Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فک کنم این حالت جدید بانو هست
موهاش زرده

gp0w_screenshot_(38).png

p0md_screenshot_(39).png

2a2g_screenshot_(40).png
5تا حالت داره که هر کدوم یه چیز کاملا جدید چه توی مبارزات و چه توی پلتفرمینگ دارن

• Like
Reactions: gamer1998y

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مبارزات چطورن؟! سرعتی میشن کمبو هاش خوبه؟!
مثل 1 هست. سرعتش هم به همون شکله. کامبو هم همونطورین. به نظرم 2 توی زمینه کامبو و سرعت به مراتب بهتر بوده.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
منم لازمه اعلام کنم کف کردم از داشتن زبان فارسی! انتظار نداشتم چنین چیزی:-"
بزاریم تو لیست خرید آیا؟:-"

ولی حالا اونایی که بازی کردن، اصلا خوب هست زیرنویسش؟ :-" گرچه فکر کنم بازم اکثرمون همون انگلیسی رو بریم:-"

• Like
Reactions: gamer1998y

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
منم لازمه اعلام کنم کف کردم از داشتن زبان فارسی! انتظار نداشتم چنین چیزی:-"
بزاریم تو لیست خرید آیا؟:-"

ولی حالا اونایی که بازی کردن، اصلا خوب هست زیرنویسش؟ :-" گرچه فکر کنم بازم اکثرمون همون انگلیسی رو بریم:-"
بد نیست اما همه چیز ترجمه شده. ترجمه ها اکثرا درست هستن اما من شخصا چون عادت نداشتم معنی خیلی از گزینه ها رو نمیفهمیدم. در حد 10-15 دقیقه فارسی کردم که به نظرم برای تلاش اول خوب بود به نسبت.
اما بازی بسیار خوبی هست با توجه به بودجه و تیم 30 نفره ای که ساختتش. به نظرم ارزش حمایت داره تا شماره 4 خیلی بهتر بشه.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بخاطر زبان فارسی ام شده میگیرم! اصلا هرچقدر خود بازی بد باشه یه تجربه یه منحصربفرد یه که نمیشه ازش گذشت. یه ایمیلی چیزی هم بهشون حتما میدم تقدیر میکنم ازشون ، به بقیه هم پیشنهاد میکنم همینکارو انجام بدن. بهرحال گذاشتن زبان فارسی برای مخاطب هایی که تو بازار فروششون تاثیر خیلی خیلی کمی دارن واقعا جای تقدیر داره. البته زبان فارسی غیر از ایران توی افغانستان و تاجیکستان هم رایجه. اما واقعا دمشون گرم.
چند وقت پیش نسخه ی دومش رو بازی کردم و خیلی خوشم اومد ( مخصوصا جورنی ای که شخصیت دث داشت و دنیاهایی که وارد اون میشد ) هرچند روندش بسیار کند بود ( بزرگترین اشکال بازی ) . نسخه ی اولو که بازی نکردم ولی اینو احتمالا قیمتش میومد پایین میگرفتم اما حالا که زیرنویس فارسی داره بیشتر مشتاق خریدنشم!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
برا من زیرنویس فارسی کلا آرزوی فانتزی بود که هیچ وقت قرار نبود از ذهنم خارج بشه بیاد جلو چشمم 8->

هرجور ترجمه شده بد یا خوب ، شاید جرقه ای شد که بقیه سازنده ها هم به زبون فارسی یک توجهی بکنن
گرچه انگلیسیم خیلی هم بد نیست ، کارم رو راه میندازه ولی زبان مادری چیز دیگس >:D<

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان بازی بیشتر شبیه 1 هست یا 2؟
خودم با چیزایی که دیدم به سمت 1 رفته تا مثل 2 RPG اون مدلی...
من با 1 این بازی زندگی کردم! و 100% خبر زیرنویس فارسی واسه ی همچین بازی با همچین داستان غنی خبر خوبیه و 100% ارزش پلی کردن داره

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان بازی بیشتر شبیه 1 هست یا 2؟
خودم با چیزایی که دیدم به سمت 1 رفته تا مثل 2 RPG اون مدلی...
من با 1 این بازی زندگی کردم! و 100% خبر زیرنویس فارسی واسه ی همچین بازی با همچین داستان غنی خبر خوبیه و 100% ارزش پلی کردن داره
از نظر سیر پیشروی شبیه 1 هست اما دیزاینش تفاوت هایی هم داره. طراحی نقشه شبیه سری سولز و زلدا هست. کاملا خطی نیست.
گیمپلیش هم متفاوت از اونا هست. بسیار سخت تر هست. سختیش به نظر من یه سری جاها حتی بیشتر از سری سولز هست. البته رفته رفته بالانس تر و بهتر میشه و با عادت کردن بهش خیلی فان میشه.

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
از نظر سیر پیشروی شبیه 1 هست اما دیزاینش تفاوت هایی هم داره. طراحی نقشه شبیه سری سولز و زلدا هست. کاملا خطی نیست.
گیمپلیش هم متفاوت از اونا هست. بسیار سخت تر هست. سختیش به نظر من یه سری جاها حتی بیشتر از سری سولز هست. البته رفته رفته بالانس تر و بهتر میشه و با عادت کردن بهش خیلی فان میشه.
dlc بخش داستانی هم داره با خرید نسخه معمولی چیزی از دست نمی دیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر