Dark Souls II | Xbox 360

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
ديشب زنگ اول بازيرو زدم :d تا اينجا هيچ مشكلي نبود به جز اون باسي كه نميتونم در موردش صحبت كنم (به علت اسپويل ) كه البته بعدا ميام چپوقشو چاق ميكنم :d
تا اينجا كه بازي رادست بود هيچ مشكلي تو روند بازي نداشتم اگه كسي به مشكلي خورد در خدمتم
در ضمن نسبت به ds I سريتر لول آپ ميشي
LVL 45

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
@Chuck Berry
عزیز من تو نوبی از گاید استفاده می کنی . اکثر گیمر های حرفه ای برای تموم کردن دارک سولز به گاید نیاز ندارند

- - -ویرایش - - -

94063881792722476869.jpg

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
@Chuck Berry
عزیز من تو نوبی از گاید استفاده می کنی . اکثر گیمر های حرفه ای برای تموم کردن دارک سولز به گاید نیاز ندارند

- - -ویرایش - - -

94063881792722476869.jpg

آره عزیزم من نوبم، ولی شما مدرکی داری که ثابت کنی خودت به تنهایی و بدون Guide بازی رو تموم کردی؟ حتی اگه کوچکترین سرچی در مورد آیتم ها یا چیزای دیگه ی بازی تو اینترنت زده باشی یعنی اینکه از راهنما استفاده کردی. بعضی ها اینجا فکر می کنن خیلی حرفه ای هستن و ظاهرا حرف من بهشون برخورده. مطمئن باش اون کسی که خودش به تنهایی بازی رو تموم کرده باشه به حرف من اعتنایی نمی کنه و اینجوری دور ور نمی داره. اینطور رفتارها بیشتر از گیمرهای تازه به دوران رسیده ای که میخوان حرفه ای بودنشون رو به رخ بقیه بکشن دیده میشه!

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
دوستان دقت کنین که برای پیدا کردن بعضی راه های مخفی کمی باید ابتکار به خرج بدین! :d
برای دسترسی به یه Bonfire پشت یه دیوار یه حرکت ابتکاری و البته منطقی که مطمئنم خیلی هاتون متوجه میشین انجام دادم و بهش دسترسی پیدا کردم :d

کسی متوجه شده که روشن کردن این مشعل ها که همه جا هم هست چه خاصیتی داره؟! اونایی که روی زمین و اکثر جاها هستُ میگم نه اونی که تو دستش میگیره!
البته یه سری دشمنها هستن که از نور میترسن و داشتن مشعل روشن تو دستت خوبه ولی سپر خیلی بیشتر جونتو نجات میده!

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
منم به این دیوارهایی که قابل شکستن هستن برخودم که البته نمونش هم تو شماره قبلی زیاد بود. مشعلارو چطوری باس روشن کرد

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
یک سوال داشتم
یک کلید بعد از کشتن یک غول قد بلند گرفتم به نام soldier key و همون جاهایی که غول را کشتم یک در باز کردم و در را باهاش باز کردم.به یک لالکن رسیدم که یک در بزرگ داشت و وقتیی میرفتم طرف در نمیتونستی چیزی روش بزنی ولی یک کلمه روی تصویر میومد.
ایا از این کلید فقط در همون جا استفاده میشه و یا جای دیگه هم میشه ازش استفاده کرد.لطفا راهنمایی کنید

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
یک سوال داشتم
یک کلید بعد از کشتن یک غول قد بلند گرفتم به نام soldier key و همون جاهایی که غول را کشتم یک در باز کردم و در را باهاش باز کردم.به یک لالکن رسیدم که یک در بزرگ داشت و وقتیی میرفتم طرف در نمیتونستی چیزی روش بزنی ولی یک کلمه روی تصویر میومد.
ایا از این کلید فقط در همون جا استفاده میشه و یا جای دیگه هم میشه ازش استفاده کرد.لطفا راهنمایی کنید

تو همون منطقه دوتا دره دیگه با اون کلید باز میشه. اون در بزرگه رو منم نمیدونم جریانش چیه

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
616
نام
احمد رضا
یک سوال داشتم

این کلید داخل اون محوطه در های زیادی رو باز میکنه

مهم ترینش اونیه وقتی از اون بن فایر که پیرزنه نشسته از نردبون پایین بری دقیقا سمت راستت میری که اگه در جلوتر رو باز کنی بری جلو میرسی به باس و بعد ادامه.....

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
این کلید داخل اون محوطه در های زیادی رو باز میکنه

مهم ترینش اونیه وقتی از اون بن فایر که پیرزنه نشسته از نردبون پایین بری دقیقا سمت راستت میری که اگه در جلوتر رو باز کنی بری جلو میرسی به باس و بعد ادامه.....
منظورت از غول همون غولی هست که با اسانسور میری پایین .اگر منظورت اون هست که با زدن این غول من یک کلید گرفتم.

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
616
نام
احمد رضا
منم به این دیوارهایی که قابل شکستن هستن برخودم که البته نمونش هم تو شماره قبلی زیاد بود. مشعلارو چطوری باس روشن کرد

از همون بن فایر ها روشن میشه .. بعضی جاها هم می تونی با مشعلت روشن کنی

- - -ویرایش - - -

منظورت از غول همون غولی هست که با اسانسور میری پایین .اگر منظورت اون هست که با زدن این غول من یک کلید گرفتم.

نه اونو نمیگم اونو که زدی کلید گرفتی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر