Dark Souls II | Xbox 360

ده خط داستان؟مستر امنیت و صلح ایشون چی میگه؟:دی ما واسه یه موضوع ساده ش میتونیم صفحه ها بحث کنیم بعد میگی ده خط؟

آخه کات سین چه ربطی به داستان داره؟داستان تو خود جهان بازی پراکنده بود.البته من با این پستی که شما دادی با قاطعیت میگم که شما بازی تموم نکردی یا اگرم کردی متاسفانه چیزی ازش متوجه نشدی.

اینجا شمایی که داری عکس همه حرف میزنی.

دوتا مسئله هست ! یکی اینکه من نمیگم بازی داستان از بیخ و بن نداره میگم داستانی به اون صورت نداره که ادم بخواد چیزی رو از دست بده ! گفتم ۱۰ خط تمیز داستان بازی نگفتم ۱۰ خط بحث کنیم !
کات سین هم به داستان ربط نداره به روایت داستان ربط داره به اینکه نمیشه یک بازی رو که با کات سین ها به شما داستان رو القا میکنه با بازی که فقط با صدها صدها خط و نوشته القا میکنه مقایسه کرد و اخرشم گفت بهترین داستان ! این ادعای بهترین داستان رو خوده سازنده هام نمیتونن داشته باشن. چیزی که من مخالفشم روایت داستانه که نمیتونه بهترین داستان رو تو بازیها داشته باشه ! وگرنه کوچکرین بازیهای ژاپنی ساخت بهترین داستان ها رو دارن.
والا ما عادت به تبلیغ نداریم که وقتی دوتا بازی ژاپنی و سخت تموم کردیم بذاریم تو اواتارمون بخاطر همینم شما باید فکر کنی طرف بازی رو تموم نکرده :d
یک جمله رو میشه هزاران جور برداشت کرد . من وقتی دوستمون گفت ارتباط داستانی داره یا نه گفتم کلا به اون صورت داستان نداره که ادم بخواد بره داستان کل سری رو بخونه تا چیزی بفهمهو گفتم چیزی رو از دست نداده .ولی اگر بازی مثل mgs بود طرف حتما باید کل داستان سری رو زیرو رو کنه !

هم چین میگی بهترین داستان انگار یکی بازی نکرده فکر میکنه بازی ۱۰ تا کات سین داره ! متن ها بعضیهاشون داستان در برداشتن :|
يعني بازي هر چي كات سينش بيشتر باشه داستانش غني تر و كاملتر؟؟:|پس اونوقت بازيهايي مثه هاف لايف و پورتال و .... كه كات سين ندارن و هميشه جزو بهترين ليست انواع و اقسام سايتا از لحاظ داستانن همينطور بيخودي اونجان؟؟:|
دارك سولز يكي از بهترين داستانهاي اين نسلو داشت

اي خدا.....

.

يعني بازي هر چي كات سينش بيشتر باشه داستانش غني تر و كاملتر؟؟:|پس اونوقت بازيهايي مثه هاف لايف و پورتال و .... كه كات سين ندارن و هميشه جزو بهترين ليست انواع و اقسام سايتا از لحاظ داستانن همينطور بيخودي اونجان؟؟:|
دارك سولز يكي از بهترين داستانهاي اين نسلو داشت

اي خدا.....

.

کات سین هم به داستان ربط نداره به روایت داستان ربط داره به اینکه نمیشه یک بازی رو که با کات سین ها به شما داستان رو القا میکنه با بازی که فقط با صدها صدها خط و نوشته القا میکنه مقایسه کرد و اخرشم گفت بهترین داستان ! این ادعای بهترین داستان رو خوده سازنده هام نمیتونن داشته باشن. چیزی که من مخالفشم روایت داستانه که نمیتونه بهترین داستان رو تو بازیها داشته باشه ! وگرنه کوچکرین بازیهای ژاپنی ساخت بهترین داستان ها رو دارن. نظرات فرق داره برای من این نوع روایت داستان خیلی فرق داره با اون نوع روایت داستان ! کسی هم نگفت داستان نداره یا بد داره . من به نظرم بهترین داستان رو نداره !

راستش در مورد داستان بازی،
اصلا سیستم دارک سولز اینجوریه که بیشتر داستان بازی از طریق توضیحات آیتم هایی که تو بازی پیدا میکنی خصوصا Soul های باس ها و یا آیتمهای خاص دیگه، دیالوگ هایی که با NPC ها رد و بدل میشه که ماها به خیلی هاش توجه نمیکنیم و بخش کوچیکیش از طریق کات سین هاست!
تو یوتیـــــوب Dark Souls Lore رو سرچ کنین. یه چنل هست همه رو از بیخ و بن توضیح داده! من اولین بار دیدم کف کردم چون اصلا به خیلی هاش توجهی نمیکردم در حالی که خودت باید این تیکه تیکه پازل های داستانُ تو بازی کنار هم بچینی تا داستان بازی دستت بیاد.
اتفاقا داستان یپچیده و جالبی هم داره!

در مورد بازی هم قبلا گفتم و بازم میگم، 80-90 درصد بازی اعم از محیط ها سازه ها و بناها و سیستم Level Up و اتمسفر و ..... مثل Demon's Souls هست و فقط یه سری چیزا از Dark Souls توش وجود داره.

نکته ای که وجود داره اینه که باسهایی که من تاحالا کشتم (4 تا) 3 تاشون شبیه هم بودن رسما! فقط یکی بود فرق داشت. برای اینکه اسپویل نشه چیزی نمیگم اما چرا این باس هاش همه شبیه همن؟! :))

پیشنهاد میکنم اولین بار بازی رو با Sorcerer و جادو برین. خیلی کارتون راحت تر میشه.
کاراکتر Melee چندین برابر سخت تره!
من چون دارم با 2 تا سیو مختلف و هر 2 حالت میرم اینو دارم بهتون میگم.

البته تو شماره 1 و Demon's Souls هم در کل Sorcerer راحت ترین کلاسه برای بازی کردن. فقط یه سری قلق های خاص خودشو داره که با بازی کردن دستت میاد :d

بازی از نظر سختی تقریبا مثل شماره قبلی هست ولی به نظرم یه گوگولی راحت ترش کردن :d

من فقط همین صفحه آخر رو خوندم. درست متوجه شدم؟ کسی هست که میگه دارک سولز داستان نداره و سادست داستانش؟

من اشتباه میبینم یا واقعا این بازی 60 فریمه؟ :|

کات سین هم به داستان ربط نداره به روایت داستان ربط داره به اینکه نمیشه یک بازی رو که با کات سین ها به شما داستان رو القا میکنه با بازی که فقط با صدها صدها خط و نوشته القا میکنه مقایسه کرد و اخرشم گفت بهترین داستان ! این ادعای بهترین داستان رو خوده سازنده هام نمیتونن داشته باشن. چیزی که من مخالفشم روایت داستانه که نمیتونه بهترین داستان رو تو بازیها داشته باشه ! وگرنه کوچکرین بازیهای ژاپنی ساخت بهترین داستان ها رو دارن. نظرات فرق داره برای من این نوع روایت داستان خیلی فرق داره با اون نوع روایت داستان ! کسی هم نگفت داستان نداره یا بد داره . من به نظرم بهترین داستان رو نداره !

ببین داداش اون ذهنیتی که منو شما از بازی های گذشته داریم با کات سینگ و معرفی داستان تقریبا تویه این بازی موج نمیزنه .داستان این بازی رو خودت باید بکشی بیرون
سبک این بازی یه سبک نو هستش نباید با بقیه rpg گیم ها مقایسه بشه.مثلا بخوای این rpg رو با رد دد مقایسه کنی:dاصلا خنده دار میشه.ولی این بازی تویه سبک و داستان پردازی خودش نظیر نداره

چه خوب!
اسم کلاس magic تو بازی چیه؟
اخه اسمش مجیک نیست..
Sorcerer

- - -ویرایش - - -

هر كدوم از دوستان ميخواد در مورد داستان بازي بحث كنه ميتونه به اين تاپيك مراجعه كنه http://forum.bazicenter.com/thread85505/page4/
لطفا به خودتون و بقيه احترام بزاريد طرف مياد يه چيزي درمورد بازي بخونه ولي با خودش فكر ميكنه نكنه اشتباه امده :|

کسی هم نگفت داستان نداره یا بد داره . من به نظرم بهترین داستان رو نداره !

حالا باز خوبه دو صفحه قبل پستتون هستا:
بازی کلا داستانی به اون صورت نداره . چیزی از دست ندادی از لحاظ داستانی.
اولش گفتين داستاني به اون صورت نداره الان ميگين من فقط گفتم بهترين داستانو نداره:d/:)

بهتر داستان بازي رو كامل متوجه شين بعد لزوم همچين روايت گنگي براي اين فضاي گنگ رو هم متوجه بشين بعد بيايين بگين بازي كلا داستاني نداره به اون صورت و هر كي هم مخالف حرفتون باشه بگين حرف عكس ميزنه و فلان.....

موفق باشين و تمام

.

ابله ترین و احمق ترین ادم میدونه که بازیهای ژاپنی بهترین داستان رو دارن ! :dکمه کمش وقتی که این عنوان نمره های درخور توجه میگیره یعنی فاکتور داستان رو داره و خیلی کمه کمش همه ی ما از عقل بهره میبریم ! تا اینجا تمام !
ولی وقتی شما این عنوان رو بذاری جلوی یه گیمی که هم داستان عالی و قابل فهم داره و هم پر از کات سین های مفهومی هست دارک سولز رنگ میبازه و تنها جذابیتش همون گنگیش هست که خوده من خیلی دوست دارم !
کل حرف من همین بود یعنی بازی داستانی به اون صورت نداره که ادم برای دنباله اش دچار مشکل بشه (چون دوستمون گفته بود توی ادامه به مشکل برنمیخوره )مثلا شما تا کل داستان سری متال گیر رو نخونی و سکانسای مهمشو نمیدونی چی به چیه و شخصیت اصلیت اسمش اصلا چیه م؟! ولی من گفتم به اون صورت نیست تا به مشکل بربخوری!
شما پستارو با دقت بخونید می بینید بحث سر بهترین داستان هم شد .
متاسفانه اگر کسی اینجا جمله ی دو پهلو بنویسه یا یه کمی اشاره ی بد کنه دیگران برای اینکه خودشونو ثابت بکنن میان و میگن اوه خدای و گاد من این چی میگه ؟ چی میشنوم؟ من بعد از اون پست سه بار گفتم بازی داستان خوب داره اما روایتش متفاوته و داستانی نداره که ادم به مشکل بربخوره در شماره ی دو ! اما بازم اینجا طرف به جای اینکه درست بخونه میاد ....

- - -ویرایش - - -

ببین داداش اون ذهنیتی که منو شما از بازی های گذشته داریم با کات سینگ و معرفی داستان تقریبا تویه این بازی موج نمیزنه .داستان این بازی رو خودت باید بکشی بیرون
سبک این بازی یه سبک نو هستش نباید با بقیه rpg گیم ها مقایسه بشه.مثلا بخوای این rpg رو با رد دد مقایسه کنی:dاصلا خنده دار میشه.ولی این بازی تویه سبک و داستان پردازی خودش نظیر نداره
فکر کردی با کی طرفی سالار جان :d کی با رد دد مقایسه کرد؟ من وقتی اون دوستمونگفت بهترین داستان من اینو پیش کشیدم ! شما دوتا بازی رو با داستان خوب در نظر بگیری اونی بهترین هست که سکانسای قابل فهم و زیبا داشته باشه ! بحث بهترین داستان بود !
همین نوع روایت داستان باعث میشه جدای سختی افراد کمتر این بازی رو انجام بدن . به شخصه میشناسم افرادی رو که فاینال فانتزی رو به خاطره صحنه های سینماتیک و داستان خوب میرن تا گیم پلی !

- - -ویرایش - - -

من فقط همین صفحه آخر رو خوندم. درست متوجه شدم؟ کسی هست که میگه دارک سولز داستان نداره و سادست داستانش؟

:|
کل مشکل همین جاس ! افراد یا فقط صفحه ی اخرمیخونن نمیدونن اصلا چی گذشته یا بد میخونن ! شما صفحه ی اخر رو خوندی وای بحال بقیه .:d

- - -ویرایش - - -

من روشنتر از این نمیتونم حرف بزنم دیگه ! وقت هم ندارم دیگران که به خودشون زحمت نمیدن دو صفحه رو با دقت بخونن توجیه کنم پس این پست اخر من در این مورده !

فراموش نشه تاپیک راجع ب بازی DS IIهستش...دوستان لطف کنید بس کنید.
بازی Dark Souls اصلاً داستان نداره...فقطم افراد احمق و ابله!مثل من و یکسری دیگه هستیم ک فکر میکنند داره...بقیه‌هم ک همه شیفوی دنیای گیم‌هستند و زورو...

ابله ترین و احمق ترین ادم میدونه که بازیهای ژاپنی بهترین داستان رو دارن ! :dکمه کمش وقتی که این عنوان نمره های درخور توجه میگیره یعنی فاکتور داستان رو داره و خیلی کمه کمش همه ی ما از عقل بهره میبریم ! تا اینجا تمام !
ولی وقتی شما این عنوان رو بذاری جلوی یه گیمی که هم داستان عالی و قابل فهم داره و هم پر از کات سین های مفهومی هست دارک سولز رنگ میبازه و تنها جذابیتش همون گنگیش هست که خوده من خیلی دوست دارم !
کل حرف من همین بود یعنی بازی داستانی به اون صورت نداره که ادم برای دنباله اش دچار مشکل بشه (چون دوستمون گفته بود توی ادامه به مشکل برنمیخوره )مثلا شما تا کل داستان سری متال گیر رو نخونی و سکانسای مهمشو نمیدونی چی به چیه و شخصیت اصلیت اسمش اصلا چیه م؟! ولی من گفتم به اون صورت نیست تا به مشکل بربخوری!
شما پستارو با دقت بخونید می بینید بحث سر بهترین داستان هم شد .
متاسفانه اگر کسی اینجا جمله ی دو پهلو بنویسه یا یه کمی اشاره ی بد کنه دیگران برای اینکه خودشونو ثابت بکنن میان و میگن اوه خدای و گاد من این چی میگه ؟ چی میشنوم؟ من بعد از اون پست سه بار گفتم بازی داستان خوب داره اما روایتش متفاوته و داستانی نداره که ادم به مشکل بربخوره در شماره ی دو ! اما بازم اینجا طرف به جای اینکه درست بخونه میاد ....

- - -ویرایش - - -

فکر کردی با کی طرفی سالار جان :d کی با رد دد مقایسه کرد؟ من وقتی اون دوستمونگفت بهترین داستان من اینو پیش کشیدم ! شما دوتا بازی رو با داستان خوب در نظر بگیری اونی بهترین هست که سکانسای قابل فهم و زیبا داشته باشه ! بحث بهترین داستان بود !
همین نوع روایت داستان باعث میشه جدای سختی افراد کمتر این بازی رو انجام بدن . به شخصه میشناسم افرادی رو که فاینال فانتزی رو به خاطره صحنه های سینماتیک و داستان خوب میرن تا گیم پلی !

- - -ویرایش - - -

کل مشکل همین جاس ! افراد یا فقط صفحه ی اخرمیخونن نمیدونن اصلا چی گذشته یا بد میخونن ! شما صفحه ی اخر رو خوندی وای بحال بقیه .:d

- - -ویرایش - - -

من روشنتر از این نمیتونم حرف بزنم دیگه ! وقت هم ندارم دیگران که به خودشون زحمت نمیدن دو صفحه رو با دقت بخونن توجیه کنم پس این پست اخر من در این مورده !

شاید خنده ات بگیره یا مسخره به نظر بیاد ولی برداشت داستانی که من از بازی دارم(سوای خود بازی)کلا فرق داره.
این بازی خیلی شباهت زیادی به زندگیه خود ما انسانها داره....هر قدمی که تویه این بازی برمیداری سختی و وزجر کشیدن و رو به دنبال داره...تویه هر قسمتو راهی و با یه سری جونوروو موجودات عجیبو غریبی دسته پنجه نرم میکنی که اصلا تو خیالت هم نمیگنجه...
چیزی که منو ساعت ها پای همین بازی نشوند زجر کشیدن بود،با اینکه رویه هر قسمتش ممکن بود چندین بار بمیرم ،برای ردشون از اون قسمت مسمم تر میشدم(تلاش ...درست مثل زندگی ما).....

شاید خنده ات بگیره یا مسخره به نظر بیاد ولی برداشت داستانی که من از بازی دارم(سوای خود بازی)کلا فرق داره.
این بازی خیلی شباهت زیادی به زندگیه خود ما انسانها داره....هر قدمی که تویه این بازی برمیداری سختی و وزجر کشیدن و رو به دنبال داره...تویه هر قسمتو راهی و با یه سری جونوروو موجودات عجیبو غریبی دسته پنجه نرم میکنی که اصلا تو خیالت هم نمیگنجه...
چیزی که منو ساعت ها پای همین بازی نشوند زجر کشیدن بود،با اینکه رویه هر قسمتش ممکن بود چندین بار بمیرم ،برای ردشون از اون قسمت مسمم تر میشدم(تلاش ...درست مثل زندگی ما).....
هیچ کس منکر این قضایا . بیشتریا برای همین واقع گرایی و ترس عاشق این بازی هستن . به شخصه برای خودم خیلی جذابه که مثلا یه کاغذی رو بردارم و خیلی مبهم نوشته باشه دو ناقوس رو به صدا در بیارو به فلان جا برو !
فقط بحث چیز دیگه ای بحث سر کج فهمی پست ها و برداشت مغرضانه اس! من سعی کردم روشن تر حرف بزنم که مقایسه کردم وگرنه گفتم روایت داستان برای بعضی ها جذاب نیست و بازی داستانی دنباله داری به اون صورت نداره که باعث بشه قسمت دوم یا سوم بازی ادم به مشکل بربخوره !
ولی بعضی ها نتونستن تحمل کنن همین حرف رو که چی مثلا ما فن حرفه ای هستیم ! باشه همون شما !:d

- - -ویرایش - - -

فراموش نشه تاپیک راجع ب بازی DS IIهستش...دوستان لطف کنید بس کنید.
بازی Dark Souls اصلاً داستان نداره...فقطم افراد احمق و ابله!مثل من و یکسری دیگه هستیم ک فکر میکنند داره...بقیه‌هم ک همه شیفوی دنیای گیم‌هستند و زورو...
من ۱۰ بار بیشتر گفتم بازی داستان داره خوبشم داره چون ژاپنی ساخته ! من برای شما از اون لحاظ گفتم داستانی به اون صورت نداره چون اگر شما هیچی هم از دو نسخه ی پیش نرفته باشی واست مشکلی پیش نمیاد ذکر هم کردم از لحاظ داستانی ! حالا برداشت شما چی بود؟

دیگه در این مورد بحث نکنید تاپیک خراب شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or