Dark Souls II | Xbox 360

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
من الان توي No Man's Wharf ام
چن تا سوال داشتم:
1-اين سنگو از كجا گير بيارمPharros Lockstone ؟ ميرم روي يه مربعي ميگه كه بايد از اين سنگا داشته باشي
٢اون حلقه ايي كه بعد از مردنت روح و humanity ميمونه رو از كجا بگيرم؟

حلقه رو یادم نیست ولی یدونه از این سنگ ها رو یکی از مرچنت ها می فروشه . یکیش هم توی اون خونه ی قدیمی توی Majula است که باید کلیدش رو بخری یا بگیری از اون یارو که نقشه می کشه. یکی دیگه هم توی اون چاه توی Majula هست که باید یک رینگ از همون گربه ای که توی Majula هست بخری که دمیج سقوط رو کم می کنه و بپری توی چاه.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
این غول آژدها را که در dragon shrine میکشم چه سودی برام داره .چه چیزی به من میده.روحش را چجوری میتونم بگیرم .لطفا کاملا توضیح بدید

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
خداییش سر The Lost Sinner اشک من در اومده بود. توی New Game + واقعا پدرم در اومد بزنمش البته بدون سامونینگ :D کوچکترین اشتباهی کافی بود تا بمیری! سخت‌ترین بخش کار این بود که باید طوری وایمیستادی که هر 3 تاشون در یک مسیر باشن تا بتونی سر موقع بهشون اتک بدی.
:|:|:|:|:|:|
100 بار گفتم:
قبل از زدن Sinner کلید the lost bastille رو با کشتن گارگویل ها بگیرین بعد برین اون 2تا پله هارو بالا با torch اون مواده مذاب اونجارو روشن کنید...

- - -ویرایش - - -

حلقه رو یادم نیست ولی یدونه از این سنگ ها رو یکی از مرچنت ها می فروشه . یکیش هم توی اون خونه ی قدیمی توی Majula است که باید کلیدش رو بخری یا بگیری از اون یارو که نقشه می کشه. یکی دیگه هم توی اون چاه توی Majula هست که باید یک رینگ از همون گربه ای که توی Majula هست بخری که دمیج سقوط رو کم می کنه و بپری توی چاه.

اصلش اینکه شما اول iron keep... بری بعد میبینی ماجولا کناره اون چاهه یکنفر ایستاده بهش soul میدی نردبون میسازه:d

- - -ویرایش - - -

چن تا سوال داشتم:
1-اين سنگو از كجا گير بيارمPharros Lockstone ؟ ميرم روي يه مربعي ميگه كه بايد از اين سنگا داشته باشي
روی جنازه ها جاهای مخفی که ایتم هست پیدا میشه...
ازشون به هیچ عنوان در Pharros(که یک مکانه)استفاده نکنین

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
چن تا سوال داشتم:

Pharros Lockstone رو اگه اشتباه نکنم اون زنه که برای اولین بار کنار Bonefire تو Forest of Fallen Giants میبنی میفروشه قیمتشم فکر کنم 4000 تا souls هستش.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
این غول آژدها را که در dragon shrine میکشم چه سودی برام داره .چه چیزی به من میده.روحش را چجوری میتونم بگیرم .لطفا کاملا توضیح بدید
یه دونه soul of giant و یه چی دیگه میده ، سولش رو اول باید باهاش صحبت کنی، بعدش بری جای همون باس عنکبوت، یه درختیه که اگه بری جلوش و examine اش کنی میری به memory اژدها و میتونی soul اش رو پیدا کنی(البته اگه مستقیم بکشیش هم سولش رو میده ...) ... 120 هزار تا سول هم میده اگه بکشیش ...

آخرین ویرایش:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
در بونفایر rise of dead در shrine of amanda در را وقتی باز میکنم میرم پیش یک زن و در کنار زنه یک اتیش هست که میشه رویش تعظیم کرد ولی میگه
alas nothing happen

در ضمن بگید کشتن اژدها چه سودی داره ؟؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
یکی از دوستان اینو گفت:
(یه سوال توی Brightstone Cove نزدیکای باس عنکبوت بازی شاهد درگیری Pate و Creighton با هم هستیم که من Pate رو کشتم و Creighton یه کلید و یه ست آرمور بهم داد. اون کلید رو باید کجا استفاده کنم دقیقا؟ مطمئن نیستم ولی فکر می کنم ازش ممکنه استفاده کرده باشم ولی یادم نباشه. می دونید چی آیتمی پشتش بوده؟)

این درگیری رو من ندیدم تو منطقه کجا همچین موردی پیش میاد؟

ممنون

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
یکی از دوستان اینو گفت:
(یه سوال توی Brightstone Cove نزدیکای باس عنکبوت بازی شاهد درگیری Pate و Creighton با هم هستیم که من Pate رو کشتم و Creighton یه کلید و یه ست آرمور بهم داد. اون کلید رو باید کجا استفاده کنم دقیقا؟ مطمئن نیستم ولی فکر می کنم ازش ممکنه استفاده کرده باشم ولی یادم نباشه. می دونید چی آیتمی پشتش بوده؟)

ممنون
اسم کلیدش رو تو گوگل سرچ کنین:d

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
یکی از دوستان اینو گفت:

ممنون

برای اینکه در گیر بشن باید داستان جفتشون رو دنبال کنی .
یه نکته ای که معمولا جا میفته اینه که وقتی Pate رو توی Earthen Peak می بینی باید حتما اون دری که کنارش بسته هست رو باز کنی.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
در بونفایر rise of dead در shrine of amanda در را وقتی باز میکنم میرم پیش یک زن و در کنار زنه یک اتیش هست که میشه رویش تعظیم کرد ولی میگه
alas nothing happen

در ضمن بگید کشتن اژدها چه سودی داره ؟؟

باید Human Effigy های توی Inventoryــت 0 باشه و در حالت Hollow باشی بعد برو اونجا تعظیم کن Human میشی.

کسی جواب این سوال رو نمیدونه ؟

Sent from my ST15i using Tapatalk

بله باید بازی رو از اول که شروع می کنی تا کشتن غول آخر حتی یکبار هم نمیری، یعنی حتی اگه اون رینگ Life Protection هم داشته باشی و بمیری بازم نمی تونی این Ring رو بدست بیاری. اصلا نباید مرد، که بنظر من جزو محالاته! مگه اینکه دیگه تمام چم و خم محیط هارو بلد باشید و برای هر باس 2 نفر رو سامون کنید که مطمئن باشید هرگز نمی میرید.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
دوستان این حلقه ای ک دوستمون گفت واقعا هست؟ک وقتی بمیریم انسان بمونیم؟ اگه هست کجاس دقیقا؟
ممنون

دوتا هست: Ring of Life Protection و Ring of Soul Protection الان یادم نیست دقیقا محل پیدا کردنشون کجا بود ولی فکر کنم سرچ کنی پیدا کنی مکانشون.

این زره ای که روی Box shot بازی رو کجا میشه پیدا کرد؟

Drangleac Castle اولین بونفایر رو مستقیم برید بیرون توی یکی از این اتاق هایی هست که اسکلت زرد ها توشون هستن، توی یه جعبه گنج آهنی هست اگه اشتباه نکنم.

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
دوتا هست: Ring of Life Protection و Ring of Soul Protection الان یادم نیست دقیقا محل پیدا کردنشون کجا بود ولی فکر کنم سرچ کنی پیدا کنی مکانشون.

Drangleac Castle اولین بونفایر رو مستقیم برید بیرون توی یکی از این اتاق هایی هست که اسکلت زرد ها توشون هستن، توی یه جعبه گنج آهنی هست اگه اشتباه نکنم.

ایول خودم اون لایفو داشتم ولی سولمم نپرید ولی با یبار مردن شکست بد بختی اینجاست :|

Sent from my LT30p using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر