PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
درود

درود
طرف بازی رو بدون قفل ریلیز کرد، بعد اینا زیرنویس رو با یه قفل افتضاح ریلیز کردن که نیاز به اینترنت داره موقع اجرا بازی و رم بسیار زیادی هم اشغال میکنه!
فقط دفعه اول نیاز به اتصال به اینترنت دارد

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
درود
عجیبه شرکت گردن کلفتی مثل سونی که بازیش تا الان n ملیون نسخه روی کنسولش و استیم فروخته رو با این گروه که کوچیک هستن و برای رشد نیاز به حمایت دارن مقایسه میکنید! اینطور که خودشون گفتن زیرنویس کردن بازی حدود ۲۰ ملیون تومن براشون هزینه داشته، طبیعیه که نخوان رایگان منتشر کنن! ضمن اینکه قیمت محصولاتشون در مقایسه با کیفیت کارشون چیزی نیست و بشخصه همیشه ازشون حمایت میکنم. با قفل جدیدشون هم فقط بار اول برای فعالسازی نیاز به اینترنت دارید، دیگه بعدش همیشه بصورت آفلاین هم اجرا میشه. من زیرنویس دیزگان رو تست کردم بنظرم بازی با زیرنویس فارسی تغییری توی مصرف رم نکرده.
درود
بنده رد دد تست کردم و هربار نیاز به نت داشت! و رم هم از 16 گیگ عبور میکرد و باعث لگ تو بازی میشد! بنده رو هوا حرفی رو نمیزنم! خودم ویچر3 رو ازشون خریدم و راضی بودم و اگه همینطور ادامه میدادن حمایت میکردم ولی با این قفل خیر ...! خیلی های دیگه رو هم دیدم ناراضی بودن و دیگه نمیخرن! تو خود کامنتهای رد دد خود سایتم میتونید ببینید!!

فقط دفعه اول نیاز به اتصال به اینترنت دارد
درود
شاید الان این مشکلو حل کرده باشن چون تا جایی که میدونم رد دد اولین بازی بود که قفل گذاشته بودن! و منم خریدم و تجربه تلخی بود! (بازی رو هم تموم کرده بودم و بیشتر بخاطر حمایت ازشون خریدم ولی دیگه حاضر نیستم!)
شرمنده بخاطر اف تاپیک! مدیرا عزیز اگه بخوان میتونن پاک کنند!

آخرین ویرایش:

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
درود
بنده رد دد تست کردم و هربار نیاز به نت داشت! و رم هم از 16 گیگ عبور میکرد و باعث لگ تو بازی میشد! بنده رو هوا حرفی رو نمیزنم! خودم ویچر3 رو ازشون خریدم و راضی بودم و اگه همینطور ادامه میدادن حمایت میکردم ولی با این قفل خیر ...! خیلی های دیگه رو هم دیدم ناراضی بودن و دیگه نمیخرن! تو خود کامنتهای رد دد خود سایتم میتونید ببینید!!
درود
عرض کردم با قفل جدید فقط بار اول نیاز به اتصال اینترنت دارید دیگه بعدش میتونید همیشه آفلاین اجرا کنید. از بین همه محصولتشون فقط زیرنویس رد دد مشکل استفاده بیشتر از منابع داره اونم برای بعضی‌ها. در مورد زیرنویس دیزگان و بقیه محصولات تاثیر خاصی توی استفاده بیشتر از منابع سیستم نداره.

• Like
Reactions: kamyy and Alien87

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
درود

درود
طرف بازی رو بدون قفل ریلیز کرد، بعد اینا زیرنویس رو با یه قفل افتضاح ریلیز کردن که نیاز به اینترنت داره موقع اجرا بازی و رم بسیار زیادی هم اشغال میکنه!
وقتی طرف کلی هزینه کرده و بازی رو زیرنویس کرده و بعد چند تا سایت و کانال تلگرامی با پر رویی تمام میان خط و نشون میکشن که زیرنویست رو مفتی پخش میکنیم، اینکار باید هم انجام بشه.
در حال حاضر قفل جدیدی طراحی کردند و فقط برای بار اول به اینترنت نیاز داره و به زودی همین قفل روی Red Dead هم اعمال میشه.
===================================

متاسفانه در حال حاضر فقط همین گروه هست که زیرنویس هاش واقعا از نظر ترجمه کیفیت خوبی دارند و به نظرم باید حمایت کرد.
من زیرنویس اون گروه دیگه برای Days Gone رو تهیه کردم ولی متاسفانه به قدری کیفیت ترجمه پایین و ناقص بود که همون ترجیح دادم با زبان اصلی بازی کنم.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
زیرنویس با کیفیت اومده و پولی هست . بخرید و حمایت کنید
من نسخه PC رو ندارم
فقط میخواستم ببینم محتویات داخل زیرنویس چیه و میشه تو کنسول پورت‌ش کرد یا نه
همون رایگان کارمو راه میندازه اگه زحمتی نیست

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
انصافا چطور با این بازی حال کردید.:D از وقتی اومده دائم دارم سعی میکنم با بازی ارتباط برقرار کنم اما بعد 20 دقیقه واقعا حوصلم سر میره. بازی بشدت بی روحه. هیچ حسی نداره. اصلا نمیتونم جذبش بشم. آخرین بار هم تلاش کردم ولی فکر کنم من و این بازی آبمون تو یه جوب نمیره.:D

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
262
انصافا چطور با این بازی حال کردید.:D از وقتی اومده دائم دارم سعی میکنم با بازی ارتباط برقرار کنم اما بعد 20 دقیقه واقعا حوصلم سر میره. بازی بشدت بی روحه. هیچ حسی نداره. اصلا نمیتونم جذبش بشم. آخرین بار هم تلاش کردم ولی فکر کنم من و این بازی آبمون تو یه جوب نمیره.:D
یه مدت وقتمو سر نسخه های اخیر اساسین و days gone گذاشتم تا یه مدت حالم از هرچی گیم بهم میخورد :D هی به خودم فحش میدادم چرا این مراحل تکرای داستان معمولی تحمل میکنم بعدش به re8 پناه بردیم شاید دوباره از گیم لذت برد اما هرچی از نسخه هفتم لذت بردم 8 خیلی معمولی خواب آور بود نمره 6 edge کاملا برازندش بود دلم واسه یه گیم خوب تنگ شده :(
گیم های جدید خیلی خسته کننده شدن خوش به حال کسایی هنوز لذت میبرن حاظرم دوباره گیمای قدیم برم ولی این جدیدا که هیچی برای عرضه ندارن نه البته به جز اندک گیم هایی مثل desperado یا wasteland

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
خب بعد از اتمام مراحل اصلی، دیروز هم بازی رو صد در صد کردم، اون نشانه های تاریخی رو جمع کردم، کل مراحل فرعی رو رفتم و کل گله ها رو کشتم:D
نمی دونم چه خاصیتی داره این بازی که همش دوست داری تو محیطش چرخ بزنی، یه چیزی مثل Red Dead هست که گشت زدن تو محیطش جذاب تر از مراحل اصلیش بود، با اینکه از لحاظ کیفی قابل مقایسه با اون نیست!
احتمالا یه دور هم روی New Game Plus میرم!
حیف شد که قرار نیست نسخه دومش ساخته بشه، به نظرم سازنده هاش با تجربه ای که از نسخه اول گرفتند و اینکه منتقدین با بولدوزر از روش رد شدند میتونستند یه بازی خیلی خوب رو برای نسل جدید خلق کنند.
کاش حداقل ناتی داگ Last of us بعدی رو open world بسازه!

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یه مدت وقتمو سر نسخه های اخیر اساسین و days gone گذاشتم تا یه مدت حالم از هرچی گیم بهم میخورد :D هی به خودم فحش میدادم چرا این مراحل تکرای داستان معمولی تحمل میکنم بعدش به re8 پناه بردیم شاید دوباره از گیم لذت برد اما هرچی از نسخه هفتم لذت بردم 8 خیلی معمولی خواب آور بود نمره 6 edge کاملا برازندش بود دلم واسه یه گیم خوب تنگ شده :(
گیم های جدید خیلی خسته کننده شدن خوش به حال کسایی هنوز لذت میبرن حاظرم دوباره گیمای قدیم برم ولی این جدیدا که هیچی برای عرضه ندارن نه البته به جز اندک گیم هایی مثل desperado یا wasteland
کلا بازی های یوبی من سمتش نمی روم . با قرص خواب فرقی ندارد فقط آب و رنگ داره اما بازی های سونی متوسط هاش هم عالی هستند . همین دیزگان من ۲ بار تمام کردم با اینکه درجه یک نبود . الان منتظر عنوان بعدی سونی روی کامپیوتر هستم ولی نمی دونم چرا اینقدر طول می ده !! سال ۲۰۲۱ یک سومش مانده

آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
درود

چقدر بازی روی مخه و زود تکراری میشه! ای کاش RDR2 رو هیچوقت بازی نمیکردم. قبلا حتی از فارکرای هم لذت میبردم اما حالا هیچی به دلم نمیشینه و یکنفر گفت فقط the last of us میتونه از نظر جزئیات و داستان قوی و این چیزای دیگه ای که من دوست دارم ارضام کنه، به نظرتون چکار کنم که بازی ها دوباره بازم مثل وقتی که rdr2 رو تجربه نکرده بودم به دلم بشینه؟ اینطوری که نمیشه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
درود

چقدر بازی روی مخه و زود تکراری میشه! ای کاش RDR2 رو هیچوقت بازی نمیکردم. قبلا حتی از فارکرای هم لذت میبردم اما حالا هیچی به دلم نمیشینه و یکنفر گفت فقط the last of us میتونه از نظر جزئیات و داستان قوی و این چیزای دیگه ای که من دوست دارم ارضام کنه، به نظرتون چکار کنم که بازی ها دوباره بازم مثل وقتی که rdr2 رو تجربه نکرده بودم به دلم بشینه؟ اینطوری که نمیشه
برگرد به تنظیمات کارخانه

(جدای از شوخی دیزگان عالی هست . من که با رد دد 2 زندگی کردم و دوبار تمامش کردم این حس شما خیلی بیشتر داشتم اما باهاش کنار اومدم و طی تجربه هر عنوان سطح توقعم را در حد آن عنوان قرار می دادم تا سر خورده نشوم )

• Like
Reactions: Adroit

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
دوستان و همراهان گرامی، مالباخته هستم معرف حضور شما؛
در پاسخ به این دوستمون اگه انحصاری های سونی رو بازی نکردی تنها راه جهت گرم شدن مجدد مزاجت! این بازیهاس
دوستان من لست ۱ و ۲ ، گاد، اسپایدر و مایلز مورالز، گوست اف سوشیما و آنچارتد ۴ رو به صورت گازانبری روی فت رفتم و با ۱ تومن ضرر فروختمش چون واقعا تو لست ۲ و سوشیما دیگه داشت جون میکند.
بسیار بازی های خوبی بود لذت بردم.
حالا یه لپتاپ ذغالی با گرافیک 820m دارم دوستان اهل فن چه بازی های قدیمی رو پیشنهاد می کنید که با کیفیت مدیوم بتونم رو این برم.
باز هم بابت اسپم شرمنده. مخلص همه دوستان هستم.
داداش ما که نمی دونیم شما چه سبکی میخوای و کدوما رو بازی کردی ولی با توجه به گرافیکت بنظرم برو بازی های 2015 به قبل

• Like
Reactions: kamyy

B.O

کاربر سایت
Feb 27, 2017
83
داداش ما که نمی دونیم شما چه سبکی میخوای و کدوما رو بازی کردی ولی با توجه به گرافیکت بنظرم برو بازی های 2015 به قبل
تو یوتیوب دیدم بازی هایی مثل بایوشاک یا تام رایدر ۲۰۱۳ رو اجرا میکنه ولی دمای کارت تا ۹۰ میره و خیلی هم پرفورمنس خوبی نداره. بی خیال شدم گفتم بهتره لیمبو و ماشیناریوم بازی کنم.

• Sad

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
تو یوتیوب دیدم بازی هایی مثل بایوشاک یا تام رایدر ۲۰۱۳ رو اجرا میکنه ولی دمای کارت تا ۹۰ میره و خیلی هم پرفورمنس خوبی نداره. بی خیال شدم گفتم بهتره لیمبو و ماشیناریوم بازی کنم.
بازیهای موجود در بازار برای PC

بازیهای موجود در بازار برای PC

این 2 تا پست را بازیهاش به سیستمت میخوره

• Like

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
بازی اصلا اون چیزی نبود که فکرشو میکردم
یه چیزی توی مایه های DayZ میخواستم که مثلا حالت داستانی داشته باشه و طبیعتی با جزئیاتی در حد rdr2 مثلا

این آخرین پستم در این تاپیک هست هست
فقط نظر شخصیمو گفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر