Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
تو iron keep صاف شدم
اولا این smeltor demon با سپر 75 اتش بلاک هم نمیشه حریفش شد زیاد خودش قوی نیست ولی شمشیرش که اتیشی میشه دیگه هیچکاریش نمیشه کرد .ضربه هاش رو جاخالی بدم یا سپر قوی تر پیدا کنم بعد بیام سراغش؟
بعد برای این که برسم به iron king همین جوری از اون بنفایر اول تا ته رو همینجوری میدویم تا میرسم یه راه خیلی باریک با که یه یدونه از اون لاکپشت ها هم اونجا وایساده یه اهرم رو میکشم تا راه باز شه ولی بعدش هم اون لاک پشته میزنه هم یه لاک پشتم جلوی اون اتیشا راه رو بسته تا بخوام رد شم میزنن منو.تکی تکی هم نمیتونم باهاشون بجنگم چون اون لاکپشت هایی که قبلا فرار کردم ازشون بعد یه مدت میرسن اونجا
خلاصه کمک کنید ما برا خودمون داستانی داریم:d

smelter رو اگه سپر Gyrm Great Shield رو داشته باشی(توی doors of pharros هست) خیلی راحت میزنیش(من روی NG +6 هم برام مثل آب خوردن بود این باس) البته این باس سامون هم داره که قبلش باید فکر کنم تو یه مکان دیگه باهاش حرف زده باشی تا نشونش قبل باس ظاهر بشه. Iron King هم اونجایی که چندتا کله اسب هست و آتیش میدن بیرون و اطرافش دیوارهای سیخ دار هستن یه نردبون هست برو بالا ازش و اونجا بونفایر هست دیگه لازم نیست از اول بخوای بری. اون لاک پشت ها هم ازشون فرار نکن، دونه دونه و به ترتیب بکششون.

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
تو iron keep صاف شدم
اولا این smeltor demon با سپر 75 اتش بلاک هم نمیشه حریفش شد زیاد خودش قوی نیست ولی شمشیرش که اتیشی میشه دیگه هیچکاریش نمیشه کرد .ضربه هاش رو جاخالی بدم یا سپر قوی تر پیدا کنم بعد بیام سراغش؟
بعد برای این که برسم به iron king همین جوری از اون بنفایر اول تا ته رو همینجوری میدویم تا میرسم یه راه خیلی باریک با که یه یدونه از اون لاکپشت ها هم اونجا وایساده یه اهرم رو میکشم تا راه باز شه ولی بعدش هم اون لاک پشته میزنه هم یه لاک پشتم جلوی اون اتیشا راه رو بسته تا بخوام رد شم میزنن منو.تکی تکی هم نمیتونم باهاشون بجنگم چون اون لاکپشت هایی که قبلا فرار کردم ازشون بعد یه مدت میرسن اونجا
خلاصه کمک کنید ما برا خودمون داستانی داریم:d

منم خیلی زود رسیدم آیرن کیپ و زور شمشیرم نمیرسید به اون لاکپشتای ****! این راهو خودم کشفیدم و جواب میده برا اونجا.
اول از همه اینکه فکر فرار محض رو از سرت خارج کن. چون کلی بن بست سر راهته که تا بخوای ازش در بری خفتت میکنن.
همین که از بون فایر اومدی بیرون شروع به فرار کنن. 2 تا لاکپشت رو پل رو رد کن بیا داخل. اگه دقت کرده باشی، روی هر صفحه ای که یه کماندار روش وایساده، یه کلیده. که وقتی میری روش، اون صفحه میفته و هر چی روش باشه میریزه زمین.
سریع برو رو اون سوییچ ها و هر چی کمان داره بنداز پایین.
همینجور فرار کن. دقت کن که هر چی لاکپشت سر راهت بودن دارن دنبالت میان. خودتو برسون به راسته ای که 3 -4 تا کله ی گاو ردیف کنار هم وایسادن. برو اون ور آتیشا وایسا تا اون لاکپشتا که دنبالتن عین احمقا بیان از جلو گاوا رد شن و جزغاله شن. اگه همه شون نمردن سریع جاخالی بده و برو اون طرف تا یه بار دیگه لاکپشتا دوش اتیش بگیرن.
حالا فقط میموننن لاکپشتای تو اون راه روی باریک. اونا هم چون تک هستن آسونن و با یه خورده بمب و تیر نصف جونشون میره ...
بعد راهرو میرسی به یه شکل + از کله گاو ها که پشتش یه نردبانه. ازش برو بالا میرسی به بون فایر.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان تو no man's wharf بجز اون بونفایر که اولش هست که بونفایر دیگه ای نیست؟ بعد تو این منطقه باید چکار کنم؟ به یه جا رسیدم که یه پیرمرده نشسته چند تا کلمه بیشتر حرف نمیزنه و هیچ کاری هم نمیکنه، یه جای دیگه هم روبروی یه کشتی میرسم ولی نمیشه رسیده به کشتیه!

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
میشه لینک بدی

pm دادم

- - -ویرایش - - -

دوستان تو no man's wharf بجز اون بونفایر که اولش هست که بونفایر دیگه ای نیست؟ بعد تو این منطقه باید چکار کنم؟ به یه جا رسیدم که یه پیرمرده نشسته چند تا کلمه بیشتر حرف نمیزنه و هیچ کاری هم نمیکنه، یه جای دیگه هم روبروی یه کشتی میرسم ولی نمیشه رسیده به کشتیه!

نه همین یکی فقط تو no man warf هست این پیرمرده ایتم میفروشه وقتی ام که boss کشتی برمیگرده majula برای اینکه به کشتی برسی قبلش باید بری بالا یه زنگ هست می زنی وقتی زدی کشتی میاد

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
برو زیر ستونی که اون تیرکمون داره روش وایساده، یا خودش میپره پایین یا اون یکی میزنه زیر ستون و یارو میفته زمین. حالا دیگه دومی در دسترسه. دومی که تیرکمون داره و الان افتاده پایین رو اول بزن. چون خیلی زیاد دمیج میخوره و سریع میمیره. سپر هم نداره و تا بیاد 2-3 بار کمونشو ریلود کنه کشتیش.
بعدش تو میمونی و باسی که 30 ساعت پیش زدیش.
باو من کلا 12 ساعتو 56 دقیقه سیوم زمانشه چطوری برگردم به سی ساعت پیش :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان کدوم Covenant از همه بهتره؟؟
مجتبی Covenant ها معمولا برای آنلاین هستن که هرکدومشون ویژگی های خاص خودشون رو دارن. فقط یه چندتاییشون توی حالت آفلاین هم اثر گذارن مثل اونی که توی ماجولا هست که درجه سختی بازی رو بالاتر میبره>:) نکته اینه که خیلیا عضوش میشن بدون اینکه بدونن چکار میکنه:d
البته میتونی عضو هرکدوم که خواستی بشی و درجه-ت رو بالا ببری تا آیتم های منحصر به فردی گیرت بیاد:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مجتبی Covenant ها معمولا برای آنلاین هستن که هرکدومشون ویژگی های خاص خودشون رو دارن. فقط یه چندتاییشون توی حالت آفلاین هم اثر گذارن مثل اونی که توی ماجولا هست که درجه سختی بازی رو بالاتر میبره>:) نکته اینه که خیلیا عضوش میشن بدون اینکه بدونن چکار میکنه:d
البته میتونی عضو هرکدوم که خواستی بشی و درجه-ت رو بالا ببری تا آیتم های منحصر به فردی گیرت بیاد:d

خب هیچ Covenant به درد بخوری واسه حالت افلاین نیست؟
بازی رو هم آسون بکنه نه مشکل!:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,049
نام
آریا
ای لول بر من!!! :D کلهم تنها Covenantـی که تا الآن توی بازی دیدم همون Company of Champions بود و با کلی ذوق و شوق عضوش شدم و هی میرفتم به اون لوح قشنگی که بهم دادن نگاه میکردم! :D میگفتم این لوح چرا به درد نمیخوره، الآن رفتم دیدم برای بخش آنلاین هست!
اینم توضیحاتی در مورد عضویت در این Covenant:
Joining this covenant offers a higher degree of difficulty to the game and disables friendly summoning (including NPC summoning) and being summoned, although it is still possible to summon hostile spirits and be invaded. All enemies deal more damage and have more health
Enemies gain higher tactical intelligence, as they will retreat when at low health, and attack at the same time, making fighting multiple enemies much more dangerous
یعنی رسماً له شدم اینا رو خوندم! =)) من همین طوریش توی این سبک بی استعداد هستم، تازه فهمیدم که کل بازی رو هم داشتم با درجه سختی بالاتر و سلامتی بیشتر دشمنان و تاکتیک های خفن جک جونورها میگذروندم! :D این قضیه Summon کردن هم پس برای همین بود. چون یه جا خونده بودم قبل از Sentinelها میشه یه نفر رو Summon کرد، ولی هرچی میگشتم نمادی نشانی چیزی پیدا نمیکردم! :D
جداً خوب شد یه لحظه اومدم توی این تاپیک و این پست رو خوندم! :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب هیچ Covenant به درد بخوری واسه حالت افلاین نیست؟
بازی رو هم آسون بکنه نه مشکل!:d
خب میتونی به ویکی بازی مراجعه کنی و ببینین هرکدوم چکار میکنن و برای بالا بردن درجه، چه چیزایی لازم دارن (که اغلب هم آیتمایی میخوان که گیر نمیان توی بازی:|). مثلا زره اژدها رو از همین Covenant ها میشه گرفت و خیلی هم زره سریع و خوبیه:d
جریان این Covenant ها اینه که تو عوض یکیشون میشی و پیمان اخوت (لول:d) میبندی که فلان کار رو بکنی. اون وقت میتونی برای باس ها علامت احضار بذاری و برادران همراهیت میکنن:d و اینکه اگر گناه کنی میریزن سرت و از هستی ساقطت میکنن:d
====================
آریا اتفاقا خوبه:d بدون اطلاع داشتی میرفتی و خودتو با وضعیت وفق دادی:d الان که از اون بیای بیرون، بازی به مراتب برات آسون تر میشه:d من توضیه-م اینه که عضوش بمون و همون جوری که بود پیش برو تا برای دفعات بعد دیگه چالشی پیش رو نداشته باشی:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,049
نام
آریا
آریا اتفاقا خوبه:d بدون اطلاع داشتی میرفتی و خودتو با وضعیت وفق دادی:d الان که از اون بیای بیرون، بازی به مراتب برات آسون تر میشه:d من توضیه-م اینه که عضوش بمون و همون جوری که بود پیش برو تا برای دفعات بعد دیگه چالشی پیش رو نداشته باشی:d
اصلاً اون رو که برداشتم یه دفعه انگار یه بار سنگینی از روی دوشم برداشته شد! :D اون 3 تا Sentinelها 12،13 باری من رو ترکونده بودن، ولی الآن خیلی راحت توی دور دوم منهدمشون کردم! :D
فعلاً یه کم این طوری بازی کنم و صفاش رو ببرم، بعداً شاید دوباره برم سراغش. :D

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
اصلاً اون رو که برداشتم یه دفعه انگار یه بار سنگینی از روی دوشم برداشته شد! :D اون 3 تا Sentinelها 12،13 باری من رو ترکونده بودن، ولی الآن خیلی راحت توی دور دوم منهدمشون کردم! :D
فعلاً یه کم این طوری بازی کنم و صفاش رو ببرم، بعداً شاید دوباره برم سراغش. :D

way of the blue بهترینشه. با همون یارو تو مجولا که نشسته پای برجک (!) حرف بزن ...

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
این طبق گفته Wiki
Found on a corpse near the lowest part of The Gutter, just before the entrance to Black Gulch.
قبلش از سیوت یه بکاپ بگیر. تو این مسیر C:\Users\%Username%\AppData\Roaming\DarkSoulsII
حالا ممکنه راه دیگه هم باشه. اون گودالی هست نزدیک کلبه Sweet Shalquoir، اول حلقه Silvercat رو بخر بعد هم خودتو بنداز رو اولین سکوی اون گودال (90 درصد خونت با وجود حلقه Silvercat میره) و برو پایین تا برسی به اونجا. :d

آقا بیچاره شدم تو Gutter تا این رو پیدا کردم.:d
------------------------------------
توصیه کنم هیچ کی اشتباه من رو نکنه، Fragrant Branch of Yore رو نگه داره واسه همون اول Shaded Wood!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر