Dead Rising 3 | PC

uihl41phn9bqtmxyl9br.jpg

ناشر: Capcom
سازنده: Capcom Vancouver
ژانر: Survival horror
مود های بازی: Singler-player و Online co-op
تاریخ انتشار: 5 سپتامبر 2014

wx3dim3p5g0ngjexv11n.jpg
پس از شایعاتی مبنی بر عرضه Dead Rising 3 بر روی PC بالاخره Capcom تایید کرد که DR3 تابستان امسال برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه PC شامل تکستچر های با کیفیت تر خواهد بود و از سیستم Achievements و Trading Cards استیم و نیز در کنار کیبورد و موس از دسته هم پشتیبانی خواهد کرد.
تریلر معرفی

حداقل سیستم مورد نیاز:
Processor: Intel Core i3-3220 @ 3.30GHz (or Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83GHz) / AMD Phenom II X4 945 @ 3.00 GHz or higher
Memory: 6 GB RAM
Hard Drive: 30 GB free
Video Card: NVIDIA® GeForce® GTX 570 / AMD Radeon 7870 or higher
DirectX: Version 11
Controller: Keyboard (international and standard), Mouse (up to 4 buttons), Xbox 360 PC compatible controller or compatible gamepad
Connection: Broadband internet connection and Steam account required

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Processor: Intel Core i5-4570 CPU @ 3.20GHz or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Hard Drive: 30 GB free
Video Card: NVIDIA® GeForce GTX 670 2GB / AMD Radeon 7970 2GB
DirectX: Version 11.1 or greater

تصاویر بازی:

با تشکر از Safety & Peace

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان بازی فقط همین یه کاراکتر نیک رو داره؟؟؟این DLC های بازی فقط لباس و این ها هستن یا مرحله هم دارن؟؟این بخش untold story همون DLCیه؟؟؟

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
دوستان بازی فقط همین یه کاراکتر نیک رو داره؟؟؟این DLC های بازی فقط لباس و این ها هستن یا مرحله هم دارن؟؟این بخش untold story همون DLCیه؟؟؟

اره همون نیک هست وقتی CO OP می کنی یکی دیگه اضافه میشه فک کنم اسمش Dick :D هست ! البته تو دمو ها هم دیده نمیشه طرف :D بعد اینکه اره untold همون dlc هست و ماموریت جدید توی همون شهر هست !

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
اگه untold story شم میشد Coop زد خیلی خوب میشد . متاسفانه فقط امکان انجام single ش وجود داره و کار رو برای کسایی که بخوان ماموریت های فرعی هر dlc رو انجام بدن یه مقدار سخت میکنه :d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من هم بازی رو چند ساعتی رفتم و به نظرم خیلی خیلی خوبه حتی بهتر و کم ایرادتر از شماره قبلی!
گرافیک خیلی خوبه و من که هیچ افت فریم ولگ و باگ و ....ندیدم و کاملا با بالاترین جزئیات اجار میشه!
توضیحات کامل بمونه برا بعد فقط سوالی داشتم که در یکی از ماموریتهای فرعی گفته 3 تا زامبی زن hot ( :d) رو ببرم داخل یک اتاقی! حالا این ها رو چطور بکشم ببرم اونجا و از کجا بدونم hot ها کدومن؟! :d

دنبالت راه میفتن خودشون، هر کدوم رو هم ببری فرقی نداره.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام دوستان. نسخه bb رو نصبیدم و اجرا کردم. نه لگی بود نه هیچی گرافیک همه high ولی چرا تو محیط بازی انگار که رو 360 پورتش کردن گرافیک پایینه؟!:-o(8گیگ رم gtx 780 intel core i7 4770k )

نسخه بلک باکس کیفیت تکسچر ها رو میزنه عایا؟

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
لذتی ک تو شتو پَت(!) کردن زامبیا تو این بازی هستا تو هیچ بازی هم سبک خودش نی!! :-j (البته تا زمانی ک Dying light نیومـده!!)

DR3 - CoOp

deadrising3_2014_09_23_23_00_35_73.jpg

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
بابا عجب بازی ردیفیه ! تا اومده بود هی می گفتن متاش متاش ... ما گفتیم خوب نشده امشب نصبیدم دیدم معرکه است پسر ! :D
خیلی نسبت به ۱ و ۲ پیشرفت کرده ... باگ خانمان سوز هم که توی روند بازی اثر بزاره ازش ندیدم تا کپچر ۱ ... :D

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
دوستان هد locker تفنگ ها کجاست؟؟ تو گاراج که میرم فقط ماشین هایی که combine کردم میاد،جه جوری اسلحه ها رو بیارم؟؟
بازی خوبیه ولی یکم گیج کنندست،دقیقا نمیدونم باید چی کارکنم!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر