Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تازه Old Dragonslayer کشتم،Ornstein بود دیگه؟:(( آخ آخ چقدر دلم واست تنگ شده بود :crying1:
آره خودش بود. البته یه سری میگن خودش نیست و دلایل خودشون رو آوردن که خب منطقی هم هست:d دقت کردین چه توی شماره اول و چه توی شماره دوم، Ornstein اگر تنها باشه بینهایت آسونه. در نقطه مقابلش Artorias وحشتناک سخته و اونایی که جادوگر دارن در 80% موارد جلوش میزان :d من خیلی دوست داشتم Ornstein هم به همون اندازه سخت میبود ولی خب اینجوری نشد:crying1:
=======
منظورتون این آهنگره ؟ این که همینطوری با خودش حرف میزنه باید چیکارش کنم ؟
باید بری توی Iron Keep و اون Ember رو پیدا کنی و بدی بهش تا باهات حرف بزنه
=======

نفس کش!:d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
امروز می خوام سه تا سلاح خیلی سبک با ویژگی ها و دمیج خیلی خوب معرفی کنم:

Darkdrift.png

Darkdrift

این کاتانا رو می تونید بعد از بدست آوردن انگشتر King و صحبت کردن با Grave Warden Agdayne توی Undead Crypt ازش بگیرید. فقط حواستون باشه که با مشعل یا جادوی Cast Light پیشش نرید چون باهاتون دشمن میشه، حتی اگه NPCای که مشعل دستش باشه دنبالتون بکشونید باهاتون دشمن میشه. برای اینکه بتونید از این اسلحه دوتا دونه داشته باشید، بعد از گرفتنش از Agdayne، اونو بکشید و برید از اون پیرزنه توی ماجولا یکی دیگه بخرید.

نکات مثبت:

+ وزن خیلی پایین(3.0)
+ بر خلاف اکثر اسلحه های خوب بازی با Titanite Shard میشه آپگریدش کرد.
+ وقتی +10 بشه 230 تا دمیج وارد می کنه و Scalingـش برای DEX هم A میشه.
+ بجز دسته کاتانا، تیغش بسختی دیده میشه و میشه گفت تا حدودی نامرئیه.
+ ضربه قدرتی این اسلحه از توی سپر رد میشه، یعنی بدون توجه به مقاومت فیزیکی سپر طرف دمیج میخوره.

نکات منفی:

- Durability پایین(20)

Old%20Whip.png

Old Whip

این اسلحه بدست آوردنش یه مقدار سخته، شما باید یکی از سه آیتم Petrified Something(شانس زیاد)، Smooth & Silky Stone(شانس متوسط) یا Small Smooth & Silky Stone(شانس خیلی کم) رو با اون کلاغا که لونشون توی همون اول Thing Betwixt هست Trade کنید و اونا هم بجاش یه آیتم میدن که بسته به شانس آیتم، ممکنه این شلاق رو براتون دراپ کنن و راه دیگه ای برای بدست آوردنش نیست.

نکات مثبت:

+ وزن خیلی کم(2.5)
+ دمیج خیلی بالا، تو حالت عادی دمیجش 233 هست، اگه بصورت معمولی +5 بشه دمیجش میشه 350! و اگه Faithــتون بالا باشه و با Lighting، آپگریدش کنید بالای 550 تا دمیج میده از دو نوع مختلف.
+ دمیج زیادی به Hollow ها وارد می کنه.
+ یه ضربه قدرتمند 360 درجه داره که برای PvP خیلی خوبه.

نکات منفی:

- اگه با هر جای شلاق بجز نوکش به دشمن ضربه بزنید خیلی زود Durabilityـش میاد پایین.
- Durabilityــش خیلی زیاد نیست(40)
Spider%27s%20Silk.png

Spider's Silk

اینو می تونید با Trade کردن Soulــه Duke's Dear Freja با Ornifex بدست بیارید.

نکات مثبت:

+ تقریبا وزنی نداره(0.5)
+ ضربه قدرتمندش از سپر رد میشه.
+ بالاترین Scaling رو برای DEX داره یعنی S!
+ با این وزن کمش اگه +5 بشه نزدیک 180 تا دمیج میده.
+ Counter Damageــش 100ــه و قابلیت Poise Break هم داره!

نکات منفی:

- Durability نسبتا پایین(30)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره خودش بود. البته یه سری میگن خودش نیست و دلایل خودشون رو آوردن که خب منطقی هم هست:d دقت کردین چه توی شماره اول و چه توی شماره دوم، Ornstein اگر تنها باشه بینهایت آسونه. در نقطه مقابلش Artorias وحشتناک سخته و اونایی که جادوگر دارن در 80% موارد جلوش میزان :d من خیلی دوست داشتم Ornstein هم به همون اندازه سخت میبود ولی خب اینجوری نشد:crying1:
دقیقا منم فکر کردم Ornstien هست D: توی boss fight خوده DS1 هم دقیقا . اصلا اول بهتر بود همون Smough رو میزدیم D: واقعا من اعصابم جوییده شد تا تمومش کنم D: لول . این Ancient Dragon هم برای من یکی خیلی روی اعصاب بود . اصلا با havel نمیشد دوید ازش دور شد . با بدبختی کشتم تا قلقش دستم اومد D:

دوستان چرا من با این rat king رو ب رو نمیشم؟ مستقیم میرم ب the gutter:|
این ست havel دقیقا کجای این منطقه س؟
___
@GL & HF

ناپدید میشه:d فقط ی کلید برای ازاد کردنش نیازه ک یکم جلوتر از ی باس دراپ میشه تو کف موندن نداره
Havel چون Gutter تاریکه یکم سخته پیدا کردنش اما اینجا رو ببین

حواست به مجسمه ها باشه D:لول.

این داسه Nashandra هم بد نیستا D: از داسه Bone بهتره در کل D: .

برای Build من که کلا Tanker این Drakewine Ultra GreatSword خیلی خوبه ! خیلی خوب ! حتما امتحان کنید. از روح Ancient Dragon هست.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
=======

باید بری توی Iron Keep و اون Ember رو پیدا کنی و بدی بهش تا باهات حرف بزنه
=======

نفس کش!:d
اقا چطوری بدستش بیارم ارمور رو؟؟؟ :crying1:
---------------------------------------------------
به نظر من بهترین اسحله بازی همون اوچیکاتانا هست با یک ترکیب فایر یا لایت ...
b-)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان این کلاغه رو وقتی ازاد کردم تا در رو باز کردم دشمنا سرم ریختن بدبخت زدن کشتن :(قبرش رفتم تو خونش نبود 1 ساعت که گذشت رفتم نبود حالا اونی که گناه میبخشه کجاست
اون 5 تا جونورای اونجا خیلی قوی هستن من که ضعفشون پیدا نکردم همش از دستشون دور اون گودال کلاغه چرخ میزدم .یکی یکی می افتادن:d
اون 5 نفری که نرسیده به باس اسب که دستشون شلاق هست اونا بد جور دمیج میدن بدون سپر که اصلا 4 ضربه کشتن:( من که همیشه از دستشون فرار کردم تا بونفایر اول دنبالم میکنن :d4 تایی باهم میان منم یکی یکی گیرشون میاوردم میزدمش:d

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
خداوکیلی بازی ساختن ازش ها !!!! :bighug:
خیلی با جادوگری حال میکنم و مخصوصا با این HEX ها که جدید به بازی اضافه کردن ...
o:-)

الان من اصلا از هیچکدوم از انواع Soul Arrow استفاده نمیکنم , Dark Orb واقعا عالیه !
اصلا یه ابهتی دارن واسه ی خودشون :

Hexes - The darker side of magic, a mixture of dark sorcery, black flame, blasphemous miracles with dark, soul-utilizing magic

روی تاریک و زشت جادوگری , ترکیبی از جادو و شعله ی سیاه , معجزاتی از دل تاریکی , استفاده کردن از ارواح به عنوان منبع انرژی برای جادو !

PS :
دوستان کسی طریقه ی بدست آوردن یه Hex به اسمه Climax رو میدونه ؟
خیلی دنبالشم :d

باید اول اون یارو که رو ویلچر نشسته (Darkdiver Grandahl) رو باید در 3 جا ملاقات کنی. بعد تو رو دعوت میکنه به (Pilgrims of Dark) قبول کن. بعدش یه Dungeon اختیاری در 3 مرحله داره که هر مرحله یه جایزه داره. مرحله ی آخرش Climax رو بهت میده که البته Rank تو هم به 3 میرسه.
( من شخصآ هر 3 بار دیدمش ولی منو دعوت نکرد. بعد هم از بازی محو شد :( )

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
باید اول اون یارو که رو ویلچر نشسته (Darkdiver Grandahl) رو باید در 3 جا ملاقات کنی. بعد تو رو دعوت میکنه به (Pilgrims of Dark) قبول کن. بعدش یه Dungeon اختیاری در 3 مرحله داره که هر مرحله یه جایزه داره. مرحله ی آخرش Climax رو بهت میده که البته Rank تو هم به 3 میرسه.
( من شخصآ هر 3 بار دیدمش ولی منو دعوت نکرد. بعد هم از بازی محو شد :( )

آها ! ممنون ...
من فعلا دوبار بیشتر ندیدمش :d تا ببینیم چی میشه ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اقا چطوری بدستش بیارم ارمور رو؟؟؟ :crying1:
---------------------------------------------------
به نظر من بهترین اسحله بازی همون اوچیکاتانا هست با یک ترکیب فایر یا لایت ...
b-)
خدمت شما:
http://forum.bazicenter.com/thread71975/page53/#post3216290

فقط برای فارم کردن Dragon Scale یه روش هست که خورده وقت گیره منتها همراه با Dragon Scale، روح خوبی هم گیرتون میاد:
توی Aldia's Keep و بعد از بون فایر دومش (یه جا هست که پله میخوره به سمت زیر زمین و اون پایین یه زندون پر از این مواد ها هست که تجهیزات رو خراب میکنن و توی 2تا از این سگا هست. وسط راه پله ها یه در نامرئی هست که توش یه بون فایر هست)، برید Guardian Dragon رو بکشین و بعدش یه آسانسور هست که کنارش یه جنازه هست که توی Dragon Scale هست. اون بردارین و برگردین به بون فایر و یه دونه Bonfire Ascetic بندازین توش و دوباره تکرار کنین.

روش دوم و اگر زودتر میخوایین به نتیجه برسین، هر بار که Bonfire Ascetic میسوزونین، از Dragon Aerie (به وسیله آسانسور) برگردین به Aldia's Keep و یه ضرب Dragon Scale رو بردارین و دیگه نمیخواد Guardian Dragon رو بکشین.

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
آقایون دقیقا این ember ه کجایه iron keep هست ؟ یه عکس ازش بزارید به سلاح های جدید نیاز دارم که برم جلو باید اون آهنگرو از دیوانگی نجات بدم .:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر