Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
یه یارو هست ایتمای خوبی میفروشه تو زندان جلوی یکی از بن فایرا سنگ شده زندش کنی ایتمای خوبی داره
من رفتم از سنگ شدگی درش اوردم کلی ایتم هم خزیدم بعد فهمیدم برای عبور از یکی از درا یه یاروی جلوی کلید سنگ شده نمیشه بازش کرد منم ایتم رو مصرف کردم جای دیگه هست بشه رفت ایتمه رو گرفت

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
یه یارو هست ایتمای خوبی میفروشه تو زندان جلوی یکی از بن فایرا سنگ شده زندش کنی ایتمای خوبی داره
من رفتم از سنگ شدگی درش اوردم کلی ایتم هم خزیدم بعد فهمیدم برای عبور از یکی از درا یه یاروی جلوی کلید سنگ شده نمیشه بازش کرد منم ایتم رو مصرف کردم جای دیگه هست بشه رفت ایتمه رو گرفت
فک کنم باید رینگ مورد نظرو واسه از سنگ در آوردن از اون گربه خرید اما من همه رینگاشو دارم و نمیتونم فروشنده رو از سنگ دادرم میشه راهنمایی کنی ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
از کجا ست artorias رو گیر بیارم ؟
2.شما چطوری این skeleton lords رو کشتین روشتونو بگید.
این ست توی شماره اوله فقط.
برای کشتن اونا هم میتونین از سمت راستی شروع کنین. هر کدوم رو که میکشین، یخورده صبر کنین تا اسکلتای کوچک احضار بشن و اونا رو بکشی و برین سراغ بعدی.
سعی کنین وسطی رو آخرین نفر بکشین چون اسکلت هایی که بعدش ظاهر میشن از همون اسکلتایی هستن که توی شماره اول بودن و وسط یه چرخ بودن و میغلتیدن.
========================
یه قسمت خوب برای فارم کردن پیدا کردم. دقیقا قبل از Iron King و بون فایر اونجا. هر بار که کشتینش، یه دونه Bonfire Ascetic بندازین توش و دوباره برین سراغش. هر دفعه بیشتر روح میده + هر بار 2تا روح بزرگ هم بهتون میده که میتونین مصرفشون کنین. الان نزدیک 8 بار کشتمش و لول رو رسوندم به 220.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
از کجا ست artorias رو گیر بیارم ؟
2.شما چطوری این skeleton lords رو کشتین روشتونو بگید.

اول یکیشون رو بزن بعد روحش پخش میشه چندتا اسکلت چرخ دار زنده میشن اصل کار هم هینجاست اول این اسکلت های چرخ دار رو بزن بع برو سراغ بعدی وقتی مرد بازم چند تا اسکلت میاد سراقت البته این بار اینا خیلی ساده هستن اینا رو هم بکش بعد برو سراغ آخری.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
راستی استاد Minato در مورد اون روشی که برای فارم کردن چند صفحه قبل گفتی رو من انجام دادم منتها وقتی Giant Lord رو میکشم دیگه نمیتونم وارد خاطره غوله بشم. جریان چیه؟:(:d

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
راستی استاد Minato در مورد اون روشی که برای فارم کردن چند صفحه قبل گفتی رو من انجام دادم منتها وقتی Giant Lord رو میکشم دیگه نمیتونم وارد خاطره غوله بشم. جریان چیه؟:(:d

واسه من اصلا اینطوری نیست البته من رو کنسول بازی میکنم، هر بار که Bonfire Ascetic میسوزونم باز هستش الان هر بار که میزنمش 480 هزار تا بهم میده لولم هم 400 شده، عچیبه چند تا از بچه ها هم همین کار رو کردن البته همه رو کنسول بازی میکنن نسخه pc رو امتحان نکردم.

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن
دوستان یک سوال اگه دقت کنید هر بار می میریم یک میزان از خون کم می شه چه جوری می شه اون میزان کم شده رو برگردوند ؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دوستان یک سوال اگه دقت کنید هر بار می میریم یک میزان از خون کم می شه چه جوری می شه اون میزان کم شده رو برگردوند ؟
شما با استفاده از human effigy میتونین نوار سلامتیتون رو به حالت اول برگردونین و انسان شید البته خط سلامتیتون پر نمیشه با این کار فقط از طلسم کم شدن خط سلامتی رها میشین
22786926975116441985.png

- - -ویرایش - - -

یکی نیست بگه من چجوری اون یارو رو که جلو بون فایر سنگ شده را درش بیارم از حالت سنگ....؟
با آیتمی به نام fragnant branch of yore اجازه دارید که NPC ها رو از حالت سنگ در بیارید

31416820548279114070.png

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
واسه من اصلا اینطوری نیست البته من رو کنسول بازی میکنم، هر بار که Bonfire Ascetic میسوزونم باز هستش الان هر بار که میزنمش 480 هزار تا بهم میده لولم هم 400 شده، عچیبه چند تا از بچه ها هم همین کار رو کردن البته همه رو کنسول بازی میکنن نسخه pc رو امتحان نکردم.
جالبه الان دوباره امتحان کردم و درست شد:d
فعلا خط سلامتی رو تا آخر (99) کشوندم. بعدش میرم سراغ Strength:d

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
دوستان میشه بگید من چه نوع ایتمی رو برای swordman استفاده کنم ؟ با ایتمایه warrior و knight خیلی سنگین میشه و سرعت عملش میاد پایین..... و با ایتم میج هم که دمیجش 0 میشه موندم چی تنش کنم تا هم خوب بزنه هم سرعت عملش پایین نیاد. اگه کسی میتونه کمک کنه

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
جالبه الان دوباره امتحان کردم و درست شد:d
فعلا خط سلامتی رو تا آخر (99) کشوندم. بعدش میرم سراغ Strength:d

بهترین راه و میشه گفت سریعترین راه واسه لول آپ کردنه هیچ کدوم از باس های بازی هم به اندازه این یک راحت نیستن:d
در ضما باید اینم در نظر گرفت که Bonfire Ascetic هم دست نخورده باقی میمونن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر