Multi Platform DEATHLOOP

سازنده
َArkanes
تاریخ انتشار
September 2021
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
45745844365346.jpg

Developers Arkane Studios
Publishers Bethesda Softworks
Release Date September 14
Platforms PC, PlayStation 5

IF AT FIRST YOU DON’T SUCCEED… DIE, DIE AGAIN
From the team at Arkane Lyon comes an innovative take on first-person action. "DEATHLOOP" transports players to the lawless island of Blackreef in an eternal struggle between two extraordinary assassins. Explore stunning environments and meticulously designed levels in an immersive gameplay experience that lets you approach every situation any way you like. Hunt down targets all over the island in an effort to put an end to the cycle once and for all, and remember, if at first you don’t succeed… die, die again.

DEATHLOOP_AnnounceStills_Postcard.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesCorner.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jump.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jules.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShoot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Guns.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesFight.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Standoff.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtBack.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesSnipe.jpg

D9hewUzWwBMX2-J.jpg D9hev00XkAEAa_v.jpg D9hev07X4AUtF0d.jpg D9hev0xXoAI8rQk.jpg

https___images.ctfassets.net_rporu91m20dc_6KQNVeHCcVX2wDTBVpDdM8_a51a9afb9f799d517eb7b0fee65c2...jpg
یه سری اطلاعات جالب:

- شخصیت اصلی بازی Colt هستش که میخواد Loop رو بشکنه و این کار با کشتن اهداف مشخصی انجام‌پذیره ولی Juliana در مقابلش قرار داره و نقش محافظ رو ایفا میکنه تا Loop شکسته نشه.

- بازی در نقش Juliana هم قابل انجامه ولی یه نکته‌ای داره! بصورت آنلاین وارد بازی بقیه‌ی پلیرا میشی و در حالی که طرف مقابل در نقش Colt داره بازی میکنه، با Juliana سعی میکنی جلوی پلیر دیگه رو بگیری. این یعنی وقتی داری آنلاین بازی میکنی، ممکنه یه پلیر دیگه در نقش Juliana در مقابلت قرار داشته باشه و دنبال شکار کردنت باشه.

- خبر خوب اینه که هنوز تمرکز روی کمپین و داستان هستش و اگه آفلاین بازی کنی Juliana به عنوان هوش مصنوعی توی بازی حضور داره و حتما نیازی نیست آنلاین باشی. جالب اینه میتونی یه میکسی از هوش مصنوعی و پلیر آنلاین رو انتخاب کنی...یعنی بعضی مواقع پلیر آنلاین در مقابلت قرار بگیره و بعضی مواقع AI. رویکرد پیشنهادی Arkane هم همینه چون باعث تنوع و سوپرایز میشه.
حس میکنم یه جورایی سعی کردن اون ایده‌ی تلفیق سینگل‌پلیر و مولتی‌پلیری که واسه The Crossing داشتن رو اینجا به یه شکل دیگه‌ای پیاده‌سازی کنن.

- هر دو شخصیت دارای یه سری قابلیت‌های مشترک هستن ولی یه سری قابلیت‌های متفاوت هم دارن...مثلا Colt میتونه از دستگاه‌های هک استفاده کنه و Juliana میتونه در ظاهر کل آدم‌های شهر ظاهر بشه!

- ماموریت‌های بازی هم دیزاین جالبی دارن...هدف نهایی شکستن Loop هستش و باید 8 تا هدف رو بکشی توی یه روز...اگه حتی یه هدف باقی بمونه، روز دوباره ریست میشه. میشه آزادانه هر ماموریت اصلی و فرعی رو به ترتیبی که دوست داری انجام بدی و اهداف رو شناسایی کنی. بیشترین آزادی عملی هستش که تا حالا توی بازیهای Arkane دیدیم.

در نهایت هم لعنت به سونی و بتزدا که برداشتن این بازی رو انحصاری کردن...آخه چه دلیل و منطقی داره که این بازی فقط نسل بعدی باشه...برنامه داشتم بازی رو روی کنسول‌های همین نسل تجربه کنم...حالا یه جورایی دارن مجبورم میکنن همون زمان لانچ PS5 بخرم :|

تاریخ عرضه هم همین امساله Holiday 2020...بازی 4K و 60 فریم اجرا میشه + قابلیت‌های Dual Sense رو ساپورت میکنه.

آخرین ویرایش:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
تریلر مثل همیشه عالی بود, اما یه سوالی فقط منم که فکر میکنم گان پلی بازی بشدت نچسب؟ :D
آرت استایل بازی خیلی جالبه اما انیمیشن هاش ضعیف و شوتینگش هیچ شتاب و جونی درش وجود نداره.

شتاب؟مطمعنی تریلرو دیدی؟

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
داداش arma که بازی نمیکنی بخواد شبیه ساز باشه
بازیش تخیلیه
بازی شوتر مگه نیست؟ همه چیز مربوط به تیراندازی و زخم و کشتن و اینجور چیزاست
این کیفیت برای نسل 6 هست نه نسل نهم
ابتدایی ترین مورد در بازی های شوتر همین جای گلوله است که تو کل گیمپلی چنین چیزی پیدا نمیکنی
صفحه قبل هم اسکرین گذاشتم حتی سر طرف رو با چاقو میبره هیچ اثری باقی نمیمونه

• Like
Reactions: Ali.jangi

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
ابتدایی ترین مورد در بازی های شوتر همین جای گلوله است که تو کل گیمپلی چنین چیزی پیدا نمیکنی
بازی خیلی سریع و fast paced عه،این چیزا رو کسی متوجه نمیشه
مهم اون جریان گیم پلی و ثابت موندن فریم بازیه
اگرم بخوام بی منطق باشم میگم
بخاطر ضعف سخت افزاریهps5 نمیتونه اینجور چیزارو رندر کنه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

اقا من با کمال احترامی که به شما و معیار هات برای بازی ها قائلم. حس میکنم اگر این موارد رو میخوای، بازی های آرکین برای شما ساخته نشده.

چیزی که آرکین رو اینجوری پر طرفدار کرده نه ویژوالیه که باعث میشه لاستیک ماشین توی زووم 300 درصد توی برف نره و نه رد واقع گرایانه گلوله ها روی اجساده. بلکه پلی استایل و ایمرژن بازی هاست.

پ.ن. فقط اینم بگم واقعا نباید بازی رو شوتر دسته بندی کنی و همینطور هر بازی که تفنگ دستش بگیره شوتر نیست

آخرین ویرایش:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
اقا من با کمال احترامی که به شما و معیار هات برای بازی ها قائلم. حس میکنم اگر این موارد رو میخوای، بازی های آرکین برای شما ساخته نشده.

چیزی که آرکین رو اینجوری پر طرفدار کرده نه ویژوالیه که باعث میشه لاستیک ماشین توی زووم 300 درصد توی برف نره و نه رد گلوله های واقع گرایانه روی اجساده. بلکه پلی استایل و ایمرژن بازی هاست.
خدا از دهنت بشنوه،فک کنم این دوستمون قبلا بازی های آرکین رو تجربه نکرده

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
بازی خیلی سریع و fast paced عه،این چیزا رو کسی متوجه نمیشه
مهم اون جریان گیم پلی و ثابت موندن فریم بازیه
اگرم بخوام بی منطق باشم میگم
بخاطر ضعف سخت افزاریهps5 نمیتونه اینجور چیزارو رندر کنه
از اولش که من میدونستم بخاطر همون خط آخره ولی مطلب کاملا جدی بود
سخت افزار ps5 خودشو در مایلز مورالز و r&C نشون داده حالا چطور در deathloop نمیتونه RT اجرا کنه؟

1625822022480.png

چیزی که آرکین رو اینجوری پر طرفدار کرده نه ویژوالیه که باعث میشه لاستیک ماشین توی زووم 300 درصد توی برف نره و نه رد گلوله های واقع گرایانه روی اجساده. بلکه پلی استایل و ایمرژن بازی هاست.
اینکه تو بازی شوتر وقتی 20 تا گلوله به طرف مقابل میزنی ردی ازش باقی بمونه خواسته زیادی نیست :)
این ویژوال برای نسل نهم نیست ولی اگه شما راضی هستی و ازش لذت میبری بحثی نیست سلیقه ها متفاوته

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
یعنی عاشق دیزاین و طراحی و محیط تو در تو این آرکین لعنتی ام واقعا من عاشق کاراشونم
مخصوصا منی که طرفدار پر و پا قرص stealth مخفی کاری ام
یعنی یه جون دوباره به این سبک دادن
تریلر جدید دیدم گرافیک فنی قابل قبول واقعا ، پرفکت نبود ولی واسه استدیو آرکین مناسب بود که زیادم مهم نیست برا من حداقل
گیم پلی هم واقعا جذاب میزد و چقدر تنوع موج میزد تو جر دادن دشمن ها ، مخصوصا اون قسمت sniper بسی حال کردم در کل گیم پل واقعا عالی بود

اما یه مشکل بزرگ من با این بازی دارم
بازی اون امضاء خودشو نداره یخورده بی روح میزنه چجوری منظورمو برسونم
تریلر دیشب همه چی تو مایه های dishonored میزد فقط انگار اون فضای قدیمی و مریض و تاریک dunwall ازش گرفته بودن بردنش تو فضای مدرن من انتظار داشتم واسه ip جدید یخورده منحصر بفرد تر بازی قبلیشون درش میووردن

ولی در کل از بازی های آرکین نمیشه گذشت

• Like
Reactions: Rezaenslaved

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اینکه تو بازی شوتر وقتی 20 تا گلوله به طرف مقابل میزنی ردی ازش باقی بمونه خواسته زیادی نیست :)
واقعا نباید بازی رو شوتر دسته بندی کنی. همینطور هر بازی که تفنگ دستش بگیره شوتر نیست

بازی بغیر از المان شوتینگ چندین المان همونقدر مهم داره. از قدرت ها بگیر تا مخفی کاری. ارکین امضاش لول دیزان و ایمرژن بازیاست. چیزی که بنظر کاملا اینجا امضای ارکین رو میبینیم.

من قطعا خوشحال میشم هر کس جوری که دوست داره ازش لذت ببره ولی اگر یک شوتر محض میخوای ابدا سمت این بازی نیا :)

پ.ن. حالا تاپیک vs نیست. ولی تاپیک انحصاری خودتون عکس میخواید بزارید اقلا با کیفیت بزارین. برای ترول که کسی نیومده اینجا...

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563

چیزی که آرکین رو اینجوری پر طرفدار کرده نه ویژوالیه که باعث میشه لاستیک ماشین توی زووم 300 درصد توی برف نره و نه رد واقع گرایانه گلوله ها روی اجساده. بلکه پلی استایل و ایمرژن بازی هاست.
قبول دارم که سبک کار آرکین خاص هست, اما اینجوری بخوایم در نظر بگیریم که سری بایوشاک هم بیشتر استایل و ایمرژنش مهمه تا گیم پلی, که اتفاقا هردوش رو داره :D
حالا چیز خاصی نیست و سلیقه هست, خیلیا حساس هستن و خیلی ها نیستن و خب مهم تر از هرچیزی اینه که طرفدارا راضین

اما بنظرم انیمیشن بازی های قبلیشون بهتر بود, و وقتی که این بازی برعکس قبلی ها FPS هست باید توجه بیشتری بهش میکردن که دست کم گلیچ های ریز نداشته باشه حرکاتش.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
نمایش دیشب واقعا خسته کننده و بد بود نسبت به تریلرهای قبلی که دیده بودیم. با توجه به شناخت و علاقه‌ای که به این استودیو و بازیاش دارم میتونم ندید بگیرم گیم‌پلی دیشب رو :D به نظرم خود یارو هم خوب بازی نمیکرد و همین موضوع تاثیر داشت تو بد شدن نمایش. از نظر گرافیکی چیز خاصی نداره واقعا که خب نمیشه انتظار داشت همه استودیوها گرافیک خفن تحویل بدن. بتونن گیم‌پلی جذاب و متنوع طراحی کنن با گرافیک خوب مارا بس است. رد و بدل شدن دیالوگا بین ۲ شخصیت جالب و فان بود و موسیقی بازی هم خیلی خوب بود. در کل امیدوارم با توجه به روگ‌لایک بودنش چیز خوبی از آب دربیاد. شوتر اول شخص نداشتیم تو این سبک و میتونه خیلی خوب باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر