David Cage: در آینده عناوین داستان محور، شانس موفقیت زیادی خواهند داشت

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
cg6kkv3ga0k419wxph.jpg

David Cage: در آینده عناوین داستان محور، شانس موفقیت زیادی خواهند داشت

با وجود پیدایش عناوین free-2-play و بازی های گروهی و اجتماعی در بازار، و با وجود سختی های فزاینده ای که در آینده پیشروی صنعت بازی می باشد، هنوز هم عناوین تک نفره ای که از یک داستان قدرتمند وعمیق بهره می گیرند، شانس موفقیت خواهند داشت.

David Cage به همراه استودیوی خود یعنی Quantic Dream که اکنون در حال توسعه عنوان Beyond: Two Souls می باشند، با این روند فعلی مخالف است و معتقد است که در آینده بازی هایی که دارای داستانی غنی باشند، شانس موفقیت خواهند داشت.

او می گوید:
" من مطمئنم چنین بازی هایی آینده خوبی دارند، من فکر می کنم که در آینده برای عناوین داستان محور شانس موفقیت زیادی وجود دارد. حالا شما اگر می خواهید آنها را فیلم های ترکیبی، فیلم های تعاملی و یا هر چیزی که دوست دارید صدا کنید، چرا که اینگونه از تجربیات، بر روی طیف وسیع تری از مردم تاثیر می گذارند. "

علاوه بر این آقای Steve Olsen سرپرست بخش موشن کپچر این استودیو می گوید:
" شغل من ساخت فیلم به واسطه موشن کپچر است و زمانی که به مردم می گویم که من مشغول به کار بر روی چنین فیلمی هستم، آنها می گویند: اوه، ما تابه حال چنین چیزی ندیده ایم. اما وقتی به آنها می گویم که در حال کار بر روی یک بازی به همین شکل هستم، مردم واقعا هیجان زده می شوند. "

Olsen معتقد است که چنین بازی هایی رابطه ای عمیق تر و احساسی تری با مردم برقرار می کنند، حتی بیش از مقداری که فیلم ها بر رویشان تاثیرمی گذارند.

بازی Beyond: Two Souls، امسال در تاریخی نامشخص منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
یک هو بگو هر چی من بسازم موفقیت آمیز میشه و خلاص..! اصلا کل دنیا لَنگ تو هستن ببین چی می سازی فوری برن تقلید کنن ازت..:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
فداییان استاد له نکنن ما رو اما اگه این بابا کل و یوم وجودش اندازه ثلث داداش هاوزِرها یا عمو گیب و .... میارزید روزی چندتا مصاحبه و خبر ازش منتشر میشد:-/

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
زنده باد استاد بازی سازهای دیگه یاد بگیرند
" من مطمئنم چنین بازی هایی آینده خوبی دارند، من فکر می کنم که در آینده برای عناوین داستان محور شانس موفقیت زیادی وجود دارد. حالا شما اگر می خواهید آنها را فیلم های ترکیبی، فیلم های تعاملی و یا هر چیزی که دوست دارید صدا کنید، چرا که اینگونه از تجربیات، بر روی طیف وسیع تری از مردم تاثیر می گذارند. "

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
کلا اخباری که در مورد دیوید کیج هست نمیدونم چرا قابلیت و استعداد این رو داره که تاپیکش از بحث اصلی منحرف بشه !

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
صاف بگو می خوام فیلم بکنم تو پاچتون خلاص

اوباما انقدر مصاحبه نمی کنه

کم مونده کیهان بچه ها بیاد ازش مصاحبه بگیره

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
" شغل من ساخت فیلم به واسطه موشن کپچر است و زمانی که به مردم می گویم که من مشغول به کار بر روی چنین فیلمی هستم، آنها می گویند: اوه، ما تابه حال چنین چیزی ندیده ایم. اما وقتی به آنها می گویم که در حال کار بر روی یک بازی به همین شکل هستم، مردم واقعا هیجان زده می شوند. "
خوبه خودتون هم میدونین دارین فیلم میسازین، نه بازی
گیم پلی هم کشک!
به زودی بازیهای کیج بدون در دست داشتن کنترلر هم قابل بازی خواهند بود

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
چيزي كه براي من جالب اينه كه حتي خود كيچ روي اينكه داره بازي ميسازه اصرار نمي كنه و ميگه اگه ميخواهين اسمشم فيلم بذارين:

حالا شما اگر می خواهید آنها را فیلم های ترکیبی، فیلم های تعاملی و یا هر چیزی که دوست دارید صدا کنید، چرا که اینگونه از تجربیات، بر روی طیف وسیع تری از مردم تاثیر می گذارند. "​

يعني اصلا خودش چيزي كه داره ميسازه رو خيلي بازي نمي دونه(يعني اصراري نداره به بازي ناميدنش)بعد يه عده به زور ميخوان بگن اثر ايشون جتما يه بازي با غلظت گيم پلي فراوون .....
.

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
مشکلی که هیترای کیج دارن اینه که هنوز نتونستن بازیهاشو بعنوان یه سبک متفاوت بین بازیای دیگه درک کنن واسه همینم هنوز دارن توش دنبال گیمپلی بزن بکش میگردن:-"
بابا جون چراقبول نمیکنین این یه سبک متفاوته حالا هی توش دنبال گیم پلی کالاف دیوتی باشین8-|:-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر