Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
دوست عزیز گمون نمیکنم بچه ها این فروشنده ارو میگن!! گمونم منظور اشون carhilion of the hold بوده...همون پیر مردی که هم فروشنده است هم میتونه pyromancy رو ارتقا بده....
مم خودم این دورف ئه فروشنده ارو یبار دیدم به کارم هم نیومد نرفتم سراغ اش ولی بنا به تجربه....
بار اول همین جایی که عکس اشو گذاشتی میبینی اش... بار بعدی مثل اینکه توی harvest valley میتونی پیداش کنی توی اولین غار... بار بعدی هم توی door of pharros به گمونم ملاقات ها باید به ترتیب باشه دوست گرامی...

این فروشنده خیلی به درد میخوره
ایتم های خودش مهم نیست ولی میتونی بهش ایتم های به درد نخور خودت(مثل نشان های مخصوص نسخه انلاین که افلاینی ها نمیتونن استفاده کنن) رو بفروشی و به جاش سول بگیری
حالا من میرم harvest valley رو بگردم شاید که بتونم پیداش کنم
راستی این dorr of pharros رو از کجا باید رفت؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اقا ما یه مشکل جدید پیدا کردیم، این اواسط بازی این قدر تصله bonefireها زیاد شده که بینش شمشیر ما میشکنه اصلا، الان قبل این باس عنکبوته هستم ولی هروقت بهش می رسم اصلا چیزی از شمشیرم نمونده!:(

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
اقا ما یه مشکل جدید پیدا کردیم، این اواسط بازی این قدر تصله bonefireها زیاد شده که بینش شمشیر ما میشکنه اصلا، الان قبل این باس عنکبوته هستم ولی هروقت بهش می رسم اصلا چیزی از شمشیرم نمونده!:(

خوب برو Ripear Powder بخر و باهاش شمشیرت رو تعمیر کن دیگه

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
این فروشنده خیلی به درد میخوره
ایتم های خودش مهم نیست ولی میتونی بهش ایتم های به درد نخور خودت(مثل نشان های مخصوص نسخه انلاین که افلاینی ها نمیتونن استفاده کنن) رو بفروشی و به جاش سول بگیری
حالا من میرم harvest valley رو بگردم شاید که بتونم پیداش کنم
راستی این dorr of pharros رو از کجا باید رفت؟

اره میتونی بهش ایتم بفروشی ولی بز خری میکنه بی ادب!! من یبار dragon tooht فروختم بهش 1500 اشلوق!! دیدم نامردیه!! دیگه همه ارو پس انداز کردم :d ولی تن به ذلت ندادم!! :))
تا جایی که یادمه محیط هایی که میتونی به door of pharoos برسی یکی shaded woods هست و اون یکی که سر راست تره bright stone cove tseldora است...

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین

خب از پودر استفاده کن یا ببر خدمت اهنگرا!!
مشکل اصلی فکر میکنم پایین بودم مقاومت شمشیرت باشه رفیق...کم کم که پیشرفت کنی یه شمشیر درست درمون بگیری حالا حالا ها نمیشکنه...
الان از چه شمشیری استفاده میکنی؟؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خب از پودر استفاده کن یا ببر خدمت اهنگرا!!
مشکل اصلی فکر میکنم پایین بودم مقاومت شمشیرت باشه رفیق...کم کم که پیشرفت کنی یه شمشیر درست درمون بگیری حالا حالا ها نمیشکنه...
الان از چه شمشیری استفاده میکنی؟؟

پودر ندارم دیگه، میگم هم که فاصله بین Bonefireها اینقدر زیاد شده که نمیرسم اصلا بهش که درستش کنم!
همون شمشیر اول بازی که میده بهم، فقط تا درجه 8 آپگریدش کردم!:d

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
پودر ندارم دیگه، میگم هم که فاصله بین Bonefireها اینقدر زیاد شده که نمیرسم اصلا بهش که درستش کنم!
همون شمشیر اول بازی که میده بهم، فقط تا درجه 8 آپگریدش کردم!:d

خب گل پسر معلومه!! مقاومت شمشیرت کمه زووودی میشکنه!!! بزووودی با یه شمشیر خوب!! و البته بلـــــــــــــــند حتما عوض اش کن.... میدونم عوض کردن شمشیر واسه یه شوالیه از مردن بدتره!! :)) ولی حتما اینکارو بکن مرد ما همه امون اینکارو کردیم!! :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خب گل پسر معلومه!! مقاومت شمشیرت کمه زووودی میشکنه!!! بزووودی با یه شمشیر خوب!! و البته بلـــــــــــــــند حتما عوض اش کن.... میدونم عوض کردن شمشیر واسه یه شوالیه از مردن بدتره!! :)) ولی حتما اینکارو بکن مرد ما همه امون اینکارو کردیم!! :d

الان یه دو جین شمشیر دیگه هم دارم ولی همه از این یکی ضعیفتره!:d
سول همه باس ها رو هم تقریبا دارم، برم شمشیر کدومشون رو بگیرم خوبه؟؟
Pursuer چطوره؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
الان یه دو جین شمشیر دیگه هم دارم ولی همه از این یکی ضعیفتره!:d
سول همه باس ها رو هم تقریبا دارم، برم شمشیر کدومشون رو بگیرم خوبه؟؟
Pursuer چطوره؟

ئه! چرا اخه؟! bastard sword - black night greate sword اینا شمشیرای خوبی هستن واسه وسط کار که :D
والا بنده از شمشیر باس ها استفاده نمیکنم!! بخاطر ایتم خاصی که واسه اپگرید کردن میخوان!! (( مث عادم اپگرید نمیشن که)) هر چی هم داشتم گذاشتم رو اپگرید moonlight sword و شمشیر lost sinner ولی تا اونجایی که میدونم شمشیر pursuer چیز خوبیئه ولی کمی سنگینه!!
من خودم black night greate sword و پیشنهاد میکنم!! +5 که اپگرید بشه نزدیک 400 تا دمیج فیزیکی و 180 تا حدودا دمیج اتیش میزنه....

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
ئه! چرا اخه؟! bastard sword - black night greate sword اینا شمشیرای خوبی هستن واسه وسط کار که :D
والا بنده از شمشیر باس ها استفاده نمیکنم!! بخاطر ایتم خاصی که واسه اپگرید کردن میخوان!! (( مث عادم اپگرید نمیشن که)) هر چی هم داشتم گذاشتم رو اپگرید moonlight sword و شمشیر lost sinner ولی تا اونجایی که میدونم شمشیر pursuer چیز خوبیئه ولی کمی سنگینه!!
من خودم black night greate sword و پیشنهاد میکنم!! +5 که اپگرید بشه نزدیک 400 تا دمیج فیزیکی و 180 تا حدودا دمیج اتیش میزنه....

این دوتا رو ندارم هیچکدوم، زدم تو کار Black Scorpion Stinger!:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آقا بعد از زدن Duke's Dear Freja کجا بریم؟ باز که برمون گردوند سر خونه اول!:d
یه راه جدید هم شانسی باز کردم که میخوره به Belfry Gargoyle، از همین طرف برم؟:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
bellfry که باس انتخابیه
بعد از زدنش جلوتر یه کلید بهت میده که اونقدرا هم کاربردی نیست برات (ینی تا اینجای بازی که رفتی بعد اومدی اینجا، ینی بدون اون کلید هم از پس مشکلاتت بر اومدی :d)
بزرگترین کاربردش بازکردن درب اتاق مک دافه که با منفجر کردن دیوار هم راحت باز میشه، دو سه تا درب الکی قبل از کشتن lost sinner هم برات باز میکنه

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
خب ممنون از همتون الان سه تا باس اماده زدن دارم:)
dull ember رو هنوز ندادم به اهنگره ولی کلا می خوام بدونم شمشیرام رو با چی مجهز کنم؟lightning , fire یا ...؟
در ضمن شمشیرای اصلیم bastard sword و drangleic sword هستن
سول این چهار تا main boss رو اگه مصرف کنم مشکلی پیش نمیاد که؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
خب ممنون از همتون الان سه تا باس اماده زدن دارم:)
dull ember رو هنوز ندادم به اهنگره ولی کلا می خوام بدونم شمشیرام رو با چی مجهز کنم؟lightning , fire یا ...؟
در ضمن شمشیرای اصلیم bastard sword و drangleic sword هستن
سول این چهار تا main boss رو اگه مصرف کنم مشکلی پیش نمیاد که؟

بسته گی به سلیقه ات داره و باس ای که با هاش رو برو هستی!! ولی معمولا raw خیلی جواب میده! (( دمیج فیزیکی رو زیاد میکنه)) اکثر باس ها و موچودات هم روی lightig حساس اند!!
bastard sword اگه تا +10 اپگرید بشه تا یه مقطعی از بازی فوق العاده است.
والا دوستانی بودن که مصرف کردند و مشکلی هم نبوده!! ینی شما فقط باید 4 باس اصلی رو بکشی و بنفایر اشون رو روشن کنی!! (( حالا میخولی محض اطمینان نگه اشون دار)) هر 4 تاش رو هم 100000 تا سول بهت میده قیمتی نداره...:d

- - -ویرایش - - -

هر راهی تو بازی به نظرت میرسه و بازه برو!! کشتار بیشتر = روح بیشتر = لول بالاتر!! البته هر جا دیدی دشمنا خیلی سخت شدن بدون راه و کمی بی موقع اومدی !! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر