Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اول از همه یک چیزی رو بگم این نظری که من دارم در مورد داستان میدم یا این که میگم چه اتفاقی اینجا افتاده نظر خودم هست بازی به صورتی هست که هرکسی که بازی میکنه میتونه نظر خودش و داستان خودش رو داشته باشه من فقط نکاتی رو که دیدم کنار هم قرار میدم و اون داستانی که فکر میکنم اتفاق افتاده رو میگم جالا ممکن هست درست نباشه ممکن هم هست که کس دیگه ای نظر دیگه ای داشته باشه من نمیگم اشتباه میکنه فقط میخوام در موردش بحث بشه چون جای بحث داره ,

اول در مورد occult weapons تایید شده هست بله برای شکار خدایان استفاده میشه برای همین توی fact ها بهش اشاره کردم اگه خواستین بعد مدارکش رو هم از داخل خود بازی یا ویکی میزارم براتون مشخص ترینش هم توی توضیحات Dark Ember نوشته شده "Occult weapons were used to hunt the gods, and are effective against their following and kin." در مورد ست Havel و ... هم بله چیز جزئی هست ولی خب از همون اول ذهن من رو مشغول خودش کرده بود و سوال بزرگی برام بود .
در مورد اون مدارکی که گفتم کسی که نظریه رو گفته بود گذاشته بود من رفتم پیدا کردم دوباره اون پیج رو ولی متاسفانه مدارکی که گذاشته بود از داخل بازی نبود و در مورد معنی اسم Havel و اینجور چیزا بود من فکر میکردم از داخل بازی هست اما چون نیست و اصلا ربطی به بازی نداره نمیشه بهش استناد کرد ولی خب به نظر من باز هم نظریه خیلی جالبی بود .

در مورد زندانی شدن Havel هم که دوستمون توضیح داد توی توضیحات نگفته که Gwyn اون رو زندانی کرده ولی خب میشه اینجور برداشت کرد که Gwyn این کار رو کرده حالا دلیلش چی بوده دیگه به برداشت شخص برمیگرده , در ضمن همینطور که توی توضیحات ست نوشته Havel Bishop بوده باز این خودش ذهن من رو برد به یک جای دیگه که فعلا بهش اشاره نمیکنم خیلی پیچ در پیچ نشه :d
در مورد Gough هم گفتم که این امکان هم وجود داشته چون تا جایی که من میدونم بازی هیچ جا در مورد کور شدنش توضیحی نمیده توی انور لاندو که به Gough خیلی احترام میزاشتن همون وقتی اومده Oolacile این اتفاق براش افتاده تو توضیحات ننوشته که کور هست فقط نوشته که کلاهش رو اینجوری کردن حتما دلیلی داشته که کلاهش رو اینجوری کردن اگه کور میبود که لازم نبود اینکار رو باهاش بکنن خودش هم دیگه وقتی هیچی نمیبینه میگه کورم دیگه :d توی توضیحات کلید همون برج Gough هم یک سری توضیحاتی داده بود متاسفانه یادم نیست و باید دوباره برم نگاه کنم حالا بهرجال این هم باز نظر منه یعنی با عقل من جور در میاد اینجوری :d مگه این که یکی باز یک نظریه مجکم دیگه ای رو بگه تا نظرم عوض بشه .

DLC بازی هم بله در زمان گذشته انجام میشه برا همین Sif کوچیکتر هست .
اون قبر Artorias که Sif ازش مراقبل میکنه قبر اصلی Artorias نیست دیگه اون رو به یادبودش میسازن قبر اصلیش رو بعد از شکست دادنش میبینیم .
یک سوال دیگه 7 تا خواهر Chaos توی بازی هستن همشون ؟ من 5 تاشون رو دیدم داخل بازی اون دو تا دیگه نمیدونم کجا هستن شاید ردشون کردم ندیدم کسی همه رو دیده ؟
بیشتر این بازی برداشت های خودمون هستش:d ما همه پایه بحثیم. بقیه هم که اون پایین لایک میدن بیان وسط بحث کنیم و بهتر نتیجه گیری کنیم/:):d

جالبه. ولی من سوالم اینجاست منظور از خدایان دقیقا کیا هستن؟ اژدهایان یا امثال Gwyn؟ چون هیچ جای بازی ندیدم به Gwyn لقب خدا داده باشن. به همشون میگن Lord که میشه ارباب (البته ناگفته نماند بعضا به خدا، Lord هم گفته میشه).
الان که نگاه میکنم میبینم جزئی نیست:d موضوع خوبی رو به میون کشیدی. جای تفکر داره.

Havel رو فقط 2نفر احتمالش هست که زندانیش کرده باشن. یکیش Gwyn هست و دومیش آهنگری که بعد از کشتن پروانه، بالای برج ازش Divine Ember و Watchtower Basement Key رو برمیداریم. با توجه به اینکه کلید از آهنگر پیدا شده، میشه نتیجه گرفت این آهنگر اونی باشه که توی توضیحات کلید بهش میگه Dear Friend.

Gough کوره. شک نکن:d دیگه مدرک از این بیشتر میخوای که خودش میگه؟:d مردم Oolacile یه چیزی گذاشتن جای چشمای کلاهخودش و همین که اون رو روی سرش گذاشته کور شده.

اونم قبر آرتوریاس هست. توی توضیحات روح Sif نوشته که اون از قبر آرتوریاس محافظت میکنه.

2تا از بچه های Izalith که اون 2تا عکنبوت هستن.
یکیشون Queelana هست.
یکشون کنار Ceaseless Discharge مرده.
یکیشون بیرون در Bed of Chaos بهت حمله میکنه.
2تا شون هم گویا کنار خخود Bed of Chaos هستن.

خود Ceaseless Discharge هم گویا پسرش بوده.

اما یه سری فکت:

Gwyn در واقع 3تا بچه داشته. یکشون Gwyneverve. یکیشون Gwyndolin و یکشون هم قبل از Darkmoon Covenant توی یه جسد یه انگشتر هست که اشاره میکنه یکی از بچه های Gwyn در واقع خدای جنگ بوده ولی به دلیل وحشی گری طرد میشه و حتی اسمش هم معلوم نیست.

باس دنیای نقاشی یعنی Priscila به نظر میاد بچه Seath The Scaleless باشه.

به نظر میاد همه Undead نیستن. singlied of catarina بعد از ماموریتش به شهر خودش برمیگرده و ازش به عنوان "یه انسان معمولی" یاد میشه. اینجور که من برداشت کردم، کلا بعضیا با Dark Sign متولد میشن و بعضیا اینطور نیستن.

خود Pigmy کجاست؟ همه لردها زنده هستن ولی از اون خبری نیست. احتمالش هست که زنده باشه.

در کل فکت ها خیلی زیادن و اگر تونستم همشون رو میذارم.

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
بیشتر این بازی برداشت های خودمون هستش:d ما همه پایه بحثیم. بقیه هم که اون پایین لایک میدن بیان وسط بحث کنیم و بهتر نتیجه گیری کنیم/:):d

جالبه. ولی من سوالم اینجاست منظور از خدایان دقیقا کیا هستن؟ اژدهایان یا امثال Gwyn؟ چون هیچ جای بازی ندیدم به Gwyn لقب خدا داده باشن. به همشون میگن Lord که میشه ارباب (البته ناگفته نماند بعضا به خدا، Lord هم گفته میشه).
الان که نگاه میکنم میبینم جزئی نیست:d موضوع خوبی رو به میون کشیدی. جای تفکر داره.

Havel رو فقط 2نفر احتمالش هست که زندانیش کرده باشن. یکیش Gwyn هست و دومیش آهنگری که بعد از کشتن پروانه، بالای برج ازش Divine Ember و Watchtower Basement Key رو برمیداریم. با توجه به اینکه کلید از آهنگر پیدا شده، میشه نتیجه گرفت این آهنگر اونی باشه که توی توضیحات کلید بهش میگه Dear Friend.

Gough کوره. شک نکن:d دیگه مدرک از این بیشتر میخوای که خودش میگه؟:d مردم Oolacile یه چیزی گذاشتن جای چشمای کلاهخودش و همین که اون رو روی سرش گذاشته کور شده.

اونم قبر آرتوریاس هست. توی توضیحات روح Sif نوشته که اون از قبر آرتوریاس محافظت میکنه.

2تا از بچه های Izalith که اون 2تا عکنبوت هستن.
یکیشون Queelana هست.
یکشون کنار Ceaseless Discharge مرده.
یکیشون بیرون در Bed of Chaos بهت حمله میکنه.
2تا شون هم گویا کنار خخود Bed of Chaos هستن.

خود Ceaseless Discharge هم گویا پسرش بوده.

اما یه سری فکت:

Gwyn در واقع 3تا بچه داشته. یکشون Gwyneverve. یکیشون Gwyndolin و یکشون هم قبل از Darkmoon Covenant توی یه جسد یه انگشتر هست که اشاره میکنه یکی از بچه های Gwyn در واقع خدای جنگ بوده ولی به دلیل وحشی گری طرد میشه و حتی اسمش هم معلوم نیست.

باس دنیای نقاشی یعنی Priscila به نظر میاد بچه Seath The Scaleless باشه.

به نظر میاد همه Undead نیستن. singlied of catarina بعد از ماموریتش به شهر خودش برمیگرده و ازش به عنوان "یه انسان معمولی" یاد میشه. اینجور که من برداشت کردم، کلا بعضیا با Dark Sign متولد میشن و بعضیا اینطور نیستن.

خود Pigmy کجاست؟ همه لردها زنده هستن ولی از اون خبری نیست. احتمالش هست که زنده باشه.

در کل فکت ها خیلی زیادن و اگر تونستم همشون رو میذارم.

ممنون بابت پاسخ دوستان در مورد 7 خواهر خیلی جالب بود :d
خدایان من شخصا فکر میکنم همون Gwyn و اینا باشن و فکر نمیکنم اژدهایان خدا باشن چون جایی بهشون اشاره نمیشه ولی خب در مورد Gwyn همین اشاره به Lord بودشون رو بازی داره که به احتمال قوی هم منظورش از Lord همون خدایان هست توی بعضی دیالوگ ها هم بعضی ها میگن مثلا Gwyn راهنمای تو باشه یا Gwyn's blessing همراه تو باشه یا اینجور چیزا که معمولا اینا در مورد خدایان به کار برده میشه .
اما در مورد Havel یک چیز دیگه هم میخواستم بگم تو توضیحات Dark Ember نوشته : The church long hid the forbidden black ember,
and no living blacksmith knows of it. خب ما اینم فهمیدیم که Havel یک bishop هم بوده ( به احتمال زیاد قبل از این که یک شوالیه بشه ) و از اونجایی که Dark ember توسط church توی Painted World مخفی شده بوده من میگم Havel جای Dark ember رو میدونسته :d البته این هم فقط یک نظریه هست ممکن هست درست نباشه ولی خب اگه درست باشه وجود اون Occult Club رو بیشتر توجیه میکنه !
در مورد زندانی شدنش و این که چه کسی زندانیش کرده هم چند تا نکته وجود داره یکی اینه که اصلا اون شحصی که توی برج زندانی شده میتونی خود Havel نباشه توی توضیحات Havel's Ring که بعد از کشتنش بدست میاریم نوشته این رینگ رو جنگجویانش میپوشیدن نه خودش اما باز از طرفی طرف با Dragon Tooth میاد به جنگت که تو توضیحات این نوشته سلاح مخصوص خود Havel بوده من خودم هم این نظریه که کسی که زندانی شده Havel نیست زیاد موافق نیستم ولی خب امکانش وجود داره عیر ممکن نیست , این که چه کسی زندانیش کرده همون بیشترین امکان میره سمت Gwyn چون که مشخص هست که توسط یکی از دوستانش زندانی شده و توی بازی تنها کسی که بهش اشاره میشه که دوست نزدیک Havel بوده Gwyn هست ( با توجه به توضیحات Havel's Ring ) اما خب باز هم امکانش وجود داره که کار کس دیگه این هم بوده باشه ولی امکانش پایین تر هست .
قبر آرتوریاس هم گفتم آرتوریاس که نمرده بوده اون قبر رو برای یادبودش درست کردن قبر اصلیش همون کوچیکه هست دیگه که وقتی میکشیش نمایان میشه :d همون که Ciaran جلوش نشسته و روی قبر هم اون تیکه موهای بسته شده ارتوریاس هست :d اون توضیحات هم که Sif نوشته از قبر ارتوریاس محافظت میکنه درسته چون خود Sif اون قبر رو به عنوان قبر ارتوریاس میشناسه و در حقیقت هم قبر اصلی ارتوریاس همون هست تا قبل از اینکه دی ال سی بیاد ما هم همین فکر رو میکنیم .
در مورد بچه های Gwyn درسته فقط فکر نمیکنم اون پسر گمشدش مرده باشه یک زمانی کاملا مطمئن بودم که Solaire پسرش هست چون نکات زیادی بود که این دو تا رو به هم ربط میداد ولی بعد باز یکسری چیزا پیدا کردم که هیچ جوره با عقل جور در نمیومد :d اگه در مورد این فرزند گمشدش اطلاعاتی دارین به ما هم بگین لطفا :d جایی که Gwyneverve رفته هم نامعلوم هست توی بازی همینطور که میدونید اون Gwyneverve توی انورلاندو یک توهم یا illusion هست که توسط برادرش درست شده در مورد Gwyneverve هم اطلاعات زیادی نیست سوالی که برام پیش اومده بود این بود که Gwyneverve چرا و کجا رفته :d
Gwyndolin هم که میدونید دیگه پسر Gwyn هست که بخاطر قدرت غیرمعمولی که داشته Gwyn اون رو به عنوان دختر بزرگ کرده که توی بازی هم ملاقات میکنیم ایشون رو :d
در مورد Priscila هم بله چیزی که مطمئن هستیم اینه که نصفش اژدها هست یک سری نکاتی هم داره که به Seath ربطش میشه من هم فکر میکنم بچه Seath هست ولی خب مادرش کیه ؟ :d خیلی ها میگن Gwyneverve مادرش هست بیشتر بخاطر اندازه ای که داره ممکن هست ولی جایی بهش اشاره نشده .
singlied هم درسته به نظر میاد انسان هست Siegmeyer که مشخص هست انسان نیست ولی دخترش من هم احتمال میدم انسان باشه البته زیاد در مورد دخترش تخقیق نکردم , Pigmy هم که هیچی شما هم اگه چیزی فهمیدی از این بشر به ما هم بگو :d هر چی تلاش کردم چیز زیادی ازش نفهمیدم ولی شخصا میگم به احتمال خیلی بالا زنده هست .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ممنون بابت پاسخ دوستان در مورد 7 خواهر خیلی جالب بود :d
خدایان من شخصا فکر میکنم همون Gwyn و اینا باشن و فکر نمیکنم اژدهایان خدا باشن چون جایی بهشون اشاره نمیشه ولی خب در مورد Gwyn همین اشاره به Lord بودشون رو بازی داره که به احتمال قوی هم منظورش از Lord همون خدایان هست توی بعضی دیالوگ ها هم بعضی ها میگن مثلا Gwyn راهنمای تو باشه یا Gwyn's blessing همراه تو باشه یا اینجور چیزا که معمولا اینا در مورد خدایان به کار برده میشه .
اما در مورد Havel یک چیز دیگه هم میخواستم بگم تو توضیحات Dark Ember نوشته : The church long hid the forbidden black ember,
and no living blacksmith knows of it. خب ما اینم فهمیدیم که Havel یک bishop هم بوده ( به احتمال زیاد قبل از این که یک شوالیه بشه ) و از اونجایی که Dark ember توسط church توی Painted World مخفی شده بوده من میگم Havel جای Dark ember رو میدونسته :d البته این هم فقط یک نظریه هست ممکن هست درست نباشه ولی خب اگه درست باشه وجود اون Occult Club رو بیشتر توجیه میکنه !
در مورد زندانی شدنش و این که چه کسی زندانیش کرده هم چند تا نکته وجود داره یکی اینه که اصلا اون شحصی که توی برج زندانی شده میتونی خود Havel نباشه توی توضیحات Havel's Ring که بعد از کشتنش بدست میاریم نوشته این رینگ رو جنگجویانش میپوشیدن نه خودش اما باز از طرفی طرف با Dragon Tooth میاد به جنگت که تو توضیحات این نوشته سلاح مخصوص خود Havel بوده من خودم هم این نظریه که کسی که زندانی شده Havel نیست زیاد موافق نیستم ولی خب امکانش وجود داره عیر ممکن نیست , این که چه کسی زندانیش کرده همون بیشترین امکان میره سمت Gwyn چون که مشخص هست که توسط یکی از دوستانش زندانی شده و توی بازی تنها کسی که بهش اشاره میشه که دوست نزدیک Havel بوده Gwyn هست ( با توجه به توضیحات Havel's Ring ) اما خب باز هم امکانش وجود داره که کار کس دیگه این هم بوده باشه ولی امکانش پایین تر هست .
قبر آرتوریاس هم گفتم آرتوریاس که نمرده بوده اون قبر رو برای یادبودش درست کردن قبر اصلیش همون کوچیکه هست دیگه که وقتی میکشیش نمایان میشه :d همون که Ciaran جلوش نشسته و روی قبر هم اون تیکه موهای بسته شده ارتوریاس هست :d اون توضیحات هم که Sif نوشته از قبر ارتوریاس محافظت میکنه درسته چون خود Sif اون قبر رو به عنوان قبر ارتوریاس میشناسه و در حقیقت هم قبر اصلی ارتوریاس همون هست تا قبل از اینکه دی ال سی بیاد ما هم همین فکر رو میکنیم .
در مورد بچه های Gwyn درسته فقط فکر نمیکنم اون پسر گمشدش مرده باشه یک زمانی کاملا مطمئن بودم که Solaire پسرش هست چون نکات زیادی بود که این دو تا رو به هم ربط میداد ولی بعد باز یکسری چیزا پیدا کردم که هیچ جوره با عقل جور در نمیومد :d اگه در مورد این فرزند گمشدش اطلاعاتی دارین به ما هم بگین لطفا :d جایی که Gwyneverve رفته هم نامعلوم هست توی بازی همینطور که میدونید اون Gwyneverve توی انورلاندو یک توهم یا illusion هست که توسط برادرش درست شده در مورد Gwyneverve هم اطلاعات زیادی نیست سوالی که برام پیش اومده بود این بود که Gwyneverve چرا و کجا رفته :d
Gwyndolin هم که میدونید دیگه پسر Gwyn هست که بخاطر قدرت غیرمعمولی که داشته Gwyn اون رو به عنوان دختر بزرگ کرده که توی بازی هم ملاقات میکنیم ایشون رو :d
در مورد Priscila هم بله چیزی که مطمئن هستیم اینه که نصفش اژدها هست یک سری نکاتی هم داره که به Seath ربطش میشه من هم فکر میکنم بچه Seath هست ولی خب مادرش کیه ؟ :d خیلی ها میگن Gwyneverve مادرش هست بیشتر بخاطر اندازه ای که داره ممکن هست ولی جایی بهش اشاره نشده .
singlied هم درسته به نظر میاد انسان هست Siegmeyer که مشخص هست انسان نیست ولی دخترش من هم احتمال میدم انسان باشه البته زیاد در مورد دخترش تخقیق نکردم , Pigmy هم که هیچی شما هم اگه چیزی فهمیدی از این بشر به ما هم بگو :d هر چی تلاش کردم چیز زیادی ازش نفهمیدم ولی شخصا میگم به احتمال خیلی بالا زنده هست .
به هر حال خیلی عجیبه که Havel بخواد Gwyn رو بکشه.
Havel یه Bishop بوده ولی Bishop در واقع Way of The White Covenant بوده.
اونم بدون شک خود Havel بوده. گفته شده فقط Dragon Tooth رو خود Havel میتونسته بلند کنه. در ضمن ما با همه اشخاصی که توی بازی حرفشون به میون میاد، روبرو میشیم. چرا نباید به خود Havel روبرو بشیم؟

اینم در نظر بگیر کلید از توی مجسمه آهنگر Divine پیدا شده. هیچی بعید نیست.

اون پسر هم معلوم نیست کجاست. اگر دقت کرده باشی بعد از کشتن Ornstein و Smough اونجا مجسمه Gwyn و دخترش هست ولی سمت چپش جای یه مجسمه دیگه هست ولی خالیه. من حدس میزنم وقتی پسرش رو طرد کرده، از اونجا مجسمه-ش رو برداشتن. اطلاعاتش توی اون انگشتری هست که قبل از Gwyndolin توی یه جسد پیدا میشه. توی ویکی نوشته اول قرار بوده Andre of Astora در واقع پسر Gwyn باشه اما به مرحله اجرا نرسید.

Gwyneverve هم که گفته شده خیلی وقته از لوردران رفته. من حدس میزنم توی کات سین اول بازی که یه دختره با موهای طلایی رو نشون میده که بالای یه جسد نشسته، اون در واقع همین Gwyneverve باشه.
کلا در مورد Gwyneverve زیاد چیزی به گوشم نخورده.

مادر Priscila هم معلوم نیست کیه. فقط یه سری میگفتن توی دنیای نقاشی وقتی اون دستگیره رو میچرخونیم تا اون مجسمه وسط حیات بچرخه، اون مجسمه یه بچه توی دستشه که نمایانگر Priscila و مادرش هست.

Pigmy رو هم یه چیزی رو دقت کردین؟ توی کات سین اول بازی وقتی لردها رو معرفی میکنه، یه لحظه یه دست زره پوش رو که یه شمشیر به دستشه رو نشون میده. من نظرم اینه که این خود Pigmy بوده.

فقط امیدوارم با اونایی که روبرو نشدیم، توی شماره دوم روبرو بشیم که فوق العاده میشه. داستانش هم به همین اندازه پیچیده باشه عالیه. لااقل اگر بازی واقعا آسون بود، بشه با داستانش سر و کله زد.

راستی دقایقی پیش، Challenge Completed:

:d

مدت زمان بازی هم شد 212 ساعت. بعضی از اچیومنت هاش به معنای کلمه افتضاحن!

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
سلام
دوستان میشه چندتا راهنمایی برای کشتن Capra demon بم بدید؟
از چه سلاحی برای کشتنش استفاده کنم؟
من کلید Watchtower Basement Key رو پیدا کروم تو توضیحات نوشته در Undead Burg کاربرد داره که فکر کنم برسه به قهرمان بزرگ که Hollow شده و توسط دوستش برای خوبی خودش تو اونجا زندانی شده! حالا اسمش چیه؟

ویرایش: خب کشتمش و باید بگم نسبت به Boss های قبلی خیلی خیلی آسون تر بود! فقط نه چیز خاصی بم داد نه دروازه خاصی برام باز شد!من یکی از زنگ هارو زدم( اونی رو که بعد از کشتن Bell Gargoyle میزنی ) دنبال اون یکیم، اگر کسی میدونه کجاست لطفا حتما بم بگه.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام
دوستان میشه چندتا راهنمایی برای کشتن Capra demon بم بدید؟
از چه سلاحی برای کشتنش استفاده کنم؟
من کلید Watchtower Basement Key رو پیدا کروم تو توضیحات نوشته در Undead Burg کاربرد داره که فکر کنم برسه به قهرمان بزرگ که Hollow شده و توسط دوستش برای خوبی خودش تو اونجا زندانی شده! حالا اسمش چیه؟

ویرایش: خب کشتمش و باید بگم نسبت به Boss های قبلی خیلی خیلی آسون تر بود! فقط نه چیز خاصی بم داد نه دروازه خاصی برام باز شد!من یکی از زنگ هارو زدم( اونی رو که بعد از کشتن Bell Gargoyle میزنی ) دنبال اون یکیم، اگر کسی میدونه کجاست لطفا حتما بم بگه.
اسمش Have The Rock هست.

بعد از کشتن Capra Demon، یه کلید بهت میده. از دبر یا بیرون و برو سمت چپ از پله ها پایین و همینجور دیوار رو بگیر و برو تا به یه در برسی که میخوره به Depths. فقط یه نصیحت و اینکه با آمادگی کامل برو اونجا که هم گم نشی و هم لوله نشی:d
اون یکی زنگ یا باید از طریق Depths بری به Blight Town و یا اگر Gift اول بازی رو Master Key انتخاب کردی، میتونی Depths رو بیخیال بشی و از پایین Firelink Shrine بری اونجا.

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
اسمش Have The Rock هست.

بعد از کشتن Capra Demon، یه کلید بهت میده. از دبر یا بیرون و برو سمت چپ از پله ها پایین و همینجور دیوار رو بگیر و برو تا به یه در برسی که میخوره به Depths. فقط یه نصیحت و اینکه با آمادگی کامل برو اونجا که هم گم نشی و هم لوله نشی:d
اون یکی زنگ یا باید از طریق Depths بری به Blight Town و یا اگر Gift اول بازی رو Master Key انتخاب کردی، میتونی Depths رو بیخیال بشی و از پایین Firelink Shrine بری اونجا.

منظورت از Have The Rock اسم اون کسیه که Hollow شده یا جایی که باید برم؟چون من Undead Burg گشتم اما چیز خاصی پیدا نکردم!
Gift رو یه چیز دیگه انتخاب کردم!:((
بهترین و پرکاربردنرین Class تو بازی چیه؟منWarrior انتخاب کردم.
الان رفتم تو Depths وارد یه حال شدم که به دو طرف منتهی میشد:
1.یه گودال که اون جلاد برای ریختن آشغالا ازش استقاده میکرده و توش یه موش خیلی بزرگه!
2. وارد یه مسیر میشی که تا کمر میری نو آب که پر از یه چیزای ژلاتین مانندی که از بالا میفتن روت!
خب از کدوم طرف باید برم؟:-/

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
منظورت از Have The Rock اسم اون کسیه که Hollow شده یا جایی که باید برم؟چون من Undead Burg گشتم اما چیز خاصی پیدا نکردم!
Gift رو یه چیز دیگه انتخاب کردم!:((
بهترین و پرکاربردنرین Class تو بازی چیه؟منWarrior انتخاب کردم.
الان رفتم تو Depths وارد یه حال شدم که به دو طرف منتهی میشد:
1.یه گودال که اون جلاد برای ریختن آشغالا ازش استقاده میکرده و توش یه موش خیلی بزرگه!
2. وارد یه مسیر میشی که تا کمر میری نو آب که پر از یه چیزای ژلاتین مانندی که از بالا میفتن روت!
خب از کدوم طرف باید برم؟:-/
آره منظورم اسم اون شخصیه که Hollow شده. دقیقا زیر برج Taurus Demon هست.
هر کلاسی ویژگی های خودشو داره و همه بالانس هستن. نمیشه برتری قائل شد.

اونجا وقتی اون قصابه رو کشتی، از اون سوراخ پشت سرش میری پایین و موش رو میکشی و کنار دیوار حتما کلید رو برداری. بعد از اون شیب میری پایین و سعی میکنی راهتو به سمت بالا و یه در پیدا کنی. بعدش هم بون فایر و باقی راه.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
من در حال حاضر توی swamp های Blighttown هستم و 2 سوال برام پیش اومده:

1- بعد از جمع آوری اکثر Loot ها، میخوام برم سمت Quelaag's domain اما 3 تا Infested barbarian با Boulder اون وسط و 2 تا هم سمت چپشون هستن. (اینایی که یه سنگ بزرگ رو میکوبونن زمین یا قلش میدن) بهترین راه برای کشتن اینا چیه؟
Warrior - لول 45 اینا - Hollow
Vit 20 - End 23 - Str 23 - Dex 14
Drake sword - Spider shield/Dark night shield - Shadow set armor
Talisman برای Heal دارم اما magic و اینا هنوز ندارم (البته یک جادو از زیر اون Parasite wall huger بالاتر گرفتم اما مطمئن نیستم چطوری باید فعالش کنم) - 20 تا Bolt و 2 نوع Crossbow دارم
دیدم که یه بابایی توی Youtube رفت 2 تای سمت چپی رو زد و از همون سمت چپ و دور از چشم 3 تای وسطی دور زد و رفت دم ورودی غار. اما بازم باید 2 تا رو بکشم.
----------------
2- رفتم از سمت راست Swamp و از اون Water Wheel بالا تا به یه غار با 3 تا Infested barbarian (با Club) رسیدم. بعد از رد شدن از اونها به ورودی بالایی Valley of drakes رسیدم.
یه Large soul روبرو بود و بغلش هم در New Londo Ruins بود که با کلیدی که کمی پایینتر گرفته بود بازش کردم.
مسئله اینجاست که نمیدونم الان وقت خوبی برای رفتن به New londo هست یا نه؛ چون انگار Four kings اونجا هستن و همه هم باهاشون مشکل دارند. آیتم های مالی هم نداره. هرچند اگر برای Soul farming مناسب باشه، حاضرم. (میخوام Str رو 24 کنم که Zweihander رو یک دستی استفاده کنم و بعدا بدم giant blacksmith اینو تا upgrade کنه)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

1- بعد از جمع آوری اکثر Loot ها، میخوام برم سمت Quelaag's domain اما 3 تا Infested barbarian با Boulder اون وسط و 2 تا هم سمت چپشون هستن. (اینایی که یه سنگ بزرگ رو میکوبونن زمین یا قلش میدن) بهترین راه برای کشتن اینا چیه؟
Talisman برای Heal دارم اما magic و اینا هنوز ندارم (البته یک جادو از زیر اون Parasite wall huger بالاتر گرفتم اما مطمئن نیستم چطوری باید فعالش کنم) - 20 تا Bolt و 2 نوع Crossbow دارم
دیدم که یه بابایی توی Youtube رفت 2 تای سمت چپی رو زد و از همون سمت چپ و دور از چشم 3 تای وسطی دور زد و رفت دم ورودی غار. اما بازم باید 2 تا رو بکشم.
----------------
2- رفتم از سمت راست Swamp و از اون Water Wheel بالا تا به یه غار با 3 تا Infested barbarian (با Club) رسیدم. بعد از رد شدن از اونها به ورودی بالایی Valley of drakes رسیدم.
یه Large soul روبرو بود و بغلش هم در New Londo Ruins بود که با کلیدی که کمی پایینتر گرفته بود بازش کردم.
مسئله اینجاست که نمیدونم الان وقت خوبی برای رفتن به New londo هست یا نه؛ چون انگار Four kings اونجا هستن و همه هم باهاشون مشکل دارند. آیتم های مالی هم نداره. هرچند اگر برای Soul farming مناسب باشه، حاضرم. (میخوام Str رو 24 کنم که Zweihander رو یک دستی استفاده کنم و بعدا بدم giant blacksmith اینو تا upgrade کنه)

اصلا میتونی اینا رو نکشی و از وسطشون ویراژ بدی و بری. اما اگر میخوای بکشیشون، باید حتما وقتی بهشون ضربه بزنی که سنگ رو بالای سرشون برده باشن یا از پشت سر بهشون ضربه بزنی.
میتونی از سمت راست به غار نزدیک بشی چون اینا وقتی سنگاشون رو پرتاب میکنن، به اون چوبا میخورن و هیچ اتفاقی نمیوفته.
نکته مهم اینه که توی غار 2تا از این آدمای زالویی هستن. به هیچ وجه اینا رو نکشی چون عواقبش پای خودته. اونا هم کاری بهت ندارن. فقط از کنارشون رد شو و برو پیش باس.

الان New Londo خوب نیست بری چون یه خورده سخته برات و هیچ بون فایری توش نیست. در ضمن ارواح هم اونجا پرسه میزنن که نیاز به آیتم داری. بهتره یه خورده لول آپ کنی و سعی کنی Lordvessel رو به دست بیاری و بعدش بری سراغ اینا.

آخرین ویرایش:

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید

----------------

در تکمیل حرف های دوستمون اون infested barbarian رو به راحتی میتونی از سمت راست دور بزنی بدون اینکه حتی متوجه تو بشن کلا درگیری با اونا پیشنهاد نمیشه مخصوصا اگه برا باس میخوای بری خیلی راحت میتونن بکشنت یا فلاسک هات رو تموم کنن اگه هم در هر صورت خواستی باهاشون درگیر بشی پیشنهاد میکنم یکی یکی توجهشون رو جلب کنی وقتی خواستن اون حلمه که سنگ رو میزارن رو زمین و میان به طرف تو رو انجام بدن دورشون بزن و بهشون backstab بزن برا نیو لاندو هم همینجور که دوستمون بالا گفت فعلا پیشنهاد نمیشه البته در هر صورت برای Four kings باید اول Sif رو شکست داده باشی و covenant of artorias رو بدست اورده باشی در غیر این صورت نمیشه به جنگ Four kings رفت .
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
یک سری میگن DS2 داستانش میتونه برای قبل از داستان شماره اول باشه یعنی از نظر زمانی قبل از دارک سولز باشه البته فن ها میگن از روی یک سری نکات متوجه شدن دیگه حالا نمیدونم چی بوده ولی اگه اینجوری باشه خیلی خیلی دوست دارم artorias قبل از این که به این وضع در بیاد ببینم یا یکم در موردش اطلاعات بیشتری بهمون بدن حقیقتا خیلی داستان درگیر کننده ای داره , خیلی هم باس باحالی هست :d

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
ممنون از شما 2 عزیز برای پاسخ های کاملتون. اون موقع تشکر کتبی نکردم که spam نشه :d
--------------
من همین الان Sif رو کشتم. دیدم یه جایی نوشته بود زره Havel the Rock رو بپوشید. (که بدجور دنبالشم) توی ویکیا هم اشاره کرده بود که از مسیر بغل Hydra میشه به Havel رسید. یادمه یه Ladder هم بود قبل از Sif که انگار میرفت سمت Hydra. کلید در مربوطه رو هم از پروانه گرفتم. و اما سوال ها:
1- مسیر میانبر برای رسیدن به Havel چیه؟ ترجیحا نمیخوام Darkroot basin و Sen's fortress رو رد کنم اول.
2- اگر باید از اون Ladder رفت، باید با Hydra هم جنگید؟ یا اینکه میشه یه جوری پیچوندش؟
3- (اگر میانبری بود) وضعیت Bonfire اون پایین، قبل از جنگ با Havel چطوره؟ چون walkthrough ها پیشنهاد دادن برگردیم پیش آهنگر Undead Parish و بریم Darkroot basin.
4- کلا مسیر پیشنهادی از اینجا به بعد چیه؟ Darkroot basin یا Sen's fortress؟

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
ممنون از شما 2 عزیز برای پاسخ های کاملتون. اون موقع تشکر کتبی نکردم که spam نشه :d
--------------
من همین الان Sif رو کشتم. دیدم یه جایی نوشته بود زره Havel the Rock رو بپوشید. (که بدجور دنبالشم) توی ویکیا هم اشاره کرده بود که از مسیر بغل Hydra میشه به Havel رسید. یادمه یه Ladder هم بود قبل از Sif که انگار میرفت سمت Hydra. کلید در مربوطه رو هم از پروانه گرفتم. و اما سوال ها:
1- مسیر میانبر برای رسیدن به Havel چیه؟ ترجیحا نمیخوام Darkroot basin و Sen's fortress رو رد کنم اول.
2- اگر باید از اون Ladder رفت، باید با Hydra هم جنگید؟ یا اینکه میشه یه جوری پیچوندش؟
3- (اگر میانبری بود) وضعیت Bonfire اون پایین، قبل از جنگ با Havel چطوره؟ چون walkthrough ها پیشنهاد دادن برگردیم پیش آهنگر Undead Parish و بریم Darkroot basin.
4- کلا مسیر پیشنهادی از اینجا به بعد چیه؟ Darkroot basin یا Sen's fortress؟

زره Havel the Rock توی انور لاندو هست و به جز اونجا جای دیگه ای نمیشه پیداش کرد اون که شما خوندی خود Havel هست که توی Undead Burg هست خودش رو که شکست بدی زره رو بهت نمیده فقط رینگ مخصوصش رو بهت میده برای رسیدن به اون قسمت که Havel هست هم دو تا راه هست یکیش از توی Undead Burg هست که خیلی نزدیک تره یکی دیگه هم همون Darkroot basin هست که رسما کلش رو باید بری تا به Havel از اون طرف برسی پس راه کوتاه یا میانبر برای رسیدن به Havel همون راه Undead Parish که فکر کنم میشد دقیقا قبل از باس taurus demon اول بازی .
از اون طرف Darkroot basin اگه بخوای بری میتونی Hydra رو بدون این که بکشیش از کنارش سریع رد بشی ولی خب بگم که کلا خیلی رو اعصابه :d بانفایر هم اون پایین نداره یعنی نزدیک ترین بانفایرش باز هم مجبوری Hydra و اون دشمن ها رو از کنارشون رد بشی
ست Havel هم همینطور که گفتم توی Anor Londo هست که تنها راه رسیدن بهش Sen's fortress هست پس اول همین Sen's fortress رو بری بهتر هست چون کلا این راهی هست که الان باید بری .
یک چیز دیگه هم این که ست کامل Havel یکی از سنگین ترین ست های بازی هست همون قدری که قوی هست سنگین هم هست و جدا از این که باهاش نمیشه roll سریع داشت که خیلی مهم هست باعث میشه که استامینا هم خیلی دیرتر از حالت عادی پر بشه مگه این که لول خیلی بالایی داشته باشین پس کسایی که همینجور با ست کامل Havel اینور اونور میرن حواسشون به این باشه که استامینا یکی از مهم ترین چیزها توی نبردها هست یکم دیرتر پر بشه میتونه باعث مردنتون بشه :d

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,461
نام
مسلم
از اون طرف Darkroot basin اگه بخوای بری میتونی Hydra رو بدون این که بکشیش از کنارش سریع رد بشی ولی خب بگم که کلا خیلی رو اعصابه
:d
بانفایر هم اون پایین نداره یعنی نزدیک ترین بانفایرش باز هم مجبوری Hydra و اون دشمن ها رو از کنارشون رد بشی
چرا بانفایر داره . وقتی وارد دارک روت گاردن میشی ، یه کم که جلوتر بری یه انشعاب سمت راستت هست که به یه دره ختم میشه. اگه از کنار دره پایین بری به Darkroot Basin میرسی . ( دقیقا روبروی برجی که havel داخلشه . این تیکه برای باز کردن در برج یا باید مستر کی داشته باشی یا کلیدی را که بعد از باس فایت Darkroot Garden پیش آهنگر پیدا میکنی داشته باشی ) . اگه از کنار دره باز هم پایینتر بری به یه غار میرسی که داخلش یه bonfire و یه آسانسور به Valley of the Drakes هست . فقط حواست باشه قبل از غار یه Black Knight ایستاده . از این bonfire خیلی راحت میتونی به طرف برج بدوی و با hydra روبرو نشی .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
در تکمیل حرف دوستان، برای اینکه راحت تر بتونی هایدرا رو بکشی و دفعه اولت هم هست، برگرد Firelink Shrine و از آسانسور اونجا برو به سمت کلیسا. توی آسانسور برای یه لحظه جلوی روت باز میشه و بپر بیرون. بعدش برو سمت راست و سمت چپت رو نگاه کن و پایه یه ستون رو میبینی که یه برج اونجا میخوره. برو اونجا و دوباره پایین رو همون اطراف بگرد تا یه جنازه روی پشت بوم کلیسا مخروبه Firelink Shrine پیدا کنی. از جنازه کلید رو بردار و دوباره برو آسانسور و همین برجه ولی این دفعه از پله ها برو بالا تا بخوری به لونه کلاغ. اونجا چند لحظه بشین تا کلاغ برت داره و ببرتت اول بازی. بگرد دنبال یه در توی طبقات دوم اونجا (قبل از در مه آلود باس اول بازی که از بالا میوفتادی روی سرش) و در رو باز کن و توی پله های مخروبه اونجا یه جنازه میبینی. یه انگشتر داره اونو بردار و برگرد پیش هایدرا.
حالا این انگشتر چکار میکنه؟ باعث میشه وقتی توی آب راه میری، سرعتت کم نشه و در واقع خشکی و آب با هم فرقی نداشته باشن. چون یه خورده برای هایدرا به سرعت نیاز داری. برای دفعات بعدی که کلا نمیخواد انگشتر رو پیدا کنی.

زره Havel هم همونجور که دوستان گفتن، بینهایت سنگینه. پیشنهاد من اینه که زره رو بیخیال شو ولی در عوض Dragon Tooth رو که کنار همون ست زره هست رو بردار و ارتقاش بده چون بینهایت قویه.
برای سپر هم بهترین سپر بازی همون سپر آرتوریاس هست که الان روح Sif رو داری و توی آنور لوندو میتونی بسازیش.
یه ست زره هم کنار تابلوی نقاشی هست و اون رو هم برداری دیگه همه چی تمومه و بهترین تجهیزات رو پیدا میکنی.

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
سلام. من حدوده یک سال هست که بازی نکردم. تقریبا اسما همه یادم رفته :d:((ولی بازی هنوز تو ذهنم داره میچرخه :d
فکر کنم لول 50 هستم. الان مشکل من فقط اینه که نمیدونم کجا باید برم. 3تا boss هم هست که نمیدونم باید چیجوری بکشم.
1- اون گرگه تو جنگل که شمشیر دهنشه :|
2- یه Golem که بالایه یه برج هست که با منجنیق سنگ میندازه.:(
3- یه boss که بعد از عنکبوته بهش میرسیم (اسمش یادم نست. ولی میدونم اونجایی هست که مواد مذاب هست):((
Please Help! ♥

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر