Dead Island Riptide | PC

Dead_island_riptide_cover_first_draft.jpg

سری دوم این بازی شاهکار با نام DEAD ISLAND 2 :Riptide

http://images.vg247.com/current//2012/08/ZedHJ.jpg

تریلر سینماتیک سری دوم این بازی منتشر شد
[video]http://download.gamespotcdn.com/d6/gsc/2012/09/169_deadislandriptide_CGI_ot_multi_091812a_2800.mp 4[/video]

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
قسمت مولتی پلیرش!
حدود 70 ساعت بازی کردم.واقعا یکی از open world هایی بود که مولتی پلیرش بم چسبید.یکم باگ داشت بازی ولی واقعا شاهکار بود.

یادش بخیر دوتایی چقد حال کردیم سر نسخه ی قبلیش (یادته شاتگانتو سوت کردم :d ) واقعا مولتی جذابی داشت اما لایق کلمه ی شاهکار فک نمیکنم باشه ;;)

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
یادش بخیر دوتایی چقد حال کردیم سر نسخه ی قبلیش (یادته شاتگانتو سوت کردم :d ) واقعا مولتی جذابی داشت اما لایق کلمه ی شاهکار فک نمیکنم باشه ;;)
دزد :D
من بین open world هایی که مولتی پلیر داره گفتم.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
یه ویدئو از گیم پلی بازی امروز منتشر شد که بنظرم فقط مراحل بازی عوض شده و هیچ گونه تغییر و نوآوری نسبت به نسخه ی قبلی ندیدم . حتی موزیک و صدای بازی کوچکترین تفاوتی با قبل نداره و بنظر با یه Copy/Paste طرفیم . البته فعلا نمیشه نتیجه گیری کرد و امیدوارم محصول نهایی خیلی کاملتر از اینچیزی که منتشر شده باشه .

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
یه ویدئو از گیم پلی بازی امروز منتشر شد که بنظرم فقط مراحل بازی عوض شده و هیچ گونه تغییر و نوآوری نسبت به نسخه ی قبلی ندیدم . حتی موزیک و صدای بازی کوچکترین تفاوتی با قبل نداره و بنظر با یه Copy/Paste طرفیم . البته فعلا نمیشه نتیجه گیری کرد و امیدوارم محصول نهایی خیلی کاملتر از اینچیزی که منتشر شده باشه .

با این که از کپی پیست محض بدم میاد، اما اگه در این حد باشه که بگیم تمام المان‌های مثبت رو نگه داشته و داره با استفاده از اونا به یه محصول هایی مثبت میرسه این خوبه.

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
گیم پلی رو دیدم
تغییر خاصی نکرده بود کلا
اما انقدر سری قبل رو کامل وبی نقص در آورده بودن که اگه این سری هم مثه قبل باشه بازم جذابیت داره

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
خب بازی 3-4 روز دیگه منتشر میشه اینم نمره های بازی:
Gamespot - 4/10
Destructoid - 5/10
CVG - 5.9/10
Eurogamer - 6/10
Gamereactor - 6/10
Venturebeat - 65/100
IGN - 7.2/10
Gameinformer - 8/10

بازی رو پیش خرید کردم,امیدوارم ناامیدم نکنه :|

------

الان داشتم نقد IGN رو میخوندم.به نظر میاد که این نسخه هم با اینکه بیشتر از نسخه ی قبلی کپی کرده ولی بازم با یه بازی عالی روبرو هستیم.بهتره که یه 3 روز صبر کنم تا ببینم چی میشه.

-

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر