Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
من تازه داشتم با نصیحت دوستان و یکم تمرین میرفتم جلو به شوالیه سفده رسیدم همرو راحت داشتم میکشتم یهو شمشیرم سره 2 نفره اخر شکست الان چیکار کنم من ؟ :-s تعمیر نمیشه ؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
من تازه داشتم با نصیحت دوستان و یکم تمرین میرفتم جلو به شوالیه سفده رسیدم همرو راحت داشتم میکشتم یهو شمشیرم سره 2 نفره اخر شکست الان چیکار کنم من ؟ :-s تعمیر نمیشه ؟

برو میش اون آهنگر تو ماجولا تعمیرش کن

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
درش قفله میگه کمک کن درو باز کنم کیلید میخواد کلیده اینو از کجا بیارم ؟
اون قسمتی که شوالیه سفید رو دیدی سمت ه چپ ات یک راهی ه که میره به سمت یک bonfire کنارش یک زنه هست که یک key میفروشه ازش
بخر و ببر در اهنگری رو باز کن

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
travel کردم ماجولا برگشتم همه زنده شدن دوباره :| الان به این نتیجه رسیدم که بازی رو من که چیزی نرفتم از اول شروع کنم D: راستی هر چند تا لول میتونی stat رو زیاد کنی ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اون axe, از کجا پیداش کردی اون خیلی قوی بود تو ds1
دقیقا جاش کجاست؟
توی Iron Keep و همونجایی که یه سری پلتفرم های آهنی هستن که روشون از این شوالیه زره دارا وایسادن و پایین هم مواد مذابه. یه دستگیره هست و وقتی میکشیش، یکی از این پلتفرما که روش 2تا از این سرباز لاکپشتیا با پتک (:d) میره توی مواد مذاب و میکششون. دیگه دستگیره رو نکش و برو روی پلتفرما. اون پلتفرم وسطی الان به یه نردبون متصل شده که ازش میری بالا و ادامه قضیه و اونجا پیداش میکنی.
آقایون دقیقا این ember ه کجایه iron keep هست ؟ یه عکس ازش بزارید به سلاح های جدید نیاز دارم که برم جلو باید اون آهنگرو از دیوانگی نجات بدم .:d
وقتی پل رو آوردی پایین و ازش رد شدی، سمت راست انتهاش یه جعبه هست که ما کارش نداریم. اگر لبه پرتگاه رو نگاه کنی (دوباره میشه سمت راست جعبه) یه پلکان آهنی میبینی که یه جنازه اون آخرش افتاده. توی اونه.

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان من اون پیر مرد بار سوم دیدمش :dبعد رفتم تو سیال اونجا چند نفر بود کشتمش :dبعدش راه رو پیدا نکردم همش پردگاه بود هرجا میرم بسته هست نکنه تو یکی از این گدال بندازم
یه راهنمایی کنید
درسته تو اخرین گودا انداختم گفتم مرد :dنه برگشت پیش این پیرمرد
جادو هم میفروشه تنها جادویی که جایی ندیدیم همون hex هست خریدمش
من 3باز 1 مرحله رو رفتم چرا همش از اول شروع میشه ؟
- - -ویرایش - - -

اگه جواب سوال بالایی رو بدید ممنون میشم.
باس siner rise بکشی اون طرفش یه جعبه هست توش اون ایتم هست drenglic castle جای همون پیرمرده هست تو harvest valey 2تا هست یکیش کنا همون gavlan تو جعبه هست
تو sheded ruins جای اونی که خرابه ها هست یکی سنگ شده پشت اون یه جعبه هست فک کنم داشت باشه

آخرین ویرایش:

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
یه لحظه جا خوردم وقتی پیداش کردم:crying1:

My trusty black knight great axe:crying1:
تبر عزیز من! یه راهنمایی دقیق کن از کجا گیر بیارمش؟ :o

- - -ویرایش - - -

آقایون دقیقا این ember ه کجایه iron keep هست ؟ یه عکس ازش بزارید به سلاح های جدید نیاز دارم که برم جلو باید اون آهنگرو از دیوانگی نجات بدم .:d
قبل Smelter Demon یه 180° میچرخی. انجا ته مسیر Zweihander هست. بعد میپری رو پل شکسته سمت راستت که رو دیوارش Alonne Greatbow Captain استاده. روی پل Dull Ember هست.

آخرین ویرایش:

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
اگه جواب سوال بالایی رو بدید ممنون میشم.
کلا همیناست:

یک مپ هم هست که بهت خیلی کمک میکنه:

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
با ست پروانه پیش پیر مرده رفتم این سم پاشید اینم دشمن شدش. این کشیش از کجا پیداش کنم گناه رو پاک کنه

تو Brightstone Cove Tseldora بعد از اینکه Prowling Magus رو توی کلیسا کشتی .

از در اصلی خارج شو و سمت چپ یه نردبون هست ، اون بالاست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر