91m20dc_6KQNVeHCcVX2wDTBVpDdM8_a51a9afb9f799d517eb7b0fee65c2...jpg
یه سری اطلاعات جالب:

- شخصیت اصلی بازی Colt هستش که میخواد Loop رو بشکنه و این کار با کشتن اهداف مشخصی انجام‌پذیره ولی Juliana در مقابلش قرار داره و نقش محافظ رو ایفا میکنه تا Loop شکسته نشه.

- بازی در نقش Juliana هم قابل انجامه ولی یه نکته‌ای داره! بصورت آنلاین وارد بازی بقیه‌ی پلیرا میشی و در حالی که طرف مقابل در نقش Colt داره بازی میکنه، با Juliana سعی میکنی جلوی پلیر دیگه رو بگیری. این یعنی وقتی داری آنلاین بازی میکنی، ممکنه یه پلیر دیگه در نقش Juliana در مقابلت قرار داشته باشه و دنبال شکار کردنت باشه.

- خبر خوب اینه که هنوز تمرکز روی کمپین و داستان هستش و اگه آفلاین بازی کنی Juliana به عنوان هوش مصنوعی توی بازی حضور داره و حتما نیازی نیست آنلاین باشی. جالب اینه میتونی یه میکسی از هوش مصنوعی و پلیر آنلاین رو انتخاب کنی...یعنی بعضی مواقع پلیر آنلاین در مقابلت قرار بگیره و بعضی مواقع AI. رویکرد پیشنهادی Arkane هم همینه چون باعث تنوع و سوپرایز میشه.
حس میکنم یه جورایی سعی کردن اون ایده‌ی تلفیق سینگل‌پلیر و مولتی‌پلیری که واسه The Crossing داشتن رو اینجا به یه شکل دیگه‌ای پیاده‌سازی کنن.

- هر دو شخصیت دارای یه سری قابلیت‌های مشترک هستن ولی یه سری قابلیت‌های متفاوت هم دارن...مثلا Colt میتونه از دستگاه‌های هک استفاده کنه و Juliana میتونه در ظاهر کل آدم‌های شهر ظاهر بشه!

- ماموریت‌های بازی هم دیزاین جالبی دارن...هدف نهایی شکستن Loop هستش و باید 8 تا هدف رو بکشی توی یه روز...اگه حتی یه هدف باقی بمونه، روز دوباره ریست میشه. میشه آزادانه هر ماموریت اصلی و فرعی رو به ترتیبی که دوست داری انجام بدی و اهداف رو شناسایی کنی. بیشترین آزادی عملی هستش که تا حالا توی بازیهای Arkane دیدیم.

در نهایت هم لعنت به سونی و بتزدا که برداشتن این بازی رو انحصاری کردن...آخه چه دلیل و منطقی داره که این بازی فقط نسل بعدی باشه...برنامه داشتم بازی رو روی کنسول‌های همین نسل تجربه کنم...حالا یه جورایی دارن مجبورم میکنن همون زمان لانچ PS5 بخرم :|

تاریخ عرضه هم همین امساله Holiday 2020...بازی 4K و 60 فریم اجرا میشه + قابلیت‌های Dual Sense رو ساپورت میکنه.

آخرین ویرایش:

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
گزارشات ضد و نقیضی از پرفورمنس بازی به گوش میرسه. از طرفی طبق چیزی که پی‌سی گیمر میگه، من میتونم یه کم به قابل بازی بودنش روی 970 پیرمردم امید داشته باشم. :D:( از یه طرف دیگه الان یه نقد داشتم میدیدم، طرف با 3080Ti هم نمیتونست فریم ریت ثابت روی 4K بگیره. :|
خلاصه اگه تا سال دیگه نتونم بازی رو تجربه کنم که واقعا my disappointment is immeasurable and my year is ruined. :(

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
2021-09-13-22-14-00.jpg
امیدوار کننده هست، ولی توجه کنید که مثل این که بازی با RTSS مشکل داره و باعث کرش میشه پس حواستون باشه ریواتیونر رو غیر فعال کنید.
پس چجوری بفهمیم وضعیت استفاده ی بازی از سیستم چطوره تا بدونیم بیایم اینجا ناله کنیم یا خوشحال باشیم:D

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
ویدئوهای یوتوب از پرفورمنس بازی رو دیدم.
مشکلی که بازی داره نوسان شدید فریم ریت هست، مثلا 1060 که کارت حداقلی بازی هست روی تنظیمات High خیلی جاها به راحتی 60 فریم میده و یه سری جاها حتی میاد زیر 30 فریم! (این مشکل توی فایت ها بیداد میکنه!)
دلیل شکایت کاربران نسبت به بهینه سازی بازی هم همین هست.
امیدوارم با عرضه پچ این مشکل نوسان فریم ریت رو حل کنند.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خب من بازی رو یکمی پلی دادم، در مورد خود بازی نظری هنوز ندارم اما از نظر پرفورمنس روی کارت 1080 تنظیمات Very High با FSR فریم خوب اگرچه نمیتونم فریمم رو ببینم چون بازی با MSI AFTERBURNER و RTSS کلا حتی ران هم نمیشد چه برسه به کرش، ولی با این وجود استاترهای ریز دائمی تو بازی حس میکنم، دیروز هم من یه دسته Dualsense خریدم و خب این بازی ساپورت میکنه، جالبه وقتی میخوای تریگر رو فشار بدی مثل ماشه واقعی اسلحه میمونه کلا جالب بود! حالا بریم جلوتر ببینیم چه بلایی سرمون میاد!

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
dear منگُل (خطاب به julien Eveille ) یادت باشه اپدیت درایور معجزه نمیکنه ! بازیتو درست کن :))
پرفورمنس بازی با اون گرافیک معمولی که من تو گیم پلی های یوتیوب دیدم ( بیشتر روی ps5 بود ) افتضاحه که !

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
خب من بازی رو یکمی پلی دادم، در مورد خود بازی نظری هنوز ندارم اما از نظر پرفورمنس روی کارت 1080 تنظیمات Very High با FSR فریم خوب اگرچه نمیتونم فریمم رو ببینم چون بازی با MSI AFTERBURNER و RTSS کلا حتی ران هم نمیشد چه برسه به کرش، ولی با این وجود استاترهای ریز دائمی تو بازی حس میکنم، دیروز هم من یه دسته Dualsense خریدم و خب این بازی ساپورت میکنه، جالبه وقتی میخوای تریگر رو فشار بدی مثل ماشه واقعی اسلحه میمونه کلا جالب بود! حالا بریم جلوتر ببینیم چه بلایی سرمون میاد!
خب معلومه با FSR فریم خوبی میده ! رزولوشن رو میاره پایین تصویر به شدت تار میشه
همون سایبرپانک به اون سنگینی رو با FSR میشد تنظیمات Ultra-High بالای 60 فریم گرفت !

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
بازی از نظر دیزاین اینها چطوریه؟ منظورم ماموریت ایناست، چون اصلا نمیفهمم دقیقا نحوه پیش روی تو این بازی چطوریه

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
این همه سال وقت داشتن اینجن مسخرشون رو یا عوض کنن یا درستش کنن دلیل این نقدای مثبت رو pc نمیفهمم البته همشون 3080ti دارن تعجبی نیست ، rdr 2 که میگفتن پرفورمنس داغونه من با 970 2 3 تا اپشن رو اوردم پایین راحت 55-60 فریم میداد بعد این باز که اصلا در اون حد نیست،نه اپن ورده نه کیفیت اون رو داره همچین سیستمی میخواد :))
Capture.PNG

• Smile
Reactions: Annunaki ™

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
ترکیب denuvo و void engine انچنان سمی شده که نتیجه رو دارین میبینین و جالبیش اینه که سازنده هم میدونسته برای همین چنین سیستم بالایی رو برای حداقل و پیشنهادی دادن اگرنه انچنان چیز عجیبی از گرافیک بازی دیده نمیشه.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
من یک ساعتی بازی کردم و از اولین تجربه م دوتا نکته به نظرم رسید. اول اینکه ویژگی های حسی کنترلر خیلی جالب درومده و تازه اولین بازی هست که تو این نسل واقعا دارم از این نظر تفاوتشو حس میکنم. دومین کورد هم این بود که تو همین یک ساعت بازی یکبار قاطی کرد طوری که به اندازه دو دقیقه بازی هی فریز میشد و بعد به قدر پنج ثانیه آزاد میشد و دوباره فریز میشد.
این دیالوگ های بین کولت و جولیانا خیلی بامزه هستن :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من یک ساعتی بازی کردم و از اولین تجربه م دوتا نکته به نظرم رسید. اول اینکه ویژگی های حسی کنترلر خیلی جالب درومده و تازه اولین بازی هست که تو این نسل واقعا دارم از این نظر تفاوتشو حس میکنم. دومین کورد هم این بود که تو همین یک ساعت بازی یکبار قاطی کرد طوری که به اندازه دو دقیقه بازی هی فریز میشد و بعد به قدر پنج ثانیه آزاد میشد و دوباره فریز میشد.
جالبه این مشکل فریز رو من هم روی PC داشتم دقیقا همینطور که شما میگی انگار بین PC و کنسول مشترکه، ویژگیهای دسته هم جالبه اتفاقا من همین دیروز واسه PC یه Dualsense گرفتم و خورد به این بازی اولین باره قابلیتای دسته PS5 رو میبینم چون روی PC بازی از دسته PS5 پشتیبانی میکنه و واقعا جالب بود برام.
بازی اولش خیلی من رو نگرفت اما بعد یه 2 ساعت خیلی جذبش شدم خیلی حس دیسآنرد داره بنظرم.:D بازی پر از سوراخ سمبه برای جست و جو هست الان لیست هینتهای من پر شده این ساختمون باید چک کنم اون اتاق باید چک کنم! حسابی جون میده واسه گشت و گذار. یه چیز دیگه که دیدم واقعا تو بازی نمیشه هفت تیر کشی کنی بعضی جاها چنان میریزن سرت اون سرش ناپیدا واقعا مخفی کاری کلید حل مشکلاته. اگرچه هوش مصنوعی بازی واقعا ضعیف من چسبیده به یارو پهلوش رفیقش رو چاقو چاقو میکنم اصلا انگار نه انگار خیلی خنگن! بازی هم اولش به خوبی دست پلیر رو میگیره و آروم آروم طی این 2 ساعت یادت میده چی به چیه، و کم کم همه چی رو به خودت واگذار میکنه. فکر کنم دهها ساعت باید درگیر دنیاش بشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر