Multi Platform DEATHLOOP

سازنده
َArkanes
تاریخ انتشار
September 2021
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
45745844365346.jpg

Developers Arkane Studios
Publishers Bethesda Softworks
Release Date September 14
Platforms PC, PlayStation 5

IF AT FIRST YOU DON’T SUCCEED… DIE, DIE AGAIN
From the team at Arkane Lyon comes an innovative take on first-person action. "DEATHLOOP" transports players to the lawless island of Blackreef in an eternal struggle between two extraordinary assassins. Explore stunning environments and meticulously designed levels in an immersive gameplay experience that lets you approach every situation any way you like. Hunt down targets all over the island in an effort to put an end to the cycle once and for all, and remember, if at first you don’t succeed… die, die again.

DEATHLOOP_AnnounceStills_Postcard.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesCorner.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jump.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jules.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShoot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Guns.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesFight.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Standoff.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtBack.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesSnipe.jpg

D9hewUzWwBMX2-J.jpg D9hev00XkAEAa_v.jpg D9hev07X4AUtF0d.jpg D9hev0xXoAI8rQk.jpg

https___images.ctfassets.net_rporu91m20dc_6KQNVeHCcVX2wDTBVpDdM8_a51a9afb9f799d517eb7b0fee65c2...jpg
یه سری اطلاعات جالب:

- شخصیت اصلی بازی Colt هستش که میخواد Loop رو بشکنه و این کار با کشتن اهداف مشخصی انجام‌پذیره ولی Juliana در مقابلش قرار داره و نقش محافظ رو ایفا میکنه تا Loop شکسته نشه.

- بازی در نقش Juliana هم قابل انجامه ولی یه نکته‌ای داره! بصورت آنلاین وارد بازی بقیه‌ی پلیرا میشی و در حالی که طرف مقابل در نقش Colt داره بازی میکنه، با Juliana سعی میکنی جلوی پلیر دیگه رو بگیری. این یعنی وقتی داری آنلاین بازی میکنی، ممکنه یه پلیر دیگه در نقش Juliana در مقابلت قرار داشته باشه و دنبال شکار کردنت باشه.

- خبر خوب اینه که هنوز تمرکز روی کمپین و داستان هستش و اگه آفلاین بازی کنی Juliana به عنوان هوش مصنوعی توی بازی حضور داره و حتما نیازی نیست آنلاین باشی. جالب اینه میتونی یه میکسی از هوش مصنوعی و پلیر آنلاین رو انتخاب کنی...یعنی بعضی مواقع پلیر آنلاین در مقابلت قرار بگیره و بعضی مواقع AI. رویکرد پیشنهادی Arkane هم همینه چون باعث تنوع و سوپرایز میشه.
حس میکنم یه جورایی سعی کردن اون ایده‌ی تلفیق سینگل‌پلیر و مولتی‌پلیری که واسه The Crossing داشتن رو اینجا به یه شکل دیگه‌ای پیاده‌سازی کنن.

- هر دو شخصیت دارای یه سری قابلیت‌های مشترک هستن ولی یه سری قابلیت‌های متفاوت هم دارن...مثلا Colt میتونه از دستگاه‌های هک استفاده کنه و Juliana میتونه در ظاهر کل آدم‌های شهر ظاهر بشه!

- ماموریت‌های بازی هم دیزاین جالبی دارن...هدف نهایی شکستن Loop هستش و باید 8 تا هدف رو بکشی توی یه روز...اگه حتی یه هدف باقی بمونه، روز دوباره ریست میشه. میشه آزادانه هر ماموریت اصلی و فرعی رو به ترتیبی که دوست داری انجام بدی و اهداف رو شناسایی کنی. بیشترین آزادی عملی هستش که تا حالا توی بازیهای Arkane دیدیم.

در نهایت هم لعنت به سونی و بتزدا که برداشتن این بازی رو انحصاری کردن...آخه چه دلیل و منطقی داره که این بازی فقط نسل بعدی باشه...برنامه داشتم بازی رو روی کنسول‌های همین نسل تجربه کنم...حالا یه جورایی دارن مجبورم میکنن همون زمان لانچ PS5 بخرم :|

تاریخ عرضه هم همین امساله Holiday 2020...بازی 4K و 60 فریم اجرا میشه + قابلیت‌های Dual Sense رو ساپورت میکنه.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
به نظرم اصلا نباید گول مارکتینگ بازی رو خورد . متاسفانه چون سبک Imersive Sime دیگه به اون صورت بهش بها داده نمیشه و استدیو های زیادی نیستن که تو این حوضه فعالیت کنن سازنده مجبوره رو بیاره به یـ مشت تریلر پر زرق و برق و یـ عالمه کات گاه و بی گاه و تا جایی که جا داره بازی رو اکشن جلوه بده در صورتی که DEATHLOOP یـ Immersive Sim ـه تو Immersive Sim سازنده خودش رو محدود به این نمیکنه که چقدر جزئیتات توش رعایت میشه فقط یـ چیز براش مهمه یـ محیط بسازه و دست پلیر رو باز بزاره تا هزار و یک جور سناریو مختلف رو بتونه توش پیاده کنه . سازنده اگه بخواد به جزئیات زیاد توجه کنه باید خودش رو تو یک سری چیزا محدود کنه تیم ارکین هم به اون صورت بزرگ نیست که بخواد تمام توانش رو بزار ـه رو بحث فنی و جزئیات . گرافیک بازیای اکرین همیشه ابرنگی بودن و نمیشه ازش خورده گرفت گرافیک فنی بازی هم OK ـه بازی پیداست کراس جن ـه ولی خوب احتمالا به دلایلی سونی مجورشون کرده بازی رو فقط برا نسل بعدی منتشر کنن و همینم یکم انتظارات رو بیخود و بیجهت ازشون بالا برده .

در اخر شما رو دعوت میکنم به دیدن این ویدیو زیر تا متوجه بشید ارکین چقدر تو بحث گیم پلی و لول دیزاین استاده :

به جای این همه تریلر پر زرق و برق همین بابا رو باید استخدام میکردن تا واسشون چند دقیقه گیم پلی ضبط کنه قشنگ مغز همه ذوب میشد تو نمایش دیشب LOL

آخرین ویرایش:

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
View attachment Deathloop222.mp4

صحنه آهستش کردم که قشنگ معلوم باشه :D به بطری که تو دستش هست هم نگاه کن

پست قبلیت هم 2تا فریم بعدش رو ببین اون خونی که تو هوا پاشیده هیچ اثری از همون خون یا جای گلوله و زخم وجود نداره، البته دوستان گفتن این چیزا مهم نیست منم دیگه بحثی در این مورد ندارم چون ریپلای کردی جواب دادم

آخرین ویرایش:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
View attachment 216294

پست قبلیت هم 2تا فریم بعدش رو ببین اون خونی که تو هوا پاشیده هیچ اثری از همون خون یا جای گلوله و زخم وجود نداره، البته دوستان گفتن این چیزا مهم نیست منم دیگه بحثی در این مورد ندارم چون ریپلای کردی جواب دادم
خونش که کاملا مشخصه،ولی جای گلوله و زخم رو بدن دشمنارو تعداد خیلی کمی از بازیها دارن فک کنم(لست۲،آنچارتد)
شایدم همشون دارن چون اصلا توجه نکردم به این جزعیات

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
View attachment 216294

حال نداشتن انیمیشن بریدن سرو طراحی کنن!کله طرف منفجر میشه
:))))
اون بطری هم همینه،کلا فیزیک نداره

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
واقعا هم کسی انتظار گرافیک فنی بالا از ارکین نباید داشته باشه . اینا بازیاشون همیشه فانتزی بوده و بیشتر گیم پلی تو اولویتشونه

• Like
Reactions: Destro

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
PC/PS5] (Other) Deathloop - "Eternalist" Colt skin and “Ever After” weapon

ARKANE 20

To get these items for Deathloop, all you need to do is create a Bethesda.net account and sign up to Arkane Outsiders. Already part of the Arkane Outsiders? Then you only have to log in to the website. There will be confirmation in your transaction history that you have received the items "Deathloop Exclusive Skin and Weapon" - https://bethesda.net/en/account/transaction-history/product-codes
- Source: Free In-Game DEATHLOOP Items

• Like
Reactions: HIGH DEVS

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دیروز پنل Deep Dive بازی توی کوئیک کان بود...

اول در مورد حالت PVP حرف میزنن. همچنین در مورد جولیانا و بازی در نقشش و تضادش با کولت خیلی صحبت میشه.
در انتها در مورد فاز Murder Mystery بازی صحبت میشه که چجوری پیاده ساده شده و چجوری هست.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
دیروز پنل Deep Dive بازی توی کوئیک کان بود...

اول در مورد حالت PVP حرف میزنن. همچنین در مورد جولیانا و بازی در نقشش و تضادش با کولت خیلی صحبت میشه.
در انتها در مورد فاز Murder Mystery بازی صحبت میشه که چجوری پیاده ساده شده و چجوری هست.
به بچه ها توصیه میکنم حتما پنل دیروز رو ببینن اینقدر رابطه جولیانا و کولت جالب بود که نتونستم تحمل کنم و با اینکه هنوزم نسبت به موفقیت بازی دو دل هستم پیشخریدش کردم. 😃
توضیحاتی هم که آخر پنل درباره داستان دادن فکر میکنم خط داستانی پیچیده ای داشته باشه و رابطه کولت و جولیانا در آخر شدیدا غافلگیر کننده باشه برای مخاطب

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خب بازی 11 روز دیگه میاد و انتظار کم کم به پایان میرسه! بازی رو روی PC پیش خرید کردم و بشدت منتظرشم. بنظرم آرکین از نظر گیمپلی و لول دیزاین جزو بهترینهای صنعته و مطمئنا بازی از این لحاظ عالی خواهد بود! فعلا تو این چند روز Dishonored و Prey بزنیم تا انتظار کمی آسون تر بشه!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر