Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
برای آپگرید کردن تا 10 اگر درست یادم باشه باید Ember داشته باشی. میتونی توی Dark Root Garden و همونجایی که پروانه رو کشتی، بالای برج و از جسد آهنگر برداری.
اون Ember برا Divine کردن بود فک کنم:d!

یه چرخی زدم تو ویکی DS،اینو پیدا کردم!منظورت اینه:d؟

ویرایش:این Large Ember رو پیدا کردم ودادم به اون آهنگر تو Undead Parish ولی فقط تا لول +6 آپگرید شد!بعدش کلا Broken Straight Sword از گزینه ها حذف شد!
عجب معضلی شده:d!

آخرین ویرایش:

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
اون Ember برا Divine کردن بود فک کنم:d!

یه چرخی زدم تو ویکی DS،اینو پیدا کردم!منظورت اینه:d؟

ویرایش:این Large Ember رو پیدا کردم ودادم به اون آهنگر تو Undead Parish ولی فقط تا لول +6 آپگرید شد!بعدش کلا Broken Straight Sword از گزینه ها حذف شد!
عجب معضلی شده:d!

به به هنوزم کسی هست اینو بازی کنه؟ :x
وقتی از +5 به +6 یا از +9 به +10 اپگرید شد: باز میشه مثل حالت قبل (مثل از +2 به +3 ) خودت اپگریدش کنی ...

ولی اگه از من میشنوی شمشیر ارتوریاس توی لولای پایین همچین مالی نیست خیلی کنده و هم اینکه دمیج واقعیشو وقتی نشون میده که هر 4 تا magic,faith,dexterity و strength حداقل 30 باشن وگرنه با بقیه فرق زیادی نمیکنه...
اگه هنوز سپر رو نساختی اول سپرش رو بساز

واسه شمشیر هم باید از روی لول گفته بشه,واسه لولای متوسط:
black knight خوبه ولی کنده, توی سریعها silver knight sword بد نیست و ازون بهتر washong pool +15 هستش که هم سریعه و هم با magic و miracle قوی میشه (مثل strong magic weapon یا sunlight blade ... )
باز سوالی بود در خدمتیم

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
به به هنوزم کسی هست اینو بازی کنه؟ :x
بازی که کلا شاهکاره:d!

خب دوستان بعد ا این باسای انورلندو و دادن لردوسل به اون مارِ چه کاری رو پیشنهاد میکنید؟البته کلی چرخ زدم و هر منطقه ای یه سرکی کشیدم:d!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بازی که کلا شاهکاره:d!

خب دوستان بعد ا این باسای انورلندو و دادن لردوسل به اون مارِ چه کاری رو پیشنهاد میکنید؟البته کلی چرخ زدم و هر منطقه ای یه سرکی کشیدم:d!
بعدش به نظرم برو توی DLC تا با آرتوریاس بجنگی و کیف کنی:d چون انگار داری با خودت میجنگی:d
برای رفتن توی DLC هم اول برو همونجایی که اون مار 7 سر بود و آخر دریاچه یه غول کریستالی هست و اونو بکش و یه دختره ظاهر میشه. بعدش برو توی آنور لوندو و همونجایی که اون در با مه طلایی بود و یه غول آبی رنگ هم اونجا هست و اونو بکش و آیتم رو بگیر. بعدش هم دوباره برگرد همونجایی که غول طلایی رو کشتی و یه پورتال میبینی و صاف میندازتت جلوی یه باس:d

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
بعدش به نظرم برو توی DLC تا با آرتوریاس بجنگی و کیف کنی:d چون انگار داری با خودت میجنگی:d
سخته آقا:d!لامصب چه سیریشیه:|!

رفتم پایین،یه اژدهایی نفس کشید به دیار باقی شتافتم(نفس حق:d)!مثل اینکه باید بعد از این حملش بری پیش HawkEye و این با تیر بزنش زمین ولی لامصب از همین حمله اول نمیشه فرار کرد!جاخالی هم نمیشه داد!زره ای،چیزی مناسب این حملش نیست؟
جای خوب باسه سول فارمینگ سراغ نداری:d؟

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
دوستان یه سوال من یکبار بازی رو تموم کردم و سیو هاش رو نگه داشتم ولی الان میریزم سیو ها رو پاک میکنه و میگه معتبر نیست چه کنم؟:(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سخته آقا:d!لامصب چه سیریشیه:|!

رفتم پایین،یه اژدهایی نفس کشید به دیار باقی شتافتم(نفس حق:d)!مثل اینکه باید بعد از این حملش بری پیش HawkEye و این با تیر بزنش زمین ولی لامصب از همین حمله اول نمیشه فرار کرد!جاخالی هم نمیشه داد!زره ای،چیزی مناسب این حملش نیست؟
جای خوب باسه سول فارمینگ سراغ نداری:d؟
بهترین باس بازی همین آرتوریاس هست:d لامصب امون نمیده با اون شمشیرش:d صدا برخورد شمشیرش با زمین دهشتناکه آقا دهشتناک:d
اون اژدها هم اول سعی کن رفتار هایی که بروز میده رو یاد بکیری تا مناسب با اون عکس العمل نشون بدی. یه حالت داره که روی 2ال پای جلوییش خم میشه. وقتی این حالت رو دیدی، به سمت جایی که هست سریعا حرکت کن و سعی کن تا میتونی ازش دور بشی چون میدوه اون طرف و آتیش میزنه.
یه حالت هم داره که میپره روی هوا و از اونجا آتیش میزنه. توی این جالت هم سریعا از منطقه زیرش دور شو.
حالت بعدیش همینجوری آتیش میزنه که سعی کن به صورت دایره مانند حرکت کنی و بری به سمت سرش.

برای این باس سپر آرتوریاس که قوی ترین سپر بازی هست (سپر نیست که، دیوار چینه:d) رو بسازی که انگار ضد ضربه میشی. فقط بدون که خیلی سنگینه.
برای سول فارمینگ برو دنیای نقاشی. میدونی که کجاست؟:d

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
برای سول فارمینگ برو دنیای نقاشی. میدونی که کجاست؟:d
Painted World Of Ariamis رو میگی؟
نه:dنمیدونم کجاس:d!مثل اینکه باید برگردم به تیمارستان:d!باید با این کلاغه برگردم ولی چیجوری:d؟
برای این باس سپر آرتوریاس که قوی ترین سپر بازی هست (سپر نیست که، دیوار چینه
yahoo_4.gif
) رو بسازی که انگار ضد ضربه میشی. فقط بدون که خیلی سنگینه.
یدونه Tower Shield +10 دارم!کافیه آیا؟

در مورد اژدها:اولین بار که میبینمش میکشتم!هنوز این هاوک آی(چه اسم خزی:dاون از وان پیس و مارول،اینم از این:d!)رو ندیدم!

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
برو تو لونش بالای فایر لینک شراین میبرتت یه شورت کات هست به کلیسا تو اسانسور تو یه ذره که حرکت کرد بپر پایین
سر ارتوریوس سپر من شکست اما سخت رین چیز تو بازی برا من قطع کردن دم kalameet چون کلا تو یه حرکت چین داشت اگه از نمیخوردی دمشو میورد پایین دو سه ثانیه وقت داشتی دوباره باید وایمیسادی تا اون حرکتو بکنه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Painted World Of Ariamis رو میگی؟
نه:dنمیدونم کجاس:d!مثل اینکه باید برگردم به تیمارستان:d!باید با این کلاغه برگردم ولی چیجوری:d؟

یدونه Tower Shield +10 دارم!کافیه آیا؟

در مورد اژدها:اولین بار که میبینمش میکشتم!هنوز این هاوک آی(چه اسم خزی:dاون از وان پیس و مارول،اینم از این:d!)رو ندیدم!
خب برای اینکه بری تیمارستان، بکوب برو Fire Link Shrine. اونجایی که 2 تا آسانسور میخوردن به کلیسا رو یادته؟ سوار شو ولی همین که یه خورده رفت بالا، یه فضای خالی گنده توی دیوار پدیدار میشه. سریعا از آسانسور برو بیرون. بعد برو سمت راست و اونجا رو اگر دقت کنی یکی از پایه های برج رو میبینی که میتونی بپری روش. بپر و از راه پله برو بالا و میرسی به لونه کلاغ. همونجا بشین و اینقدر منتظر بمون تا کلاغ برت داره و ببره اول بازی:d

پ.ن: اونجایی که باس اول بازی رو کشتی، بهت پیشنهاد میشه از وسط سالن نری چون عواقبش پای خودته:d

بعدش برو همون جایی که بازی رو شروع کردی و یه شوالیه سیاه رو باید بکشی و از توی سلولت یه عروسک بر میداری. بعد برو جلو تابلوی نقاشی و تموم
yahoo_4.gif

پ.ن 2: لازم به ذکره که بون فایر دنیای نقاشی از بقیه جاها قطعه
yahoo_4.gif
یعنی فقط در صورتی میتونی از اونجا بیای بیرون که اون دنیا رو تا آخر بری و از پرتگاه بپری پایین

برای سپر آرتوریاس هم یه سپر رو تا 10 ارتقا بده و با روح خود آرتوریاس یا روح Sif برو پیش آهنگر غوله تا برات درستش کنه و کف کنی:d بقیه سپر های بازی حکم اسباب بازی دارن جلوی این:d

برای پیدا کردن اون غوله، باید اول بری توی شهر Oolacile. بعد از کشتن آرتوریاس برو توی شهر و همینجور برو تا برسی به یه جای کلیسا مانند. توی طبقه دوم یه شومینه هست و کنار شومینه یه صندوق از جونوریا هست. اونو بکش و کلید بهت میده. کلید رو بردار و برو دقیقا همونجایی که آرتوریاس رو کشتی. یه پله مارپیچ میخوره به بالای برج و اونجا یه در هست. برو اونجا و میرسی پیش غول و اژدها رو کتلت میکنه:d (تیرکمونش و تیرش شبیه زوبین های کشتن نهنگ هستن:d)

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
عروسک رو گرفتم.نقاشی کجاست:d؟(شرمنده دوستان رو معطل کردیم:d)
همونجا توی آنور لوندو که یه کلیسای خیلی بزرگ هست و آدمای لباس سفید بهت حمله میکنن:d یه تابلود غول پیکر روی دیواره. روش کلیک کن و درست میشه:d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
توی darkroot garden همون اوایلش که درختچه ها از زیر زمین در میان دومین درختچه رو که کنار یه دره هست بکشید. یه خورده جلوتر پایین دره رو نگاه کنید یه موجود قرمز رنگی رو میبینید اون پایین. یه مسیر مخفی به اونجا هست! کسی رفته اونجا؟؟؟ من همون اوایل دیده بودم این مسیر رو اما میترسیدم بپرم تو دره. اما بالاخره پریدم توش و بعدش فهمیدم که یه راه خروجی دیگه از وسط darkroot garden داره که باید به یه درخت ضربه بزنی تا نابود بشه و راه باز شه!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
توی darkroot garden همون اوایلش که درختچه ها از زیر زمین در میان دومین درختچه رو که کنار یه دره هست بکشید. یه خورده جلوتر پایین دره رو نگاه کنید یه موجود قرمز رنگی رو میبینید اون پایین. یه مسیر مخفی به اونجا هست! کسی رفته اونجا؟؟؟ من همون اوایل دیده بودم این مسیر رو اما میترسیدم بپرم تو دره. اما بالاخره پریدم توش و بعدش فهمیدم که یه راه خروجی دیگه از وسط darkroot garden داره که باید به یه درخت ضربه بزنی تا نابود بشه و راه باز شه!
آره مگه اینجا رو ندیده بودی؟:d دقیقا همونجایی که این غولا روی زمین خوابیدن یه درخت هست که وقتی بزنیش، یه راه پشت سرش هست که میخوره به این جونورای قرمز مانند که از توی آب میپرن بیرون و مثل سفره ماهی هستن:d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
آره مگه اینجا رو ندیده بودی؟:d دقیقا همونجایی که این غولا روی زمین خوابیدن یه درخت هست که وقتی بزنیش، یه راه پشت سرش هست که میخوره به این جونورای قرمز مانند که از توی آب میپرن بیرون و مثل سفره ماهی هستن:d
از بالای دره دیده بودمشون اما میترسیدم برم پایین. :D
راستی کسی تونسته تمام آیتم های the great hollow رو بگیره؟؟؟ بعضی هاشون جاهایی هستن که عقل جن هم بهش نمیرسه! لامصب اگه یه اشتباه کوچیک کنی سقوط می کنه! پلتفرمر در حد ماریو :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر