Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من اول با کلاس Pyromency بازی رو رفتم و تموم کردم خیلی سخت بود برام. اما الان که با کلاس Knight دارم میرم میبینم بازی خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرشو میکردم! باس های Anor londo که مثلا خیلی سخت بودن رو همون دفعه ی اول نابود کردم. 4 kings و seath رو هم همون بار اول کشتم. فقط nito رو ۲ بار رفتم! با melee بازی خیلی راحت تره به نظرم. با ۱ ضربه کلی از جون باس ها کم میشه! به نظرم کلاس جادو سخت تره.

• Like
Reactions: javad_sonic

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من بت گیمپد بازی میکنم دوربینش کنترلش رو اعصابمه
چپ و راست بالا پایین میشه و بالا پایین چپ و راس :| ( نمیشه گفت invert شده ) چجوری حلش کنم؟ چون خیلی قشنگه بازیش :D!
خیلی هم سخته :((

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من بت گیمپد بازی میکنم دوربینش کنترلش رو اعصابمه
چپ و راست بالا پایین میشه و بالا پایین چپ و راس :| ( نمیشه گفت invert شده ) چجوری حلش کنم؟ چون خیلی قشنگه بازیش :D!
خیلی هم سخته :((
با شبیه ساز دسته ی xbox!!! تو اینترنت سرچ کن گیرت میاد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دقیقا چه چیزی سرچ کنم ؟
دسته ای که دارم خیلی خوشدسته ( اصلا ازونایی نیست که عین مال 360 ـه :D )
اگه برنامه ای هست بذارید من بگیرم راحت شم :|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چه جوری میتونم وارد dlc بشم لورد وسل رو داشتم کلی جلوی ابشار چرخ زدم چیزی نبود
Lordvessel رو میگیری و میری پیش یکی از مارها تا بذاریش روی محراب.
بعد از اون جایی که هایدرا رو میکشی، همینجور ادامه بده تا برسی به یه غار که آخرش یه غول کریستالی طلایی وایساده. میکشیش و اون دختره رو نجات میدی تا بره. بعدش میری توی Anor Londo و اونجایی که مه طلایی بود. اونجا وقتی وارد کتابخونه شدی، یه غول کریستالی آبی رنگ وایساده، اونو هم میکشی . یه آیتم بهت میده. بعدش بر میگردی جایی که غول طلایی رو کشتی و یه پرتال سیاه رنگ باز شده و میری توی ِDLC.

حواست باشه کنار آبشار اصلا هیچی نیست! تو باید همینجور تا آخر دریاچه بری تا وارد یه غار بشی

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
salam
شماها با کیبورد بازی میکنید؟
من بازیشو تازه گرفتم اصلا نمیشه با موس و کیبورد بازیش کرد.گیم پد هم که روش تعریف نمیشه ،تعریف میشه ها ولی دوربینش میریزه بهم
خلاصه حالمو گرفت این کنترلر بازی
کسی راهی بلده بگه؟؟

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
salam
من بازیشو تازه گرفتم اصلا نمیشه با موس و کیبورد بازیش کرد.گیم پد هم که روش تعریف نمیشه ،تعریف میشه ها ولی دوربینش میریزه بهم
کسی راهی بلده بگه؟؟

با کنترلر Xbox همه چی آرومه!!:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کنار ابشار رو میگشتم یه نرده بون پیدا کردم که مستقیم میر سمت باس sif همینجوری پیداش کردم
نه برادر تو نباید از اون نردبون بری بالا.
تو مستقیم توی دریاچه پیش برو. همین! میرسی به غار که آخرش یه غول طلایی وایساده

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
salam
کسی راهی بلده بگه؟؟
بنده با موس و کیبورد بازی می کنم و تا الان که تو Sen's Fortress هستم، مشکلی از لحاظ کنترل نداشتم. فقط توی چند موقعیت دوربین بد بازی مشکل ایجاد کرد. اگه قفل کردن روی هدف رو از O به Caps Lock تغییر بدید، ( چون اهمیت زیادی داره و باید دم دست باشه. ) فکر نکنم کنترل پیش فرض بازی، مشکلی براتون ایجاد کنه. یه کم طول بکشه، بهش عادت می کنید.

دوستانی که از این بازی خوششون اومد، یه نیم نگاهی هم به Blade of Darkness ، یه بازی انحصاری PC که 2001 منتشر شد، بندازن بد نیست. Dark Souls و Demon Souls از لحاظ سیستم مبارزه و استیل بصری، شباهت نسبتا زیادی به BoD دارن. ( الهام گرفتن یا شباهت تصادفیه، نمیدونم. ) BoD با این که یه شکست تجاری بود، ولی بعید می دونم کسی بازی رو تموم کرده باشه و بهش علاقه مند نشده باشه. سعی کنید بازی رو انجام بدید، به نظرم ارزشش رو داره.
عکس:
26821725019087519744.jpg

ehsan_jan3

کاربر سایت
Dec 31, 2006
266
بیخود ترین بازی عمرم . نباید یکی به ما بگه تا وقتمون تلف نمیشد .حساب کنید نشانگر موس همراه کاراکتر میدوه توی بازی . واقعا مسخره بود . از رزولوشن و کنترل نگو که حال بهم زن . وقتی مردی میبرت فرسنگها دورتر زنده ات میکنه و تمام کسایی که کشته بودی مثل برج زهر مار زنده و قبراقتر از قبل منتظرتن . حالم از این بازی بهم خورد .

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
بیخود ترین بازی عمرم . نباید یکی به ما بگه تا وقتمون تلف نمیشد .حساب کنید نشانگر موس همراه کاراکتر میدوه توی بازی . واقعا مسخره بود . از رزولوشن و کنترل نگو که حال بهم زن . وقتی مردی میبرت فرسنگها دورتر زنده ات میکنه و تمام کسایی که کشته بودی مثل برج زهر مار زنده و قبراقتر از قبل منتظرتن . حالم از این بازی بهم خورد .

حرف دلم رو زدی !
یه موقع ادم یه سری چیز ها به بازی اضافه میکنه و گیمر رو به زیبایی به چالش میکشه
و گاهی اوقات هم با حذف کردن یکسری چیز های مسخره
از زمان شاه پشم الدین سوم نقشه وجود داشته ! (حالا نه خیلی دقیق ولی شمای کلی رو میداده )
چک پوینت هم که نورعلی نور
بازی هیچ لذتی برای من نداشت البته خیلی ها از این بازی لذت بردن و نوش جونشون!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين

درسته پورتش برای PC خیلی بد بوده ، اما مشکلات کنترلش رو می تونی با یه دسته ایکس باکس حل کنی ،
چک پوینت ها متعادل هستن به نظر من ، بعد مشکلی که گفتی دوباره زنده شدن دشمن ها ، اگر این قابلیت توی بازی نبود هیچ کس نمی تونست بازی رو تموم کنه!
باید یکم سعی کنی بعد می فهمی که این زنده شدن دوبارشون چه بدردی می خوره;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر