Dark Souls | PS3

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اگه coop بازی کنید بازی فوق العاده آسونتر میشه
فقط باید اولین boss رو بکشید و به Solaire of Astora برسید تا سنگِ white sign soapstone رو ازش بگیرید برای انلاین بازی کردن
اگه خواستید ادد کنید: KIA_NUNU

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
کسی بازی رو تمام کرده؟ میشه بازی کرد بریم بخریم یا نه؟ اگه سختیش در حد demon soul باشه هم باز یک کاریش میشه کرد

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,149
نام
متوئیدی
کسی بازی رو تمام کرده؟ میشه بازی کرد بریم بخریم یا نه؟ اگه سختیش در حد demon soul باشه هم باز یک کاریش میشه کرد

اگه demon soul رو رفتی که اشتباه بزرگی میکنی اگه اینو نگیری سختیش از بازیه اول بیشتره ولی کاملا با برنامه بری میشه یه کاریش کرد نمیدونم شایدم یکمم شانس لازم باشه . بنظر گیم اسپات سختی با تصمیمات خودت میتونه از اونی هم که هست سختر بنظر برسه .

فک نکنم تا الان اینجا کسی بازی رو تموم کرده باشه .

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
ما امروز هم رفتیم توپخونه بازی رو نیاورده بودن یک جوانمردی :d که بازی رو خریده لطف کنه شماره تلفن اون مغازه رو پیام خصوصی کنه!

riri

کاربر سایت
Sep 2, 2011
87
بازی توپه ها ! Taurus رو تازه خفتش کردم. تا الان یه سره پاش بودم. دنبال همه secret ها و درهای بسته ش بودم. گیم پلی بازی و محیط هاش خیلی عمیقن. حسابی روشون کار شده.

بازی رو تموم کنم یه راهنمایی با تمام ریزه کاری هاش مینویسم.
فعلا.

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
سلام
دوستان من سربازم امروز تا جمعه اومدم مرخصی
خواهش میکنم یه نفر بگه بازی رو از کجا گرفته هرچی میگردم پیدا نمیکنم خیلی وقته منتظر این بازیم مرسی

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
خب امروز با هر بدبختی بود تونستم نسخه ی Limited Edition رو بخرم که پک شاخی هست انصافا
جالب اینجاست پشت پک نوشته شده Prepare to die =)) یعنی واقعا سازنده ها قصدشون درست کردن سوهان روح بوده!
حدودا چند ساعتی بازی کردم بازی اونقدر ها هم سخت نیست و سختی بازی کاملا منطقیه بنظر من بازی از شما میخواد که فکر کنید و تشخیص بدید چه کاری رو باید انجام بدید
یک بازی کاملا هاردکوره که هر نوبی نمیتونه انجامش بده واقعا

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من حس می کنم آسونتر از Demon's souls ه ولی شاید دلیلش این باشه که من اون اینقدر Demons souls بازی کردم از اول این یه چیزایی دستم هست....کلا بازی عالیه از همه لحاظ..تازه دیروز شروعش کردم..بچه ها خواستید آنلاین بازی کنید بگید به من لولم فعلا 15 هستش(برای آنلاین لول ها باید تو یه Range باشه) اینم آی دیم:Lordsohrab

riri

کاربر سایت
Sep 2, 2011
87
من حس می کنم آسونتر از Demon's souls ه ولی شاید دلیلش این باشه که من اون اینقدر Demons souls بازی کردم از اول این یه چیزایی دستم هست....کلا بازی عالیه از همه لحاظ..تازه دیروز شروعش کردم..بچه ها خواستید آنلاین بازی کنید بگید به من لولم فعلا 15 هستش(برای آنلاین لول ها باید تو یه Range باشه) اینم آی دیم:Lordsohrab

بازی اوایلش واسه اونایی که سابقه بازی کردن Demon's souls رو دارن اسونتر به نظر میرسه ولی بذار یه مدت از بازی بگذره اون وقت پشیمون میشی. من عصری اولین باس تو enor londo رو رد کردم ولی خیلی اذیت شدم سرش. حالا خودت میرسی متوجه میشی چرا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر