Darksiders: Wrath of War

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
نه برادر خوب توضيح دادي , من هم اونجا رو گير كرده بودم كه به حول و قوه god ديشب ساعت 2 ردش كردم و حالا بعدش گير كردم !

بايد فاصلت رو باهاش يكم زياد كني و با اون زنجيره كه داري (اسمش يادم نيست) نشونه بگيري به سمت رباته بعد شليك كني كه باسرعت ميري به سمتش,

بعد با شمشير بهش ضربه بزني , در حين ضربه زدن ميبيني كه زيره صفحه دكمه Bرو نشون ميده , تا B رو ديدي همين طور كه

دستت روي X هست (داري با شمشير بهش ضربه ميزني) بايد B رو بزني , بعد اگه درست عمل كني ميري رو كله رباته و دهنش رو آسفالت ميكني . چند بار بايد تكرار بشه اين كار.

موفق باشي.

--------------------------

ممنون.
پس اون محفظه ها چه استفاده ای ازش میشه؟؟:confused:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
پس اون محفظه ها چه استفاده ای ازش میشه؟؟:confused:

اونها به نظر من ميتونه بي استفاده باشه !

ولي خودم ازشون استفاده كردم : دوتا حفره درست كردم , دوتا حفره كه از هم بيشترين فاصله رو دارن ,

بعد ميرفتم نزديك يكي از حفره ها و بعد با زنجير به روباته حمله ميكردم ! بعضي وقت ها كه سوتي ميدادم و روباته نزديك ميشد بهم و

ميخواست گرز رستمش رو بكوبه تو سرم من هم شيرين كاري ميكردم و از يه حفره ميرفتم داخل

و با كلي فاصله از رباته از حفره ديگه در ميومدم ....

من اينجوري از اوم محفظه ها استفاده كردم ...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام به همه , دوستان گير كردم !

بعد از اينكه ازرائيل ميگه من رو آزاد كن , رفتم اون روبات رو تركوندم بعد اون اشعه هه فعال شد و اون اشعه رو به سمت ازرائيل هدايت كردم , بعد برگشتم پيش ازرائيل ,

, حالا ازرائيل ميگه The beam , redirect the beam !

تا اونجا كه من فهميدم بايد برگردم و اشعه رو دوباره فعال كنم ولي نميدونم چطور اينكار رو بكنم , خودم رو تا اونجايي كه روبات رو هم كشتم رسوندم ولي هيچي به هيچي !

اگه درباره فعال كردن دوباره اشعه درست فكر كردم لطفا بگيد چجوري دوباره فعالش كنم ؟

اگه نه , چي كار كنم ؟

يه سوال ديگه چقدر ديگه از بازي مونده؟

مقسي.

كسي نبود جواب مارو بده ؟! همه خرشون از پل گزشته ؟! دمتون گرم يه راهنمايي لطفا ...

speedy2000

کاربر سایت
Jan 26, 2008
236
نام
محمد
اقایون و یا احتمالا خانوما من یه جایی هستم که باید با اون غوله که از دهنش یه چیزی شبیه لیزر هست به بیرون پرتاب می کنه و یه واگن و چند قطعه یخ هست گیر کردم
اونو چه طوری باید از پای در اورد؟

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
اقایون و یا احتمالا خانوما من یه جایی هستم که باید با اون غوله که از دهنش یه چیزی شبیه لیزر هست به بیرون پرتاب می کنه و یه واگن و چند قطعه یخ هست گیر کردم
اونو چه طوری باید از پای در اورد؟

سلام

شما ابتدا باید اون یخ ها رو که جلوی اون واگن هست رو از بین ببری ( برای از بین بردن اون یخ ها باید یه کاری کنی که اون ها تبدیل به یخ بشن و بعدش از بین ببریشون ، سعی کن وقتی اون لیزره رو میزنه کنار اون یخ ها نری و لیزرش با یخه برخورد نکنه ) بعد از اون ، واگن رو بیار جلو و بعدش با مشت با قدرت به طرفش پرتاپ کن .. وقتی باهاش برخورد برو نزدیکش و به قلبش ضربه بزن . این کار رو واسه 2 یا 3 بار کنی حل میشه ...

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
كسي نبود جواب مارو بده ؟! همه خرشون از پل گزشته ؟! دمتون گرم يه راهنمايي لطفا ...
تا اونجائی که من میدونم شما باید 3 تا اشعه رو به سمت ازرائیل هدایت کنید و در هر قسمت هم باید با یک روبوت بجنگید !!!

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
تا اونجائی که من میدونم شما باید 3 تا اشعه رو به سمت ازرائیل هدایت کنید و در هر قسمت هم باید با یک روبوت بجنگید !!!

خيلي ممنون , ولي خيلي مختصر توضيح دادي دوست عزيز !

كدوم 3تا اشعه ؟ كجاست اين اشعه ها ؟

Hedgehog

کاربر سایت
Apr 16, 2010
2
دوستان شرمنده من تازه این بازی رو خریدم...خیلی جاهاشو رد کردم باید وسطاش باشم ... ولی یه جای مسخرهش گیر کردم واقعا حالمو گرفته... وختی اون یارو غول رو میکشیم که دستش قفسه..بعد با آسانسور میریم طبقه ی پایین .. یه کوه کریستالی هست که می ترکونیمش با این بمب خاموشا...اون که هیچی ولی یه کوه کریستالی دیگه هم تو اون راه رو ها هست...دقیقا رو به روی گیت آسانسور...همونی رو میگم که نزدیکش یه اهرم هست که وختی اهرم رو میچرخونیم این مواد مذاب کف زمین رو سنگ میپوشونه...:confused:بد بختی این جاس که مشعل های نزدیک به کوه کریستالیه خاموشن...

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
خيلي ممنون , ولي خيلي مختصر توضيح دادي دوست عزيز !

كدوم 3تا اشعه ؟ كجاست اين اشعه ها ؟
ممنون که راهنماییم کردین اوون غول رو دهنشو آسفالت کنم!!! منم دقیقا پیش ازراییل اومدم و نمیدونم باید چیکارکنم!!!!!
یعنی هیچکس نیست به ما کمک کنه!!!!!!!!!!! :(

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
شماها اگه اولين نور رو به ازرائيل رسوندين و رسيدين و دومي بايد به وسيله ي اون portal ها ( دايره هاي نارنجي رنگ ) خودتون رو برسونين به اون بالا !

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
شماها اگه اولين نور رو به ازرائيل رسوندين و رسيدين و دومي بايد به وسيله ي اون portal ها ( دايره هاي نارنجي رنگ ) خودتون رو برسونين به اون بالا !

نويد جان من يكم خنگم , من بعد از كشتن اون رباته , اشعه رو با همون پورتال ها رسوندم به ازرائيل كه

بعد يه سري اتفاقات چنتا ديوار شروع به چرخيدن دوره ازرائيل كردن , حالا موندم چيكار كنم ؟

يعني پيش همون ازرائيل بايد از پورتال ها استفاده كنيم ؟! خلاصه يكم بيشتر توضيح بده ...

ببين تو انقدر از بازي اون اولا تعريف كردي مارو به خريدنش وادار كردي , حالا هم بايد كمك كني !!:smile::-" شوخي كردم , خدايي خيلي بازي توپيه , شايد اگه تعريف هاي تو نبود با تعريف هاي منفي كه از گرافيكش شنيدم من عمرا

نميگرفتمش !....

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
نويد جان من يكم خنگم , من بعد از كشتن اون رباته , اشعه رو با همون پورتال ها رسوندم به ازرائيل كه

بعد يه سري اتفاقات چنتا ديوار شروع به چرخيدن دوره ازرائيل كردن , حالا موندم چيكار كنم ؟

يعني پيش همون ازرائيل بايد از پورتال ها استفاده كنيم ؟! خلاصه يكم بيشتر توضيح بده ...

ببين تو انقدر از بازي اون اولا تعريف كردي مارو به خريدنش وادار كردي , حالا هم بايد كمك كني !!:smile::-" شوخي كردم , خدايي خيلي بازي توپيه , شايد اگه تعريف هاي تو نبود با تعريف هاي منفي كه از گرافيكش شنيدم من عمرا

نميگرفتمش !....

آره ديگه . ببين وقتي برميگردي پيش ازرائيل همون اطراف به ديوار ازون Portal ها هستش . هم به ديوار هم به زمين كه به وسيله ي اونا ميشه رفت بالا

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
آره ديگه . ببين وقتي برميگردي پيش ازرائيل همون اطراف به ديوار ازون Portal ها هستش . هم به ديوار هم به زمين كه به وسيله ي اونا ميشه رفت بالا

دمت گرم , يه بيم ديگه رو هم ok كردم ولي سره بعديش دوباره گير كردم ! اين آخرش اعصابم رو خورد كرده خدايي ...

سره اشعه آخر از يه راهرو ميريم از يه در عبور ميكنيم , به يه جا ميرسم كه به اندازي ي يه در راه به بيرون هست , و يه چيزي تو چند ثانيه يه بار بالا و پايين ميره و جلوش رو ميپوشونه ...

وقتي وسيله هه بالا ميره يه پورتال هم قابل مشاهدست ...

يه پورتال هم تو همون اتاقي كه هستم وجود داره ...

چه كنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر