PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نظر شما اینقدر پرته که فکر نکنم کسی به خودش زحمت پاسخ دادن رو بده ولی خواستم بگم کلا هیلو بازهای جهبه دار نسبت به انحصاری ها معمولا نظر خوشی نشون نمیدن:-?

حالا نیست که متای این بازی بالای 90 هست.

دیگه این کار شما و مشابه خیلی ها که تا نظر مخالف میاد طرف رو به یک جهت یا جبهه خاص نسبت می دن یا خلاصه ما دشمن یا مذدور هستیم اومدیم به هر قیمتی سونی رو خراب کنیم کلا در دنیا ما یا دوست داریم یا دشمن بی طرف نداریم البته که ما ایرانی ها اینطور ترتبیت کردن اما خواهشم اینه که 1 بارم که شده هم رنگ جماعت نشیم و بر خلاف اب شنا کنیم.

اینجا هر کسی که موافق نظر ما نظر بده می شه دوست هر کسی مخالف می شه دشمن حتی صمیمی ترین دوست ها هم اگر مخالفت کنن می شن دشمن چیزی این بین غیر از این نیست اصلا هم مهم نیست که طرف داره به دروغ نظر می ده یا اصلا دلی نیست قانون همینه

اما من همیشه سعی کردم نظر قلبیم رو بگم هر چند که باعث شده خیلی ها باهام دشمن بشن یا ازم متنفر اما فارق از اینکه که به کسی بی احترامی کنم یا بخوام نظرش رو بی ارزش کنم صرفا نظر خودم رو بیان کردم.

یکم اگر فکر کنیم و خودمون رو درست قضاوت کنیم می بینیم گاهی از همون بالایی ها که اینقدر ایراد می گیریم خودمون هم داریم همچین کاری رو در سطح پایین ترش انجام می دیم.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام دوستان . این بازی ماموریت و چالش های هفتگی آنلاین داره ؟ یا یه بازی صرف آفلاین هست ؟اصلا ارزش داره که ظرفیت دو بگیرمش؟
چلنج های هفتگی داره . به نظر من 100% ارزش خرید داره

• Like
Reactions: pro gamer89

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
من یه 10 ساعتی بازی کردم بازیو یه دونه باگ هم ندیدم تا الان که البته با این 38 گیگ اپدیتی که بازی داشت قاعدتا نباید هم دیگه باگی داشته باشه ولی انصافا گرافیک بازی رو ps4 pro درحالت hdr, 4k بسیار زیباست خیلی راحت میشه حتی با rdr2 مقایسش کرد (به غیر از انیمیشن ها ی بازی ) از مه تا افکت بارون و برف , تغییرات اب هوایی و جزییات محیط, پوشش گیاهی و .. واقعا بی نظیره و یکی از بهترین hdr ها رو داره بازی انصافا بازی رو زیرو رو میکنه.

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
حالا نیست که متای این بازی بالای 90 هست.

دیگه این کار شما و مشابه خیلی ها که تا نظر مخالف میاد طرف رو به یک جهت یا جبهه خاص نسبت می دن یا خلاصه ما دشمن یا مذدور هستیم اومدیم به هر قیمتی سونی رو خراب کنیم کلا در دنیا ما یا دوست داریم یا دشمن بی طرف نداریم البته که ما ایرانی ها اینطور ترتبیت کردن اما خواهشم اینه که 1 بارم که شده هم رنگ جماعت نشیم و بر خلاف اب شنا کنیم.

اینجا هر کسی که موافق نظر ما نظر بده می شه دوست هر کسی مخالف می شه دشمن حتی صمیمی ترین دوست ها هم اگر مخالفت کنن می شن دشمن چیزی این بین غیر از این نیست اصلا هم مهم نیست که طرف داره به دروغ نظر می ده یا اصلا دلی نیست قانون همینه

اما من همیشه سعی کردم نظر قلبیم رو بگم هر چند که باعث شده خیلی ها باهام دشمن بشن یا ازم متنفر اما فارق از اینکه که به کسی بی احترامی کنم یا بخوام نظرش رو بی ارزش کنم صرفا نظر خودم رو بیان کردم.

یکم اگر فکر کنیم و خودمون رو درست قضاوت کنیم می بینیم گاهی از همون بالایی ها که اینقدر ایراد می گیریم خودمون هم داریم همچین کاری رو در سطح پایین ترش انجام می دیم.
دوست گرامی اصلا بحث دشمنی و این حرفها نیست اتفاقا همه ما دوستداران گیم هستیم که اینجا جمع شدیم و قطعا با نظرات مختلف ولی بواسطه اشتراک تو گیم دوست حساب میشیم ولی ایکه شما میگین نظر مخالف درست ولی عنوان کردن این نظر مخالف هم خیلی شرطه این که من از یه گیمی خوشم نیاد طبیعیه ولی اینکه بیام با بعضی کلمات اون گیم رو توصیف کنم یه جورایی به اون دوستانی که از گیم لذت بردن توهین کردم من یه بار متن شما رو میارم تا یادآوری بشه براتون من هم سعی کردم به فراخور اون پست پاسخی بدم و الا دوستی اساس این انجمن هست
" منم یکم بازیش کردم به قدری بازی بد و ضعیفی هست که می تونم بگم بدترین انحصاری سونی تا این لحظه هست از اردر هم بازیش بدتره یعنی 1 گیم پلی منسوخ با فیزیک بسیار بد و سبک و کلا 1 بازی بی هدف "

• Like
Reactions: soheil_63

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من یه 10 ساعتی بازی کردم بازیو یه دونه باگ هم ندیدم تا الان که البته با این 38 گیگ اپدیتی که بازی داشت قاعدتا نباید هم دیگه باگی داشته باشه ولی انصافا گرافیک بازی رو ps4 pro درحالت hdr, 4k بسیار زیباست خیلی راحت میشه حتی با rdr2 مقایسش کرد (به غیر از انیمیشن ها ی بازی ) از مه تا افکت بارون و برف , تغییرات اب هوایی و جزییات محیط, پوشش گیاهی و .. واقعا بی نظیره و یکی از بهترین hdr ها رو داره بازی انصافا بازی رو زیرو رو میکنه.
دقیقا تو خیلی از گیمها ای سیستم اچ دی آر بدتر رنگها رو بیرنگ میکنه و مه آلود ولی تو یکی این بازی دومی شداو آو توم رید و دث استرندینگ و مترو خیلی باعث طبیعی تر شدن محیط و رنگها میشه

• Like
Reactions: Tuco

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوست گرامی اصلا بحث دشمنی و این حرفها نیست اتفاقا همه ما دوستداران گیم هستیم که اینجا جمع شدیم و قطعا با نظرات مختلف ولی بواسطه اشتراک تو گیم دوست حساب میشیم ولی ایکه شما میگین نظر مخالف درست ولی عنوان کردن این نظر مخالف هم خیلی شرطه این که من از یه گیمی خوشم نیاد طبیعیه ولی اینکه بیام با بعضی کلمات اون گیم رو توصیف کنم یه جورایی به اون دوستانی که از گیم لذت بردن توهین کردم من یه بار متن شما رو میارم تا یادآوری بشه براتون من هم سعی کردم به فراخور اون پست پاسخی بدم و الا دوستی اساس این انجمن هست
" منم یکم بازیش کردم به قدری بازی بد و ضعیفی هست که می تونم بگم بدترین انحصاری سونی تا این لحظه هست از اردر هم بازیش بدتره یعنی 1 گیم پلی منسوخ با فیزیک بسیار بد و سبک و کلا 1 بازی بی هدف "

من اردر هم تموم کردم به نظرم مشکلات زیادی داشت اما گیم پلی کلیش بد نبود حال می داد اما این بازی گیم پلیش واقعا حال به هم زنه حداقل من یکی که از هیچیش خوشم نیومد تنها انحصاری سونی هم هست از اصلی ها که تمومش نکردم البته death s هم هست که منتظرم روی استیم برمش شایدم اون بدترین باشه:D

اصلا ربطی نداره به این چیزا 1 مثال بزنم همین دوم هم من خودم فنش هستم و عاشق بازی fps هم هستم انتقاد کردم گفتم 20 ساعت برای این بازی زیاده چون حتی نسخه ی قبلیشم اخراش خسته کننده می شد اما بازم همین حرف ها رو شنیدم یعنی بگردید من فن همه چی توی این سایت شدم:D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
فروش بازی که عالی بود ساخت دنباله اش هم محتمله سونی اگه یکم تغییرات جزیی بده تو بازی این دنباله اش بسیار خوب از آب درمیاد اینکه یک چند نفر برای طراحی مراحل استودیو بند استخدام کنه تنوع مراحل بازی یکسری دشمن ماورایی بتونن بزارن تو بازی و تنوع بدن به گونه های موجود باگ های بازی بگیرن کامل شوتینگ پیشرفت بدن حتی یکسری مسابقات موتور جالب میتونن بزارن قشنگ دنباله اش رو ps5 خیلی درجه یک میشه

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
با توجه به وضعیت موجود وقت شد این بازی رو بالاخره پلی کنم.نمیدونم موقع لانچ وضعیت بازی چجوری بود . ولی من الان غیر از 3 4 تا لگ ریز چیز دیگه ای ندیدم. عاشق سبک آخروزمانیم و دارم لحظه به لحظه با این بازی ارضا میشم. :Dهمه جای بازی رو میگردم و سعی میگنم همه چیشو برم. من قبلا هورایزن و ساپایدرمن رو بازی کرده بودم ولی هیچکدومو دوس نداشتم یه دور رفتم که تمومشون کرده باشم! ولی عجله ای برای اتمام این بازی ندارم فعلا. الانم تازه بوزر رو بردم کمپ مایک اینا:D
بازی بدون ایراد نیست! از هوش مصنوعی بگیر تا لگ و صورت کاراکترا. روایت داستان چند پاره. کمبود تنوع مراحل. یه سری باگو.....
ولی برا کسی که تو دنیاش زندگی کنه با چشم پوشی از همه اینا میتونه نهایت لذتو ببره. من که دارم واقعا باهاش حال میکنم.
مواظب خودتونم باشید

• Love
Reactions: milad2mars

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,534
با توجه به وضعیت موجود وقت شد این بازی رو بالاخره پلی کنم.نمیدونم موقع لانچ وضعیت بازی چجوری بود . ولی من الان غیر از 3 4 تا لگ ریز چیز دیگه ای ندیدم. عاشق سبک آخروزمانیم و دارم لحظه به لحظه با این بازی ارضا میشم. :Dهمه جای بازی رو میگردم و سعی میگنم همه چیشو برم. من قبلا هورایزن و ساپایدرمن رو بازی کرده بودم ولی هیچکدومو دوس نداشتم یه دور رفتم که تمومشون کرده باشم! ولی عجله ای برای اتمام این بازی ندارم فعلا. الانم تازه بوزر رو بردم کمپ مایک اینا:D
بازی بدون ایراد نیست! از هوش مصنوعی بگیر تا لگ و صورت کاراکترا. روایت داستان چند پاره. کمبود تنوع مراحل. یه سری باگو.....
ولی برا کسی که تو دنیاش زندگی کنه با چشم پوشی از همه اینا میتونه نهایت لذتو ببره. من که دارم واقعا باهاش حال میکنم.
مواظب خودتونم باشید
بازی رو تا آخرین ورژن ( 1.61 فکر کنم ) آپدیت کن . 99 % مشکلاتش حل میشه .

• Like
Reactions: Jack.bauer

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
توی این وضعیت قرنطینه که هیچ بازی خاصی هم نیست بزنیم ایا این بازی ارزش امتحان کردن داره ؟ یا خیلی حوصله سر بره و ارزش امتحان کردن نداره ؟ با توجه به اپدیت ها

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
توی این وضعیت قرنطینه که هیچ بازی خاصی هم نیست بزنیم ایا این بازی ارزش امتحان کردن داره ؟ یا خیلی حوصله سر بره و ارزش امتحان کردن نداره ؟ با توجه به اپدیت ها
بله. ارزش داره. اکثر مراحل یه جورایی تکرارین و تنوع زیادی ندارن ولی واقعا دنیاش ارزش یه بار زندگی کردنو داره. الانم نیست که فضا نیمه آخروزمانیه شبیه سازی میشه برات حال میده:D
داستانشم جوری هست که بکشونتت جلو! گیم پلی هم سوروایوال تیره! شباهتایی به لست او آس داره ولی جوری نیست که بگی تقلید کردن. من هنوز یه بارم از فست تراول استفاده نکردم تو بازی... وارد فاز بازی بشی خیلی باحاله
دیروز برا اولین بار تو بازی برف اومد نشست! پشمام ریخت:D

• Like
Reactions: .:Pouria:.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
الان وقتشه سراغ بازیهای قدیمی بری چون جدیدیا قیمتاش فضای
من خودم بازیش کردم اولش چرته و بد قلق ولی با پیشرفت حوصله بهتر میشه
اگه حوصله داری بشین پاش وگرنه سراغش نرو

• Like
Reactions: .:Pouria:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر