Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
من که بیخیالش شدم باو، این دیگه چیه، اعصابت فولادی هم که باشه نمیکشه باز :d
دشمنای معمولیش همه یه پا باسن واسه خودشون
محیطا هم که همش بستس نقش آفرینی تو محیط بسته معنی نداره واسم
دیگه دلیلی ندارم پاش بشینم
همون اسکاریمو شروع کنم خیلی بهتره
آنیستالین کامپلیتد :d

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
خب بالاخره ما هم اولین بازی Soul خودمون رو تموم کردیم! :D تجربه ای بود بس عجیب. بازی ای که از تنفر شروع شد و به عشق ختم شد! واقعاً یکی از منحصربفردترین تجربه های عمر گیمری من بود، بازی ای که در کنار مشکلاتی که داشت (حداقل از نظر من) کم کم خودش رو چسبوند بهم و دیگه نتونستم ولش کنم و تا آخر ادامه ـش دادم و خیلی خوشحالم که رهاش نکردم.
گذشته از درجه سختی بالای بازی که معروفیت خاص خودش رو داره، به نظرم مهم ترین نکته اون اتمسفر و جو فوق العاده ـش بود. کمتر بازی ای رو سراغ دارم که همچین اتمسفری داشته باشه و انقدر خوب حس سنگینی و بدبختی رو به آدم منتقل کنه. موسیقی ها هم کمک خیلی خوبی به این قضیه میکرد. مثلاً:
موسیقی مربوط به بخش King Vendrik واقعاً غوغا بود. اون بخش همین طوریش هم آدم رو افسرده میکرد، دیگه با اون موسیقی که هیچی...
یا موسیقی باس آخر بازی، بانو Nashandra که اون هم به شدت زیبا بود.
و البته موسیقی Credits که دیگه اوج کار بود و عالی انتخاب شده بود. بعد از اون همه سختی و رنج و ...، بهتر از این موسیقی نمیشد انتخاب کرد.
گیم پلی هم خیلی خوب بود و زیاد نیازی به توضیح نداره. فقط مشکل من این بود که یه دسته 360 سیمی به کامپیوتر وصل کردم و این دسته هم یه مدتی هست که ایراد داره، یعنی آنالوگ سمت چپش آدم رو میکشه تا به سمت پایین بیاد، برای همین خیلی جاها اسیر این قضیه میشدم و طعمه دشمن! :D با کیبورد و ماوس هم به نظرم بازی کردن Dark Souls خیلی سخته و مجبور بودم همون طوری ادامه بدم. در مورد گیم پلی در کنار همه خوبی هایی که داشت، فقط دو تا ایراد میتونم بگیرم. یکی هوش مصنوعی دشمن ها که به نظرم باید بالاتر از این بود. یعنی خیلی جاها میشه از هوش مصنوعی پایین دشمن ها سوءاستفاده کرد و راحت منهدمشون کرد. یکی هم نداشتن pause. البته این رو نمیشه زیاد ایراد گرفت، چون یکی از بخش های اصلی بازی حالت onlineـش هست که توی همون بخش تک نفره وجود داره و جدا از اون نیست، بازی online هم که pause نداره! :D ولی کاش میشد مثلاً یه گزینه ای میذاشتن که افرادی که offline بازی میکنن، بتونن بازی رو متوقف کنن. چون خیلی وقت ها پیش می اومد که میخواستم بازی کنم، ولی میترسیدم وسط یکی از باس ها نیاز به بلند شدن از پشت بازی باشه و کلی Soul هدر بره و ...
گرافیک فنی بازی چیز خاصی نداشت، ولی گرافیک هنری محشر!!! بعضی جاها جزو زیباترین بخش هایی بود که توی بازی ها دیدم. از اعماق Black Gulch با اون تم سبز و سیاهش تا Dragon Aerie که دیگه اوج زیبایی بود! یکی دو بار توی این قسمت به خاطر تماشای مناظر زیبا، پرت شدم پایین! :| :D
یکی از معدود مشکلاتی که بخش بصری بازی داشت، تکون نخوردن دهن ملت موقع صحبت کردن بود! :| بدجوری از این موضوع بدم میاد! در همین زمینه جا داره از صداگذاری بازی هم یاد کنیم که خیلی خوب انجام شده بود. صدای بعضی افراد مثل بانو و اون آقاهه که میگفت اینجا رو با نور و آتیش روشن نکن، فوق العاده بود. البته یه سری صداها هم ضعیف بودن ولی در کل کیفیت این بخش خوب بود.
در مورد دشمن های بازی هم که فقط میشه از کلمه فوق العاده استفاده کرد. یکی از متنوع ترین بازی های ممکن از این لحاظ! باس ها هم طراحی های خیلی جالبی داشتن و تنوعشون به شدت بالا بود. بیشتر از همه هم عاشق Demon of Song شدم با اون شکل و شمایل عجیبش! :D پدیده ای بود برای خودش!
البته به نظرم درجه سختی باس ها اصلاً متعادل نبود. اکثر باس های اصلی (از اون 4 تا باس اعظم تا باس آخر) برای من خیلی آسون تر از یه سری باس های دیگه بودن. بعضی از باس ها رو میشد راحت توی دست اول یا حداکثر سوم، چهارم زد. ولی بعضی ها رو کچل شدم تا رد کردم! :D
بحث تنوع شد، در زمینه سلاح ها و زره ها هم یکی از بهترین کلکسیون های عمرم رو توی این بازی دیدم. نمیدونم چرا تا قبل از تجربه کامل بازی فکر میکردم از این نظر خیلی محدود هست، ولی تنوع به شدت بالا بود! البته من 99% بازی رو با یک عدد شمشیر و یک عدد سپر یکسان جلو رفتم! زره هم اکثراً Drangleic میپوشیدم و از اواسط بازی به بعد تازه فهمیدم که لباس سبک چقدر خوبه و خیلی جاها (مخصوصاً باس ها) رو با لباس شل و ول و لطیف رفتم. :D
و اما بخش داستان! بازی از نظر داستانی خیلی غنی و عظیم هست و این رو از توضیحاتی که رضای عزیز میداد متوجه شدم. (جا داره تشکری ویژه ازش داشته باشم، اگه نبود شاید بازی رو ادامه نمیدادم :D) حیف که نحوه داستان گویی بازی با سلیقه ـم جور نبود. البته شاید اگه از اول خوب دقت میکردم و صحبت های NPCها رو سریع رد نمیکردم، بهتر ارتباط برقرار میکردم. ولی کلاً تا اواسط بازی چیز زیادی از داستان نمیدونستم و الآن هم باید برم دنبال خوندن مطالب بیشتر.
در نهایت هم عجب پایانی!!! واقعاً پایان بازی زیبا و جالب بود و اتمسفر فوق العاده اون رو به بهترین شکل ممکن تکمیل کرد:

و این هم کاراکتر بنده بعد از حدود 40 ساعت و Level 141! :D

این بازی در برابر شماره ی اول جکی بیش نیست.
اگه راجع به این انقدر ذوق کردی،وقتی شماره ی اولو تموم کنی خود کشی میکنی....
تو همه ی مواردی که اینجا گفتی دارک سولز 1 ، 1-2 سر و گردن بالاتر از دارک سولز 2 هستش ...
در کل به نظرم کار درستی نکردی که شماره ی دوم رو اول تموم کردی.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
این بازی در برابر شماره ی اول جکی بیش نیست.
اگه راجع به این انقدر ذوق کردی،وقتی شماره ی اولو تموم کنی خود کشی میکنی....
تو همه ی مواردی که اینجا گفتی دارک سولز 1 ، 1-2 سر و گردن بالاتر از دارک سولز 2 هستش ...
در کل به نظرم کار درستی نکردی که شماره ی دوم رو اول تموم کردی.

من هزاربار بهش گفتم :D

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
من که بیخیالش شدم باو، این دیگه چیه، اعصابت فولادی هم که باشه نمیکشه باز :d
دشمنای معمولیش همه یه پا باسن واسه خودشون
محیطا هم که همش بستس نقش آفرینی تو محیط بسته معنی نداره واسم
دیگه دلیلی ندارم پاش بشینم
همون اسکاریمو شروع کنم خیلی بهتره
آنیستالین کامپلیتد :d
اونوقت من چطوری دوبار تمومش کردم؟ فقط کافیه که قلق دشمنا دستت بیاد.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
اونوقت من چطوری دوبار تمومش کردم؟ فقط کافیه که قلق دشمنا دستت بیاد.
مشکل اصلی اینه که هر دفعه یه عالمه سول جمع میکردم و با یه اشتباه همش میپرید، خورد تو ذوقم و ولش کردم، اگه این مشکلو نداشت میرفتمش ولی اعصابم داغون شد سر همین.

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
مشکل اصلی اینه که هر دفعه یه عالمه سول جمع میکردم و با یه اشتباه همش میپرید، خورد تو ذوقم و ولش کردم، اگه این مشکلو نداشت میرفتمش ولی اعصابم داغون شد سر همین.
یعنی منکه560000 هزار سول رو از دست دادم باید تو ذوقم میخورد ؟

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
آقا من دو تا شخصیت تو این بازی رو نفهمیدم باید باهاشون چیکار کنم!!!!!!!و اصلا به چه دردی میخورن!!!!!!

یکی اون عقربه تو shaded woods که خوابه و یکی هم اون پیرمرده که رو صندلی نشسته که اونم تو shaded wods کلا این دو تا رو باید چیکار کنم؟؟؟؟بکشمشون؟؟؟

ممنون میشم بگید

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
آقا من دو تا شخصیت تو این بازی رو نفهمیدم باید باهاشون چیکار کنم!!!!!!!و اصلا به چه دردی میخورن!!!!!!

یکی اون عقربه تو shaded woods که خوابه و یکی هم اون پیرمرده که رو صندلی نشسته که اونم تو shaded wods کلا این دو تا رو باید چیکار کنم؟؟؟؟بکشمشون؟؟؟

ممنون میشم بگید
اون عقربه اگه ring ش روداشته باشی بعد اینکه باهاش صحبت کردی میتونی برا اون زن عقربه احظارش کنی .
اون پیر مرده هم اگه تویه سه جا ینی black gluch shaded woods و darngelic castle ببینیش میتونی عضو کاونات dark piligrim بشی و بری به دخمه های dark chasm .

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233

ممنون میشم بگید

با این عقربه میتونی صحبت کنی
اگه قبل مبارزه با باس صحبت کنی میتونی احظارش کنی
برای صحبت باهاش باید Ring of Whisper رو از گربه تو ماجولا بخری و دستت کنی و بعد از مبارزه اگه دوباره باهاش صحبت کنی بهت یه انگشتر هدیه میده

این پیرمدرده هم تو 3 تا جای بازی هست
Shaded Woods
Black Gulch
Drangleic Castle
اگه تو هر 3 تا جا دیده باشیش تو دفعه سوم میزاره که جزو فرقه
dark piligrim بشی
بعد این که شدی میتونی بری سراغ یه باس اختیاری به نام
Darklurker

mms 1378

کاربر سایت
Jul 27, 2011
333
نام
Walter
از این Covenant Company Of Champions چجوری میشه خلاص شد؟;;)

اگر دستم به این سازندگان بازی برسه فقط!!:bighug:بعد از 20 ساعت گیمپلی تازه فهمیدم جریانشو!

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن
دوستان برای هر بار وارد شدن به Darkdiver Grandahl باید هر بار به این یارو پیره مرده یک human effigy بدیم راهی نیست بدون human effigy وارد شد ؟

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
دوستان برای هر بار وارد شدن به Darkdiver Grandahl
باید هر بار به این یارو پیره مرده یک human effigy
بدیم راهی نیست بدون human effigy وارد شد ؟
نه راهه دیگه ای نیست ، ولی اگه effigy میخوای میتونی توی اولین بونفایر forest of fallen giants ایتم Bonfire ascetics بسوزونی و از توی اون جعبه نزدیک آبشار هر بار 5 تا effigy به دست بیاری

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
دوستان برای هر بار وارد شدن به Darkdiver Grandahl باید هر بار به این یارو پیره مرده یک human effigy بدیم راهی نیست بدون human effigy وارد شد ؟

باید حتما بدی
راستی اگه Effigy تموم کرده باشی و Hollow باشی وقتی بری به Shrine Of Amana توی اخراش یه محراب اتشین هست که کنارشم یه Milfanito هست این محراب بهت یدونه Effigy میده و هر بار که تموم کردی بیای دوباره میگیری

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
یک سوال داشتم درمورد دوتا شخصیت تو بازی...!!

یه شخصیت به اسم pate اگه اشتباه نکنم...توی Forest Of Fallen Giants به دیوار تکیه داده و بهمون درمورد یه خطر هشدار میده(نزدیک اولین درختی که میریم تو خاطراتش)...بعد تو منطقه ی Huntsman's Corpse وقتی بونفایـــر وسط جنگلو فعال میکنیم یه شوالیه کناره بونفایر نشسته و میگه اگه دستم به این PAte برسه میکشمش..اینو تو اونجا زندانی کرده بوده...درادامه ی بازی تو Shaded Wood هم ایشون رو میبینیم که داره دنبال اون شخصیته میگرده..میخام بدونم آخر سر چه اتفاقی واسه این دوتا میوفته؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر