PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
View attachment 101039

ترجمه :
you are invited to celebrate their (Sarah and Deacon's) wedding in the church of the faith first sisterhood in marionforks, Oregon on February 13th at 3PM

---
از همین الان برای حضار (و احتمالا عروس) فاتحه بخونید:-"

احتمالا آخرین تریلر مربوط به بخش سکرت و مجهول بازی که داستانش هست باشه . به نظر نقطه قوت بازی همین داستانش باشه ، فکر کن زنش فریکر شده باشه .

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,937
نام
آرتین
خیلی بهتر شده بازی
این مشکل شدت برخورد تیر با موجودات تو بازی هم به نظر بهتر شده
از فریمش هم استقبال میشه دوباره بهش امیدوارم شدم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
چندتا عکس از این دو کفتر عاشق اومده :D
Days Gone 'Sarah + Deacon' screenshots - Gematsu

و ... :

Deacon St. John and Sarah Whitaker were an unlikely couple: He was from rural Oregon, a member of an outlaw motorcycle club; she was from Seattle, a botanist with a degree in biochemistry. But from the moment they met, on the back roads of Farewell Oregon, they were inseparable.

Now they’re ready to ride off into the sunset and face the next chapter of life together as man and wife.

Follow them along the way.

---
اینجوری که نوشتن انگار داستان بازی در مورد این دوتاست و همینطور به خاطر اسکرین شات ها... ولی با توجه به اسم بازی و تریلر معرفی، قاعدتا سارا باید اون دنیا باشه:-"
همممم... احتمالا چند ساعتی با این دو کبوتر عاشق خواهیم بود و بعدش با مرحوم شدن سارا ک یک فلش فوروارد چند ساله، اسم بازی تازه میاد رو صفحه :-"

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
چندتا عکس از این دو کفتر عاشق اومده :D
Days Gone 'Sarah + Deacon' screenshots - Gematsu

و ... :

Deacon St. John and Sarah Whitaker were an unlikely couple: He was from rural Oregon, a member of an outlaw motorcycle club; she was from Seattle, a botanist with a degree in biochemistry. But from the moment they met, on the back roads of Farewell Oregon, they were inseparable.

Now they’re ready to ride off into the sunset and face the next chapter of life together as man and wife.

Follow them along the way.

---
اینجوری که نوشتن انگار داستان بازی در مورد این دوتاست و همینطور به خاطر اسکرین شات ها... ولی با توجه به اسم بازی و تریلر معرفی، قاعدتا سارا باید اون دنیا باشه:-"
همممم... احتمالا چند ساعتی با این دو کبوتر عاشق خواهیم بود و بعدش با مرحوم شدن سارا ک یک فلش فوروارد چند ساله، اسم بازی تازه میاد رو صفحه :-"

اینجوری دیگه خیلی کلیشه ای و stereotypical میشه!
درسته بازی پرستیژ بقیه انحصاری های سونی رو نداره ولی دیگه درین حد بهشون کردیت بدیم که میتونن یک چیز بدیعی خلق کنن که قبلش نبوده

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اینجوری دیگه خیلی کلیشه ای و stereotypical میشه!
درسته بازی پرستیژ بقیه انحصاری های سونی رو نداره ولی دیگه درین حد بهشون کردیت بدیم که میتونن یک چیز بدیعی خلق کنن که قبلش نبوده
آخه من هرجوری فکر میکنم، این اسم بازی و اون تریلر معرفی داد میزنه چنین چیزی باشه! :D اگر نباشه تعجب میکنم:D همین الانشم البته با این عکس ها تعجب کردم تا حدی! حالا بازی بیاد ببینیم چقدر تعجب ادامه دار میشه:D

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
آخه من هرجوری فکر میکنم، این اسم بازی و اون تریلر معرفی داد میزنه چنین چیزی باشه! :D اگر نباشه تعجب میکنم:D همین الانشم البته با این عکس ها تعجب کردم تا حدی! حالا بازی بیاد ببینیم چقدر تعجب ادامه دار میشه:D
چجوری تم اصلی و کلا فضای بازی رو فراموش کردین و واسه اسم بازی فکرتون رفته به همچین موردی برام سواله

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
همینی که گفتیه ، یکی از چاشنیهای اصلی بازی همینه :D ، نَمیره که نمیشه زد به سیم آخر ؛ قول میدم توی اون چند ساعت کاری کنم بهترین لحظاتشونو با هم سپری کنن :)):| ، دنیاهای آخرالزمانی تمام ایده هاشون به مرگو دردو زهرمار شدن منتهی میشه ، دنبال زندگی نگردید ، گشتم نبود :D

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
چجوری تم اصلی و کلا فضای بازی رو فراموش کردین و واسه اسم بازی فکرتون رفته به همچین موردی برام سواله
توی تریلر به خیلی چیزها اشاره میکنه! یکیش همین مورده! مسلما تم بازی رو فراموش نکردیم،اون هست،اینم هست! به قولی همه چی از دست رفته:D
اصلا تو خود تریلر این مورد رو میگه! داد میزنه این مورد رو:D
اگر دوباره تریلر رو دیدی و این حس رو نگرفتی...نمیدونم حس شناسیه یکیمون شدیدا وضعش خرابه! :D

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
فکر کنم سازنده های ww z تنشون میخاره چون قراره بازیشون با dg تو یه ماه بدن:D نکنه عقده رد پیشنهادشون توسط سونیه؟:D
ولی واقعا چرا باید سونی این پیشنهاد رو د کنه؟ حالا درست آنلاین همه چیز نیست و داستان محور مهمه. ولی انقد هم ضد آنلاین بودن خوب نیست.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
ولی واقعا چرا باید سونی این پیشنهاد رو د کنه؟ حالا درست آنلاین همه چیز نیست و داستان محور مهمه. ولی انقد هم ضد آنلاین بودن خوب نیست.
خوب نیست ولی طبیعیه که اینا میخواستن بازی سریع تر عرضه شه برن سراغ tlou با ساخت مولتی پلیر فقط بازی تاخیر میخورد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اگه زنش مرده باشه (خصوصا به فرمت سارا) می‌تونه خیلی کلیشه ای باشه ، ولی اگه مبتلا بشه خیلی باحاله ، خصوصا اگه هنوز زنده باشه و خودمون مجبور باشیم بکشیمش

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
اگه زنش مرده باشه (خصوصا به فرمت سارا) می‌تونه خیلی کلیشه ای باشه ، ولی اگه مبتلا بشه خیلی باحاله ، خصوصا اگه هنوز زنده باشه و خودمون مجبور باشیم بکشیمش
یاد The Strain افتادم :D ، در هر صورت به مرگ منتهی میشه ، به این فکر کنید بعد از مرگش چه گل دیگه ای قراره جای سارا رو برامون پر کنه :D

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
A Mongrel Matrimony | Deacon and Sarah's Wedding Invitation

برید به این لینک
و با تایپ DaysGone روز و ساعت مراسم عروسی رو دریافت کنید ، :D:D

اشعار زیبای نونو پنیر آوردیم دخترتون رو بردیم و عروس چقدر قشنگ ایشالله مبارکش باد فراموش نشه.:D<:-P

حداقل می‌دونیم تو تبلیغات بازی حسابی ابتکار و نوآوری به خرج دادن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر