Multi Platform DEATHLOOP

سازنده
َArkanes
تاریخ انتشار
September 2021
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
45745844365346.jpg

Developers Arkane Studios
Publishers Bethesda Softworks
Release Date September 14
Platforms PC, PlayStation 5

IF AT FIRST YOU DON’T SUCCEED… DIE, DIE AGAIN
From the team at Arkane Lyon comes an innovative take on first-person action. "DEATHLOOP" transports players to the lawless island of Blackreef in an eternal struggle between two extraordinary assassins. Explore stunning environments and meticulously designed levels in an immersive gameplay experience that lets you approach every situation any way you like. Hunt down targets all over the island in an effort to put an end to the cycle once and for all, and remember, if at first you don’t succeed… die, die again.

DEATHLOOP_AnnounceStills_Postcard.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesCorner.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jump.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jules.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShoot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Guns.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesFight.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Standoff.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtBack.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesSnipe.jpg

D9hewUzWwBMX2-J.jpg D9hev00XkAEAa_v.jpg D9hev07X4AUtF0d.jpg D9hev0xXoAI8rQk.jpg

https___images.ctfassets.net_rporu91m20dc_6KQNVeHCcVX2wDTBVpDdM8_a51a9afb9f799d517eb7b0fee65c2...jpg
یه سری اطلاعات جالب:

- شخصیت اصلی بازی Colt هستش که میخواد Loop رو بشکنه و این کار با کشتن اهداف مشخصی انجام‌پذیره ولی Juliana در مقابلش قرار داره و نقش محافظ رو ایفا میکنه تا Loop شکسته نشه.

- بازی در نقش Juliana هم قابل انجامه ولی یه نکته‌ای داره! بصورت آنلاین وارد بازی بقیه‌ی پلیرا میشی و در حالی که طرف مقابل در نقش Colt داره بازی میکنه، با Juliana سعی میکنی جلوی پلیر دیگه رو بگیری. این یعنی وقتی داری آنلاین بازی میکنی، ممکنه یه پلیر دیگه در نقش Juliana در مقابلت قرار داشته باشه و دنبال شکار کردنت باشه.

- خبر خوب اینه که هنوز تمرکز روی کمپین و داستان هستش و اگه آفلاین بازی کنی Juliana به عنوان هوش مصنوعی توی بازی حضور داره و حتما نیازی نیست آنلاین باشی. جالب اینه میتونی یه میکسی از هوش مصنوعی و پلیر آنلاین رو انتخاب کنی...یعنی بعضی مواقع پلیر آنلاین در مقابلت قرار بگیره و بعضی مواقع AI. رویکرد پیشنهادی Arkane هم همینه چون باعث تنوع و سوپرایز میشه.
حس میکنم یه جورایی سعی کردن اون ایده‌ی تلفیق سینگل‌پلیر و مولتی‌پلیری که واسه The Crossing داشتن رو اینجا به یه شکل دیگه‌ای پیاده‌سازی کنن.

- هر دو شخصیت دارای یه سری قابلیت‌های مشترک هستن ولی یه سری قابلیت‌های متفاوت هم دارن...مثلا Colt میتونه از دستگاه‌های هک استفاده کنه و Juliana میتونه در ظاهر کل آدم‌های شهر ظاهر بشه!

- ماموریت‌های بازی هم دیزاین جالبی دارن...هدف نهایی شکستن Loop هستش و باید 8 تا هدف رو بکشی توی یه روز...اگه حتی یه هدف باقی بمونه، روز دوباره ریست میشه. میشه آزادانه هر ماموریت اصلی و فرعی رو به ترتیبی که دوست داری انجام بدی و اهداف رو شناسایی کنی. بیشترین آزادی عملی هستش که تا حالا توی بازیهای Arkane دیدیم.

در نهایت هم لعنت به سونی و بتزدا که برداشتن این بازی رو انحصاری کردن...آخه چه دلیل و منطقی داره که این بازی فقط نسل بعدی باشه...برنامه داشتم بازی رو روی کنسول‌های همین نسل تجربه کنم...حالا یه جورایی دارن مجبورم میکنن همون زمان لانچ PS5 بخرم :|

تاریخ عرضه هم همین امساله Holiday 2020...بازی 4K و 60 فریم اجرا میشه + قابلیت‌های Dual Sense رو ساپورت میکنه.

آخرین ویرایش:

just soccer

کاربر سایت
Sep 18, 2015
114
نام
محمد حسین
الان استور سونی رو چک می کردم یه مورد عجیب دیدم مگه بازی فقط برای ps5نیست؟ پس چرا توی نسخه دیلاکس ادیشن ps4 هم جزو پلتفورم های بازیه؟
Screenshot_2021-09-11-18-39-55_com.android.chrome_1631369580438.jpg

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
الان استور سونی رو چک می کردم یه مورد عجیب دیدم مگه بازی فقط برای ps5نیست؟ پس چرا توی نسخه دیلاکس ادیشن ps4 هم جزو پلتفورم های بازیه؟
View attachment 224267
قطعا به اشتباه نوشته شده. بازی فقط برای پی سی و پلی۵ هست. الان استور سونی رو با گوشی چک کردم برای من که پلی۴ رو ننوشته

• Like
Reactions: just soccer

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
View attachment 224267
نسخه دیلاکس البوم ساوندترک بازی رو داره که برای PS4 هست و بخاطر همینه :D

• Like
Reactions: just soccer

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
1,979
نام
روزبه
یک ذره به این بازی امید ندارم یجوری هست 😅😅

اصلا همین وجود اپن دختره که هی میخواد بیاد پکشه روی مخه

من متا رو ۷۰تا ۷۵پیش بینی میکنم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
با توجه به اینکه استودیو زیر مجموعه ایکس باکسه و قراره بازی یکسال انحصاری سونی باشه! این جنگولک بازی هایی که در میارن کاملا عادیه و از اول قابل پیش بینی بود
طبیعی هم هست که وقتی خودشون هنوز نتونستن بازی انحصاری برای کنسول خودشون بدن، نباید هم اجازه بدن رقیبشون بازی های بیشتری رو لیست کنه

احتمالا یه چیزی شبیه سایبرپانک تحویل میدن، یه بازی پر از ایرادات عجیب و غریب که تا انتهای اون یکسال با آپدیت و پچ های مختلف درست میشه
بعد از انتشار بازی و زمانی که ایرادات بازی تو اون تاپیک مشهور داره ترول میشه و میندازن گردن سونی! این پست رو میارم بالا... :)
امروز 1400/1/19
سلام :D
امروز ۲۲ / شهریور / ۱۴۰۰
از ته قلبم خوشحالم که این پیشبینی درست نبود
تبریک میگم به شما و تمام پلیر های پلتفرم پلی استیشن که چنین بازی جذابی رو میتونن تجربه کنن
ما هم بعدا لذتش رو میبریم

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
تو نکات منفی نقدا مشکل پرفمورنس و سیستم مورد نیاز غیر منطقی هست فکر کنم باید بیخیال شم من با 970 g1 بازی احتمالا ران نمیشه

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
تو نکات منفی نقدا مشکل پرفمورنس و سیستم مورد نیاز غیر منطقی هست فکر کنم باید بیخیال شم من با 970 g1 بازی احتمالا ران نمیشه
بازیهای آرکین روی پی سی همیشه مشکل بهینه نبودن داشتن. با چندتا آپدیت خیلی بهتر میشه اوضاع.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
PC Gamer :

You should be able to hit smooth framerates at 1080p at reasonable settings on reasonable hardware. Even on a GeForce 1650 Super, you're looking at an average 43fps at the Ultra preset. This is a shooter mind, so dropping down to the Medium preset will net you a slicker 60fps.

It's a similar story at 1440p on more capable hardware: Deathloop looks good and runs well. Push the resolution up to 4K though, and it isn't quite as flawless. On a GeForce RTX 3080 you're only looking at 53fps using the Ultra settings. The good news is there are plenty of settings to play with to make sure you get the most out of your hardware.

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
PC Gamer :

You should be able to hit smooth framerates at 1080p at reasonable settings on reasonable hardware. Even on a GeForce 1650 Super, you're looking at an average 43fps at the Ultra preset. This is a shooter mind, so dropping down to the Medium preset will net you a slicker 60fps.

It's a similar story at 1440p on more capable hardware: Deathloop looks good and runs well. Push the resolution up to 4K though, and it isn't quite as flawless. On a GeForce RTX 3080 you're only looking at 53fps using the Ultra settings. The good news is there are plenty of settings to play with to make sure you get the most out of your hardware.
والا امیدوارم که درست باشه و بتونم با ۱۰۶۰ فریم قابل قبول بگیرم ولی:
index.jpg
یعنی با ۱۶۵۰ super روی تنظیمات اولترا میشه ۴۳ فریم گرفت ولی طبق سیستم مینیموم پیشنهادی، ۱۰۶۰ که ۶گیگ ویرم داره و از نظر قدرت کمی ضعیف تر از 1650 super هست روی تنظیمات low میتونه ۳۰ فریم بگیره؟ هممم:D

vasef

کاربر سایت
May 14, 2007
14
واقعا در دنیای گیم چه اتفاقاتی که نمیفته دی:
میای میبینی این بازی تو بخش بازیهای انحصاری Playstation 5 هست خیلی با عقل جور در نمیاد
الان اونایی که فقط اکسباکس دارن نمیدونن به جیم رایان فحش بدن به اسپنسر فحش بدن به هاوارد فحش بدن دی:

• Like
Reactions: sam.fisher

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر