Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
وضعت خوبه ها تند تند بازی ها رو میگیری:D کویت کلا اوضاعش انگار خوبه:-"
آخرین بازیی که گرفتم GOW بوده، به این نمیگن تند تند:p
یه نظری هم نمیشه در مورد بازی و تاریخ انتشارها داد:|

• Like
Reactions: SHAYAN1999 and WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
آخرین بازیی که گرفتم GOW بوده، به این نمیگن تند تند:p
یه نظری هم نمیشه در مورد بازی و تاریخ انتشارها داد:|
این برنامه امسالت انقدر سنگینه از KH3 بگیر تا AC احتمالا RDR2 تو لیستت هست اینم اضافه کن کلا هدف گذاری سنگینی کردی برای پاییز:D:-@

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
استایل و گرافیک بازی و رنگ بندیش خیلی خوبن و خیلی باهاشون حال میکنم. گیم پلیش هم به نظرم بهتر شده ولی هنوز اون حس قدرت رو منتقل نمیکنه و ضرباتش سطحی به نظر میرسن.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
من شماره یک رو عاشقش بودم . از گرافیکش گرفته تا شخصیت هاش و گیم پلیش . یعنی عاشق گجت و اسلحه هاش بودم و اون سبک زلدا مانندش که آیتم ها رو میداد و مپ برات باز میشد . یعنی کیلیویی هی بهت آیتم و اسلحه نمیداد که لذت بخش نباشه ( بر عکس بازی های این چند سال که آیتم Junk و کیلویی دادن و ولگردی تو مپ 5000 میلیون کیلیومتری که هیچ چیز جذابی ندارن هنر شده و همه هم برای اندازه مپ خط کش دستشونه ببین کدوم بزرگ تره پس بهتره )بر عکس رو حساب کتاب گجت ها و اسلحه ها رو میداد . شماره دوش هم که بعد از 2-3 ساعت دراپش کردم اصلا دوسش نداشتم .
امیدوارم شماره سه بیشتر به شماره اول نزدیک باشه .

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
این برنامه امسالت انقدر سنگینه از KH3 بگیر تا AC احتمالا RDR2 تو لیستت هست اینم اضافه کن کلا هدف گذاری سنگینی کردی برای پاییز:D:-@
اینا احتمالا برنامه پاییز خودتون، چون برنامه بازی های امسالم هیچکدوم بینشون نیست!
و از بازی های قبلی هم هنوز خیلی بازی عقب افتاده دارم:D

پ.ن: KH III که اصلا امسال نمیاد:-"

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,918
نام
نـــــــویـــــــــد
این تریلر جدید خیلی نگران کننده بود
همه چیز بدون تغییر از نسل قبل منتقل شده به این شماره :D
خیلی ساده و تکراری بوده همه چیز توی تریلرها. باید منتظر بمونیم ببینیم چجوریا میشه

• Like
Reactions: jhoobin

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
با وجود اینکه یکی از مورد انتظارترین هاست برام ولی خیلی بد دارن پیش میرن واسه تبلیغ و تریلر ها.اون از معرفی بازی که یه تریلر طولانی از گیم پلی ای که کلی کم کاری داشت معرفی کردن که مسخره ترین قسمتش این بود یکی از هفت باس اصلی بازی رو به شکل خسته کننده و ساده نشون دادن وقتی که مسلما توی بازی نهایی خیلی بهتر خواهد بود.از سال 2009-2010 که تو فروم های گیمم ندیدم هیچ بازی ای همچین کاری کنه اون از یه تریلر کوتاه که فک کنم یه دقیقه هم نبود و این هم از این که پخش و پلا چند تا تیکه مختلف نشون میدن بدون هیچ بخش داستانی و حداقل حتی کمبود هارو هم درست نشون نمیدن الان این سلاح که تو دو دستش داره اگه توی اون عکس والپیپر مانند بازی نبودش،واقعا من نمیفهمیدم اصلا چیه.وقتی که کمبو هارو نشون میداد بیشتر شبیه این بود مشتش آتیشیه.اون وسط هم یه شمشیر آبی یه ثانیه اومد فقط که بدتر تو ذوق میزد که اصلا معلوم نیست مثل سلاح دوم توی شماره دو یکی از چندین سلاح قابل لوت شدنه یا داستانی پشتشه؟!ولی خب گرافیک و آرت استایل خیلی خوب به نظر میرسه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
در حد تیم و وسعشون خیلی خوبه اابته ارزش کار کوری بارلوگ اینجا بیشتر نمایان میشه فکر کن همین Gow جدید بود تقریبا یک بازی خطی با مبارزه با باس ها هست فقط نکته منفیش محیطاش خیلی خلوت میزنه کلا

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سایه کاراکتر بعضی اوقات حذف میشه !
از اون بدتر ایده عبور کاراکتر از تونل و معابر تنگ ، یعنی واقعا درست کردن یک انیمیشن برا نشسته راه رفتن کاراکتر از تو تونل ها اینقدر براشون دردسر داشت که دوبین رو اول شخص میکنند ، واقعا که x-(

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
عوض فضای بسته بیان 4 تا گیم پلی از اوپن ورلد و شهر ها بدن. مارکتینگ بازی هم اصلا جالب نبوده تا اینجا متاسفانه. آخه کی E3 رو به خاطر جام جهانی اسکیپ میکنه؟8-|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
من عاشق دو نسخه قبلی بودم (بله، حتی نسخه دوم که ملت باهاش مشکل داشتن! :D) ولی این یکی هنوز به دلم ننشسته. نمیدونم به خاطر کاراکترش هست که اون حس و حال و جذابیت دو تای قبلی رو نداره یا به خاطر لوکیشن هایی که نشون دادن. گیم پلی بازی هم در عین حال که بد به نظر نمیرسه، ولی انگار یه ذره شل و ول هست و اون لذتی که باید بعد از هر ضربه به آدم منتقل کنه رو نداره. (حالا خودمون که بازی نکردیم، ولی بر اساس ویدیوها همچین حسی دارم)
گرافیک هنری و انیمیشن بعضی جک جونورها هم خوبه، ولی باز دوست داشتم بازی یه کمی آبرنگی تر بود. :D شاید این موضوع هم برگرده به لوکیشن بازی که حالا یا یکی از بخش های نه چندان جذاب رو برای معرفی بازی انتخاب کردن، یا بقیه جاهای بازی هم این مدلی هست که امیدوارم نباشه.
به هر حال منتظر بازی می مونیم به امید اینکه چیز خوبی باشه. حیف که احتمالاً بعد از این نسخه هم سراغ ادامه داستان نمیرن و دوباره باید یه نسخه دیگه رو تجربه کنیم با اون یکی کاراکتر! :| پایان Darksiders یکی از خفن ترین Cliffhangerهای تاریخ بود و لعنت بهشون که ما رو این طوری در انتظار گذاشتن! :| فقط اونجا که طرف به War میگه «تنهایی میخوای چه غلطی بکنی؟» و اون هم میگه «خواهر من! بنده تنها نیستم.» و دوربین میره سمت اون 3تای دیگه!!

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
یادش بخیر نسخه ی اول این بازی رو با 360 بازی کردم و اوایل بازی اصلا فکر نمی کردم بازی اینقدر جذاب باشه واقعا جذاب تر از اون چیزی بود که فکر می کردم!!
نسخه ی دوم رو هیچ وقت فرصت نشد بازی کنم. الان با دیدن این ویدیو خاطرات زنده شد شاید این یکی رو بازی کردم بنظرم گیم پلی جالبی داره :x

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
این DS II اوایل عرضه که حسابی ملت میگفتن خیلی خوبه و چند پله بالاتر از قبلیه و خفن ناکه و دث>>>>>>>>وار و ...! یهو چطوری شده که بعد چندسال،هرچی فحشه نثار شماره دومش میشه؟ :-" درک نمیکنم:D
---

...نمایش آخر...یا تقریبا هیچکدوم از نمایش های بازی رو هنوز ندیدم:| (یه ویدیو یک دقیقه ای یکی دو روز پیش IGN گذاشته بود رو دیدم،نمایش کامل خیر هنوز) ولی همم...آره پیشرفت خاصی دیده نمیشه و با این بخش هم خیلی موافقم:D
حداقل حتی کمبود هارو هم درست نشون نمیدن الان این سلاح که تو دو دستش داره اگه توی اون عکس والپیپر مانند بازی نبودش،واقعا من نمیفهمیدم اصلا چیه.وقتی که کمبو هارو نشون میداد بیشتر شبیه این بود مشتش آتیشیه.

ولی خوب از سازنده ای که جام جهانی رو به E3 ترجیح میده،امیدخاصی نمیره که تو نمایش های بازیشم چیز درست حسابی نشون بده:| من هنوز تو کفم آخه چجوری به عنوان یک بازی ساز میشه بی خیال E3 شد! مگه میشه؟ مگه داریم؟ :|
کلا بازی به یک کاور یک ماهه ی GI نیاز داره! اطلاعات درست حسابی،نمایش درست حسابی و ...! سر در بیاریم بازی قراره چی باشه! تغییرات نسبت به قبلیا و خیلی چیزای دیگه!

---
اون فلان ادیشن که اکشن فیگور 3سوار کار رو داره خیلی خوبه! :| ولی نسخه ی بعدیی اگر در کار باشه،فلان ادیشن اون با هر 4تاشون جذاب تر هم میشه! >:)
من هنوز تو کف برادر آخرم،طراحی خیلی Coolـی داره،ولی سلاح اصلیش تفنگه که به این سبک نمیاد! تازه همونم افتاده دست برادرها:-" وضعیتیست اصلا:D میدونم بهم ضدحال میزنند و بازی از اون نمیسازن:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر