Darksiders II | PC

بنابر اعلام Gameinformer دنباله ی عنوان موفق Darksiders در سال 2012 عذضه خواهد شد و شما اینبار در نقش Death یکی دیگر از 4 سوار آخرالزمانی ظاهر خواهید شد که پا به قلمرویی خواهد گذاشت که War در آن به دام افتاده است تا او را که هنوز هم مقصر وقوع جنگ های پیش از موعد آخرالزمانی است برهاند !

Darksiders II بنابر قول GI یک عنوان عظیم تر وسیع تر با آپگریدها و سلاح های بسیار زیاد خواهد بود .

Darksiders II

ویدیوهای بازی
Making of Last Sermon - Darksiders II Behind-the-Scenes Video

Last Sermon - Darksiders II Live Action Trailer

Last Sermon - Darksiders II Extended Video

تصاویر بازی

شماره اول باز یکه یادتون هست که بعد از حدودا 1 سال از نسخه های کنسولی برای کامپیوتر های خانگی هم منتشر شد و طرفدرهای زیادی را هم برای خود جذب کرد این بار هر 3 نسخه از بازی قرار هست در تاریخ 14aug منتشر شود و دیگر pcگیمر ها همزمان با سایر پلتفرم ها می توانند از شماره دوم بازی لذت ببرد .
این عنوان از خیلی لحاظ شبیه gowهست و با یک گیم پلی و داستان متفاوت ساعت ها شمارا سرگرم کند
اسم شخصیت بازی
death هست وظاهرا بسیار قوی ترو کارامد تر از war(شخصیت شماره 1 بازی) هست و همچنین مجهز به 2 عدد داس بزرگ برای جنگیدن با دشمنان هست برای درک بیشتر توصیه می کنم تریلر های بازی را مشاهده کنید
در مورد گرافیک بازی هم با توجه به ویدیوهای منتشر شده می تونان گفت دارای گرافیک هنری بی نظیری هست و تم کارتونی مانند دارد
همانطور که می دانیم تا الان بازی چندین بار تاخیر خورده ظاهرا تیم سازنده خواسته تمام مشکلات و ایرادات بازی را رفع و یک بازی بدون مشکل را بیرون بدهد که که امیدواریم اینطور باشه
بازی در مرداد ماه منتشر می شود

[h=3]Darksiders II System Requirement[/h]
Minimum System Requirements

* CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

* CPU: Intel Core 2 Duo 3GHz or similar AMD
* RAM: 4 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards:
Minimum – GeForce GT 220 or Radeon HD 6520G
Recommended – GeForce GTS 240 or Radeon HD 3870

Note: These are the predicted system requirements.
Official will be updated soon.

Recommended: Check for the Latest Driver Updates for Your Graphics and Sound Cards.

سایت بازی

http://www.darksiders.com/

آخرین ویرایش:
خدایی موسیقی بازی عالیه، گیم پلی هم هرچند خیلی چیزی نداره. ولی خیلی کیف میده. هرچند زحمت نکشیدن یک کم کار کنن پورت بازی خوب نیست موقع چرخوندن موس صد بار باید موسو بردارم بزارم زمین :دی.
ولی خب کارگردانی بازی خوب نیست من راضی نیستم. نمیدونم چرا یک سری بی ذوق بازی ها تو بازی در اوردن حال آدمو میگیره؟ دیالوگ ها هم یک جاهایی اینقدر مسخره و چرت و پرت میشه آدم حس میکنه مثلن خواستن یک چیز نوشته باشن که از سرشون بکنند :دی.

به هر حال بازی خوبیه من نسخه قبلش رو نرفتم. ولی عجیب منو یاد گرشاسپ میندازه یعنی طرف هیکلن و قیافتن و هرجور حساب کنی تیریپ گرشاسپه :|.

میگم کسایی که نسخه لیمیتد ادیشن رو بازی کردن میتونن تفاوتاشو با نسخه معمولی بگن؟الان یعنی نسخه معمولی چقد از لیمیتد کمتر داره؟منظورم اینه فقط ایتم و زره و سلاح و ....کمتر داره یا مراحل بازیم تو نسخه معمولی کمتر از لیمیتدن؟

خدایی موسیقی بازی عالیه، گیم پلی هم هرچند خیلی چیزی نداره. ولی خیلی کیف میده. هرچند زحمت نکشیدن یک کم کار کنن پورت بازی خوب نیست موقع چرخوندن موس صد بار باید موسو بردارم بزارم زمین :دی.
ولی خب کارگردانی بازی خوب نیست من راضی نیستم. نمیدونم چرا یک سری بی ذوق بازی ها تو بازی در اوردن حال آدمو میگیره؟ دیالوگ ها هم یک جاهایی اینقدر مسخره و چرت و پرت میشه آدم حس میکنه مثلن خواستن یک چیز نوشته باشن که از سرشون بکنند :دی.

به هر حال بازی خوبیه من نسخه قبلش رو نرفتم. ولی عجیب منو یاد گرشاسپ میندازه یعنی طرف هیکلن و قیافتن و هرجور حساب کنی تیریپ گرشاسپه :|.
:|:|:|:|:|:|:|:))!
من میگم با اینکه گرشاسب قبل از این عرضه شده ولی بازگ گرشاسب رو از رو این کپی کردن .:d

بالاخره منم با بازی که مدت ها منتظرش بودم دیدار کردم ...
حالا بحث راجع به بازی بماند ولی این نسخه ای که من دانلود کردم همون نسخه لیمیتد هست و از میهن دانلود گرفتم و وقتی فایل ها رو از حالت rar خارج کردم ایمیج بازی داخلش نبود! بلکه خود فایل های نصب شده بازی بود!
بازی رو کرک کردم و اجرا هم شد ولی خیلی دیر میره تو بازی! یعنی سرعت لودینگ فجیعا اومده پایین ... وقتی منو لول آپ و ... رو هم میخوام باز کنم هم دیر میاد و هم دیر بسته میشه ... خیلی رفته رو اعصابم!
کسی راه حلی برا مشکل من داره؟!

بالاخره منم با بازی که مدت ها منتظرش بودم دیدار کردم ...
حالا بحث راجع به بازی بماند ولی این نسخه ای که من دانلود کردم همون نسخه لیمیتد هست و از میهن دانلود گرفتم و وقتی فایل ها رو از حالت rar خارج کردم ایمیج بازی داخلش نبود! بلکه خود فایل های نصب شده بازی بود!
بازی رو کرک کردم و اجرا هم شد ولی خیلی دیر میره تو بازی! یعنی سرعت لودینگ فجیعا اومده پایین ... وقتی منو لول آپ و ... رو هم میخوام باز کنم هم دیر میاد و هم دیر بسته میشه ... خیلی رفته رو اعصابم!
کسی راه حلی برا مشکل من داره؟!

سرعت لودینگ ابتدایش پایینه

ببخشید که پست و اینجا گذاشتم
گفتم یه سری خوره بهتر می تونن جواب بده
یکی کمکم کنه لطفا

توی darksiders II یه جا گیر کردم که دو تا گوی و باید بندازم تو دو تا سوراخ بندازم که یه در باز شه
دومین جاییه که یه همچین کاری باید بکنم
یکی از گوی ها پشته میلست و نمیتونم میله ها رو پایین بیارم تا گوی رو بندازم تو سوراخ
یه اهرم هم یه جای دور از دسترسی با هست که احتمالا اونو باید بکشم
ولی راهی برای رفتن به اونجا پیدا نمی کنم
خواهشن کمک کنید
اگرم از حرفام مشخص نبود که کجا گیر کردم بگید توضیح بیشتر بدم
خیلی بد قلقه ما مصب

جدا از این بازی برای منم کند اجرا می شه
تو خود بازی مشکلی نیست ولی موقعی که می خوام بازی رو اجرا کنم کنده
موقعی هم که می خوام از کاراکترا آیتم بخرم یا وقتی o رو می زنم یه گیرایی میکنه
یعنی مشکل از سخت افزار منه؟ :-؟

Last edited by a moderator:
ببخشید که پست و اینجا گذاشتم
گفتم یه سری خوره بهتر می تونن جواب بده
یکی کمکم کنه لطفا

توی darksiders II یه جا گیر کردم که دو تا گوی و باید بندازم تو دو تا سوراخ بندازم که یه در باز شه
دومین جاییه که یه همچین کاری باید بکنم
یکی از گوی ها پشته میلست و نمیتونم میله ها رو پایین بیارم تا گوی رو بندازم تو سوراخ
یه اهرم هم یه جای دور از دسترسی با هست که احتمالا اونو باید بکشم
ولی راهی برای رفتن به اونجا پیدا نمی کنم
خواهشن کمک کنید
اگرم از حرفام مشخص نبود که کجا گیر کردم بگید توضیح بیشتر بدم
خیلی بد قلقه ما مصب

جدا از این بازی برای منم کند اجرا می شه
تو خود بازی مشکلی نیست ولی موقعی که می خوام بازی رو اجرا کنم کنده
موقعی هم که می خوام از کاراکترا آیتم بخرم یا وقتی o رو می زنم یه گیرایی میکنه
یعنی مشکل از سخت افزار منه؟ :-؟

برادر از اسپویلر استفاده کن حالا من راه حلو میگم اما از این به بعد حواست باشه !

یدونه از اون گوله بمبها بچسبون به اون گوی که پشت میله ها گیر کرده و در وسط میله گوی رو قرار بده بعد یه سکوی مربعی شکل هست میری از اون بالا و روی دکمه ای که اونم بشکل مربع هست وا میسی تا میله بیاد پایین. وقتی اومد پایین با تفنگت به گوله بمبه تیر میزنی که گوی رو هل بده جلو به همین راحتی :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or