Dark Souls | Xbox 360

فکر کنم سازندهاش با چیت کد بازیشون رو تست کردن=))
بابا اینها فکر نکنم بتونن بازی خودشون رو هم تا اخر برن
اگه قرار به سختی بودن باشه سازندهای دیگه هم میان گزینه easy و normal رو حذف میکنن دیگه!!!!
حالا این کار یعنی چه؟ مسخره ها

موافقم بات :d:))

آخرین ویرایش:
آقا همون اول بازی که میگه Get The Shield هرچی می گردیم که شیلدی پیدا نمی کنیم!
کسی می دونه چجوری باید این سپر رو گرفت؟
همون جایی هستم که اون اسکلته با تیر و کمون تیر می زنه.اونو کشتم ولی بعدی که با شمشیر حمله می کنه رو بدون سپر نمی تونم بزنم.
اونجا که اون اژدها گنده اومد اولش میخواستم قهرمان بازی در بیارم و بزنم بکشمش ولی دیدم گفت که فرار کن.یارو با دو تا ضربه می کشتت!
کسی نگفت که اون سپره کجاست ها!

دوست عزیز همون پایین پله ها دست چپت یه دالان کوچیک هست که یه مرده افتاده رو زمین . اونجا که میری تیر بهت نمیخوره و با خیال راحت سپر رو بر دار بعد تو Inventory این آیتم رو برای دست چپت Equip کن
خودمم یه سوال داشتم . تو همن قلعه (یعنی طبقه ی دوم ) یه پلکان بلند هست که خراب شده و یه جسد اون بالا افتاده که یه آیتم باهاشه . چه جوری میشهبهش دسترسی پیدا کرد ؟ آخه پله ها خراب شدن و راه دیگه ای هم نیست
و آخر همین چپتر همونجایی که کلاغه میاد میبرتمون دست راست اون محل یه چن تا تخم افتاده که میگه منو گرم کن . چیکارش کنیم ؟
این بازی یکی از مهمترین چیزهایی که باید براش انجام داد اینه که اطلاعات رو با دیگران شیر کرد . دوستایی که بازی میکنین شما هم بیایین چیزهای مهمی که از بازی میفهمین رو به اشتراک بزارین

آخرین ویرایش:
دوست عزیز همون پایین پله ها دست چپت یه دالان کوچیک هست که یه مرده افتاده رو زمین . اونجا که میری تیر بهت نمیخوره و با خیال راحت سپر رو بر دار بعد تو Inventory این آیتم رو برای دست چپت Equip کن
خودمم یه سوال داشتم . تو همن قلعه (یعنی طبقه ی دوم ) یه پلکان بلند هست که خراب شده و یه جسد اون بالا افتاده که یه آیتم باهاشه . چه جوری میشهبهش دسترسی پیدا کرد ؟ آخه پله ها خراب شدن و راه دیگه ای هم نیست
و آخر همین چپتر همونجایی که کلاغه میاد میبرتمون دست راست اون محل یه چن تا تخم افتاده که میگه منو گرم کن . چیکارش کنیم ؟
این بازی یکی از مهمترین چیزهایی که باید براش انجام داد اینه که اطلاعات رو با دیگران شیر کرد . دوستایی که بازی میکنین شما هم بیایین چیزهای مهمی که از بازی میفهمین رو به اشتراک بزارین
دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون.
باید بگم که این بازی واقعاً نمرات بالایی گرفته و متاسفانه ما بعد از تموم کردن بازی هایی مثل گیرز3 و درایور و کلی بازی جدید وقتی که خسته شدیم می شینیم و این بازی رو بازی می کنیم و وقتی هم که چند بار می میریم میگیم عجب بازی گندی!
شاید اونهایی که اونور آب برای این بازی 60 دلار پول بدن ارزش بازی رو بیشتر بفهمن نه مایی که با 2000 تومن بازی رو گرفتیم و حالا بازی رو انداختیم کنار.
دوستان بیاید یک کم واقع بین باشیم.

من نفهمیدم چی شد یهو نوشت weapon at risk بعد یه فلش قرمز زیر جونم اومد حالا مثلا اگه یارو رو با 3 ضربه میکشتم
الان شده7 ضرب! البته اگه سلاح رو عوض کنی درست میشه ولی بازیکنم یه شمشیر بیشتر نداره از چکش و تبر نمیتونه
استفاده کنه.حالا تکلیف چیه؟

خوب شمشيرت خراب شده ديگه بايد بري جاي كسايي كه آيتم ميفروشن يه آيتم هست كه اسمشو يادم نيست اما توضيحاتش نوشته كه براي تعمير سلاح هست اونو بخر و استفاده كن مشكل حل ميشه.

کمکککک!!!!!تو قسمت tomb of giants همون جا که تاریکه با هزار بد بختی خودمو رسوندم به یه دره زرد رنگ هر کار میکنم باز نمیشه نوشته sealed by lords power حالا باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟ کمکککک

خب بالاخره سیو ادیتور بازی هم اومد برین حال کنین :دی

http://www.360haven.com/forums/show...nuggly-the-Barter-Dark-Souls-Savegame-Editor&

دوستان کسی تونسته از این سیو ادیتور استفاده کنه

چون من بعد از اینکه سیو بازیم رو ادیت میکنم و تو دستگاه میریزم وقتی بازی رو اجرا میکنم میگه که سیو شما خرابه:-/

دوستان کسی تونسته از این سیو ادیتور استفاده کنه

چون من بعد از اینکه سیو بازیم رو ادیت میکنم و تو دستگاه میریزم وقتی بازی رو اجرا میکنم میگه که سیو شما خرابه:-/
شما احتمالا بعد از ادیت rehash نمیکنی!;)اینی که من گذاشتم خودش اوتوماتیک این کارو میکنه خیالت راحت;)

---------- نوشته در 06:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:17 PM ارسال شده بود ----------

کمکککک!!!!!تو قسمت tomb of giants همون جا که تاریکه با هزار بد بختی خودمو رسوندم به یه دره زرد رنگ هر کار میکنم باز نمیشه نوشته sealed by lords power حالا باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟ کمکککک
یکی کمک کنه!:(

شما احتمالا بعد از ادیت rehash نمیکنی!;)اینی که من گذاشتم خودش اوتوماتیک این کارو میکنه خیالت راحت;)

---------- نوشته در 06:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:17 PM ارسال شده بود ----------

من برای خود شما رو استفاده میکنم و بعد از ادیت هم مینویسه که rehash انجام شد
شما خودت به مشکلی بر نخوردی

باو:|کسی نیس کمک کنه؟:|

---------- نوشته در 08:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:13 PM ارسال شده بود ----------

من برای خود شما رو استفاده میکنم و بعد از ادیت هم مینویسه که rehash انجام شد
شما خودت به مشکلی بر نخوردی
عزیز فقط دو تا دلیل میتونه داشته باشه:
یا جو گرفته ناجور ادیت کردی:d(شاید20 رقمی یا زیاد:d)
یا تو انتقال سیو یه مشکلی هس
والا بار اولم نیس این کارو میکنم مشکلی نیس ;دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or