Dark Souls II | Xbox 360

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دوستان من همون اول بازی گیر کردم . یعنی همونجا که اولین بار کلاست رو انتخاب میکنی میتونی چهرت رو عوض کنی پیش 3 تا جادوگر بعدش نمیدونم باید کجا برم وچی کار کنم ...اطراف هم سرچ کردم یه غول بیابونی بود فقط که اونم 5-6 بار منو کشت ..... اومدم زدم جادوگرا و اون زن داخل خونه رو کشتم بازم اتفاقی نیافتاد ..یکی راهنمایی کنه کجا باید برم ؟ :|

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
دوستان من همون اول بازی گیر کردم . یعنی همونجا که اولین بار کلاست رو انتخاب میکنی میتونی چهرت رو عوض کنی پیش 3 تا جادوگر بعدش نمیدونم باید کجا برم وچی کار کنم ...اطراف هم سرچ کردم یه غول بیابونی بود فقط که اونم 5-6 بار منو کشت ..... اومدم زدم جادوگرا و اون زن داخل خونه رو کشتم بازم اتفاقی نیافتاد ..یکی راهنمایی کنه کجا باید برم ؟ :|

عزیزه من مسیر رو که مستقیم بری میرسی به ماجولا
اونجا بونفایر lit کن از مسیر نزدیکش برو...

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
2 تا در داره اون کلبه، از اون یکی باید خارج شی ... به نظرم از اول یکی دیگه بساز چون بهتره که اونا رو ، و کلا کسایی که میتونی باهاشون تو بازی صحبت کنی نکشی ...
اون غول بیابونی رو هم اگه از پشت بهش یه ضربه بزنی خودشو میندازه بعدش دوباره به پشتش ضربه بزنی و به همین شکل میتونی بکشیش ...

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
اینجا بعد هر بار مردن به غیر اینکه undead میشیم تمام امتیازات هم میره ؟؟ منظورم اون 50 امتیازی که واسه هر kill میده .
امتیاز ها منظورت همون Soul هستش؟ آره هر بار صفر میشه ولی اگه دقیقا بری جایی که مردی خونت رو زمین ریخته و یه چیز سبز روشه که اگه اونو بگیری همه Soul هاتو دوباره به دست میاری
(اینجوری نیس که بگی برای هر Kill حتما 50 سول میگیری بستگی به دشمن داره)

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
برای زدن لاست سینر فرفی نداره از سمت فورس اف جیانت بری یا از سمت no man wharf ???
یعنی میشه pursur را نکشت و بازی را تموم کرد .درسته؟؟؟

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
برای زدن لاست سینر فرفی نداره از سمت فورس اف جیانت بری یا از سمت no man wharf ???
یعنی میشه pursur را نکشت و بازی را تموم کرد .درسته؟؟؟

بله فرقی نمیکنه چجوری میرید...The Pursuer رو ولی اگه الان نزنید جلوتر هم باهاش روبرو میشین
ولی قبل از کشتنش اگر نمیخواید سامون کنید برای راحتی کار گارگویل هارو بزنید تا کلید the lost bastille رو بگیرید بعد قبل از رفتن داخل مه سمت راست و چپ برید در هارو باز کنید با Torch روشن کنید

- - -ویرایش - - -

خوب بچه ها من Last giant رو زدم ولی الان تو Majula گیر کردم، چجوری برم Heide's tower of fame???
در ورودیش سنگیه...
از طرف بونفایر به سوراخ گنده هه که نگاه کنید دقیقا سمت راستش میتونید برید Heids

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اینجا بعد هر بار مردن به غیر اینکه undead میشیم تمام امتیازات هم میره ؟؟ منظورم اون 50 امتیازی که واسه هر kill میده .
واسه اینکه نگران از دست رفتن سول وmax health ات نباشی خوبه که همیشه از ring of life protection استفاده کنی ... (اگه بمیری باید 3000 تا بدی تعمیرش کنی ...)
توضیحات مربوطه‌اش هم اینجاست : لینک
:::::::::::::::::
من الان strength ام رو 41 هست اما وقتی با هم لول ها میرم اونا مجیک میزنن و دمیج هایی که میدن از شمشیرای من خیلی بیشتره !! چیز دیگه ای رو هم آیا باید level up کنم تا ضرباتم قوی بشن ؟؟
بعد اینکه level up کردن ADP به چه دردی میخوره ؟؟ DEX چطور ؟؟ (غیر از قدرت لازم برای استفاده از بعضی سلاح‌ها)

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
خوب من 2+NG رو هم تموم کردم.
همه باسها رو بدون رد دادن کشتم و همچنان مفتخرم که برای هیچ باسی از کمکی استفاده نکردم تا بحال :bighug:
افتخار این نیست که احضار نکنی برادر من .
افتخار اینه که احضار کنی و طوری بازی کنی که زنده بمونن و بتونی آیتمها و اچیومنت های لازم رو بگیری.

من الان strength ام رو 41 هست اما وقتی با هم لول ها میرم اونا مجیک میزنن و دمیج هایی که میدن از شمشیرای من خیلی بیشتره !! چیز دیگه ای رو هم آیا باید level up کنم تا ضرباتم قوی بشن ؟؟
بعد اینکه level up کردن ADP به چه دردی میخوره ؟؟ DEX چطور ؟؟ (غیر از قدرت لازم برای استفاده از بعضی سلاح‌ها)
شما توی صفحه ی سلاح ها Select رو بزن (دکمه select دسته رو میگم) صفحه راهنما باز میشه همه چیزو برات توضیح میده ...

alod

کاربر سایت
Mar 20, 2013
70
نام
امیر حسین
من الان توي no mans wharf هستم منطقه خيلي بزرگي توش بنفاير داره؟
كلاس من knight امكانش هست جادو كنم ؟اصلا ارزشش رو داره؟بايد چه چيزايي رو لول اپ كنم؟

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
واسه اینکه نگران از دست رفتن سول وmax health ات نباشی خوبه که همیشه از ring of life protection استفاده کنی ... (اگه بمیری باید 3000 تا بدی تعمیرش کنی ...)
توضیحات مربوطه‌اش هم اینجاست : لینک
:::::::::::::::::

من STRام 70 و DEXام 40 هست و گاهی اوقات هنوز در مقابل Sorcerer ها کم میارم، بهترین راه مقابله باهاشون اینه که یه Great Rebel Shield توی Inventory درکنار Shield اصلیت Equip کنی و اگه دیدی طرف جادوگره سریع سوییچ کنی. این شیلد مقاومت خیلی خوبی در مقابل مجیک و Dark داره ولی Physical Resistanceاش پایینه. تازه اگه با سنگ Magic یا Dark بتونی Infuseاش کنی رسما 100 درصد دمیج رو از این المنت ها بلاک میکنه.

افتخار اینه که احضار کنی و طوری بازی کنی که زنده بمونن و بتونی آیتمها و اچیومنت های لازم رو بگیری.

راستش زیاد هم افتخار نیست چون این NPC ها هوش مصنوعی داغونی دارن و مثلا من خودم سر گرفتن اچیومنت Lucatiel وقتی وارد نبرد با Smelter می شدم این هی می رفت جفتش وای میستاد زود می مرد. حتی Red Eye Ring هم داشتم و قاعدتا باید فقط با من می جنگید ولی بازم به اون اتک می داد و زود می مرد. آخر سر هم یه نفر رو بصورت آنلاین Summon کردم تا تونستم اچیومنتش رو بگیرم. ولی برای Benhart خیلی آسون بود.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
اچیومنت که یه جور تفریحه. شخصا اهمیتی برام نداره! :d
شما اگه Challenge میخوای و فکر میکنی که تو دارک سولز بازی کردن مهارت داری اگر تونستی کل بازی رو بدون Summon کردن تموم کن. خصوصا از +NG به بعد و خصوصا باس The Lost Sinner رو خوشحال میشم ببینم چطوری میزنی بدون Summoning!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر