Dead Island Riptide | PC

Dead_island_riptide_cover_first_draft.jpg

سری دوم این بازی شاهکار با نام DEAD ISLAND 2 :Riptide

http://images.vg247.com/current//2012/08/ZedHJ.jpg

تریلر سینماتیک سری دوم این بازی منتشر شد
[video]http://download.gamespotcdn.com/d6/gsc/2012/09/169_deadislandriptide_CGI_ot_multi_091812a_2800.mp 4[/video]

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
گفتم با یهCopy/paste ساده طرفیم :d عنوانی که از gamespot امتیاز 4 رو دریافت کنه ارزش لا اقل full price دادن رو نداره . حتی نکردن صدا و موزیک بازی رو تغییر بدن . بنظر من Riptide نسبت به نسخه قبل چیز جدیدی نداره که گیمر رو مجاب به خریدش کنه . برای تجربه Co-op هم عناوین بمراتب بهتری تو استیم هستن که میتونید تجربش کنید .

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
بچه ها میارزه اینو اصن دان کنم؟! :D
قبلیو بخش سنگلشو 2 3 ساعت بیشتر بازی نکردم خیلی یکنواخت شد دیگه با اون سیستم رانندگیه رو اعصابش ... نمیشد راه رفت اصن :|

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
بازی که از گیم اسپات 4 بگیره انتظار خوب بودن ازش داری؟

به نظر من بعضی از نمره ها خیلی مسخرست یکیش Postal که همش نمره ی پایین میگیره ولی به نظرم بازیه قشنگیه.

بچه ها میارزه اینو اصن دان کنم؟! :D
قبلیو بخش سنگلشو 2 3 ساعت بیشتر بازی نکردم خیلی یکنواخت شد دیگه با اون سیستم رانندگیه رو اعصابش ... نمیشد راه رفت اصن :|

سینگل پلیر خسته کننده میشه ولی اگه کو-آپ بازی کنی شاید بازی رو 3 بار هم تموم کنی.

---------------

حالا بازی برا من 2 روز دیگه منتشر میشه,شد چند تا عکس میزارم و نظرم رو کامل میگم...

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
کلا کار اشتباهی هست فقط از روی نمره طرف یه بازی رفتن! تازه اونم امتیاز سایت معظم GS که دارک سولز با اون همه باگ مشکل گرافیکی پورت داغون بهش 9.5 داده olا
Riptide هم از اول قرار نبوده بازی با قابلیت های خاص و جدید باشه این موضوع خیلی راحت میشد از Trailer های بازی فهمید موارد جدید بازی فقط در حد اضافه شدن مپ ها اسلحه ها و زامبی هاست که البته ادامه داستان و سرگذشت کاراکتر ها رو هم شرح میده به احتمال خیلی زیاد هم مثل خود بازی اصلی Coop اش جالب و دوست داشتنی هست.
لیست موارد و قابلیت های اضافه شده در بازی.
Players and co-op

Players can keep their original Dead Island game character progression through to the sequel
Level limitations between co-op partners has been removed. The game with automatically re-balance to find a middle ground that all players can play
Connecting to another player in co-op has been made simpler, where the game now automatically mentions if friends are logged in and nearby, letting them just jump into the player's game
Disconnections are handled more gracefully, and when people drop out of a group, there is a simple notification before a player can continue to play as they were before
Players will not have to wait to get firearms until later in the game

Zombie

New zombie type
Drowner

New special zombies
Grenadier, which throws grenades at the survivors
Wrestler, who uses it's large fist to slam the survivors
Ogre

More zombies on screen at any one time
Zombie respawning overhauled. Zombies will still reappear as a player returns to areas that they had already cleared, but the game is going to try and handle this in a more intelligent and complex fashion. The game will take into account if the player is on a mission, how recently the players last passed through, the character’s condition, whether the player is playing in a group and plenty other factors also

Game play

New set position defenses where the player must hold a position for a period of time. This is available early in the game

Environment

Environmental weather. A huge part of the engine overhaul has focussed on adding big weather effects which "ramp up the tension and atmosphere during pivotal battles". The wind builds until it’s roaring at you through the speakers, the skies darken as the clouds close in and torrential rain starts to come down, reducing the distance the player can see and making survival even trickier
The only mode of transportation across the flooded islands is by boat
Zombies will pull players off the boat
The island is "vastly different from the one in the first game"

Weapons

Weapons will be more durab

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
راستی تو یوتیوب walkthrough های بازی و reviewهاش اومده.برید ببینید بازی اصلا بد نیست.به نظر من اینکه میگن بازی کپی شده مسخرست,بازی همه ی عناصر مثبتش رو حفظ کرده و قابلیت های جدیدی رو اضافه کرده.برای مثال Cod هر سال گیم پلی شبیه قبل و فقط اسلحه و مپهای جدید اضافه میشه و یکم گرافیک ولی این همه حرف پشتش نیست.حالا این هم تا حدوده زیادی همون اتفاق براش افتاده ولی همه دارن میزنن تو سرش :|

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
راستی تو یوتیوب walkthrough های بازی و reviewهاش اومده.برید ببینید بازی اصلا بد نیست.به نظر من اینکه میگن بازی کپی شده مسخرست,بازی همه ی عناصر مثبتش رو حفظ کرده و قابلیت های جدیدی رو اضافه کرده.برای مثال Cod هر سال گیم پلی شبیه قبل و فقط اسلحه و مپهای جدید اضافه میشه و یکم گرافیک ولی این همه حرف پشتش نیست.حالا این هم تا حدوده زیادی همون اتفاق براش افتاده ولی همه دارن میزنن تو سرش :|

کاملا درکت میکنم :d اما از چی داری دفاع میکنی ؟ واقعا این بازی ارزش مقایسه با COD رو داره ؟ اگه Bo1 و 2 رو مولتیشو انجام داده بودی متوجه شبیه بودن گیم پلی به هم میشدی !! بازی که صرفا برای Co-op ش خریداری میشه ازش توقع میره که یه پیشرفت قابل ملاحظه ای نسبت به نسخه ی قبلش داشته باشه اما هیچ گونه تجربه جدیدی رو برای طرفداراش بوجود نمیاره . ماموریتهای تکراری که قبلا تجربه شو تو نسخه قبلی داشتیم . خودتم میدونی ساعتها نسخه ی قبلیشو باهم انجام دادیمو واسه گرفتن اچیومنتاش اذیت میشدیم :d و چقدر هم اعتیادآور و لذتیخش بود . اما اصلا نمیتونه منو مجاب کنه که این نسخه رو بگیرم . با سرازیر شدن امتیازات و دیدن ریویو ها هم شکم به یقین تبدیل شد و بنظرم با یک عنوان کاملا معمولی (نسبت به نسخه قبلی ) روبرو هستیم که حتی ارزش وقت گذاشتن هم نداره .

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
کاملا درکت میکنم :d اما از چی داری دفاع میکنی ؟ واقعا این بازی ارزش مقایسه با COD رو داره ؟ اگه Bo1 و 2 رو مولتیشو انجام داده بودی متوجه شبیه بودن گیم پلی به هم میشدی !! بازی که صرفا برای Co-op ش خریداری میشه ازش توقع میره که یه پیشرفت قابل ملاحظه ای نسبت به نسخه ی قبلش داشته باشه اما هیچ گونه تجربه جدیدی رو برای طرفداراش بوجود نمیاره . ماموریتهای تکراری که قبلا تجربه شو تو نسخه قبلی داشتیم . خودتم میدونی ساعتها نسخه ی قبلیشو باهم انجام دادیمو واسه گرفتن اچیومنتاش اذیت میشدیم :d و چقدر هم اعتیادآور و لذتیخش بود . اما اصلا نمیتونه منو مجاب کنه که این نسخه رو بگیرم . با سرازیر شدن امتیازات و دیدن ریویو ها هم شکم به یقین تبدیل شد و بنظرم با یک عنوان کاملا معمولی (نسبت به نسخه قبلی ) روبرو هستیم که حتی ارزش وقت گذاشتن هم نداره .

با COD مقایسه نکردم,مثال زدم,بازیهای دیگه ای هم هستند که همین شرایط رو دارن...
ماموریت ها که اگه walkthrough ها رو ببینی,میبینی که همش مثل قبل نیست و اصلا هم نمیتونی بگی ماموریت ها تکراری چون این ادامه اون داستان هست با ماموریت های جدید.
تا الان اینجور که من دیدم زامبی,اسلحه,مپ,blue-print,شخصیت,وسیلهی نقلیه(قایق) و شاید چیزهایی دیگه ای که من تا الان متوجه نشدم به بازی اضافه شده.حالا منظورت از پیشرفت قابل ملاحظه چیه؟چه چیزی به نظر کمه؟(گیم پلیشم که نیاز به تغییر نداره)
بعد الان gamespot داده 4 ولی ign 7.2 و gameinformer 8 و بقیه نمره ها هم در حد وسط هستن.پس دلیل نمیشه سر یه نمره ی 4 GS بیای بگی این بازی یه عنوان کاملا معمولی هست که ارزش خرید و بازی کردن هم نداره.خودتم باید بدونی که همیشه نمره ی بالا یا پایین به این معنی نیست که اون بازی واقعا مزخرفه!
حالا اینارو ولش کن ولی من مطمینم تو بازی رو 100% میگیری. :D بزار چند وقت بگزره ...

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
با COD مقایسه نکردم,مثال زدم,بازیهای دیگه ای هم هستند که همین شرایط رو دارن...
ماموریت ها که اگه walkthrough ها رو ببینی,میبینی که همش مثل قبل نیست و اصلا هم نمیتونی بگی ماموریت ها تکراری چون این ادامه اون داستان هست با ماموریت های جدید.
تا الان اینجور که من دیدم زامبی,اسلحه,مپ,blue-print,شخصیت,وسیلهی نقلیه(قایق) و شاید چیزهایی دیگه ای که من تا الان متوجه نشدم به بازی اضافه شده.حالا منظورت از پیشرفت قابل ملاحظه چیه؟چه چیزی به نظر کمه؟(گیم پلیشم که نیاز به تغییر نداره)
بعد الان gamespot داده 4 ولی ign 7.2 و gameinformer 8 و بقیه نمره ها هم در حد وسط هستن.پس دلیل نمیشه سر یه نمره ی 4 GS بیای بگی این بازی یه عنوان کاملا معمولی هست که ارزش خرید و بازی کردن هم نداره.خودتم باید بدونی که همیشه نمره ی بالا یا پایین به این معنی نیست که اون بازی واقعا مزخرفه!
حالا اینارو ولش کن ولی من مطمینم تو بازی رو 100% میگیری. :D بزار چند وقت بگزره ...

نکات +/- نقد GS رو نگا بنداز :d :
46802289034667100125.jpg

تنها منبعی که قبولش دارم همینه که 100% خیلیا نظرشون با من متفاوته . اون هم اشاره به تکراری بودن مراحل و کسل کننده بودن بازی داره . طبیعتا اگه کسی میخواد درباره امتیازات بازی نظر بده باید میانگینشون رو برای مقایسه قرار بده نه 1/2 تا مجله و سایت . قبول دارم که میانگین بازی بشتر از 40 هست و حدود امتیاز 65 رو داره اما اصلا نمیشه از نقد GS بسادگی گذشت . بحث در مورد امتیاز رو هم تموم میکنیم . اما بنظرت اون جهشی که Borderlands 2 داشت تو این نسخه هم تونستیم شاهدش باشیم؟ Riptide بیشتر به Dlc شبیه نیس تا یه عنوان کامل و ادامه دار ؟ شخصیت پردازی که خودت بهتر از من میدونی تعطیلاته :d داستانم که ولش کن چیزی نگیم بهتره . بخش voice و صداگذاری و موسیقی بازی هم که عینا همونو ورداشتن paste کردن . به قول خودت بازی هنوز همون خشکی قبل رو داره و پیشرفتی نداشته تو این زمینه . حالا فهمیدی منظورم از پیشرفت قابل ملاحظه چیه ؟ پدرجان اون 4 تا اسلحه و map جدید رو هم نداشت که دیگه بازی رسما ول معطل میشد :d در رابطه با حرف آخرتم نشون دادی که منو خوب میشناسی و با گذشت زمان شاید بازی رو گرفتم اما Full price never ever ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر