Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان من گمونم آخرين مرحله هستم همون جايي كه اول abondon رو ميكشي بعد يه يارو شمشير داره مياد كه همش بين شمشير زني ازش ميخورم هرچي ضربدر رو ميزنم ولي بازم ميخورم كسي ميتونه راهنمايي كنه

آقا اين مرحله که اون مار بزرگه دنبالمون ميکنه و ما هم سواره اسبيم بايد چی کار کنيم؟
(فک کنم هرچی هست مربوط به دهنشه)
ازين جا به بد چه قد مونده تموم شه؟

دوستان من گمونم آخرين مرحله هستم همون جايي كه اول abondon رو ميكشي بعد يه يارو شمشير داره مياد كه همش بين شمشير زني ازش ميخورم هرچي ضربدر رو ميزنم ولي بازم ميخورم كسي ميتونه راهنمايي كنه

تنها راهش همينه ! شايد اونقدري كه بايد سريع بزني نميزني !

آقا اين مرحله که اون مار بزرگه دنبالمون ميکنه و ما هم سواره اسبيم بايد چی کار کنيم؟
(فک کنم هرچی هست مربوط به دهنشه)
ازين جا به بد چه قد مونده تموم شه؟

كدوم يكي ؟ اگه دومي كه اول بايد آهن ـه جلوي دهنش رو بشكني بعد دهنش رو باز كرد تير بزني ! اولي هم كه بايد وقتي دهنش رو باز كرد تير بزني !
مونده حالا !

سلام دوستان
کمک کنید گیر کردم
اونجایی عزراعیل اقا اسیرن طبقه بالایی که میخوام برم نمیدونم از کجا باید برم
اونایی هم که مسه پله هستن میچرخن اصلا راهی نداری بری بالاش که برسی اون بالا
چه کنمممممم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان
کمک کنید گیر کردم
اونجایی عزراعیل اقا اسیرن طبقه بالایی که میخوام برم نمیدونم از کجا باید برم
اونایی هم که مسه پله هستن میچرخن اصلا راهی نداری بری بالاش که برسی اون بالا
چه کنمممممم؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی دیگه سوالی سختر از این هم هست ؟ الان شما هیچی از زنجیر ها رو باز نکردی؟:confused:
3 تا زنجیر داره واسه اولی که اصلا نیازی نیست بری بالا دومی و سومی باید از اون ماسک مخصوص استفاده کنی از این portal ها کنار دیوار هستن بزنی بری بالا اگه دقیقا سومی باشی باید 1 معمولی بزنی به دیوار 1 کی از اونایی که زیاد پرتابت میکنن بزنی به کف زمین 1 خورده جلو تر بعدش بری تو اون میندازدت بالا :confused:

یعنی دیگه سوالی سختر از این هم هست ؟ الان شما هیچی از زنجیر ها رو باز نکردی؟:confused:
3 تا زنجیر داره واسه اولی که اصلا نیازی نیست بری بالا دومی و سومی باید از اون ماسک مخصوص استفاده کنی از این portal ها کنار دیوار هستن بزنی بری بالا اگه دقیقا سومی باشی باید 1 معمولی بزنی به دیوار 1 کی از اونایی که زیاد پرتابت میکنن بزنی به کف زمین 1 خورده جلو تر بعدش بری تو اون میندازدت بالا :confused:

سلام
بابا یکی از زنجیرا وصله که این عزی خان میگه اخریشو برو بیار تا بریم
افتاد
اونجارو میگم
هرچی میگردم هیچ راهی پیدا نمیکنم که پورتاله بالابلاییرو فعال کنم که پرتم کنه اون بالا
چه کنم

دوستان من راهنمایی میخوام :

من در یکی از Challenge های بازی گیر کردم . اونی که باید ابتدا دکمه ی RB رو بگیری تا ضربه ی دشمن رو Block کنه و بعد به اون ضربه بزنی . من هرچی این کار رو انجام میدم قبول نمیکنه . خواهشا راهنمایی کنید .

سلام
ببخشید اگه سوالم تکراری بود
من اونجایی گیر کردم که برای اولین بار با عنکبوته روبرو میشیم
من زدمش تا فرار کرد بعد میریم یه جایی که زیرش آبه و چندتا پرنده سبز از لوله میان بیرون !!!
نمیدونم باید چی کار کنم؟؟؟؟
لطفا یکی راهنمایی کنه

من در یکی از Challenge های بازی گیر کردم . اونی که باید ابتدا دکمه ی RB رو بگیری تا ضربه ی دشمن رو Block کنه و بعد به اون ضربه بزنی . من هرچی این کار رو انجام میدم قبول نمیکنه . خواهشا راهنمایی کنید .

اینجا شما باید اخرین لحظه کلید RB رو بزنی تا ضدحمله بزنه

بايد صبر كنيد تا اونا ضربه بزنن و بعد بلافاصله RB رو بزنين تا خودش هم دفاع كنه هم ضربه بزنه

سلام
ببخشید اگه سوالم تکراری بود
من اونجایی گیر کردم که برای اولین بار با عنکبوته روبرو میشیم
من زدمش تا فرار کرد بعد میریم یه جایی که زیرش آبه و چندتا پرنده سبز از لوله میان بیرون !!!
نمیدونم باید چی کار کنم؟؟؟؟
لطفا یکی راهنمایی کنه

اونجا بايد بري زير آب يه راهي هستش ميري بالا بعد لوله هاي گازي كه ازشون گاز زده بيرون رو با آتيش روشن ميكني و بايد اون دري كه به وسيله ي اون قرمزها بسته شده رو منفجر كني

دوست عزيز من فكر كنم شما كلا اشتباه اومدي و كاملا برگشتي به عقب ! الان داري وارد Anvil's ford ! الان همونجايي هستي كه اولين بار وارد اين مرحله ميشي ! بايد برگردي و راه درست رو پيدا كني . بايد باري همون جايي كه اولين بار Griever رو ديدي و بعد فرار كرد ! بايد وارد در سمت چپ بشي ( همون دري كه اول به وسيله ي اون يخ ها بسته بود ) و بعد ره رو ادامه بدي .
سلام من همین جا گیر کردم
من قدرت شکستن یخها رو بدست آوردم و میخوام برگردم همونجا که شما گفتی ولی دری که ازش اومدیم(که باید لوله ها رو آتیش میزدی) اون بالا هست و من نمیتونم بهش برسم
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or