Deadpool Video Game تایید شد

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
بدون شک همه شما با کمیک بوک کبیر مارول آشنا هستید, بله Deadpool .

در جریان comic con 2012 استودیوی High Moon با انتشار تیزری به صورت رسمی از Deadpool Video Game پرده برداری کرد.

deadpoolvideostill_610.jpg

HD
SD

ما اوایل این ماه فهمیده بودیم که استودیوی High Moon در حال کار بر روی یکی از فرانچیز های مارول می باشد تو نگو این بازی همان Deadpool Video Game بوده است !

High Moon Studios قبلا توانایی های خود را در ساخت بازی های Transformers: War for Cybertron و Fall of Cybertron به رخ همه کشیده بود.
اگر شما سری به سایت Deadpoolgame.com بزنید شمارش معکوسی را وسط پیج در می یابید که زمانی را نشان می دهد و همچنین علامت استودیو High Moon در پایین صفحه.
این یعنی اینکه بعد از پایان شمارش معکوس چیزهای بیشتری در مورد این بازی دستگیرمان میشود , پس حتما سایت را چک کنید.

deadpoolgame_610.jpg

آپدیت: ناشر بازی Activision می باشد و هنوز هیچ اطلاعاتی از پلت فرم های بازی در دسترس نیست.

خبرنگار واحد مرکزی خبر, حسینی بای, گیم اینفورمر, صفحه اخبار, خبر شماره پنج

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
من انتظار بازی THE WOLVERINE رو داشتم . به خاطر فیلم سال بعدش . :( آخه بازی X- MEN ORIGINS : WOLVERINE خیلی به من حال داد:d

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
به احتمال زیاد قرار هست در لش بازی,کل Saint Row رو بخوابونه!
-------------------------------------------------------------------------
فیلمش قرار هست سه ماهه آخر سال 2013 بیاد که تا اون موقع ساخت 1 سال و خورده ای طول میکشه,پس شاید بازی بتونه کیفیت خوبی رو ارائه بده.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
از قبل با اینکه زیاد نمیشناختمش و اهل کمیکٌ اینا ام زیاد نبودم ازش خیلی خوشم میومد......کاراکتره باصفاییه!:d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این High Moon بی نظیره. حیف افتاده زیر دست Acti . . .
اومد با Bourne یک کاری کرد که TC مجبور شد بیاد یک سری ایده هاش رو از این بازی بگیره . . .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
چند وقت بود تیزر به این با صفایی ندیده بودم! نصف همین جو تو کل بازی حفظ بشه ما را بس است :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر