Dead Space 2 | Achievements Guide

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ممنون بابت گاید بسیار عالیتون

اما یک سوال داشتم
اگه بازی رو یک بار تموم کنم و بخواهم دوباره شروع کنم آپگرید های اسلحه ها و لباس ها از اول شروع میشه یا همون ادامه بار اول میتونم آپگرید کنم؟
اگه new game را بزنی آپگریدهات میپره ولی اگه با new game + شروع کنی تمام آپگریدهات و وسایلت باقی میمونن

• Like
Reactions: aliahmadi2

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
دستت درد نکنه بابت ویدئو ها ! اما یه درخواست بزرگ و بیشرمانه ! :d
لینک غیر یوتیـــوب نداری ؟! بابا چیز ما نداریم نمیشه دانلودشون کرد ! :d

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
ممنون بابت گاید بسیار عالیتون

اما یک سوال داشتم
اگه بازی رو یک بار تموم کنم و بخواهم دوباره شروع کنم آپگرید های اسلحه ها و لباس ها از اول شروع میشه یا همون ادامه بار اول میتونم آپگرید کنم؟
همونطوری که نوید خان فرمودن با +New Game آپگرید هاتون هم باقی می مونه که می تونید به دریافت اچیومنت ها مبادرت بورزید!:d
دستت درد نکنه بابت ویدئو ها ! اما یه درخواست بزرگ و بیشرمانه ! :d
لینک غیر یوتیـــوب نداری ؟! بابا چیز ما نداریم نمیشه دانلودشون کرد ! :d
دیگه خیلی بی شرمانه ست!!:d
نه والا ندارم اما یه روش سراغ دارم یـــوتیـــوب برو بدون فیل!:
مثلاً یه لینک داری مثل http://www.youtube.com و می خوای از فیل درش بیاری،
کافیه یه دونه S بعد از HTTP وارد کنی تا در حالت Security قرار بگیره!
یعنی تبدیل بشه به: https://www.youtube.com
تمام!
____
باز می گردم ببینم می تونم لینک غیر یوتیـــوب پیدا کنم یا نه.
____
این راه رو میدونم ولی مشکلی که داره ویدئوهاش رو نمیاره !
باز ببینم می تونم غیر اون پیدا کنم یا نه.

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
دیگه خیلی بی شرمانه ست!!:d
نه والا ندارم اما یه روش سراغ دارم یـــوتیـــوب برو بدون فیل!:
مثلاً یه لینک داری مثل http://www.youtube.com و می خوای از فیل درش بیاری،
کافیه یه دونه S بعد از HTTP وارد کنی تا در حالت Security قرار بگیره!
یعنی تبدیل بشه به: https://www.youtube.com
تمام!
____
باز می گردم ببینم می تونم لینک غیر یوتیـــوب پیدا کنم یا نه.
این راه رو میدونم ولی مشکلی که داره ویدئوهاش رو نمیاره !

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
اول از همه ميخواستم تشكر كنم از زحمتي كه كشيدين و راهنمايي كاملي گذاشتين
من يه روش ديگه هم بلدم كه ميشه ويدويوهاي يوتوب دانلود كرد بدونه اينكه وارده سايتش بشين با اجازه صاحب تاپيك ميزارم اينجا شايد به كار بعضي از دوستان بياد
اول از همه سايته زير باز كنيد
http://benderconverter.com/
بعد كه سايتش باز شد لينك ويديو يوتوب كپي كنيد تو كادر ( مثلا ويديو زير YouTube - Dead Space 2 - Romper Stomper Trophy / Achievement Guide
و هر پسوندي ميخواين انتخاب كنيد و دكمه convert بزنيد تا فايل براتون اول تبديل كنه بعد كه تبديل كرد حالا رويه دكمه دانلود كليد كنيد و فايل دانلود كنيد و ازش استفاده كنيد

آخرین ویرایش:

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام
اول از همه ميخواستم تشكر كنم از زحمتي كه كشيدين و راهنمايي كاملي گذاشتين
من يه روش ديگه هم بلدم كه ميشه ويدويوهاي يوتوب دانلود كرد بدونه اينكه وارده سايتش بشين با اجازه صاحب تاپيك ميزارم اينجا شايد به كار بعضي از دوستان بياد
اول از همه سايته زير باز كنيد
http://benderconverter.com/
بعد كه سايتش باز شد لينك ويديو يوتوب كپي كنيد تو كادر ( مثلا ويديو زير YouTube - Dead Space 2 - Romper Stomper Trophy / Achievement Guide
و هر پسوندي ميخواين انتخاب كنيد و دكمه convert بزنيد تا فايل براتون اول تبديل كنه بعد كه تبديل كرد حالا رويه دكمه دانلود كليد كنيد و فايل دانلود كنيد و ازش استفاده كنيد
خدا حفظتون کنه.
روش خوبیه، ممنون.
دوستان حتماً امتحان کنند.
_____
منتها مشکل اینجاست که برای دانلود نامحدود این سایتی که دادید به اکانت پرمیوم احتیاج داره.
شما اکانت داری یوزر و پستش رو بده به دوستان استفاده کنند!!!>:):d

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
خدا حفظتون کنه.
روش خوبیه، ممنون.
دوستان حتماً امتحان کنند.
_____
منتها مشکل اینجاست که برای دانلود نامحدود این سایتی که دادید به اکانت پرمیوم احتیاج داره.
شما اکانت داری یوزر و پستش رو بده به دوستان استفاده کنند!!!>:):d
نه يوزر ندارم اگر داشتم حتمي ميدادم استفاده كنيد:d
اما اين سايت ميزاريه روزانه 100 مگ(البته فكر كنم حجمش اينقدر باشه) رايگان استفاده كنيد يعني اگر امروز به اندازه سقف رايگانش ازش استفاده كنيد تا 24 ساعت بعد دوباره ميتونيد ازش استفاده كنيد يا اينكه يوزر پرميومش بشين

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
نه يوزر ندارم اگر داشتم حتمي ميدادم استفاده كنيد:d
اما اين سايت ميزاريه روزانه 100 مگ(البته فكر كنم حجمش اينقدر باشه) رايگان استفاده كنيد يعني اگر امروز به اندازه سقف رايگانش ازش استفاده كنيد تا 24 ساعت بعد دوباره ميتونيد ازش استفاده كنيد يا اينكه يوزر پرميومش بشين
شاید سقف حجمیش اونقدر باشه، اما بیشتر از 2 تا فایل نمیذاره توی یه روز لیچ کرد!

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا قربون دستت یکم در مورد این یکی دو تا سوال داشتم

Fully Loaded 50 a
به طور همزمان چهار اسلحه ی کامل تقویت شده داشته باشید.

به منظور اینکه به طور همزمان RIG و چهار سلاح دیگر را به طور کامل آپگرید شده داشته باشید به تعداد فراوانی گره انرژی (Power Node) نیاز دارید که می توان آنها را در محیط بازی یافت (به شکل شیء های درخشان صورتی کم رنگ هستند) و از طریق در داخل محفظه های زرد روی دیوارها و جایزه ای پس از مبارزات خاص (مثل بروت ها (Brute) یا غول آخر های مرحله ها) به دست می آیند. گره های انرژی را می توان از فروشگاه نیز به قیمت 10,000 اعتبار به ازای هر کدام تهیه کرد. برای آپگرید کردن آیتم هایتان، لازم است که یک میز کار (Work Bench) پیدا کنید. یکبار که میز کاری پیدا کردید باید کاملاً RIG، Stasis و چهار سلاح دیگر را آپگیرید کنید و همه ی آنها را باید همزمان بردارید و حمل کنید. هر آپگرید یک گره انرژی نیاز دارد و شما باید همه ی خانه های خالی رنگی را با یک گره انرژی پر کنید تا این اچیومنت را دریافت کنید.

فقط 30 گره انرژی نیاز است که بتوان Stasis و RIG را کاملاً تقویت کرد (12 تا برای Stasis و 18 تا برای RIG) و اچیومنت Fully Outfitted را دریافت کرد. به محض اینکه این اچیومنت را دریافت کردید، می توانید 5,000 اعتبار پرداخت کنید تا 30 گره انرژی قبلی خود را دوباره بدست آورید و آنها را برای اسلحه هایتان به کار ببرید. نسبت به اسلحه ای که از آن استفاده می کنید تعداد گره های قدرت مورد نیاز تغییر می کند، اما ارزانترین سلاح ها 82 تا گره انرژی نیاز دارند که کاملاً آپگرید شوند (Plasma Cutter به تعداد 18 گره، Detonator- به تعداد 20 گره، Ripper- بع تعداد 22 تا و Pulse Rifle هم 22 گره انرژی برای تقویت شدن به طور کامل نیاز دارند). اگر شما همه چیز را بفروشید و تنها این 4 اسلحه را نگه دارید، می توانید این اچیومنت را در اولین بار بازی کردنتان بدست بیاورید.
یک ایراد (Glitch) در این بازی برای گره های قدرت (Power Node) وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید، این گلیچ می تواند کمک بسیار شایانی برای جمع آوری گره ها باشد.

در مورد اون Glitch که میگی یک توضیح مختصر بدید(والا با دیال آپ میام نت والا فیلم رو میدیدم:()
در مورد این قسمتم درست متوجه نشدم

می توانید 5,000 اعتبار پرداخت کنید تا 30 گره انرژی قبلی خود را دوباره بدست آورید

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
آقا قربون دستت یکم در مورد این یکی دو تا سوال داشتم

در مورد اون Glitch که میگی یک توضیح مختصر بدید(والا با دیال آپ میام نت والا فیلم رو میدیدم:()
در مورد این قسمتم درست متوجه نشدم
گلیچ رو که برای متوجه شدن به طور کامل باید ویدئو رو ببینید!
اما سعی می کنم از محیط های شکل گیری اون گلیچ عکس بگیرم تا موضوع رو براتون روشن تر کنم. (اما توصیه می کنم از همسایه تون اینترنت غرض بگیرید و ویدئو رو ببینید!:d)
___
در مورد بازگردوندن اون 30 نود هم ، اینکه بعد از کامل آپگرید کردن RIG و Stasis و گرفتن اچیومنت مربوطه، برید و با پرداخت 5000 تا Credit به ازای هر کدوم از تجهیزات اون نود هایی که قرار داده بودید رو Respec کنید.
یعنی سر جمع 10000 اعتبار خرج می کنید تا گره های هر دو سلاح رو Respec کنید.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
___
در مورد بازگردوندن اون 30 نود هم ، اینکه بعد از کامل آپگرید کردن RIG و Stasis و گرفتن اچیومنت مربوطه، برید و با پرداخت 5000 تا Credit به ازای هر کدوم از تجهیزات اون نود هایی که قرار داده بودید رو Respec کنید.
یعنی سر جمع 10000 اعتبار خرج می کنید تا گره های هر دو سلاح رو Respec کنید.
میگم حاجی من هرچی فکر کردم نفهمیدم به چه دردی میخوره ؟! :d
آخع چه فایده نود هارو برگردونیم ؟! هم 5000 تا کم میشه و هم همه نودهایی که آپگرید کرده بودیم رو هم حذف میکنه !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
آخع چه فایده نود هارو برگردونیم ؟! هم 5000 تا کم میشه و هم همه نودهایی که آپگرید کرده بودیم رو هم حذف میکنه !

فقط برای اچیو گرفتن به درد میخوره اما اگه بخوای بازی رو ادامه بدی و تموم کنی زیاد کاربرد نداره چون تمام آپگریدها به فنا میره

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
در ورد دومی متوجه شدم ولی بازم فیلم رو نتونستم ببینم:(

یعنی نمیشه هیچ توضیحی در موردش داد؟:d
در مورد Fully Loaded دقت کنید که وقتی ما اچیومنت Fully Outfitted رو دریافت کردیم -که مربوط به RIG و Stasis میشه- در کل 30 تا Node خرج کردیم برای این دوتا. یعنی وقتی کامل آپگرید کردیم این دو رو 30 تا گره جایگذاری کردیم؛ همون موقع اچیومنت Fully Outfitted رو دریافت می کنیم.
تذکر: دقت کنید که قصد ما فقط دریافت اچیومنت/تروفی هاست و لزوماً راحتی کار رو پیشنهاد نمی کنیم.
حالا برای اینکه بتونیم Fully Loaded رو هم دریافت کنیم، باید لااقل 80 تا نود دیگه داشته باشیم، برای کمک به این کار، اون 30 نودی که برای RIG و Stasis استفاده کرده بودیم رو Respec می کنیم تا با داشتن تنها 50 تا دیگه بتونیم Fully Loaded رو بگیریم.
این از این.
_____
در مورد اون گلیچ هم فقط توضیحاتی این رو بگم که در چپتر 14، وارد یک اتاقی میشید که نیاز به یک Power Node برای باز شدن داره و بالاش نوشته: Secure Storage.
در این اتاق تعدادی Ruby Semiconductor و Power Node و Credit Card وجود داره، وسایل داخلش رو جمع آوری کنید؛ نزدیکی این اتاق یک Save Station موجوده. وقتی بازی رو Save کردید، به Start Menu بروید و دوباره خود رو Load کنید (Reload) و دوباره به همون اتاق (Secure Storage) برگردید. خواهید دید که اون گره ها و وسایل دیگه همگی دوباره ظاهر شدند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر