Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
خدایی الان تو این دوره زمون یک بازی نهایت ۱۵ ساعته که بخش مولتی پلیر هم نداره سخته بتونه بفروشه امیدوارم فقط منتقدا کمک کنن متاشم بالای ۸۴ اینا بشه بتونه فروش خوبی کنه

• Like
Reactions: poorya_1

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه حس خیلی بدی به من میگه قراره بدجور فیل بشه بازی:D کلا هر چیزی که نشون دادن، اونقدر جذابیت نداشته که ملت رو منتظر خودش بزاره. امیدوارم اشتباه کنم و یه بازی خوب از آب در میاد. دارکسایدرز خوبه حیفه:(:D

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
یه حس خیلی بدی به من میگه قراره بدجور فیل بشه بازی:D کلا هر چیزی که نشون دادن، اونقدر جذابیت نداشته که ملت رو منتظر خودش بزاره. امیدوارم اشتباه کنم و یه بازی خوب از آب در میاد. دارکسایدرز خوبه حیفه:(:D

انشالله خوب می شه من با 1 و 2 اش حال کردم خاطره دارم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تقریبا 1 ساعت از بازی رو رفتم. سورپرایز جالبی همون اول کار داره ولی خود بازی؟ زیاد قوی به نظر نمیاد. داستان خیلی سریع و تقریبا بی مقدمه شروع میشه. همون 10 دقیقه (شایدم 5 دقیقه) اول بازی یه اتفاقی میوفته که خیلی عجیب و غریبه و به شخصه به نظرم خیلی زود بود برای اون اتفاق و میشه فهمید چرا فقط 15 ساعت بخش داستانی داره. گیم پلی بدک نیست و باید با آپگریدها و بقیه سلاح های مختلف دید چه شکلی میشه. دشمنا روی وضعیت Begginer، سخت هستن و با 4 ضربه کتلت شدم:Dدر کل بازی خیلی شبیه 1 هست. فکر اینکه با یه چیزی مثل 2 روبرو هستین رو از همین الان از سرتون بیرون کنین.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
تقریبا 1 ساعت از بازی رو رفتم. سورپرایز جالبی همون اول کار داره ولی خود بازی؟ زیاد قوی به نظر نمیاد. داستان خیلی سریع و تقریبا بی مقدمه شروع میشه. همون 10 دقیقه (شایدم 5 دقیقه) اول بازی یه اتفاقی میوفته که خیلی عجیب و غریبه و به شخصه به نظرم خیلی زود بود برای اون اتفاق و میشه فهمید چرا فقط 15 ساعت بخش داستانی داره. گیم پلی بدک نیست و باید با آپگریدها و بقیه سلاح های مختلف دید چه شکلی میشه. دشمنا روی وضعیت Begginer، سخت هستن و با 4 ضربه کتلت شدم:Dدر کل بازی خیلی شبیه 1 هست. فکر اینکه با یه چیزی مثل 2 روبرو هستین رو از همین الان از سرتون بیرون کنین.
آقا بلاد بورنو پلات کردی اینجا کتلت شدی؟:D معمایی چیزی داشت این یک ساعتی که رفتی؟ و الان شاید بیشتر رفتی؟ معماهایه یکش خوب بود و 2 هم من سره مجسمهه که باید شارژ میکردی پورتالو مثه آن موجود در گل مونده بودم کاملا شانسی رفتم!:D این معماهاش چجوره؟ خوبه یا نه؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا بلاد بورنو پلات کردی اینجا کتلت شدی؟:D معمایی چیزی داشت این یک ساعتی که رفتی؟ و الان شاید بیشتر رفتی؟ معماهایه یکش خوب بود و 2 هم من سره مجسمهه که باید شارژ میکردی پورتالو مثه آن موجود در گل مونده بودم کاملا شانسی رفتم!:D این معماهاش چجوره؟ خوبه یا نه؟
اون بلادبورن بابا کلی انعطاف پذیره. این دشمن عادی میاد پاره-ت میکنه اون به طرز فوق العاده چرتی مثل گیر کردن های بیخود گوشه دیوار و ...:D
معما هم تا حالا که 4 ساعت بازی کردم، یه دو سه تا بیشتر برنخوردم. معماهاش ساده بودن و در عین حال جالب. پلتفورمینگ خیلی کمرنگ شده و در عین حال خیلی هم بد شده به نظرم. مثل Death سرعت نداره و بعضا خیلی کند هم هست. چک پوینت ها در یک کلام فاجعه هستن و مجبوری از 5 کیلومتر عقب تر بکوبی تا برسی به جایی که مردی. مثل دارک سولز هم هر جا بمیری، روح هایی که داری همونجا میوفتن تا بری برشون داری.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
اون بلادبورن بابا کلی انعطاف پذیره. این دشمن عادی میاد پاره-ت میکنه اون به طرز فوق العاده چرتی مثل گیر کردن های بیخود گوشه دیوار و ...:D
معما هم تا حالا که 4 ساعت بازی کردم، یه دو سه تا بیشتر برنخوردم. معماهاش ساده بودن و در عین حال جالب. پلتفورمینگ خیلی کمرنگ شده و در عین حال خیلی هم بد شده به نظرم. مثل Death سرعت نداره و بعضا خیلی کند هم هست. چک پوینت ها در یک کلام فاجعه هستن و مجبوری از 5 کیلومتر عقب تر بکوبی تا برسی به جایی که مردی. مثل دارک سولز هم هر جا بمیری، روح هایی که داری همونجا میوفتن تا بری برشون داری.
شانسو نگا!:| همین دیشب به موجی گفتم شریکی بگیریم حالا با این چیزایی که گفتی یکم دو به شکم!:| معماهاشم کم شده خو:| ساده هم که هستن:| لعنت به این شانس:|

• Like
Reactions: Grey Warden

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر