Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
درود

ممکنه روش مبارزه با Silithaـرو برام بگید ;)
رو لول اپوکالیپتیک بازی میکنم . تا اینجا مشکلی با باسای بازی نداشتم ولی اینو هرکاریش کردم نشد :mad:
اسپویلر یادتون نره :smile:

مرسی

درود

ممکنه روش مبارزه با Silithaـرو برام بگید ;)
رو لول اپوکالیپتیک بازی میکنم . تا اینجا مشکلی با باسای بازی نداشتم ولی اینو هرکاریش کردم نشد :mad:
اسپویلر یادتون نره :smile:

مرسی

اون راه خاصي نداره . بايد جا خالي بدي و بزنيش ! فقط وقتي رفت يه گوشه نشست بايد با قُلابت بگيريش تا سريعتر بهش برسي و بتوني بزنيش . آخرش هم كه ميچسبه به سقف يه سري ازون چيزاي نارنجي مياد كه بايد با قُلابت بگيريشون و بعد هم خود Silitha رو بگيري و بعد تمام .

دوستان من اون عنکبوت بزرگه رو کشتم حالا باید چی کار کنم وقتی عنکبوت میافته پایین و یه همچین چیزی هست که باهاش بالا میری
dark_2572.jpg

بالاخره منم تونستم بازی رو تجربه کنم!
طراحی شخصیتش بنظرم قشنگ بود ، از نظر Combo ها وقتی ضربه میزنی قشنگ احساس میشه.
البته اگه کنترل شخصیت کمی سنگین تر بود خیلی پر جذبه میشد (با توجه به هیکل War میگم)
گرافیک هم که(:biggrin1:) تا اینجا داغون بوده (ولی نورپردازی بعضی جاها عالیه)
در کل این 40 دقیقه برای من که H&S دوست دارم خوب بود

آخرین ویرایش:
نوید جان من عنکبوت رو کشتم سیلیتا چیه از کجا باید بگیرم توی نقشه چیزی معلوم نیست

شما ميتوني به وسيله ي همين چيزه بري بالا يه طبقه بالاتر يه صندوق هستش كه اگه اشتباه نكنم توش Soul هستش اونو باز ميكني بعد مياي پايين همينجايي كه الان هستي يه دري هست به شكل تار عنكبوت كه تو اين مرحله زياد ديدي ازينا . اونو باز ميكني و ميري بيرون . بايد بري پيش Samael .

الان شما تونسي پُل رو به حركت در بياري ؟ اگه آره كه وقتي ميري سمت چپ بايد رو ديوار 4 يا 5 تا ازون بمب ها بزني تا بتوني اون قرمزه رو بتركوني و وارد اونجا شي !
سمت راست هم كه كاملا واضح هستش .
بعدش 2 تا مجسمه كه يه چيزي دستشون هستش ميان بالا . رو هر 2 تا با اون Cross Blade قفل ميكني و بعد هر 2 رو با هم ميزني ! اون مواد مذاب ميرن كنار و ميتوني بري شمشير رو برداري .
آقا دارم دیوانه میشم . دو تا مجسمه رو زدم و شمشیراشون قرمز شدن ولی مواد مذاب کنار نمیرن :eek: . دیگه نمیدونم چیکار کنم ، خسته شدم حسابی حالمو گرفته .کمکم کن:cheesygri

آقا دارم دیوانه میشم . دو تا مجسمه رو زدم و شمشیراشون قرمز شدن ولی مواد مذاب کنار نمیرن :eek: . دیگه نمیدونم چیکار کنم ، خسته شدم حسابی حالمو گرفته .کمکم کن:cheesygri

اگه هر 2 رو هم زمان بزني و با هم قرمز شن و ديلينگ ديلينگ هم بكنن بايد مواد مذاب بره كنار و راه باز شه !
عجيبه

سلام

من این بازی رو تازه شروع کردم، نکته ی بسیار عجیب گرافیک بسیار پایینش بود! (Spider Man 2 :)) ولی خوشبختانه چون به گیم پلی و... بیشتر از گرافیک اهمیت میدم بازی رو ادامه میدم، امیدوارم بازی خوبی برام باشه.

اگه هر 2 رو هم زمان بزني و با هم قرمز شن و ديلينگ ديلينگ هم بكنن بايد مواد مذاب بره كنار و راه باز شه !
عجيبه

اون جا باید پایین زمین اول چرخ دنده رو ازاد کنی با اون بمب های انفجاری فکر کنم بعدش شمشیر ها رو همزمان بزنی

این رو هم چک کن شاید بهکارت بیاد
http://rapidshare.com/files/344697769/darksiders_ignpdf.pdf

اون جا باید پایین زمین اول چرخ دنده رو ازاد کنی با اون بمب های انفجاری فکر کنم بعدش شمشیر ها رو همزمان بزنی

این رو هم چک کن شاید بهکارت بیاد
http://rapidshare.com/files/344697769/darksiders_ignpdf.pdf
عزیزم اول چرخ دنده رو آزاد کردم که تونستم اون دو تا مجسمه از مواد مذاب رو بیارم بیرون .
من قبلا تو گیرز آو وار 2 هم یه مشکلی برام پیش اومده بود . آخرای بازی بودم که کارم به dom گیر کرد حالا اونم قاطی کرده بود و از جاش تکون نمی خورد :eek: خلاصه مرحله رو restart کردم تا تونستم برم .
غلط نکنم کنسولم خیلی خنگه :confused:
حالا این دارک سایدرز رو چی کار کنم خدا میدونه:-"

غلط نکنم کنسولم خیلی خنگه :confused:
حالا این دارک سایدرز رو چی کار کنم خدا میدونه:-"

اگه اون 2 تا اومدن بالا و نميتوني مواد مذاب رو كنار بزني پس حتما باگ هستش ! بازيو رو هارد ريختي ؟
رو هارد بريزي فكر كنم به باگ نخوري ! يكي از بچه ها هم به يه باگ مسخره خورده بود ! تو يكي از مراحل از دري كه قفل بود رفته بود تو اما ديگه نميتونست بياد بيرون . ولي من خودم 4 بار تمومش كردم به باگ نخوردم .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or