Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
من با Lighting Claymore +5 که روش باف Flame Weapon یا Sunlight blade مینداختم 400-500 تا دمج میداد.
هم سریع هست هم Splash دمج میده.

و black witch staff + 10 که واقعا خارق العاده است!! هم جای staff استفاده میشه! هم جای chime هم صربه ی فیزی کی اش نزدیک 300 تا است! :D

Claymore رو دارم که 2+ , ولی زیاد ازش استفاده نمیکنم ! :|
در مورد Black Witch ُStaff هم کاملا موافقم !!! عالیه , البته مال من 8+ بیشتر نیس :d

راستی من دستکش Dark Pyromancy Flame +10 دارم که 300 تا دمیج میده اما به دلایل نامعلوم کنارش زده 120- که یعنی 120 تا از دمیجش کم میشه :(( !!!
کسی نمیدونه دلیلش چیه ؟
تمام وسایلمو جایگزین کردم اما تغییری تو کارش نیس ! خیلی رو اعصابه )x

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,452
نام
مسلم
منم بلاخره بعد از یه هفته الکی گشتن و سول فارم کردن بازی رو تموم کردم ;;)
لول 254
تعداد مرگ : 461 بار

اینم عکس جیگرم : (باس آخر رو با تیر و کمون کشتم ، اونقدر حال داد :d )

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
راستی من دستکش Dark Pyromancy Flame +10 دارم که 300 تا دمیج میده اما به دلایل نامعلوم کنارش زده 120- که یعنی 120 تا از دمیجش کم میشه :(( !!!
کسی نمیدونه دلیلش چیه ؟
تمام وسایلمو جایگزین کردم اما تغییری تو کارش نیس ! خیلی رو اعصابه )x

Dark Pyromancy Flame ربطی به وسایل نداره بلکه قددرتشو نسیت یه هالو بودن تو میسنجه. هرچی بیشتر هالو باشی عدد منفی کمتر میشه تا جایی که وقتی 100% هالو میشی(جونت به 50% کاهش میابد. با Ring of Binding میشه 30% رو جبران کرد) میشه مثل من : 125 + 300

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
آقا این Pursuer بیچاره کرده مارو، چجوری بکشمش؟؟؟؟؟~x(

بیچارگی ماله اولشه... باید به درجات بالاتر برسی :d...

اگه roller خوبی هستی موقع حمله کردنش به سمت شمشیرش roll کن و بعد حمله کن...
اگه block نکنی بهتره چون همیشه stagger میشی و ... DEATH
اگه parry کردنت خوبه ... جلوی اون زوبین ها parry کن و بعد بدو بدو برو با اونا بزنش....
قبل ورود به مبارزه حتما شمشیرت رو جادویی کن و green blossom هم بخور...
تسلیم نشو :)

- - -ویرایش - - -

اقا کسی نیست اینجا به من بگه چجوری مشکل کمبود فریم نسخه 1 رو درست کنم... ؟

http://forum.bazicenter.com/thread66904/page3/#post2193257

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد

بهترین استراتژی واسه زدنش اینکه تا جایی که می تونی سعی کن ازش دور باشی و تو گوشه ها گیر نیوفتی،

بین هر حرکتی که میزنه تقریبا 1-2 ثانیه مکث میکنه که راحت میشه بهش ضربه زد.

بهترین وقت هم برای حمله کردن بهش زمانیه که وقتی سمت شما به اصطلاح Charge میکنه به سمت راست Dodge بدین و بسته به نوع سلاحتون بین 1-3 ضربه میشه بهش زد.

اون کمبوی 3 ضربه که آخرش میپره هوا و میچره(:d) ، این هم بهترین وقت برای حمله کردن هست . وقتی پرید هوا باز هم به سمت راست Dodge بدین و ..... !

باس راحتیه فقط کمی زمان میبره، اگه فقط به همین دو مورد فاصله و Position توجه کنید راحت کشتینش !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه دونه BoneFire Ascetic توی bonfire اولی dragelic castle سوزوندم بعد قسمته ورودی که بالا میره میخوره به روح و اطاق جلو دوتا تخته پادشاهی هست توی همون اطاق دوتا Persuer ظاهر میشن D: وضیه D:
دو نفر رو Summon کردم تا زدمشون اما خوب بود اخرش Ring Of blades +2 داد.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
مجتبی جان شما که دیگه خوره ی نقش افرینی هستی واین غوله باید براتون سوسک باشه :d
راه حلی که دوستان گفتن میشه ولی یه راه حل بهتری هست که کمی بدقلقه ولی اگه قلقش بیاد دستت می تونی به راحتی بکشیش!
با این غول در دو جا می تونی بجنگی یکی اون پشت بامه یکی هم کمی جلوتر که در اونجا دو تا زوبین هست! تو اون پشت بوم باهاش مبارزه نکن وکمی برو جلو به اونجایی برسی که زوبین ها اونجا هستن!
برا مبارزه کافیه کاری کنی که این غول در تیرراس زوبین قرار بگیره و با یک شلیک 98 درصد جونش رو کم کنی! برا اینکار در موقعیتی قرار بگیر که وقتی باسه بهت رسید در اون نقطه کاملا در تیرراس شلیک زوبین باشه وقتی بهت یورش برد و ضربه زد با سپر باید بدل بزنی تا چند لحظه گیج بشه و سریع بری پشت زوبین و شلیک کنی! البته برا این کار خیلی بد قلقه و من بدون این کار با زوبین بهش شلیک کردم که اونم با کمی مهارت میشه انجامش داد!
بعد شلیک تقریبا جونش خالی میشه و فقط به یکی دو ضربه نیاز داره تا بمیره!
پ ن : دقت کن که دقیقا در تیر راس شلیک باشه و اگه کمی اینور یا اونور بشه زیاد جونش رو کم نمیکنه!
پ ن 2 : اصلا نیازی هم نداری هنوز با این باس بجنگی و می تونی بازی رو از یک مسیر دیگه ادامه بدی! البته اواخر بازی باید برگردی اینجا و به یک درختی برسی که اونموقع باید حتما بکشیش!
میتونی الان از مسیر hidies tower of flame به no mans wharf بری و با کشتی به the lost bostille بری!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
ممنون از همه دوستان، آخر زدمش!:d
این روح باس ها رو مصرف کنم یا نه؟؟ اولی رو که ترکوندم 10000 تا سول داد، این یکی هم بترکونم؟:d
این Perhapsی که نوشته آدم رو به شک میندازه که بعدا به چه کاری میاد!:d

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
این ancient dragon کشت منو!! 4 تا "جاینت سول " دارم اخری اشو میخوام از این عنتر! :d بگیرم! نمیذاره! کل باس های بازی رو نهایتا 2-3 دیگه تهش 4 بار مردم! این عوضی 10-15 بار منو کشت...
.
میخوام بدون "سامون" بزنمش....البته یبار سامون کردم یارو رو پخمه اس!! زووودی مرد....بد مصب میرم با جادو میزنم اش خیلی ام تاثیر داره ولی خط جونش که نصف میشه. یه طوری وسط منطقه قرار میگیره که هرچی میدویی باز میسوزی!! منم که ضعیف!! :|/:)

- - -ویرایش - - -

ممنون از همه دوستان، آخر زدمش!:d
این روح باس ها رو مصرف کنم یا نه؟؟ اولی رو که ترکوندم 10000 تا سول داد، این یکی هم بترکونم؟:d
این Perhapsی که نوشته آدم رو به شک میندازه که بعدا به چه کاری میاد!:d

اخی الهی 10000 تا چقده زیاد! ((شوخی)) :d . دوست عزیز شما با روح های "باس های بازی" میتونی شمشیر- تبر- سپر- جادو و و و باس ها رو بدست بیاری حالا یا خود اسلحه هاشون یا چیزی شبیح اشون!! که عموما وسایل خوبی هستند...

amir7950

کاربر سایت
Apr 21, 2012
12
من بازیش تمام کردم خیلی بازی باحالی حتما بازیش کن قشنگه .

- - -ویرایش - - -

دوستان من ds2 پاک کردم .b-)

این بازی Bound By Flame چطوره . اینو بازی کردین ؟
دفاع و حمله تو بازیش چطوریه؟ مثل ds2 ?:)

بازیش خیلی قشنگه حتما بازیش کن با حاله .

- - -ویرایش - - -

خیلی بازی باحالی حتما بازیش کن حال میده .

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
من بازیش تمام کردم خیلی بازی باحالی حتما بازیش کن قشنگه .

- - -ویرایش - - -

بازیش خیلی قشنگه حتما بازیش کن با حاله .

- - -ویرایش - - -

خیلی بازی باحالی حتما بازیش کن حال میده .
ممنون من دوتا بازی میخوام دانلود کنم

1. این بازی نظر بدید ( Beowulf ) حجم 5 گیگ) چند تا عکس دیدم یه جورایی شبیه ds 2 ترایلر نداشت تو یوتوپ هست باز نمیشه

2. (bound by flame )حجم 4 گیگ ( اولی و دومی میشه 9 گیگ منم مخوام 9 گیگ حجم بخرم ) سومی گیم پلی اش چطوره؟

3. تا حالا سری (dragon age 2 )بازی نکردم اینم احتمالا خوبه .حجم 7 گیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر