Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
تاپیک هنوز زنده هست ؟ آخه من تازه بازی رو شروع کردم و فعلا اکت 2 هستم . مشکلم بزرگ من فریم بازی هست . با DS fix دارم بازی میکنم قابل بازی هست ولی فریم رو نمیتونم ببرم روی 60 ئقتی آنلاکش میکنم بازی اصلا بالا نمیاد تو بازی هم با همین 30 میشه سوخت و ساخت ولی بعضی وقتا فریم میاد زیر 30 دیگه اصلا نمیشه کاری کرد . سیستم مردن بازی چطور هست ؟ یه بار میمیری باید دوباره بری روختو برگردونی ولی اگر در حین همین کار مردی هر چی Soul داشتی میپره ؟ :| پس اون همه Soul که فارم کردی پر ؟

آخ جون ، دادا هرچی به فکرت رسید بیا اینجا بپرس اصلا فکر به این بازی برای من لذت بخشه:d در خدمتیم کلا:)

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
آخ جون ، دادا هرچی به فکرت رسید بیا اینجا بپرس اصلا فکر به این بازی برای من لذت بخشه:d در خدمتیم کلا:)

اره, منم دلم واسه بحث در مورد بازی تنگ شده . . .

راستی از فن های کسی بازی رو 1000 تایی کرده ؟؟؟/:)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بر و بکس، برای کلاس Sorcerer موقع لول آپ چه چیزایی رو بکشیم بالا؟:-/
تصمیم گرفتم از Warrior-م بکشم بیرون چون حالم داشت به هم میخورد:d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد

خب Intelligence و Attunement که تو اولویت هستن، در مرحله بعدی هم Endurance و Vitality :D ولی چون Magicerها باید با فاصله درگیر بشن و واسه این کار هم باید تند تند نقل مکان کنن و جاخالی بدن، واسه همین اولویت Endurance بیشتر از Vitality هست :D یه Sorcerer هم Shield داره و میتونه کمبود HP خودشو از طریق Absorbs Damage جبران کنه.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
لید پلتفرم بازی هم مشخص شد. و PC بلعکس سری قبل که بازی براش پورت شده بود، اینبار لید پلتفرم هستش.

بازی بر روی PC با 60 فریم و بر روی کنسول ها نیز روی 30 فریم هست.

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad

به نظرم مهمترین فقط Intelligence هستش, Attunement رو نهایت تا 16 واسه 4slot یا 19 واسه 5slot برسون, اگه اضافه خواستی دو تا رینگ هست که slot اضافه میده که خودت دیگه استادی :d . بقیه توضیحات رو Mr.Death گفت فقط بگم که سپر eagle shield به علت سبکی فوقالعاده مخصوص کلاسای غیر Warrior پیشنهاد میشه که اگه تا +15 اپدیت بشه یکی از بهترین سپرای بازیه

aaabbbccc

کاربر سایت
May 20, 2013
5
اقا تو رو خدا یکی منو کمک کنه ............... سمی شدم تو این بازی توسط یه غورباقه نصف جونم رفته چیکار کنم یکی کمکم کنه
:((
ما با دوستان تو XBOX بازی می کردیم، 5 بار با اون غورباقه ها تلسم شدیم. خونم اونقدر کم شد که دشمنا بهمون نگاه می کردن می موردیم، با اون وضعیت، اون هایداری توی ashe lake رو کشتیم و بعدش برای رفع تلسم از ashe lake تا undead asylum با همون خون برگشتیم تا بتونیم یه purging stone تهیه کنیم!!!

ایتم purging stone تلسم غورباقه ها رو میشکونه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا تو رو خدا یکی منو کمک کنه ............... سمی شدم تو این بازی توسط یه غورباقه نصف جونم رفته چیکار کنم یکی کمکم کنه:((
برای خوب کردن Curse :
1. راه کلیش خرید Purging Stone خست که میشه از Oswald Of Carim بالای سقف جایی که Gargoyle کشتی برای 3000 Souls بخری . یا از اون فروشنده ای که بین Firelink shrin و Depth هست برای 6000 Soul
2. اون جادوگره Ingward که لباس تمام قرمز تنش هست توی New Londo Ruins هم برای یکی Huminity این Curse رو درمان میکنه اگر بهش نرسیدی برای اولین بار میتونه سخت باشه اما وقتی Curse هستی میتونی روحها رو بزنی.
3. بعضی از دشمنا توی Ash lake مثل اون صدف دریایی هم Purging stone میندازن هرزگاهی فکر کنم
4. اگر به Undead asylum برگشته باشی اون کلاغه که ایتم میگیره بعد دفعه بد بهت ایتم دیگه میده میدونم اگر بهش یک Red Eye orb بدی برات 2 تا Purging stong میاره. که این از همه راحتر هست اگر Cracked Red Eye orb رو داری .... فقط میری Firelink shrine از اسانسور میپری روی سکو و بعدش هم برج و پله ها رو بالا میری و توی لونه کلاغ میخوابی تا ببرتت Undead asylum > رسیدی جلو قبل از رسیدن به دشمنا سمت چپ پشت لبه های دیوار Snuggly crow هستش.

یک سری راهها هم هست برای اینکه Curse نشی .
مثل داشتن تعداد Humanity که باعث افزایش Curse Resistance میشه .
یا Cursebite ring رو داشته باشی .
یک سری ارمرها مثل Dingy Set - Paladin armor فکر کنم Curse Resistant دارن.
فکر کنم Rare ring of sacrifice هم کمک میکنه اما یاد ندارم چه طوری .
سپر Sanctus و GReatshielf of artorias هم فکر کنم 100% Curse resistance دارن . اما سپرهای حسابی نیستن به نظرم.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
دوستان بنده میخوام این زیرخاکی رو بیارم بالا:d!چندتا سوال دارم:

1-Greatsword Of Artorias رو چجوری باید درست کنم؟الان روح سیف رو دارم و Broken Straight Sword را تا +5 آپگرید کردم،ولی مثل اینکه باید این Broken Straight Sword رو تا +10 آپگرید کنم،چجوری؟بعدش باید بدمش به آهنگر Anor Londo؟بعد Strength و اینا چی میخواد؟Faith که نمیخواد:|؟
2-به مکان های DLC چجوری باید برم؟تو Darkroot Basin از تو شکم اون کریستال طلاییه یه دختری رو نجاتش دادم؛ربطیبه مکان های DLC داره؟
3-من الان سر اون دوتا باس انور لُندو اَم،توصیه ای دارید آیا:d؟پایرومنسی خوب و اسلحه خوب از کجا پیدا کنم؟(Great Chaos Fireball رو دارم)

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,482

1-Greatsword Of Artorias رو چجوری باید درست کنم؟الان روح سیف رو دارم و Broken Straight Sword را تا +5 آپگرید کردم،ولی مثل اینکه باید این Broken Straight Sword رو تا +10 آپگرید کنم،چجوری؟بعدش باید بدمش به آهنگر Anor Londo؟بعد Strength و اینا چی میخواد؟Faith که نمیخواد:|؟
2-به مکان های DLC چجوری باید برم؟تو Darkroot Basin از تو شکم اون کریستال طلاییه یه دختری رو نجاتش دادم؛ربطیبه مکان های DLC داره؟
3-من الان سر اون دوتا باس انور لُندو اَم،توصیه ای دارید آیا:d؟پایرومنسی خوب و اسلحه خوب از کجا پیدا کنم؟(Great Chaos Fireball رو دارم)
خیلی وقت پیش بازی تموم کردم ببخش اگه جواب ناقصه
1.اره همنطوریه در ضمن از استات های جانبی هر کدوم 16 تا میخواست تا جایی که من یادم میاد
2.یه کریستال دیگه هم هست اول duke archive اون رو هم بکش بعد باید بری هموم جا که غول رو کشتی یه با یه مه هست اینترکت کنی یه دست میکشد تو و باقیه قضیا
3.شما کلاست دور زن هست اوصلا خیلی راهت باید باشه ولی سعی کن همیشه یین تو باس یه ستون باشه اینجوری برا یه مدت کوچیک میتونی dragon slayer تنها گیر بیاری بهش دمیج بزنی
اون sorcerer که حتما ازاد کردی دیگه که یه کلاه بزرگ داره اون اسپلای خوبی میفروشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

به به بسیار هم عالی:d

1- خب شمشیر آرتوریاس 2 نوع داره، یه دونه معمولی و یه دونه نفرین شده که بهت اجازه میده بدون استفاده از آیتم، روح های New londo Ruins رو کتلت کنی:d یه دونه Straight Sword Hilt یا Broken Straight Sword که تا 10 آپگرید شده رو باید روح Great Gray Wolf Sif رو هم داشته باشی و با 5000 تا روح معمولی و بری پیش آهنگر غوله Anor Londo:d برای آپگرید کردن از 5 به بعد، یا به Ember نیاز داری یا یه سری چیزا مثل Large Titanite Shard بری پیش آهنگر پیرمرده تا اونو تا 10 آپگرید کنی.
با این حال اگر از هر نوع Straight Sword دیگه استفاده کنی، نوع نفرین شده رو بهت میده.
2- برای رفتن به DLC، الان که دختره رو نجات دادی، باید بری توی Duck's Archives که توی Anor Londo هست و یه مه طلایی جلوش بود. اونجا یه غول کریستالی آبی رنگ رو میبینی و سریعا کتلتش کن و یه آیتم بهت میده. بعدش برگرد پیش دختره و اونجا یه چیز سیاه رنگ میبینی که یه دست میاد و میکشتت توی گذشته:d
3- برای اون 2تا نکبت هم فقط استراتژیت این باشه که دور ستون ها بی وقفه در حرکت باشی. والا با کلاس پایرومنسر آشنایی ندارم:(

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
خب باسای Anor Londo رو زدم ولی هنوز نفهمیدم باید چجوری Lvl 10 کنم این Broken straight Sword رو:|!

برای شمشیر چی رو معرفی میکنید؟

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب باسای Anor Londo رو زدم ولی هنوز نفهمیدم باید چجوری Lvl 10 کنم این Broken straight Sword رو:|!
برای آپگرید کردن تا 10 اگر درست یادم باشه باید Ember داشته باشی. میتونی توی Dark Root Garden و همونجایی که پروانه رو کشتی، بالای برج و از جسد آهنگر برداری.
ولی فکر کنم یه سری آیتم هم میخواست برای آپگرید کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر