Dead Space 2 | Achievements Guide

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
فقط یه راهنمایی برای همه !
اون جایی که میشه نود گلیج کرد رو تا میتونید جمع کنین ! که هم امکاناتتون بره بالا هم پولتون و هم همه چیزتون رو آپگرید کنین !
من تا یه جاهایی کردم و پولمم نسبتا خوب بود اما بیشتر ادامه ندادم و بازی تموم شد و سیو شد و الان دیگه نمیتونم توی بازی جدید که میرم کاریش کنم !

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
فقط یه راهنمایی برای همه !
اون جایی که میشه نود گلیج کرد رو تا میتونید جمع کنین ! که هم امکاناتتون بره بالا هم پولتون و هم همه چیزتون رو آپگرید کنین !
من تا یه جاهایی کردم و پولمم نسبتا خوب بود اما بیشتر ادامه ندادم و بازی تموم شد و سیو شد و الان دیگه نمیتونم توی بازی جدید که میرم کاریش کنم !
بله، حق با ایمان جانه.
به شخصه توصیه می کنم از اون قسمت گلیچ یک Save Game جداگانه نگه دارید و حفظش کنید برای روز مبادا.
در ضمن در حالت کلی هم توصیه میشه که از هر چپتری که دوست داشتید سیو مختلف داشته باشید و در زمینه ی ذخیره سازی در جاهای مختلف خساست به خرج ندید!
واقعا دستتون درد نکنه . :x
لطف دارید.:rose:

آخرین ویرایش:

Venice

کاربر سایت
Jan 18, 2011
166
نام
شایان
مرسی فقط شما که لطف کردی کامل توضیح دادی هم واسه PS3 هم واسه 360 اون تروفی ها رو هم قرار میدادی که ما بدونیم کدوما برنزن کدوما طلا و ...

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
مرسی فقط شما که لطف کردی کامل توضیح دادی هم واسه PS3 هم واسه 360 اون تروفی ها رو هم قرار میدادی که ما بدونیم کدوما برنزن کدوما طلا و ...
چشم اینکارو می‌کنم.
فقط فعلاً محض اطلاع بگم که اچیومنت Hard to the Core مدال Platinum داره.

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
سلام دوستان
من بازی رو در درجه سخترینش دارم میرم. ولی خیلی اذیت میکنه . میخواستم بدونم که با تموم کردن تو این حالت لباس یا سلاحی و... آزاد میشه؟
اگر میشه با درجه پایین تر سختی هم آزاد میشه؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام دوستان
من بازی رو در درجه سخترینش دارم میرم. ولی خیلی اذیت میکنه . میخواستم بدونم که با تموم کردن تو این حالت لباس یا سلاحی و... آزاد میشه؟
اگر میشه با درجه پایین تر سختی هم آزاد میشه؟
شما اگه روی درجه پایین تر نرفتی که اشتباه کردی !!
روی نرمال میرفتی و یه کم پول و نود جمع میکردی برای خرید و آپگرید سلاح ها !
یه سری هم لباس برات باز میکرد که به دردت میخورد !
بعد روی درجه سخت میرفتی که یه سری دیگه لباس پیشرفته تر برات باز میکرد !

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141

نمی دونم من روی درجه یکی مونده به آخر بازی میکنم یعنی یکی مونده به هارد کور که خاموشه.
خیلی خیلی خیلی سخت شده خون که نمیده از همه بد تر هم خشاب ها هستن . یدونه خشاب میده 10 تا جک و جونور میریزن سرت.
اسلحه آزاد میکنه؟
بعد یه سوال
یکسری از اسلحه ها رو باید نقشه اش رو پیدا کنیم؟ میشه در مورد اون ها توضیح بدید .
در ها ی اون اتاق ها رو چه طور باید باز کنیم؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
Vacuum Cleaner 30
30 نکرو مورف را کم فشار کنید بدون اینکه از فشار خودتان کاسته شود!

من بازی رو یک بار تموم کردم الانم دور دوم چپتر 10 هستم فقط یک موجود دیگه مونده ولی فکر میکنم تا آخر بازی دیگه از این پنجره ها نباشه

حالا چه طوری میتونم این اچیومنت رو بگیرم؟حتما باید بازی رو تموم کنم بعدش هم از اول دوباره شروع کنم؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان

نمی دونم من روی درجه یکی مونده به آخر بازی میکنم یعنی یکی مونده به هارد کور که خاموشه.
خیلی خیلی خیلی سخت شده خون که نمیده از همه بد تر هم خشاب ها هستن . یدونه خشاب میده 10 تا جک و جونور میریزن سرت.
اسلحه آزاد میکنه؟
بعد یه سوال
یکسری از اسلحه ها رو باید نقشه اش رو پیدا کنیم؟ میشه در مورد اون ها توضیح بدید .
در ها ی اون اتاق ها رو چه طور باید باز کنیم؟
والا شما باید یه درجه پایین تر میرفتی تا همه چیزت آزاد بشه و بعد رو درجه سختی میرفتی که کم نیاری !
اون اسلحه ها رو هم خود به خود بت میده ولی الان گشنمه نمیفهمم ! بادم نیست چیزی ! :d
اون درهای قفل رو هم با 1 دونه نود که بهش بدی برات باز میکنه ! فقط تو اینونتوری باید نود داشته باشی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر