PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر خوب بود این تریلر جدید. کارگردانیش فوق‌العاده بود. موزیک شدیدا عالی و گیرا. خیلی اپیک بود. ناراحت شدیم کلا :(

• Like
Reactions: NINJѦ

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
خط داستانی Deacon و Sarah یه داستان کلاسیک وسترن عه که پر نمادهای پاپ کالچر دوران مدرنه از زامبی تا بایکرها و چه چیزی بهتر که توی مدیوم بازیای ویدیویی داره روایت میشه. به به :x لذت بردم واقعا از این چندتا تریلر آخری و مخصوصا اینی که امروز اومد.بی صبرانه منتظرم:x<:-P\m/

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
خیلی خوب بود یاد mad world تو تریلر gears of war افتادم :D
خیلی جالبه داشتم john wick2 میدیم اخرش بود(هونجا که میره تو خونه سوختش به عکس همسرش نگاه میکنه) فیلم همینجوری داشت پخش میشد که تریلر امد تریلر پخش کردم دیدم deacon هم رفته تو کلیسا سوخته داره به عکس sarah نگاه میکنه:D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
کلا این سبک بازی های زامبی عشقه:D تریلرش خیلی خوب بود نمیدونم چرا دوستان می کوبنش:-?
چون انیمیشناش تا الان بشدت ضعیف بود و افت فریم داشت :D
----------------------
چرا فکر میکنم تریلر یجور حالت cg داشت؟:D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
چون انیمیشناش تا الان بشدت ضعیف بود و افت فریم داشت :D
----------------------
چرا فکر میکنم تریلر یجور حالت cg داشت؟:D
پس میشه گفت من اصلا متوجه انیمیشن خهای ضعیف نشدم:D
دیگ نباید از همه بازی ها انتظار بالایی داشت. من که راضی بودم امیدوارم خروجی نهایی هم چیز خوبی باشه
من کلا عاشق سبک زامبی و این چیزام واسه

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
پس میشه گفت من اصلا متوجه انیمیشن خهای ضعیف نشدم:D
دیگ نباید از همه بازی ها انتظار بالایی داشت. من که راضی بودم امیدوارم خروجی نهایی هم چیز خوبی باشه
من کلا عاشق سبک زامبی و این چیزام واسه
خروجی همین الانم خوبه درستش کردن:D

• Like
Reactions: hitman68

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر