Darksiders: Wrath of War

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
دمت گرم , يه بيم ديگه رو هم ok كردم ولي سره بعديش دوباره گير كردم ! اين آخرش اعصابم رو خورد كرده خدايي ...

سره اشعه آخر از يه راهرو ميريم از يه در عبور ميكنيم , به يه جا ميرسم كه به اندازي ي يه در راه به بيرون هست , و يه چيزي تو چند ثانيه يه بار بالا و پايين ميره و جلوش رو ميپوشونه ...

وقتي وسيله هه بالا ميره يه پورتال هم قابل مشاهدست ...

يه پورتال هم تو همون اتاقي كه هستم وجود داره ...

چه كنم ؟

ببين اول بايد يه سوراخ درست كني رو اون ستونه كه بالا پايين ميشه بعد يه سوراخ هم تو همون پُرتالي كه تو اتاق هست بايد درست كني بعدش به وسيله ي اين 2 تا رو پُرتالي كه پشتش به تو هست و تو نميبينيش سوراخ درست كني ! يعني از سوراخي كه تو اون اتاق درست كردي ميتوني اونو ببيني ! خيلي پيچيدس گفتنش . بايد RT رو نگه داري تا وقتي ميري توش پرتابت كنه . بعد يادم نيست وقتي ميره بالا بايد بري توش يا وقتي ميره پايين

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
چنتا اشعه تا حالا به ازرائيل رسوندي ؟ كجاي كاري ؟ بيشتر توضيح بده ...

وقتی که با اشعه در رو باز میکنم میرسم به ازرایئل همون اشعه که باهاش در و بازکردم میره به سمت ازرایئل!!! بعد بالا سر ازرایئل هم که اوون دیوارها دارن میچرخن!!!!
اشعه از کجا بیارم؟؟؟:(
چنتا اشعه دیگه باید ببرم؟ از کجا؟

با تشکر

آخرین ویرایش:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
وقتی که با اشعه در رو باز میکنم میرسم به ازرایئل همون اشعه که باهاش در و بازکردم میره به سمت ازرایئل!!! بعد بالا سر ازرایئل هم که اوون دیوارها دارن میچرخن!!!!
اشعه از کجا بیارم؟؟؟:(
چنتا اشعه دیگه باید ببرم؟ از کجا؟

با تشکر
من دومی فرستادم !
با استفاده از 2 تا پلتفرم برو روی اون سکوی کناری . بعد بپر روی لبه بیرونی دیوارهای در حال چرخش . وقتی کنار سکوی دومی که بالا تره رسیدی بپر روی اون . حالا می تونی بری روی اون دیوار در حال چرخش ...
قسمت سختش همین بود ....

speedy2000

کاربر سایت
Jan 26, 2008
236
نام
محمد
بچه ها راهنمایی کنید
من نمی تونم عنکبوت بزرگه را بکشم
خونم هم کمه
بهترین راه واسه کشتنش چیه؟
چه قدر دیگه از بازی مونده

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
همون که بعد از اینکه 5 تا عنکبوت های کوچیکو می کشیم بعد در باز می شه

farsi nadaram !

bayad ba estetfade az oon zanjire ke dari az saghf oon chizaye ajib gharib ro

ke az saghf avizoone (hamoona ke avvalesh neshoon mide ankaboote dare mikhorash) bekeshi

samte khodet bekeshi , badesh vaghti dahane ankaboote baaz mishe partesh koni samte dahanesh ...

bad ke m ankaboote mashghool khordane oon mishe ,

bayad beri poshtesh , ba oon selaahe mosht (ke kooh yakhi haaro miterekooni), bezani be poshtesh ta ye tike az poste poshtesh az beyn bere ...

badesh ba shamshir be oon ghesmat zarbe bezani ...

chand bar bayad hamin kaar ro tekrar koni taa beterekoonish ....

movaffagh bashi.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
help me plz:((
اگه همون عنکبوت بزرگرو میگی که هی اینور و اون ور میره باید وقتی رفته یک گوشه سریع با زنجیر بهش نزدیک بشی و شروع به ضربه زدن بکنی . باید اینقدر سرعت عمل داشته باشی تا بتونی حدود 5 ثانیه اونو یک گوشه گیر بیاری و بزنیش !
وقتی هم میره رو سقف باید همش این ورو اون ور بری , وقتی از زیر سایش خارج شدی باید جاخالی بدی ...

speedy2000

کاربر سایت
Jan 26, 2008
236
نام
محمد
اگه همون عنکبوت بزرگرو میگی که هی اینور و اون ور میره باید وقتی رفته یک گوشه سریع با زنجیر بهش نزدیک بشی و شروع به ضربه زدن بکنی . باید اینقدر سرعت عمل داشته باشی تا بتونی حدود 5 ثانیه اونو یک گوشه گیر بیاری و بزنیش !
وقتی هم میره رو سقف باید همش این ورو اون ور بری , وقتی از زیر سایش خارج شدی باید جاخالی بدی ...

حاجی دمت گرم اونو کشتم
حالا روباته رو چیکارش کنم هر فنی می زنم بی اثره
وقتی هم که می گه bرو بزن تا می خوام بزنم میره و روباته دوباره حمله می کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر